Oficialus aprašymas

apie U

 • Šiandien dramatiškų pokyčių, žinių ir technologijų tapo elementai, kurie yra kasdienio gyvenimo dalis žmonėms, daugiausia dėl to, kad jie yra susiję su visa produktyvus socialinis procesas, darbo, o ne tik mūsų šalyje, bet ir visame pasaulyje. Šiame kontekste, aukštojo mokslo yra esminis plėtoti įgūdžius ir įgyti reikiamų įgūdžių, kurių reikalauja naujos ekonomikos ramstį. Šis veiksnys delegavo į koledžą labai svarbų vaidmenį ne tik dėl specialistų rengimo, bet daugiausia naujų žinių kartos patenkinti vis labiau konkurencingoje pasaulio poreikius.
 • "Galileo" Universitetas yra aukštoji mokykla, iš 37 metų darbo ir nuolatinės pastangos pasirinkite grupę specialistų, vadovaujama dr Eduardo suger Cofiño, mokslų daktaras, įkūrėjas ir rektorius, kuris sugebėjo suformuoti visiškai kitą mokomąją pasiūlymą produktas tradicinis ir impulsadora pagal labai aiškią šūkis: " kad šviesti yra , kad pakeisti vizijas ir transformuoti gyvenimą."
 • Šiame kontekste galilėjiečio, akademinės yra pavaldi žmogaus vystymosi ir konkurencingumo didinimo. Turi savo kredito yra daugiau nei 25 metų patirtį universitetinį išsilavinimą mūsų šalies teritorijoje, iš pradžių, kaip fakulteto sistemų inžinerijos, kompiuterių mokslo ir informatikos, Universiteto Francisco Marroquín, o dabar kaip namuose aukštasis mokslas įsipareigojusi mokymo ir rengimo specialistų pasaulinį pripažinimą.
 • Jis buvo įgaliotas Aukštesniosios tarybos Asmeninis ugdymas 2000 spalio, kuris leidžia pirmasis universitetas Gvatemalos technologijų požiūriu. Dėl šios priežasties, mums tai yra labai svarbu, kad jūs turite žinių apie mūsų universitete formavimas, mokslo įstaigų, siūlomų kursų ir visas detales, kad nustatyti mums kaip avangardinio institucija, kuri turi pažymėti savo darbą, konkurencingą įterpimo mūsų šalies technologinės eros ir naują globalizacijos 21-ajame amžiuje.
 • "Galileo universitetas patyrė didelį augimą, kuris buvo aprašytas kaip" neeilinis "pastaraisiais metais. Tai buvo tiek studentų ir skaičiaus programų skaičius ir padarė Galileo gerai žinoma viena iš svarbiausių universitetų Centrinėje Amerikoje. Tai yra aiškios vizijos produktas ir tvirtas įsipareigojimas jai.

fonas

 • Dvidešimtas amžius patyrė stulbinančią ir stebina pažangą mokslo ir technologijų srityje. Ne tik jis gali stebėti, kaip atominis amžius atsiradimą, bet ir elektroninį kompiuterį ir kosmoso amžiaus. Kaip šio mokslinio ir technologinio Blockbuster rezultatas, universitetai turėjo didžiulę paklausą švietimo paslaugų šiose studijų srityse. Visų pirma, kompiuterių mokslo srityje patyrė didelę paklausą, kuri yra skersine augimo Computer Science beveik kiekvieną žmogaus pažinimo srityje ir netgi dienraštyje praktiką visuomenės rezultatas.
 • 1977 m Sistemų inžinerijos, informatikos ir informatikos mokykla, FISICC atsirado kaip technologijų fakulteto universiteto Francisco Marroquin, reaguojant į didėjantį poreikį apmokyti specialistus informatikos.
 • Su 22 metų sėkmingo darbo patirtis ir prie sparčių pokyčių metu, žinių globalizacijos, FISICC siekė užimti svarbią vietą naujos kartos Gvatemala ir Lotynų Amerikos švietimui.
 • Gvatemalos Konstitucija pripažįsta, kad reikia skubiai kurti naujas ir geresnes šaltinius Švietimas gvatemaliečiai kaip perskaitytą dalies 71 straipsnio, kuriame rašoma: "Jis pareiškė, komunalinių paslaugų ir būtinybės steigti ir išlaikyti mokyklų, kultūros ir muziejai ".
 • Reaguodama į šiuos poreikius, Fondas Santo Domingas, nepelno įstaiga, atsirado siekiant veiksmingai prisidėti prie mūsų šalies plėtrą, ypač buvo sukurtas švietimo, technologinių, kultūrinių ir meno sričių.
 • Dekretas 82-87, Gvatemalos Kongresas, jo 1 straipsnyje "Gamtos ir tikslai", sako: "Privatūs universitetai kaip nepriklausomų institucijų parengti ir organizuoti atitinkamą slaptą aukštąjį išsilavinimą tautos, turi laisve kurti savo fakultetai, katedros ir institutai, plėtoti savo akademinius ir mokymo veiklą, taip pat už savo planus ir mokymo programas, siekiant prisidėti prie profesinio mokymo, mokslinių tyrimų, informacijos sklaidos kultūra ir tyrimas ir sprendimas nacionalinių problemų ". Remiantis tuo, kas išdėstyta, Santo Domingas fondas nusprendė sukurti Galileo universitetas.

