ADEN Tegucigalpa

Įvadas

Oficialus aprašymas

ADEN yra tarptautinė švietimo tinklas akredituota ACBSP, kurio pagrindinė veikla yra jo verslo mokykla, įkurta 1992 metais. Ji yra orientuota į profesinį tobulėjimą vadovų ir verslo valdytojų, tiek modalumo, kaip e-mokymosi; ir šiuo metu ji turi 26 biurus išsibarsčiusios 17 šalių Lotynų Amerikoje ir Europoje.

Būstinė yra įsikūrusi metropolinės zonos Hondūro sostinėje, jos pagrindinė miesto ir prekybos centro. Hondūro ekonomika yra vertinama kaip aštuntą dešimtą pagal dydį ekonomika Lotynų Amerikoje.

Aden verslo mokyklos siekėme parengti pasiūlymą su įvairiomis programomis, magistro ir magistro kursus, kad atitiktų dydį ir reikalavimus specialistų Hondūro ateityje.

TARPTAUTINIAI SEMINARAI

Kaip dalis švietimo pasiūlymo mūsų Allumni mes sukūrėme keletą tarptautinių seminarų, kuris vyks šiuose miestuose: Miami, Panama ir Bogota.

Globalizacija, konkurencija ir technologijų nyksta verslo ribas. Per mokslo savaitę, valdymo įrankiai, suteikia harmonijos ir sinchronizaciją tarp skirtingų kintamųjų, dalyvaujančių tarptautinėje koncertų verslo teikiamos.

teorija ir praktika geopolitinių, komercinių, finansinių procesų yra integruota ir humaniškas valdymo tarpkultūrinių komandų. Koks turėtų būti tikimasi iš šio kurso yra ta kryptimi, tai yra politinis sprendimas apie valdymo sprendimų ir veiklos sprendimus vizija.

Žinoma, bus paleisti iš Dialogue poveikio, su realių pavyzdžių ir "gyvai" iš idėjų, situacijų ir planteos generuoja studentų realiame gyvenime, ir prisijungti su sąvokomis metu tas pats kursas atvejais iškeltų.

Tikslas yra pasiekti dialogo forumą, tinklų ir keitimosi naujų tendencijų verslo pasaulyje.

Seminarai vyksta įvairiuose miestuose ir skirtingose ​​mėnesiais:

Panamamėnesio liepa

Bogotámėnesio rugsėjis

Majamismėnesio spalis

Vietos

Tegucigalpa

Address
Boulevard Supaya, Metrópolis Torre 1, Piso 16.
Tegucigalpa, Fransisko Morazano katedra, Hondūras

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: