City University of Hong Kong

Įvadas

Oficialus aprašymas

Prezidento pasveikinimas

119668_119654_campus.jpg

Sveiki atvykę į City University of Hong Kong („CityU“). Mes esame dinamiškas universitetas, įkurtas 1994 m., Unikalus įsikūręs Honkongo, Azijos pasaulio miesto, širdyje. Mūsų tikslai yra siekti aukšto lygio meistriškumo, skatinti naujoves ir puoselėti kūrybiškumą, siekiant pagerinti žmonių gyvenimą. Mieste, kuriame Rytai susitinka su Vakarais, mūsų vizija yra visuotinai pripažinti profesinį išsilavinimą, pabrėžiantį skirtingų kultūrų ir intelektualinių tradicijų abipusį praturtėjimą ir tyrimus, kurie daro realų skirtumą.

„CityU“ auga. Ją sudaro Verslo, Inžinerijos, Laisvųjų menų ir socialinių mokslų kolegija, Mokslo kolegija, Veterinarinės medicinos ir gyvybės mokslų „Jockey Club“ kolegija ir Kūrybinės žiniasklaidos mokykla, Duomenų mokslo mokykla, Energetikos ir aplinkos mokykla. ir teisės mokykla. Honkongo pirmoji veterinarinės medicinos bakalauro programa „Jockey Club“ veterinarijos ir gyvybės mokslų koledže prasidėjo 2017/18 mokslo metais bendradarbiaujant su Kornelio universitetu, viena geriausių pasaulyje veterinarijos mokyklų. Mūsų mokymo programos yra skirtos skatinti žinių kūrimą, originalius atradimus ir novatorišką mąstymą, integruojant mokymą ir mokslinius tyrimus visais lygmenimis.

Mūsų strateginis 2015–2020 m. Planas pavadinimu „Padaryti skirtumą pasitelkiant kompetenciją mokslo ir profesinio mokymo srityje“ yra aukšto lygio siekių, apibrėžtų ankstesniame mūsų plane 2010–2015 m., Pratęsimas. Naujausiame mūsų dokumente išdėstytos penkios strateginės temos, išryškinančios mūsų akademinį meistriškumą, tarptautinę reputaciją ir visuomenės indėlį.

Kaip tarptautinis universitetas, pabrėžiame įvairovę, tarpkultūrinį mokymąsi ir globalią viziją. Mūsų gerbiami fakultetai yra įdarbinami iš viso pasaulio. Mes sukūrėme puikų tarptautinį akademinio bendradarbiavimo tinklą ir sukūrėme pasaulinius susitarimus su maždaug 450 prestižinių institucijų iš daugiau nei 40 šalių / jurisdikcijų. Mūsų absolventai yra mąstantys, prisitaikantys ir atviri specialistai, teigiamai prisidedantys prie visuomenės.

„CityU“ gerai pasirodė tarptautiniuose reitinguose. Remiantis „Quacquarelli Symonds“ (QS) 2019 m. Duomenimis, „CityU“ užima 55 vietą pasaulyje ir 5 vietą tarp 50 geriausių pasaulio universitetų, jaunesnių nei 50 metų. „Times Higher Education World University 2019“ reitinguose „CityU“ užima 1 vietą pagal „International Outlook“.

Kviečiu apsilankyti mūsų tinklalapyje virtualiam turui arba apsilankyti pas mus asmeniškai. Jus sužavės mūsų senovės kinų sodo, suderinto su šiuolaikiškesne menine architektūra, harmonija.

Kelias Kuo

Prezidentas ir gerbiamas universiteto profesorius

2019 m. Sausio mėn

Įvadas į CityU

Dėmesys profesiniam mokymui ir tyrimams, „CityU“ sukuria absolventus su galimybe numatyti pokyčius sparčiai besivystančiame, globalizuotame pasaulyje.

Pastaraisiais metais „CityU“ puikiai pasirodė universitetų reitinguose ir šiuo metu yra tarp dešimties geriausių Azijoje ir šimtu geriausių pasaulyje. Tai sparčiai populiarėjanti įstaiga, turinti verslo, kūrybinių žiniasklaidos, duomenų mokslo, energetikos ir aplinkos, inžinerijos, humanitarinių ir socialinių mokslų, teisės, mokslo ir veterinarijos bei gyvybės mokslų bakalaurančius ir magistrantus bei akademinį personalą.

Mūsų mokymo programoje pabrėžiamos inovacijos ir kūrybiškumas, o šis principas grindžiamas visais Universiteto profesinio mokymo ir problemų orientuotų tyrimų aspektais. Remiant naujas mokymosi erdves ir galimybes naujuose pastatuose, mokymo programa įkūnija „CityU“ strateginį planą naujai augimo era.

„CityU“ įsitvirtino kaip vienas inovatyviausių Azijos universitetų, atliekantis novatoriškus tyrimus įvairiose srityse, turinčiose didelę reikšmę aktualiausioms problemoms. Jos mokslinių tyrimų programų sėkmę atspindi tiek gauto finansavimo dydis, tiek finansuojamų projektų skaičius, tiek mokslinių tyrimų rezultatų kokybė.

„CityU“ artumas ir glaudūs ryšiai su žemynine Kinija, taip pat tarptautinė partnerystė ir perspektyvos daro universitetą puikia galimybe sukurti dinamišką mokymosi ir tyrimų aplinką studentams ir dėstytojams iš viso pasaulio. „CityU“ santykiai su pasaulinėmis institucijomis ir toliau auga, ir jų mastas.

Kaip ir neįtikėtinas miestas, kuriame jis vaidina tokį neatsiejamą vaidmenį, „CityU“ ir toliau juda, kuria naujoves, mokosi, moko ir klesti.

Vizija ir misija

Vizija: City University of Hong Kong siekia tapti pirmaujančiu pasauliniu universitetu, išsiskiriančiu moksliniais tyrimais ir profesiniu išsilavinimu.

Misija: Puoselėti ir plėtoti studentų talentus ir kurti pritaikomas žinias, siekiant paremti socialinę ir ekonominę pažangą.

(Taryba patvirtino naują viziją ir misiją 2009 m. Kovo 26 d.)

Pagrindiniai principai

 1. Studentų sėkmė siekiant akademinių laimėjimų ir tobulinant karjerą
 2. Kompetencija mokymosi ir tyrimų srityje, technologijų naujovės ir žinių perdavimas
 3. Nauda socialinei ir ekonominei Honkongo gerovei
 4. Atskaitomybė už valstybinių išteklių naudojimą
 5. Visuotinis informavimas ir tarptautinis konkurencingumas

„CityU“ logotipas

119670_119652_logo_horizontal_cmyk.pngMūsų prekės ženklas yra ne tik logotipas. Tai rodo, kas mes esame, ką mes darome ir kaip mes galime skirtis pasinaudodami mūsų siūlomomis profesinio mokymo programomis ir novatoriškais tyrimais, kuriuos vykdome.

Mes suteikėme „CityU“ prekės ženklui visišką pakeitimą. Jis buvo atnaujintas, kad atspindėtų mūsų pagrindines vertybes, dinamišką žmonių ir programų pobūdį, mūsų kylantį statusą ir į ateitį nukreiptą kryptį, kaip pirmaujančiai pasaulinei aukštojo mokslo įstaigai.

Reitingai ir reputacija

Naujausi pasiekimai pasauliniame reitinge pabrėžia tyrimų, tarptautiškumo, reputacijos, dėstytojų, studentų ir programų stiprumą City University of Hong Kong („CityU“).

Be šių reitingų, kuriuos atliko „Quacquarelli Symonds“ (QS) ir „Times Higher Education World University Ranking“, „CityU“ absolventai trejus metus iš eilės buvo įvertinti 150 geriausiųjų pagal jų įsidarbinimo galimybes, remiantis visuotinio užimtumo universiteto tyrimu ir reitingu. , kasmetinė apklausa, kurią atliko prancūzų konsultacijų grupė „Emerging“ ir Vokietijos tyrimų institutas „Trendence“.

Akademinė organizacija

Penkios kolegijos: Verslo, inžinerijos, laisvųjų menų ir socialinių mokslų, mokslo, veterinarinės medicinos ir gyvybės mokslų; Kūrybinės medijos, Duomenų mokslo, Energijos ir aplinkos mokykla bei Teisės mokykla siūlo akademines bakalauro, magistro ir doktorantūros programas.

Chow Yei Ching aukštesniųjų studijų mokykla sustiprina visų magistrantūros programų veikimą ir plėtrą bei skatina magistrantūros studijų atmosferą.

Bendra akademinės organizacijos struktūra yra tokia:

Verslo kolegija

 • Buhalterija
 • Ekonomika ir finansai
 • Informacinės sistemos
 • Valdymas
 • Vadybos mokslai
 • Rinkodara

Inžinerijos kolegija

 • Architektūra ir civilinė inžinerija
 • Biomedicininės inžinerijos
 • Kompiuterija
 • Elektros inžinerija
 • Medžiagų mokslas ir inžinerija
 • Mechaninė inžinerija
 • Sistemų inžinerija ir inžinerinis valdymas
 • Statybos mokslo ir technologijos skyrius

Laisvųjų menų ir socialinių mokslų kolegija

 • Azijos ir tarptautinės studijos
 • Kinų kalba ir istorija
 • Anglų
 • Kalbotyra ir vertimas
 • Žiniasklaida ir komunikacija
 • Viešoji politika
 • Socialiniai ir elgsenos mokslai
 • Chan Feng Men-ling Chan Shuk-lin anglų kalbos centras

Mokslo kolegija

 • Chemija
 • Matematika
 • Fizika

„Jockey Club“ veterinarijos ir gyvybės mokslų kolegija

 • Biomedicinos mokslai
 • Infekcinės ligos ir visuomenės sveikata
 • Neurologija

Kūrybinės medijos mokykla

Duomenų mokslo mokykla

Energetikos ir aplinkos mokykla

Teisės mokykla

Chow Yei Ching magistrantūra

119669_119653_campus2.jpg

Vietos

Kovlongo tangas

Address
Tat Chee Avenue,83
Kovlongo tangas, Kovlonas, Honkongas