Lingnan University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Lingnano universitetas, Honkongas

香港嶺南大學 (nurodytas Lingnan Lingnan, anglų kalba: Lingnan University , LU ) Honkonge Fu Tei į Tuen Mun, pilis smailės Kelių Lingnan segmentą.

Lingda yra vienintelė Honkongo aukštojo išsilavinimo institucija, teikianti aukštos kokybės laisvųjų menų išsilavinimą, siūlo filosofijos, verslo ir socialinių mokslų magistro laipsnį bei daktaro laipsnį. Mokykla suteikia studentams aukštos kokybės akademinę aplinką. Kiekvieno skyriaus dėstytojai yra išskirtiniai mokslininkai iš viso pasaulio, jie visi orientuojasi į studentus ir teikia studentams reikiamą popierinę orientavimą ir paramą. Mokytojai ir studentai taip pat yra draugai.

Lingdos universitete siūlomi šie filosofijos magistrai ir filosofijos daktaras: studentai gaus išsamius konkrečių sričių tyrimus. Kursas prasidės 2016 m. Rugsėjo mėn.

Literatūros kolegija - kinų, kultūros studijos, anglų kalba, istorija, filosofija, vertimo raštu ir vizualiniai tyrimai ;

Verslo mokykla - apskaitos, finansų, informacinių sistemų valdymo, draudimo, tarptautinio verslo, vadybos, rinkodaros, operacijų valdymo ir sprendimų mokslų

Ir

Socialinių mokslų akademija - ekonomika, politologija, psichologija ir sociologija ir / ar socialinė politika

Be to, Ling yra didesnis nei 2016-17 m. Ir pasiūlys 8 antrosios pakopos studijų kursus, kad mokiniai galėtų sužinoti atitinkamas teorijas ir praktiką konkrečiose temose.

Vietos

Tuen Mun

Address
Castle Peak Road,8
Tuen Mun, Naujos teritorijos, Honkongas
Telefonas
(852) 2616 8750

Programos