The Hong Kong University of Science and Technology

Įvadas

Oficialus aprašymas

img 1Įsikūręs pačioje Azijos širdyje, The Hong Kong University of Science and Technology ( HKUST ) yra jaunas ir žinomas mokslo universitetas Honkonge. „QS World University Rankings“ (2019) užima 32 vietą pasaulyje, HKUST siūlo platų mokslo, inžinerijos, verslo ir vadybos, humanitarinių ir socialinių mokslų, aplinkos studijų ir viešosios politikos magistrantūros studijų pasirinkimą, kuris lemia magistro laipsnį. filosofijos (MPhil) ir filosofijos daktaro (PhD) laipsniai. Visos programos dėstomos anglų kalba.

Pasaulinė ir įvairi mokslinių tyrimų bendruomenė

img 2 Didžiausią vietą visada sudaro didžiausi žmonės. HKUST turi stiprią komandą

Tyrimų meistriškumas HKUST

img 3 Prisijunkite prie HKUST mokslo bendruomenės, būsite vienas iš mūsų kartu HKUST naujoves pasaulyje. Turėdami garsių mūsų profesorių ir moderniausių tyrimų centrų, HKUST visada skatina didelę technologinę ir mokslo pažangą. Tyrimo vertinimo pratybą, kurią 2014 m. Honkongo vyriausybė vykdė 2014 m., Tarp visų vietinių institucijų galima įrodyti, kad jos kompetencija mokslo srityje yra pirmoji. Taip pat HKUST

Visiškai finansuojami moksliniai magistrantūros studijos

Siekdamas paremti jūsų studijas, HKUST taip pat teikia antrosios pakopos studijų stipendiją, kurios mėnesinė stipendija yra 17 330 HK (~ 2200 USD) nuolatinių tyrimų magistrantams. Finansavimas yra iki 2 metų nuolatiniams MPhil studentams ir 4 metai nuolatinių doktorantų studentams. Be to, universitetas suteiks garantuojamą apgyvendinimą universitete per pirmuosius dvejus mokslo metus. Dar geriau, kad yra įvairių finansavimo ir stipendijų galimybių palaikyti jūsų tyrimų studijas HKUST , įskaitant Užjūrio tyrimų apdovanojimus, „Fulbright“ jaunųjų tyrimų apdovanojimus, „Mokslinių kelionių dotacijas“ ir kt.

Dabar universitetas kviečia teikti paraiškas dėl priėmimo į 2020/21.

Vietos

Honkongas

The Hong Kong University of Science and Technology

Address
Clear Water Bay, Kowloon
Honkongas, Honkongas
Interneto svetainė

Programos

Vadybos kursai
Aukštoji mokykla taip pat siūlo: