Oficialus aprašymas

Mes puikiai dera, nes…

Mes esame pirmaujanti aukštojo mokslo teikėja nuo 1977 m. Būdama pirmoji privati kolegija, įkurta 1977 m. Graikijoje, didžiuojamės savo novatoriškomis iniciatyvomis, kurios formavo privatų, aukštąjį išsilavinimą Graikijoje.

Mes bendradarbiaujame su patikimais JK universitetais Mes palaikome strategines partnerystes su labai gerbiamais JK universitetais, kurie suteikia mūsų absolventams konkurencinį pranašumą savo karjeros srityje.

Mums kiekvienas studentas yra unikalus Mes sukūrėme į studentą orientuotas sistemas ir paslaugas, kurios siekia individualios studentų paramos ir pasižymi aukštais akademiniais pasiekimais.

Mes investuojame į savo darbuotojus Taikome sudėtingą personalo atrankos ir vertinimo sistemą ir struktūrizuotą metinį personalo plėtros planą, kad galėtume pažadėti „Išsilavinimas“.

Mes sutelkiame dėmesį į mūsų studentų įsidarbinimo galimybes Mūsų „MC įsidarbinimo schema“ suteikia savo studentams karjerą.

Mes siūlome daugybę galimybių vystytis Per įvairias akademines, kultūrines, sporto ir socialines veiklas prisidedame prie mūsų studentų profesinio ir asmeninio tobulėjimo.

Pažadame turtingą studentų gyvenimą. Mūsų studentų sąjungos išorės veikla ir studentų klubai

Mūsų istorija

Viduržemio jūros kolegija yra pirmoji nepriklausoma Anglophone kolegija, įsikūrusi Graikijoje, 1977 m. Nuo tada ji nuolat veikia pagal aukštojo mokslo tradicijas turinčių šalių, tokių kaip Jungtinės Amerikos Valstijos ir Jungtinė Karalystė, standartus. Viduržemio jūra buvo pirmoji kolegija Graikijoje (1992 m.) Į „franšizės“ programą iš Britanijos valstybinio universiteto.

Šiandien, bendradarbiaudama su gerbiamų JK universitetų ir apdovanojimų suteikiančiomis įstaigomis, „Mediterranean College“ siūlo platų franšizės pagrindų, antrosios pakopos ir tęstinio profesinio tobulėjimo kursų spektrą. Studentai gali užsiregistruoti į programas, kurios pristatomos visą darbo dieną arba ne visą darbo dieną / lanksčiu režimu, ir mokomos anglų arba graikų kalbomis.

Sėkmingai baigę kursus studentams suteikiami laipsniai ir kvalifikacijos, kurias išduoda bendradarbiaujančios universitetų skyrimo įstaigos. Viduržemio jūros regionas yra Graikijos švietimo ministerijos licencijuota ir patvirtinta kolegija, kurios laipsniai yra tarptautiniu mastu pripažinti ir profesionaliai lygiaverčiai Graikijos valstybinių universitetų. Laipsnius taip pat pripažįsta JK NARIC.

Kolegija atitinka kelis kokybės standartus: ji yra akredituota Didžiosios Britanijos akreditacijos tarybos (BAC), kaip aukštojo mokslo institucijos, ir ją peržiūri JK kokybės užtikrinimo agentūra (QAA), organizacija, kuri stebi JK universitetų kokybės standartus. Šiuo metu Viduržemio jūros koledžas veikia dviejuose miesteliuose Atėnuose ir Salonikuose, esančiuose miesto centre, todėl lengvai pasiekiami visomis viešojo transporto priemonėmis.

Šiuolaikinėje mokymosi aplinkoje Kolegija siūlo kursus 7 akademinėse mokyklose: verslo mokykloje, turizmo mokykloje

Kolegija taip pat ėmėsi pirmaujančių iniciatyvų, įskaitant visapusiškos įsidarbinimo schemos sukūrimą, kuri didina studentų įsidarbinimo galimybes bendradarbiaujant su plataus pramonės partnerių tinklu.

Viduržemio jūros regiono kolegija, kaip į studentą orientuota kolegija, stengiasi kiekvienam studentui plėtoti stipriąsias ir stipriąsias puses, teikdama paramos paslaugas, pvz., Asmeninį mokymą, konsultavimą, mokymosi paramą ir karjeros paslaugas, stipendijas.

Mūsų misija

XXI amžiuje Viduržemio jūros kolegija, bendradarbiaudama su gerbiamais užsienio universitetais, tapo aukštojo mokslo įstaiga, turinti pagrindinį vaidmenį Graikijoje, ekonomikos, verslo, skaičiavimo, socialinių mokslų, turizmo, sveikatos profesijų ir inžinerijos srityse. Kolegijos aukštos kokybės akademinės programos siūlomos švietimo aplinkoje, kurioje kokybė visada atitinka studentų poreikius.

Siekdama realizuoti savo akademinės kompetencijos, studentų sėkmės, akademinės ir technologinės inovacijos misiją, taip pat socialinį įnašą , Kolegija dirba su specializuotais aukštos kvalifikacijos specialistais ir akademiniais darbuotojais, išskiriančiais savo mokymą, studentų paramą, mokslinius tyrimus ir profesinius pasiekimus.

Viduržemio šalių kolegija siekia vykdyti savo misiją ir tapti žinomu tarptautiniu mokymosi centru Graikijoje . Mūsų tikslai yra:

 • Suteikti savo studentams išsamų pasirengimą savo pasirinktoje srityje, siekiant paremti jų sėkmingą patekimą į darbo rinką.
 • Būkite palankūs mūsų studentams ir sukurkite mokymosi aplinką, kuri „iššūkis“ ir disciplinuos juos, taip skatindama etiką, atsakomybę ir vientisumą.
 • Padėkite mūsų studentams plėtoti perduodamus įgūdžius, tokius kaip kritinis mąstymas, kūrybiškumas, analizė ir sintezės gebėjimai, bendravimo įgūdžiai, kuriuos jie galės taikyti kiekviename profesiniame, akademiniame ar socialiniame kontekste.
 • Didinti mūsų studentų įsidarbinimo galimybes visomis įmanomomis priemonėmis ir aktyviai prisidėti prie pramonės patirties ir užimtumo.
 • Parengti mūsų studentus pirmaujančioms pozicijoms nacionalinėje ir tarptautinėje ekonomikoje, siūlydami jiems plačią ir įvairią akademinę patirtį.
 • Suteikti mūsų akademiniam personalui galimybių vystytis, praturtindami savo žinių bazę ir mokydamiesi savo mokiniams.
 • Nuolat vertinti ir plėtoti mūsų programas ir paslaugas, kad būtų užtikrintas mūsų vizijos įgyvendinimas.
 • Padaryti kolegijai prieinamą visiems studentams, turintiems atitinkamą akademinę kvalifikaciją, siūlydami lanksčius pristatymo modelius ir akademines / socialines stipendijas.
 • Padidinkite mūsų tarptautinį statusą pritraukiant tarptautinius studentus ir darbuotojus.
 • Išplėskite akademinius ir mokslinius ryšius su nacionalinėmis ir tarptautinėmis švietimo institucijomis ir tarptautinės reputacijos akademikais.
 • Dalyvaukite mūsų bendruomenės socialiniame gyvenime, skatindami kultūrinę ir mokslinę veiklą.

Programos mokomos:
 • Anglų
 • Graikų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MA

Mediterranean College, Athens

Didėjant visuotiniam susidomėjimui lygybės ir įtraukties į švietimą metu, naujasis vienerių metų (arba dvejų metų ne visą darbo dieną) MA ISEND programa Derbio universite ... [+]

Derbio universitetas yra Didžiosios Britanijos universitetų švietimo mokslų srityje (Guardian, 2018).Inovatyvi programa MA ISEND yra sukurta taip, kad ji būtų naujausia su tarptautiniais ir nacionaliniais tyrimais ir praktika įtraukties ir specialiųjų ugdymo poreikių bei negalios srityje.250 valandų darbo praktikos patirtis bendradarbiaujant specialiųjų mokyklų institucijose, visiškai integruota į studijų programą.Naujasis MA ISEND atitinka Graikijos švietimo politikos instituto 7-ojo lygio (magistro) laipsnio pripažinimo reikalavimus.Labai interaktyvus ir patirtinis mokymo ir mokymosi metodas, kuriame dalyvauja įvairūs švietimo sektoriai ir aukšto akademinio lygio dėstytojai.... [-]
Graikija Thessaloniki Athens
Spalis 2019
Anglų,Graikų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Mediterranean College, Athens

Dviejų metų neakivaizdinio magistro mokymo programa (TESOL) skirta neseniai baigusiems absolventams arba mokytojams ir dėstytojams, kurie nori dirbti kaip aukštos kvalifi ... [+]

MA švietimo programa (TESOL) yra sukurta taip, kad ji būtų naujausia su tarptautiniais ir nacionaliniais moksliniais tyrimais ir praktika anglų kalbos mokymui kitų kalbų kalbėtojams.Įsidarbinimo galimybės bendradarbiaujančiose institucijose, pavyzdžiui, tarptautinėse vasaros mokyklose, nevyriausybinėse organizacijose, parengiamuosiuose kalbos kursuose Britanijos universitetuose, aoDerbio universitetas yra Britų švietimo universitetų TOP-20 (Guardian 2019).Naujoviški moduliai, kuriais siekiama ugdyti dalyvaujančių studentų mokymo praktiką ir suteikti žinių TESOL mokslo srityje.Labai interaktyvi programa su mokymosi strategijomis, pritaikytomis brandiems studentams ir profesionalams (šeštadieniais ir 1 savaitės dienomis, dideliais elektroniniais ištekliais ir rašytiniu kursu).... [-]
Graikija Thessaloniki Athens
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Mediterranean College, Athens

Šios programos tikslas yra padėti įvairių disciplinų absolventams siekti karjeros švietime, orientuojantis į lyderystę ir valdymą, kartu suteikiant akredituotą magistro l ... [+]

Unikalus magistro laipsnis Graikijoje, "Leadership"Derbio universitetas Didžiojoje Britanijoje užsiima švietimo studijomis Nr. 16 ("Guardian 2017").Dirba kaip pripažintos mokytojo kvalifikacijos nebaigusiems absolventams (pvz., Matematikams, fizikams ir kt.).Profesionaliai lygiavertė magistro laipsniui iš Graikijos valstybinių universitetų (priimta ASEP).MokymasTurinys, pritaikomas studentų profesiniams interesams. Neprivalomos paskirties vietos galimybės "Education Management" nustatymuose.Labai interaktyvus ir patirtinis mokymasis, nes studentai yra iš įvairių švietimo sričių.Specialios mokomosios išmokos mokytojams.

Šios programos tikslas yra padėti įvairių disciplinų absolventams siekti karjeros švietime, orientuojantis į lyderystę ir valdymą, kartu suteikiant akredituotą magistro laipsnį. Tuo pačiu metu šis kursas yra svarbus tiems, kurie turi vadovaujančias pareigas švietime, be atitinkamos kvalifikacijos. Savo lanksčią struktūrą kartu su bloku, savaitgalio pristatymą MA Švietimas yra ideali pasirinkimas profesionaliems darbuotojams Salonikuose ir apskrityje.... [-]

Graikija Thessaloniki Athens
Spalis 2019
Anglų
Ištęstinės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

MSc

Mediterranean College, Athens

ÌSc Integracinis konsultavimas ... [+]

Vienintelis Graikijos mokslų magistras integruotoje konsultacijoje ir psichoterapijoje .Studentai tampa Britanijos konsultavimo ir psichoterapijos asociacijos studentų nariais (BACP), o baigus studijas jie gali kreiptis dėl registracijos į BACP psichoterapeutų registrą.Atitinka akademinius registracijos standartus Graikijos konsultavimo draugijai ir Europos konsultavimo asociacijai (EAC) .Įtraukiama 300 valandų klinikinės praktikos ir vidinė priežiūra .Moko 3 svarbiausius psichoterapijos metodus (humanistinį, psichodinaminį ir kognityvinį elgesį).Patyrantys mokslininkai ir aktyvūs profesionalai naudoja patyrusius mokymo metodus.

ÌSc Integracinis konsultavimas

Jie taip pat apsvarstys ir analizuos pagrindines tendencijas ir orientacijas integruojamame terapiniame darbe bei ugdys jų gebėjimą identifikuoti ir naudoti tinkamus priežiūros šaltinius konsultavimo praktikoje. Programa buvo sukurta Derbio universiteto pagal Britanijos konsultavimo ir psichoterapijos asociacijos (BACP) kriterijus, pagal kuriuos akredituotos magistrantūros programos "Konsultavimas".... [-]

Graikija Thessaloniki Athens
Spalis 2019
Anglų
Ištęstinės
2 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Mediterranean College, Athens

Komunikacijos tinklai jungia kompiuterių ir telekomunikacijų pasaulį, o kompiuterių tinklai, internetas ir judriojo ryšio tinklai - tai šiandien labiausiai ieškomi kompiu ... [+]

Viduržemio jūros regionas yra labai specializuota tinklų kolegijaPrograma akcentuojama tinklo valdymo, tinklo saugumo ir bevielio ryšio tinkluose .Kursas vyks pagal pramonės pripažintą CISCO Certified Network Professional (CCNP) maršrutą ir perjungimą.Studentų praktiniai įgūdžiai tobulinami naudojant Cisco sertifikuotas tinklo laboratorijas .Šį kursą moko patyrę kompiuterinių tinklų specialistai ir aktyvūs pramonės specialistai .Studentai rengia aukšto lygio tyrimus, kurie gali paskatinti publikacijas tarptautinėse konferencijose ir žurnaluose.

Komunikacijos tinklai jungia kompiuterių ir telekomunikacijų pasaulį, o kompiuterių tinklai, internetas ir mobilusis ryšys - tai šiandien labiausiai ieškomi kompiuterių pramonės įgūdžiai.... [-]

Graikija Thessaloniki Athens
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Mediterranean College, Athens

Konsultavimo magistrantūra ... [+]

Unikali programa, orientuota į psichologijos taikymą ugdyme, tuo pačiu praturtinant studentų konsultavimo įgūdžius.Išsamios žinios dviejų studijų sričių derinyje: edukacinė psichologija ir konsultavimas, akcentuojant sisteminę terapijąAukštos kokybės mokymas iš patyrusių mokslininkų ir aktyvių specialistųGalimybė naudotis visiškai įrengtu stebėjimo rinkiniu (su vienpusiu veidrodžiu ir garso ir vaizdo įrašu), tinkama fokusavimo grupėms, interviu, vaidmenų ir stebėjimo tyrimamsPraktikoje pasitelkiami realaus gyvenimo pavyzdžiai, atvejų analizė ir praktika

Programa skirta studentams, norintiems specializuotis psichologijoje, taikomoje švietimo / mokyklos nuostatose. Konsultavimo magistrantūra... [-]

Graikija Thessaloniki Athens
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Mediterranean College, Athens

Taikomosios psichologijos magistro laipsnis: klinikinė psichologija ir konsultavimas yra skirtas padėti studentams efektyviai dirbti kaip klinikinis psichologas su klinik ... [+]

Unikali programa, orientuota į klinikinės psichologijos taikymą, tuo pat metu praturtinant studentų konsultavimo įgūdžius .Išsamios žinios, apimančios dvi studijų kryptis : klinikinė psichologija ir konsultavimas, akcentuojant pažintinę elgesio terapiją .Aukštos kokybės mokymas iš patyrusių mokslininkų ir aktyvių specialistų.Galimybė naudotis visiškai įrengtu stebėjimo rinkiniu (su vienpusiu veidrodžiu ir garso ir vaizdo įrašu), tinkama fokusavimo grupėms, interviu, vaidmenų ir stebėjimo tyrimams.Praktikoje pasitelkiami realaus gyvenimo pavyzdžiai, atvejų analizė ir praktika.

