Oficialus aprašymas

istorija

Netrukus po to, kai vokiečių okupacijos Graikijos pabaigoje steigimo universitete Kretos klausimas buvo iškeltas ir pasiekė kulminaciją 1960 metais. Vis dėlto, nors visuomenės paklausa universitetui Kretos įsteigimo buvo nevienodi, ten taip pat buvo intensyvus konkurencija tarp dviejų didžiųjų miestų saloje, dėl kurių būtų galima tapti tos universitete sėdynė. Galiausiai, problemos sprendimas buvo priimtas 1977 m tuometinio Ministro Pirmininko Konstantinos Karamanlio, kuris pagamintas subalansuotą sprendimą, kuriuo patvirtinamas tiek universitete kūrimą su fakultetų Heraklionas ir Rethymnon ir personalo Technikos Universitetas Chania. Technikos universitetas Kretos buvo nustatyta įstatymu 545/77 ant "įsteigimo technologinio įstaigos pavadinimu technikos universitetas Kretos ir kitų nuostatų".

Liepos 17 1977, pirmasis vykdomasis komitetas institucijos šaukiamas pirmininkaujant Profesorius Perikles Theoharis ir tuo, tada buvimo Nacionalinio švietimo ministras G. Rallis, Susidedanti iš Chanijos miesto ir Vakarų Kretos skyriaus technikos rūmai Graikijoje pirmininkas meras, atstovaudamas vietos elementą, kuris parodė didelį susidomėjimą universiteto įsteigimo.

Pagrindinis uždavinys šis pirmasis Vykdomasis komitetas 1977 buvo rasti žemę nuolatinių universitetinių įrenginių montavimas iki pradedant nusavinimo procedūrą 350 hektarų žemės. Verta paminėti, šiuo metu, didžiulės paramos vietos bendruomenės šiuo klausimu. Tuo pačiu metu, vykdomasis komitetas taip pat nagrinėjo organizavimo ir įdarbinimo universiteto paslaugomis, bet dažniausiai su teisine sistema jo veikimui. Kaip Vykdomojo komiteto skirtoje darbo rezultatas buvo išduotas daugybė nutarimų, svarbiausias iš kurių yra Prezidento dekretas 1140-1180 ant "įsteigimo aukštosiose mokyklose, skyriai ir mokslinių tyrimų institutų, taip pat pranešimų apie profesoriai technikos universiteto Kretos ", kuriame numatyta trijų mokyklų steigimo: a) Techninės mokslai, b) Taikomieji mokslai c) Architektūra ir teritorijų planavimas. Kiekviena mokykla sudarytų keturi skyriai.

Be savo darbą teisinės sistemos institucijos, pirmoji Vykdomasis komitetas buvo atsakingas už trijų istorinių pastatų (senas kalėjimuose, Rotušė, ar Arsenal "ir" Venecijos Loggia), rengiant studijų dėl jų atkūrimo, kaip įsigyti pat parengimo, studijų pradinio universiteto salės. Komitetas pradėjo perkant kompiuterius, knygas ir 479 žurnalų pavadinimus centrinio universiteto bibliotekoje, taip pat steigiant rinkimų institucijas sprendžiant kandidatūras dėl konkurso dėl švietimo ir mokslo darbuotojų pareigas skambučius.

Po 1981 metais, naujas vykdomasis komitetas buvo įsteigtas pirmininkavimo profesoriaus Thales ARGYROPOULOS (1982-1988) iš Aristotelio universiteto Salonikuose, o vėliau, pirmininkaujant prof Theodore Lianos (1988-1989), kuris buvo fakulteto narys iš aukštoji mokykla Ekonominė ir komercinė studijų (ASOEE).

Naujas Vykdomasis komitetas baigė ar patikslinti sprendimus buvusios administracijos su nuoroda į pagrindinių klausimų, kaip antai būsto problemą ir švietimo programas. Kiek būsto problema buvo susirūpinęs, jis pirmenybę teikė Universiteto plėtros viduje miesto renovuojant senas Venecijos Kalėjimai ir Kareivinės, įgyti ir renovuojant buvusią prancūzų mokyklą, įgyti karinio skyriaus pastatų kompleksas Tautinių ministerijos Gynybos, užtikrinant, kad Hatzidakis stovykloje Halepa naudojimą ir išleidimą į priekį studijas pastatų ant jo erekcija. Tuo pačiu metu, universitetų įrenginių erekciją Akrotiri projektas buvo pateiktas, o nusavintos žemės šiam tikslui buvo iškirsti 60 hektarus, palyginti su pradiniu paviršiaus. Pamatai ceremonija universiteto įrenginių Akrotiri vyko 1988 m.

