Oficialus aprašymas

Makedonija universitetas. Paskirtis: meistriškumas

Šeštąjį veiklos dešimtmetį, ir Universitetas Makedonija, Istorinės Graduate School of Industrial Studies Salonikų tęstinumas, yra moderni, aukštojo mokslo institucijoje, garsėja kokybe, laisve, demokratija, talentingųjų ir asmeninio tobulėjimo atmosfera ji suteikia visiems savo nariams: studentams, mokslo ir studijų štabo ir universitetų darbuotojai.

Mūsų misija jau seniai prisidėti prie visuomenės, į socialinę ir ekonominę plėtrą mūsų šalyje mokantis dalykų, mes siūlome mūsų keturių mokyklų, atlikti tyrimai ir progresas ir sklaida žinių.

Tūkstančiai Universitetas Makedonija absolventai siekti sėkmingą karjerą Graikijoje ir užsienyje. Iš mūsų pusės, atsižvelgiant į dabartinę neigiamą ekonominę padėtį, kamuoja nedarbas turi įtakos Graikijos jaunimą, mes universitete, darome viską, kad palaikyti mūsų absolventai ir savo studentus padidinti savo galimybes patekti į darbo rinką taikant mūsų Karjera ir Stažuotė Biurai ir per atnaujinimą studijų programų visuose mūsų padaliniuose.

Kurias didžioji dauguma iš Makedonijos universiteto katedrų gavo teigiamų vertinimų rezultatus, sklandus veikimas per visą mokslo metų atsargus ekonominis valdymas jos lėšų ir nusimanantys, ambicingų ir talentingų žmogiškųjų išteklių, garantuoti kokybę Universitetas šiandien ir laiduoti tolesniam vystymuisi į dinamiškai auganti vidutinio universitete ne tik Graikijoje, bet ir aplinkiniuose regionuose.

Mūsų universitetas bendruomenė nustato kompetencijos savo neapyvartinį tikslo. Mūsų dienos stengiasi reaguoti į poreikius Universitetas įvertinimas procesai yra pats geriausias priemones savo tikslų.

Aš tikrai tikiu, kad universitetai yra institucijos, apskritai, ir Makedonijos universiteto ypač gali imtis vadovaujamo vaidmens šioje lūžis mūsų šalies. Plėtra yra tiesiogiai susijusi su mokslinių tyrimų ir žinių pažangos. Tik glaudus vyriausybinių agentūrų, privataus sektoriaus, universitetų ir mokslinių tyrimų centrų ar galime laimėti.

Mano tikslas per mano kadenciją rektoriaus yra įteigti meistriškumo požiūrį visose Universiteto nariai: studentams, mokslo ir studijų štabo ir universitetų darbuotojų, norint pasiekti didžiausią galimą bendradarbiavimą su viešojo ir privataus subjektų. Tokiu būdu Makedonija universitetas bus atviras visiems ir vykdys kasdien savo socialinę misiją kaip valstybinio universiteto, todėl mums visiems didžiuotis.

Makedonijos universiteto rektorius

Achilleas Zapranis

Vieta

Graduate Management Admission Test arba Universitetas Makedonija yra įsikūręs Salonikuose. Jis yra įsikūręs apie pastatus, kurių bendras plotas apie 40.000 kvadratinių metrų grupės, sudarytos iš amphitheaters, mokymo ir seminarų salės, biurai ir administracijos skyrių skirsnius sritis, restoranas, kuris veikia per visą mokslo metų gimnazijoje ir knygų parduotuvė; taip pat vaiko priežiūros stotis netrukus veikia. Taip pat yra du svečių kur 4-8 asmenys (daugiausia oficialūs svečiai) galima apgyvendinti. Universitetas neseniai papildė pagrindinį auditoriją, kad taps vienu moderniausių konferencijų centrai laikantis tarptautinių standartų ir taip pat bus svarbūs kultūriniai renginiai į miestą.

Įranga ir įrengimai

Studentai aprūpinami didelę paramą Bibliotekininkystės ir informacijos tarnybos (LIS), Karjeros biuro, ir iš kompiuterių ir tinklo operacijų centro. Universiteto sporto, kultūriniai ir politiniai veikla yra atvira visiems studentams.

Tarptautinė aplinkos

Makedonijos universitetas sveikina studentus iš viso pasaulio. Mes žinome, kad programos kokybė praturtino mūsų tarptautinių studentų kultūros ir švietimo patirtimi įvairovė. Todėl mūsų atvykstančių studentų gauti visą paramos iš aukštosios sekretorius būdu ir šiltai pasveikino nepriklausomų studentų tinklus, kurie padeda jiems tapti greitai įsitraukti į vietos studentiško gyvenimo.

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MA

University of Macedonia

Šiuolaikinės Rytų ir Pietryčių Europos politikos ir ekonomikos magistro tikslas - pasiūlyti išsamią regiono politinės ir ekonominės raidos analizę, akcentuojant abiejų ta ... [+]

Dvigubas meistras

Politikos mokslai (Bambergo universitetas)

ir

Šiuolaikinės Rytų ir Pietryčių Europos politikos ir ekonomikos magistro laipsnis ( University of Macedonia ) http://mabsos.uom.gr/

Dvigubo magistro laipsnį galite:

Pasiekti du magistro laipsnius per dvejus metus.Įgyti teorinę kompetenciją politinėse institucijose ir procesuose tarptautinėje sistemoje.Sukurkite dideles Rytų ir Pietryčių Europos empirines žinias naudodamiesi dvigubo laipsnio programos dviem komponentais.Stipendijos yra prieinamos.Mokymo kalba yra anglų kalba abiejose vietose. Vokiečiai dėstomi moduliai Bamberge yra prieinami visiems studentams, turintiems pakankamai vokiečių kalbos.Tarpdisciplininis ir regioninis dėmesys Salonikuose... [-]
Vokietija Bamberg Graikija Thessaloniki
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
13 - 25 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Location address
156 Egnatia Street
http://mabsos.uom.gr/

Thessaloniki, Thessaloniki, 540 06 GR