Taikomosios psichologijos magistro laipsnis: klinikinė psichologija ir konsultavimas yra skirtas padėti studentams efektyviai dirbti kaip klinikinis psichologas su klinikiniais asmenimis ir kitais specialistais, įgyjant esminių teorinių ir empirinių žinių, taip pat esminių terapinių konsultavimo įgūdžių, pabrėžiant pažintinę elgesio terapiją (CBT), siekiant patenkinti profesijos poreikius. Programa apima teorijas ir empirinius įrodymus apie psichinę sveikatą, sutrikimus ir psichopatologiją, neuropsichologiją ir psichofarmakologiją. Programoje pabrėžiama psichologinio funkcionavimo, psichologinės funkcijos sutrikimų ir sutrikimų, kasdienio funkcionalumo, supratimas.... [-]

Graikija Thessaloniki Athens
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Mediterranean College, Athens

Taikomosios psichologijos magistro laipsnis: sveikatos psichologija ir konsultavimas yra skirtas padėti studentams veiksmingai dirbti kaip sveikatos psichologai su pacien ... [+]

Unikali programa, orientuota į sveikatos psichologijos taikymą, tuo pat metu praturtinant studentų konsultavimo įgūdžius .Išsamios žinios, apimančios dvi studijų kryptis : sveikatos psichologija ir konsultavimas, akcentuojant pažintį .Aukštos kokybės mokymas iš patyrusių mokslininkų ir aktyvių specialistų.Galimybė naudotis visiškai įrengtu stebėjimo rinkiniu (su vienpusiu veidrodžiu ir garso ir vaizdo įrašu), tinkama fokusavimo grupėms, interviu, vaidmenų ir stebėjimo tyrimams.Praktikoje pasitelkiami realaus gyvenimo pavyzdžiai, atvejų analizė ir praktika.

Taikomosios psichologijos magistro laipsnis: sveikatos psichologija ir konsultavimas yra skirtas padėti studentams veiksmingai dirbti kaip sveikatos psichologai su pacientais (ir jų svarbiais kitais bei globėjais) ir kitais specialistais, įgyjant esmines teorines ir empirines žinias, taip pat būtinas gydymo konsultacijas įgūdžiai, pabrėžiant kognityvinės elgsenos terapiją (CBT), siekiant patenkinti profesijos poreikius. Programa apima psichologines sveikatos ir ligų teorijas, pabrėždama sveikatos skatinimo, rizikos prevencijos ir elgesio pokyčių svarbą. Programoje taip pat pabrėžiama empirinių įrodymų, teisės aktų, etikos ir susijusių aplinkybių (pvz., Socialinės, politinės) ir su sveikata susijusios politikos svarba.... [-]

Graikija Thessaloniki Athens
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Mediterranean College, Athens

Šis kursas yra idealus tau, jei esate profesionalus, kuris ieško karjeros progreso svetingumo vadyboje ar profesoriaus iš kitos disciplinos, ieškančios karjeros pokyčių. ... [+]

Galingas magistrantūros kursas labai besivystančiose pramonės šakose .Tarptautiniu mastu pripažintas magistro laipsnis, kurį suteikė Derbio universitetas, TOP-6 JK turizmo ir viešbučių studijų universitetas (Guardian University Guide 2017).Akredituota Sveikatos instituto .Puikios užimtumo perspektyvos didelėse Graikijos ir tarptautinėse įmonėse ir įgūdžiai tarptautinei karjerai.Mokymo personalas yra vienas labiausiai gerbiamų profesionalų svetingumo industrijoje.

Šis labai gerbiamas magistrantūros magistro laipsnis Tarptautinio svetingumo vadybos akredituota Hospitality Institute. Tai padidins jūsų vadovavimo ir valdymo potencialą svetingumo industrijoje.

