IMS International Management Studies

Įvadas

Oficialus aprašymas

Strathclyde Business School universitetas Graikijoje Strathclyde Business School trigubas akreditacijos statusą ir tarptautinių reitingų įdėkite jį į viršų ešelonų pasaulio verslo mokyklų. Mūsų naujausi apdovanojimų apima:

Trivietis akredituota AMBA / EQUIS ir AACSB Ekonomisto debiutinis pasauliniai reitingai vykdomųjų magistrų (Birželis 2013). Strathclyde Business School MBA buvo reitinguojami Jungtinės Karalystės verslo mokyklų Top 5 ir Europos top 10. Apskritai Strathclyde buvo padėtas 28-ą iš 62 tarptautinių verslo mokyklų. 11 Jungtinėje Karalystėje, 25 Europoje ir 87-osios pasaulio (FT Global MBA Reitingas Sau 2013)

  1. Jungtinėje Karalystėje, 16 Europoje ir 54-ojoje pasaulyje (Economist Kuris MBA spalis 2012) Top 10 JK, viršuje 35 Europoje (Europos verslo mokyklų reitingą, Financial Times Nov 2010 ir 2011 m ir 2012 m) "The Financial Times Magistro vadybos rango -Strathclyde anketa MKM programa buvo reitinguojami 33-. Iš tik 12 JK mokyklos užėmė, mes buvo pateikti 4, ir taip pat buvo pateikti 3-iasis kalbant apie karjeros progresuoja. (FT MIM Reitingas Rugsėjis 2013) Nr.6 į Bendroji strategija pasaulyje (FT Global MBA Apklausa 2013)

Strathclyde MBA Graikijoje Strathclyde MBA Graikijoje valdo tarptautinės vadybos Paslaugos (IGS) turi lankstų stilių pristatymo įtraukiant visą darbo dieną ir atvirų mokymosi elementų 180 kreditų formatu. Studentai gali likti savo darbo vietose ir imtis visą savo kursą tik per dvejus metus. Tai daro mūsų programa yra perspektyvi alternatyva tiek jums, individualus, ir Jūsų įmonei.

Vietos

Atėnai

Address
International Management Studies
Kifissias 290 & Navarinou
Halandria


15232 Atėnai, Centriniai Atėnai, Graikija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: