Oficialus aprašymas

Kodėl Ilia State University ?

Ilia State University kasmet priima apie 5000 pirmakursių visuose aukštojo mokslo lygmenyse. ISU siekia patenkinti kiekvieno studento poreikius ir padėti jiems pasiekti savo potencialą. Ilia State University aprūpina studentus visapusiška patirtimi, kad suteiktų jiems reikiamų žinių, įgūdžių ir pasitikėjimo, kad galėtų pasiekti būsimų karjeros tikslų. ISU teikia pažangią ir specialią akademinę bendruomenę, kurioje studentai gali mokytis iš ekspertų ir įgyti norimą kvalifikaciją.

Mes siūlome:

Mokymasis orientuotas mokymas. Vykdomi profesorių ir studentų santykiai prisideda prie aktyvesnio akademinio bendradarbiavimo ir diskusijų. Studentai yra skatinami ir remiami fakulteto, kad jie galėtų susirasti savo individualius tyrimo interesus studijų metu.

Praktika pagrįsta mokymo programa - ISU bendradarbiauja su vyriausybinėmis institucijomis ir tarptautinėmis organizacijomis, taip pat su valstybiniais ir privačiais subjektais, kurie suteikia studentams galimybę integruoti teorines žinias į pasaulį ar darbą.

Biržos ir dvigubo laipsnio programos galimybės. Nuo 2012 m. ISU siūlo studentų ir personalo mainų programas daugelyje tarptautinių aukštojo mokslo institucijų. ISU savo studentams siūlo išskirtinę galimybę gauti dvigubo diplomo diplomą su įvairiomis Austrijos ir JAV universitetuose.

Konkurencingi mokesčiai už mokslą - ISU siūlo aukščiausios klasės išsilavinimą su konkurencingomis studijų mokesčiais ir lanksčiais mokėjimo būdais šalyje ir rajone.

Nepamirštama studentų gyvenimo draugiška, sveikintina bendruomenė, kurioje studentai gali dalyvauti įvairioje akademinėje, socialinėje ir kultūrinėje veikloje.

Prisijunkite prie Ilia State University ir pradėkite savo nuostabią gyvenimo patirtį su mumis!

Ilia State University A UTESHELL

  • Įkurta: 2006
  • Vieta: Tbilisis, Gruzija
  • Darbuotojai: 301 profesoriai ir daugiau nei 1000 mokytojų, mokslininkų ir kitų darbuotojų.
  • 4 mokyklos: Menų ir mokslo mokykla, Gamtos mokslų ir inžinerijos mokykla, Verslo mokykla, Teisės fakultetas
  • Studentai: 15 763
  • Studijų programos: Iki 80 akredituotų bakalauro, magistro ir daktaro programų. lygiai
  • Daugelio Gruzijos regionų mokslinių tyrimų ir mokymosi priemonės
  • Verslo mokykla: nuo 2015 m. Gruzijos pradinių klasių mokymosi vieta

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

Ilia State University

Taikomųjų genetikos magistras gamtos mokslų ir medicinos fakultete mokys studentus į tarptautinį standartą, apimantį dabartinę biomolekulinę technologiją. Paprastai biote ... [+]

Taikomosios genetikos magistrasKodėl verta rinktis „ Ilia State University taikomųjų genetikos magistro programą?Mokymasis orientuotas mokymasPraktika pagrįsta mokymo programaKeitimo programos galimybėsKonkurencinis mokestis už mokslą ir įperkamos pragyvenimo išlaidosNepamirštamas studentų gyvenimas

Taikomosios genetikos magistras mokys studentus į tarptautinį standartą, apimantį dabartinę biomolekulinę technologiją. Paprastai biotechnologijos, ypač molekulinės genetikos, naudojimas dabar yra visur prekybos ir mokslinių tyrimų srityje.

Programa numato, kad studentai supras genetinės technologijos naudingumą. Nesvarbu, ar jie toliau naudojasi šiais įgūdžiais savo vėlesnėje karjeroje, šie studentai bus informuoti vartotojus apie šią technologiją - jie galės geriau pritaikyti technologiją patys ir įvertinti informaciją, kurią sukūrė kiti, naudodamiesi biotechnologija.... [-]

Gruzija Tbilisi
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Welcome to Ilia State University

Ilia State University
Address
Kakutsa Cholokashvili Ave 3/5
0162 Tbilisi, Tbilisi, Gruzija
Interneto svetainė
Telefonas
+995 322 20 00 09