Šis kursas yra idealus tau, jei esate profesionalus, kuris ieško karjeros progreso svetingumo vadyboje ar profesoriaus iš kitos disciplinos, ieškančios karjeros pokyčių. Jis skirtas studentams, kurie nori plėtoti savo vadovavimo ir valdymo potencialą. Jūs suprasite kultūrinės įvairovės valdymą, pramonės internacionalizavimą, rinkodarą, finansus ir strategiją įvairiose aplinkose, įskaitant viešbučius, parodas, festivalius, produktų pristatymus, parodas ir sporto renginius.... [-]

Graikija Thessaloniki Athens
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Mediterranean College, Athens

MSc Big Data Analytics yra puikiai struktūrizuota programa, suteikianti studentams teorinį pagrindą ir praktinius įgūdžius, susijusius su įvairiomis temomis, susijusiomis ... [+]

Viduržemio jūros regiono kolegija yra specializuota kolegija Graikijoje kompiuterių mokslų studijoms.MSc Big Data Analytics yra puikiai struktūrizuota programa, suteikianti studentams teorinį pagrindą ir praktinius įgūdžius, susijusius su įvairiomis temomis, susijusiomis su informacijos iš didelių duomenų gavyba, analize, naudojimu ir valdymu .Vienas iš svarbiausių privalumų yra tas, kad jis sukurtas kartu su SAS Analytics , pasauliniu lyderiu duomenų analizės srityje, kurio duomenų gavybos ir verslo žvalgybos platforma plačiai naudojama akademinėje bendruomenėje ir pramonėje.Kursų moduliai studentams suteikia reikiamą teorinį pagrindą ir reikiamus praktinius įgūdžius, naudojant įvairius mokslinius metodus ir programinės įrangos priemones.Šis kursas yra dėstomas aukščiausių kompiuterių mokslų mokslininkų, specialistų ir aktyvių pramonės specialistų .Studentai rengia aukšto lygio tyrimus, kurie gali paskatinti publikacijas tarptautiniuose konferencijų leidiniuose ir mokslo žurnaluose.Studentai naudojasi naujais „High-Performance Computing (HPC) laboratorijomis“ , tinkamai įrengtais dideliam duomenų apdorojimui... [-]
Graikija Thessaloniki Athens
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Mediterranean College, Athens

Magistrantūros inžinerija ir dizainas yra unikalus ir ypač šiuolaikinis studijų kursas, apimantis žinias iš visų sričių, susijusių su mechanikų inžinieriaus profesija, ir ... [+]

Kursas, skirtas konsultuotis su pirmaujančiomis įmonėmis, siekiant patenkinti vietos ir tarptautinius pramonės poreikius.Apima ypač novatoriškus ir atskirus modulius iš visų Mechanikos inžinerijos mokslų (statybos, energetikos, gamybos valdymo) sričių.Akademinis personalas yra aktyvūs specialistai ir mokslininkai, kurie perteikia studentams šiuolaikinius savo srities pokyčius.Studentai susieja akademines žinias su realiomis pramonės sritimis, dalyvaudami realiuose projektuose, kurie yra jų studijų dalis.Studentai rengia individualius tyrimus, kurie gali būti paskelbti tarptautinėse konferencijose ir žurnaluose.

Magistrantūros inžinerija ir dizainas yra unikalus ir ypač šiuolaikinis studijų kursas, apimantis žinias iš visų sričių, susijusių su mechanikų inžinieriaus profesija, ir apima modulius, kurie moko naujausius pramonės pokyčius ir jų pritaikymą realioms inžinerijos problemoms. Jo tikslas yra aprūpinti studentus reikalingais techniniais įgūdžiais ir teoriniais pagrindais kuriant mechanikos inžinerijos projektus statybos ar energetikos srityje.... [-]

Graikija Thessaloniki Athens
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Mediterranean College, Athens

Magistrantūros civilinė inžinerija ir statyba yra unikalus ir ypač šiuolaikinis studijų kursas, apimantis žinias iš visų sričių, susijusių su civilinės inžinieriaus profe ... [+]