Kiek tai susiję su švietimo programavimas, reikšmingų pokyčių įvyko, remiantis, žinoma, dėl naujojo teisinio pagrindo, kuris pradėjo formuotis tuo tarpu bet buvo tikrai atvirkščia Vykdomojo komiteto 1977 m programavimą. Iš vykdomojo komiteto 1981 m, filosofija su nuoroda į švietimo programų Capstone, buvo Prezidento Decree52 / 83 išdavimas dėl "Technikos universiteto Kretos į struktūrą departamentų ir sektoriais, išrinkti nuolatinius fakulteto nariai procedūra ir prielaidos dėl nepriklausomos funkcijos technikos universiteto Kretos su išrinktų valdymo organų ". Vietoj trijų mokyklų ir 12 katedrų, kurios buvo numatytos PD 1140/80, naujos PD 52/83 numatytą 6 akademinių padalinių įsteigimo: Gamybos inžinerija ir vadyba, mineralinių išteklių inžinerija, elektronikos inžinerija, chemijos inžinerija, Mechanikos inžinerija ir mokslų fakultetas.

1984 metais, buvo paskirti pirmieji fakulteto nariai. Per mokslo 1984-85 metų gamybos inžinerijos ir vadybos katedra pradėjo rodyti savo edukacinę programą ir pripažino savo pirmuosius 120 studentai kartu su mokslų fakultetas. Mineralinių išteklių inžinerijos katedra laikomasi 1987-88 ir Elektronikos ir kompiuterių inžinerijos katedra 1990-91. Vėliau, ir po universiteto tapo nepriklausoma, cheminės inžinerijos katedra tapo žinutę Aplinkos inžinerijos fakultetas ir pripažino savo pirmuosius studentus 1997 m. Galiausiai, 2004 metais Architektūros inžinerijos katedra buvo įsteigta ir pasveikino pirmuosius studentus.

1989 rugsėjo mėn naujasis vykdomasis komitetas, pirmininkauja Nacionalinio technikos universiteto Atėnų p Ioannis Tegopoulos profesorius kartu su technikos universiteto Kretos p Antonis Foskolos ir Joachim Gryspolakis pavaduotojų pareigose profesoriai, nusprendė keisti Teritorijų planavimas orientaciją universiteto plėtrą. Jie atsisakė toliau plėsti per Chania City University idėją ir greitai skatino iš Akrotiri universitete objektų plėtrą. Universitetas priskirti įrenginius, pavyzdžiui, Hatzidakis stovyklos ir Venecijos Loggia į Chanija savivaldybės kitoms reikmėms. Pastatai, kurie buvo laikomi tam, kad būtų naudojami tik pačioje universiteto įtraukti Venecijos kompleksas Old kalėjimuose ir kareivinės, kuris dabar namuose Rektoratas biurus, taip pat administracinių ir finansinių paslaugų biurus, o buvusios Prancūzijos Patalpos į Halepa dabar tilptų Architektūros inžinerijos katedra. Tokiu būdu, universitetas išlaiko savo būtiną sanglaudą su Chania miesto ir jo socialinę struktūrą. Bet, visų svarbiausia, ši politika leido Mokslo padalinių universiteto poilsio būstą per Campus Akrotiri, kuris pasiūlė galimybę tinkamų paskaitų salėse, laboratorijų ir infrastruktūros kad šiuolaikinius reikalavimus diktuoja už technikos universiteto erekcija ,

1993 metais, visi reikiami teisiniai reikalavimai buvo įvykdyti, todėl, visi Universiteto padaliniai tapo nepriklausoma ir buvo veikianti nuo tada su išrinktų valdymo organų. Kaip tik buvo įvykdyti šie reikalavimai, buvo inicijuota dėl Rektorato rinkimų tvarka, taip sukuriant nepriklausomą veikimą technikos universiteto Kretoje. Profesorius Yannis Phillis tapo pirmąja rektorius technikos universiteto Kretos padeda savo funkcijas pagal prorektorių profesorių Ioannis Siskos ir Theodore MARKOPOULOS, kuris paėmė savo pareigų 8.12.1993.

Nuo tada, technikos universitetas Kretos dėjo nuolatinę ir didelę pažangą. Aukštos kokybės fakulteto darbuotojų, moksliniai partneriai ir administracinio ir techninio personalo garantuoti būsimo Universiteto augimą. Campus yra neabejotinai vienas iš geriausių Graikijoje, su modernia paskaitų salėse ir mokslinių tyrimų infrastruktūra, biblioteka, studentų salėje rezidencijos, restoranas ir poilsio srityse. Nauja departamentai yra planuojama ateityje ir tuo pačiu metu, technikos universiteto Kretos mokslinių tyrimų indėlis yra plačiai vertinama, kaip institucija, dabar pripažįstamas kaip viena iš labiausiai prestižinių mokslinių tyrimų įstaigų Graikijoje šimtai mokslinių tyrimų programų pažangos , Technikos Universitetas Kretos dabar pripažinta tiek švietimo ir mokslinių tyrimų įstaigos Graikijoje ir tarptautiniu mastu, todėl gali įsivaizduoti su dideliu optimizmu jos ateitį.

ateities tikslus

Dėmesys teikti aukščiausios kokybės išsilavinimą (TUC studijų nedarbo lygis tarp 3 ir 4%, pirmą kartą darbo nuo 1 iki 6 mėnesių po baigimo) Atlikti novatoriškus mokslinius tyrimus (technikos universiteto Kretoje yra vienas iš dviejų aktyviausių šalies universitetų, turinčių didžiausią skaičių mokslinių tyrimų rezultatus) Sukurti regioninę inovacijų ašigalį ir technologijų parkas Pastangos remiant inovacijas (per inkubatorių) Seminarų dėl technologijų ir inovacijų platinimu Bendradarbiavimas su vietos valdžios institucijomis, sprendžiant aplinkos apsaugos ir organizacines problemas ir tt

Universiteto miestelis

Campus neabejotinai yra TUC širdis: studentai, dėstytojai, laboratorijos technikai, administraciniai darbuotojai, visi patenkinti miesteliu kasdien.

Bendros atskaitos taškai visų studentų yra bibliotekoje, IT ir komunikacijų centro, gyvenamųjų salė, Universiteto Restoranų ir kavinių, taip pat sporto kompleksai.

Ir todėl, kad jūsų, kaip studentas laikas neturėtų būti išleista tik knygas ir mokytis, įsitikinkite, kad jums atrasti gyvenimą ne klasėse ir auditorijose salėse, net daugiau įdomių ir įdomus, dalyvaudami vienoje iš studentų grupių ir asociacijų (kultūrinės ir politinės) , kuris toną miesteliu!

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Graikų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MSc

Technical University of Crete

Technical University of Crete naftos inžinerijos magistrantūros programa yra vienerių metų dieninės programos, skirtos suteikti studentams mokslinį pagrindą angliavandeni ... [+]

Magistro laipsnį naftos inžinerijos srityje2019/2020 m. Dešimt geriausių kandidatų iš Graikijos, Kipro, Bulgarijos, Serbijos, Juodkalnijos ir Šiaurės Makedonijos priimami be studijų mokesčio.

Kvietimas teikti paraiškas 2019-2020 mokslo metams

Po sėkmingo „naftos inžinerijos“ antrosios pakopos studijų programos Technical University of Crete (Graikija) Mineralinių išteklių inžinerijos mokykla, praėjusius 5 metus, kviečia į Programą kreiptis 2019–2020 mokslo metams.

Programa siekiama suteikti magistrantams mokslinį išsilavinimą ir taikomąsias žinias naftos ir gamtinių dujų žvalgymo ir gamybos srityse, o tai lemia magistro laipsnį naftos inžinerijos srityje.... [-]

Graikija Chanija
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Location address
Technical University of Crete
University Campus, Akrotiri
73100 Chania
GREECE

Chania, Chanija, 731 00 GR