Caucasus International University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Caucasus International University (KIS) yra aukštojo mokslo įstaiga, grindžiama nacionalinėmis vertybėmis ir nuolatiniais pokyčiais, siekianti sukurti konkurencingą, aukštos kvalifikacijos darbuotojus ir jų integraciją į nacionalinę ir tarptautinę sritį.

Aukštasis mokslas yra viena iš svarbiausių viešųjų įsipareigojimų; Todėl mes stengiamės, kad išsilavinimas, gautas mūsų universitete, būtų visapusiškas, remiantis moksliniais tyrimais. Trys akademiniai etapai (neakivaizdžiai , magistrantūros, doktorantūros programos ) orientuojasi į studentus - skatina jų talentą ir ugdo jų profesinius įgūdžius. Vienas iš pagrindinių KIS prioritetų yra mokslinių tyrimų ir inovacijų, švietimo sistemos valdymo ir visapusiškų skaidrių priemonių pagalba įgyvendinimas .

Nėra tikslų be pasekmių ir atvirkščiai! 23 metų universiteto istorija parodė, kad mūsų bandymas sukurti klasikinio europinio stiliaus universitetą, turinčią aukštus akademinius standartus, pagrįstus Gruzijos vertybėmis, sukūrė pageidaujamą rezultatą.

Šiandien turime visas sąlygas konkuruoti nacionalinėje ir tarptautinėje erdvėje.

85211_studentlife.jpg

Universitetas siūlo:

Turtinga biblioteka, televizijos ir radijo studijos, redagavimo kambariai, multimedijos centras, pagrindinių medicinos disciplinų dėstymo laboratorijos, anatomijos darbo zona su moderniais stimuliuotais daiktais, neurologijos ir taikomosios fiziologijos mokslo laboratorija, biologinės chemijos laboratorija, darbo patalpos - Stimuliuoti metodai, dantų klinikos rezidentams ir universitetinėms disciplinoms, Teismų teismas, teisės klinika, Kaukazo geopolitinio modeliavimo laboratorija, konfliktų sprendimo ir karjeros plėtros centrai, turizmo kabinetas, rūsys "Kolki", vynuogių vynuogių vynuogių vynuogių, vynuogių vynuogių tyrimų laboratorija, laboratorijos vyno chemijos, ampelografijos ir mikrobiologijos, degustacijos kambario ir pan.

85214_12.jpg

Universiteto prioritetai:

  • Mokslinius tyrimus ir praktiką orientuotą mokymą pagal tarptautinius standartus;
  • Integracija su tarptautine švietimo erdve;
  • Aukštos kvalifikacijos akademinio personalo, turinčio praktinės patirties, komanda;
  • Pastatas, aprūpintas modernia infrastruktūra ir technologijomis;
  • Studentų ir absolventų įstojimas į KIS, vyriausybines ir nevyriausybines struktūras;
  • Mainų programos;
  • Stipendijos;
  • Įvairūs ir laimingi studentų gyvenimai;
  • Lanksti mokėjimo sistema.

Universitetas siūlo į studentą orientuotą aplinką ir švietimą, atitinkantį aukštus akademinius standartus, taip apibrėžiant studentų žinių bazę, galią ir ateities perspektyvą!

Būdamas KIS studentas reiškia aukštos kokybės išsilavinimą, sėkmingą karjerą, nuolatinio vystymosi galimybes ir sėkmingą studentų gyvenimą.

Vietos

Tbilisis

Address
Chargali Street,73
Tbilisis, Tbilisis, Gruzija