Kursas, skirtas konsultuotis su pirmaujančiomis įmonėmis , siekiant patenkinti vietos ir tarptautinius pramonės poreikius.Apima ypač novatoriškus ir atskirus modulius iš visų Civilinės inžinerijos mokslų sričių ( struktūrinės, hidraulinės, infrastruktūros, statybos valdymo ).Akademinis personalas yra aktyvūs specialistai ir mokslininkai , kurie perteikia studentams šiuolaikinius savo srities pokyčius.Studentai susieja akademines žinias su realiomis pramonės reikmėmis, dalyvaudami statybos darbuose studijuodami.Studentai rengia individualius tyrimus, kurie gali būti paskelbti tarptautinėse konferencijose ir žurnaluose.

Magistrantūros civilinė inžinerija ir statyba yra unikalus ir ypač šiuolaikinis studijų kursas, apimantis žinias iš visų sričių, susijusių su civilinės inžinieriaus profesija, ir apima modulius, kurie moko naujausius pramonės pokyčius ir jų pritaikymą realioms inžinerijos problemoms. Jo tikslas - aprūpinti moksleivius reikalingais techniniais įgūdžiais ir teoriniais pagrindais naujos, sudėtingos infrastruktūros projektavimui ir statybai arba esamų konstrukcijų sustiprinimui.... [-]

Graikija Thessaloniki Athens
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Mediterranean College, Athens

MSc Kognityvinė elgesio psichoterapija (suaugusiųjų) yra novatoriškas magistrantūros programa, kuri yra unikali Graikijoje ir teikianti profesinį mokymą Kognityvinė / elg ... [+]

Vienintelė psichoterapinė CBT programa Graikijoje magistro lygiu .Absolventai turi teisę kreiptis dėl registracijos į Britanijos Kognityvinės asociacijosAtitinka akademinius registracijos standartus Graikijos konsultacinei visuomenei ir Europos konsultavimo asociacijai (EAC)Įtraukiama 320 valandų klinikinė praktika ir vidaus priežiūra .Apima pačius naujausius CBP metodus ("Mindfulness-Based CBP", "Schema Therapy", "Charity-Focused Therapy").

MSc Kognityvinė elgesio psichoterapija (suaugusiųjų) yra novatoriškas magistrantūros programa, kuri yra unikali Graikijoje ir teikianti profesinį mokymą Kognityvinė / elgesio terapija. Per įvairius mokymo ir vertinimo metodus, jis rengia studentus tapti nepriklausomais Kognityvinių elgesio psichoterapeutai.... [-]

Graikija Thessaloniki Athens
Spalis 2019
Anglų
Ištęstinės
2 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Mediterranean College, Athens

Šis labai vertinamas MSc Marketing Management padidins jūsų supratimą apie tai, kas yra rinkodara ir ar ne, ir kaip ji gali būti veiksmingai ir kūrybingai pritaikyta real ... [+]

GMAT 600 ir daugiau balų gali gauti 65% stipendiją

Graikijoje vienintelis magistro laipsnis, kuriame daugiausia dėmesio skiriama rinkodaros vadybai , suteikiant studentams strateginį supratimą apie rinkodarą .Derbio universitetas yra " No1 UK University of Greece" rinkodaros studijoms ("Guardian University Guide 2016") ir apskritai yra tarp TOP-50 universitetų Jungtinėje Karalystėje.Neseniai atnaujintas turinys, akcentuojantis kūrybiškumą ir globalizaciją.Integruotas rėmimas magistrantams (virtualios mokymosi aplinka, e-biblioteka, seminarai ir asmeninė parama).

Šis labai vertinamas MSc Marketing Management padidins jūsų supratimą apie tai, kas yra rinkodara ir ar ne, ir kaip ji gali būti veiksmingai ir kūrybingai pritaikyta realaus pasaulio scenarijose. Visame pasaulyje pirmaujantys darbdaviai vis labiau tikisi, kad jų rinkodaros personalas - patyrę specialistai ir nauji darbuotojai - turės specialųjį laipsnį, pavyzdžiui, magistrantūrą. Mūsų kursas yra skirtas suteikti jums išsamų supratimą apie pagrindines marketingo sąvokas ir praktikuoti juos saugioje, bet realioje verslo ir rinkodaros situacijose.... [-]

Graikija Thessaloniki Athens
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Vadybos kursai

Mediterranean College, Athens

Ši programa yra patvirtinta Derbio universiteto ir siekiama parengti studentus kaip magistro inžinierius sėkmingai karjerai statybos srityje. Absolventai gali gauti licen ... [+]

Vidurinių mokyklų inžinerijos mokykla, įkurta 2005 m., Yra aukštojo mokslo inžinerijos kursų Graikijoje pristatymo pradininkė .Kursas gali paskatinti profesinį pripažinimą ir praktiką , atsižvelgiant į JK inžinerijos tarybos reikalavimus, ir tai taip pat gali lemti visas profesines teises Graikijoje (frachtuotas inžinieriaus statusas).Kursas apima keturias pagrindines civilinės inžinerijos sritis : Struktūrines, Geotechnines, Hidraulines ir Infrastruktūros sritis, kurios yra kontekstualizuotos Graikijos inžinerijos pramonėje (teisės aktų klausimai ir kt.).Kursas apima kompiuterizuotą dizainą , projektavimą ir projektų valdymą , taip pat dėmesys skiriamas dinamikai, struktūrinei analizei, gelžbetonio ir plieno konstrukcijoms .Studentai turi prieigą prie šiuolaikinių įrenginių , tiek Kolegijos vidaus dirbtuvėse, tiek ir partnerių organizacijose, turinčiose pažangiausias laboratorijas, kad galėtų atlikti praktinį mokymą, projektus ir stažuotes .... [-]
Graikija Thessaloniki Athens
Spalis 2019
Anglų,Graikų
Dieninės
5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Mediterranean College, Athens

Ši programa yra patvirtinta Derbio universiteto ir siekiama suteikti studentams tvirtą pagrindą Mechanikos inžinerijos, tuo pat metu suteikiant galimybę specializuotis ir ... [+]

Viduržemio jūros kolegija buvo pirmoji kolegija, siūlanti akademinius bakalauro laipsnius mechanikos inžinerijos srityje Graikijoje.Derbio universitetas yra aukščiausioji JK universitetas mechanikos inžinerijos srityje (189 m. 2019 m. Guardian University Guide).Šis kursas gali būti profesionalus pripažinimas ir praktika pagal JK Inžinerijos tarybos reikalavimus, o tolesnis tyrimas taip pat gali suteikti Graikijoje visas profesines teises (užsakomojo inžinieriaus statusas).Kursas apima tris pagrindines mechaninės inžinerijos sritis: energetiką, gamybą ir pramoninį valdymą, kuris yra kontekstualizuotas Graikijos inžinerijos pramonėje (teisės aktų klausimai ir kt.).Jis apima kompiuterizuotą projektavimą ir modeliavimą , naudojant pažangiausias programinės įrangos, ir daugiausia dėmesio skiriama dinamikai, gamybos procesams ir medžiagoms , o tai lemia aukštos kvalifikacijos absolventus.Studentai turi prieigą prie šiuolaikinių įrenginių , tiek Kolegijos vidaus dirbtuvėse, tiek ir partnerių organizacijose, turinčiose pažangiausias laboratorijas, kad galėtų atlikti praktinį mokymą, projektus ir stažuotes .... [-]
Graikija Thessaloniki Athens
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Μεσογειακό Κολλεγιο Θεσσαλονικης
Address
2-4 Egnatia St.
54626 Thessaloniki, Thessaloniki, Graikija
Interneto svetainė
Telefonas
+30 231 054 7708
Μεσογειακό Κολλέγιο
Address
Pellinis 8 & 107 Patision Ave
11251 Athens, Central Athens, Graikija
Interneto svetainė
Telefonas
+30 210 8899600