vaizdas

Mes skatinti žmogaus minties raidą, revoliuciją aukštąjį išsilavinimą.

misija

Mūsų misija yra specialistų, turinčių pasaulinės klasės akademinio kompetencijos, didelio dvasios teisingumo ir žmogaus bei etinių vertybių prie mūsų visuomenei, įtraukiant mokslo ir šiuolaikinės technologijos mokymą. Mes esame įsipareigoję mūsų šalyje suteikti galimybę susipažinti su universitetines studijas visiems asmenims nepriklausomai nuo jų rasės, socialinės padėties ar geografinės padėties Mūsų tikslas yra realių dalyvių formavimas sprendžiant problemas socialinės plėtros Gvatemalos bendruomenei. Esame švietimo institucija, kuri skatina mokslo ir technologijų naudojimą, siekiant išspręsti nacionalines problemas.

Programos mokomos:
Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Magistras

Universidad Galileo

Prisidėti prie aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie parengti išsamias ir konkurencingomis strateginio projektavimo ir diegimo projektams įgyvendinti viešąjį įvaizdį ... [+]

apie

Tikslai:

Prisidėti prie aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie parengti išsamias ir konkurencingomis strateginio projektavimo ir diegimo projektams įgyvendinti viešąjį įvaizdį asmenims, įstaigoms ir įmonėms su gilių žinių apie tvarkymo viešųjų ryšių, vaizdo ir žiniasklaidos srityje formavimas komunikacijos.

pensum

PIRMIEJI METAI

1. ciklas

ANALIZĖ KLAUSYMAI IR VALDYMAS visuomenės nuomonės IŠRAIŠKA IR NE žodinio žodinių Kūno vaizdas

2ND ciklas

INTERVIU SPAUDOS transliacija POLITINIS Image (politinė rinkodara, PROPAGANDA IR VIEŠUMAS) TECHNOLOGIJA MEDIA įvaizdį visuomenėje

3RD ciklas

KOMUNIKACIJA IR VIEŠIEJI POLITIKA ETIKETĖ IR PROTOKOLAS Atstovas IR pranešimą ... [-]
Gvatemala Guatemala City
Liepa 2019
Dieninės
Ištęstinės
2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidad Galileo

Diplomatijos ir tarptautinių santykių magistras kyla iš poreikio mokyti ekspertus tarptautinėje ir žinybų valdymo, žinant įstatymus ir tarptautinę praktiką, akademinį mok ... [+]

apie

Diplomatijos ir tarptautinių santykių magistras kyla iš poreikio mokyti ekspertus tarptautinėje ir žinybų valdymo, žinant įstatymus ir tarptautinę praktiką, akademinį mokymą ir praktiką, kuri leidžia kurti ir išnaudoti plėtros galimybių tose srityse, bendradarbiavimas, diplomatija, politika, prekybos, pramonės ir kultūra Gvatemalos ir gvatemaliečiai naudai.

Tikslai

Parengti specialistus su įgūdžių sėkmingai dalyvauti kiekviena veikla, susijusi, institucines, verslo santykius valstybinių ir tarptautinių organizacijų ir jų filialų Protokolo ir tarptautinių paslaugų valdymo įgūdžių srityje.

pensum

PIRMIEJI METAI

... [-]
Gvatemala Guatemala City
Rugsėjis 2019
Dieninės
Ištęstinės
2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Documental Universidad Galileo