Oficialus aprašymas

Graduate Management Admission Test arba Tarptautinės ekonomikos mokykla buvo įkurta Tbilisis valstybinis universitetas 2006 metais, per unikalų bendradarbiavimo pastangos Pasaulio bankas, BP, Atviros visuomenės institutas, Vyriausybių Gruzija, Vokietija, Švedija ir Norvegija.

iset siūlo Dvejų metų magistrantūros programa ekonomika, Programa laikosi tarptautinių akademinių standartų anglų kalbos mokymas apsilankę ir gyventojo tarptautinę Kandidatas fakultetas. Iš daugiau nei 100 absolventų iki šiol, daugiau nei trečdalis užima analitinius pozicijas su ekonominės politikos agentūrų visose trijose šalyse Pietų Kaukazo regione. Apie 10% tęsti mokslus prestižiškiausių Kandidatas programos į Europa ir Šiaurės Amerika, toks kaip Stanfordo, Čikagos ir Pensilvanija universitetai.

Iset politikos institutas buvo įkurta 2011 m gegužės papildyti švietėjišką misiją iset. Iset-PI teikia nepriklausomas politikos Tyrimai ir mokymas, ir pasiekia su platesniais akademinių, politinių ir verslo bendruomenių Pietų Kaukazas, Tai vienas iš pirmųjų universitetų pagrindu Think-tankų regione, palaikoma nuo pradžios, padarytais Atviros visuomenės instituto galvoti tankas fondas. Iset-PI Taip pat yra narys Stokholmo institutas pereinamojo laikotarpio ekonomikos (vietoje) tinklas.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

International School Of Economics

Iset savo magistro programa ekonomika buvo pradėtas 2006 metų rudenį, kaip studijų programos Tbilisyje valstybinio universiteto. Mano programos studentams per sudėtinga d ... [+]

Iset savo magistro programa ekonomika buvo pradėtas 2006 metų rudenį, kaip studijų programos Tbilisyje valstybinio universiteto. Mano programos studentams per sudėtinga dvejų metų mokymo programą, panašaus turinio ir kokybės pirmuosius dvejus studijų metus gerbiamų Ph.D. programos Šiaurės Amerikoje ir Vakarų Europoje. Visi kursai yra dėstomi anglų kalba aukštos kvalifikacijos tarptautinio dėstytojų.

Mūsų fakultetas yra įvairi, apimanti profesorių gyvenančius su daktarų iš universitetų, pavyzdžiui, Kolumbijos universitetas, Hebrajų universitete ir Pensilvanijos universiteto ir nuolatiniai lankytojai, kurie pasaulio lyderiai savo srityse, įskaitant keletą Fellows ekonometrinio draugija. Visas fakultetas yra įsipareigojusi padėti studentams projektuoti individualius studijų planus, prižiūri savo daktaro disertaciją, ir remiant jų paraiškas abiejų pareigybių ir doktorantūros studijų užsienyje. Mokslinių tyrimų ir mokymo kokybė iset garantuoja Tarptautinės fakulteto komiteto vienijančią iset dėstytojams ir garsių mokslininkų iš viso pasaulio.... [-]

Gruzija Tbilisi
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

6 months at ISET & ISET-PI