University of Macedonia

Įvadas

Oficialus aprašymas

118814_16255880117_4def23218d_o1.jpg

University of Macedonia . Paskirtis: kompetencija

Šeštajame veiklos dešimtmetyje University of Macedonia , tęstinis Salonikų pramoninių studijų aukštojo mokslo institutas, yra moderni valstybinė aukštojo mokslo įstaiga, garsėjanti kokybės, laisvės, demokratijos, meritokratijos ir individualaus tobulėjimo aplinka. visiems jos nariams: studentams, akademiniam ir mokslo personalui bei universiteto darbuotojams.

Mūsų misija jau seniai yra prisidėti prie visuomenės, socialinio ir ekonominio mūsų šalies vystymosi per dalykus, kuriuos siūlome savo keturiose mokyklose, atliktus tyrimus ir žinių sklaidą bei sklaidą.

Tūkstančiai University of Macedonia universiteto absolventų sėkmingai siekia karjeros Graikijoje ir užsienyje. Savo ruožtu, atsižvelgdami į dabartinę nepalankią Graikijos jaunimo ekonominę situaciją, kurią kamuoja nedarbas, mes universitete darome viską, kad paremtume absolventus ir studentus, siekdami pagerinti savo karjerą ir įgyti daugiau galimybių patekti į darbo rinką. Stažuotės biuruose ir atnaujinant studijų programas visuose mūsų padaliniuose.

Didelės daugumos University of Macedonia padalinių gauti teigiami įvertinimo rezultatai, sklandus University of Macedonia darbas per visus mokslo metus, atsargus lėšų valdymas ekonomiškai ir žinantys, ambicingi ir talentingi žmogiškieji ištekliai garantuoja darbo kokybę. Šiandien universitetas ir garantuokite mūsų ateities plėtrą į dinamiškai augančią vidutinio dydžio universitetą ne tik Graikijoje, bet ir aplinkiniuose regionuose.

Mūsų universiteto bendruomenė nustato kompetenciją kaip neginčijamą tikslą. Kasdieninės pastangos reaguoti į universitetų vertinimo procesų reikalavimus yra geriausios priemonės mūsų tikslams pasiekti.

Aš tikrai tikiu, kad universitetai kaip institucijos apskritai ir ypač University of Macedonia gali prisiimti pagrindinį vaidmenį šiame mūsų šalies posūkio taške. Plėtra tiesiogiai susijusi su tyrimais ir žinių tobulinimu. Tik glaudžiai bendradarbiaudami su vyriausybinėmis agentūromis, privačiuoju sektoriumi, universitetais ir tyrimų centrais, galime pasiekti sėkmės.

Mano, kaip rektoriaus, kadencijos tikslas yra supažindinti su visų Universiteto narių: studentų, akademinio ir mokslo personalo bei universiteto darbuotojų kompetencija, kad būtų pasiektas maksimalus įmanomas bendradarbiavimas su valstybiniais ir privačiais subjektais. Tokiu būdu University of Macedonia bus atviras visiems ir kasdien vykdys savo, kaip valstybinio universiteto, socialinę misiją, leisdamas mums visiems didžiuotis.

University of Macedonia rektorius
Achilleas Zapranis

118809_kastra2.jpg

Vieta

University of Macedonia yra Salonikuose. Jis yra pastatų, kurių bendras plotas yra apie 40 000 kvadratinių metrų, grupėje, kurią sudaro amfiteatrai, mokymo ir seminarų kambariai, biurai ir administracijos skyrių plotai, restoranas, veikiantis visus mokslo metus, gimnazija ir knygynas; netrukus veiks ir vaikų priežiūros stotis. Taip pat yra du kambariai, kuriuose gali apsistoti 4–8 žmonės (dažniausiai oficialūs lankytojai). Neseniai universitetas papildė pagrindinę auditoriją, kuri taps vienu moderniausių konferencijų centrų, atitinkančių tarptautinius standartus, taip pat rengs svarbius miesto kultūros renginius.

Įranga ir įranga

Studentams didelę paramą teikia Bibliotekų ir informacijos tarnyba (LIS), Karjeros tarnyba bei Kompiuterių ir tinklo eksploatavimo centras. Universiteto sportinė, kultūrinė ir politinė veikla yra atvira visiems studentams.

Tarptautinė aplinka

University of Macedonia studentus iš viso pasaulio. Mes žinome, kad programos kokybę praturtina mūsų tarptautinių studentų kultūrinės ir švietimo patirties įvairovė. Taigi mūsų atvykstantys studentai gauna visokeriopą paramą iš universiteto sekretoriaus ir nuoširdžiai priima nepriklausomus studentų tinklus, kurie padeda jiems greitai įsitraukti į vietos studentų gyvenimą.

Absolventų ir studentų atsiliepimai

118819_martinidis2.jpg

Dr. George Martinidis (PhD), Graikija

„Be to, kad tai yra patraukli ir šviesi patirtis bei galimybė susitikti su labai įdomiais žmonėmis,„ UoM “politikos ir ekonomikos magistro

118818_rodjetton.jpg

Rod Jetton, JAV

apie.me/rodjetton

"Mano laikas University of Macedonia buvo nepaprastai reikšmingas ir padėjo man pasiekti savo karjeros tikslus. Dėmesys visoms Pietryčių Europos šalims buvo neįkainojamas ir manau, kad dėmesys ekonomikai yra gaiviai naudingas. Profesoriai buvo reiklūs, reikalaujantys sunkaus darbo ir susikaupimo. Jie buvo geriausia instruktorių grupė, kurioje aš kada nors mokiausi. Tikiu, kad kiekvienas iš jų ne tik domėjosi asmenine patirtimi ir mokėsi medžiagos, bet ir patarė, patarė ir palaikė visas mano pastangas. nuo universiteto baigimo. UOM pomėgis padėti man sulaukti sėkmės ir jų mokymo kokybė žymiai viršijo mano, kaip užsienyje studijuojančio amerikiečio, lūkesčius. Aš labai rekomenduoju šią programą visiems, norintiems geriau suprasti, kaip politika ir ekonomika daro įtaką vyriausybei. pietryčių Europoje ir visoje Europos Sąjungoje “.

Vietos

Salonikai

Address
156 Egnatia Street
http://mabsos.uom.gr/

540 06 Salonikai, Salonikai, Graikija