The Hong Kong Polytechnic University School of Design

Įvadas

Oficialus aprašymas


Apie " PolyU Design

PolyU Design " nuo 1964 m. Yra svarbus Honkongo dizaino mokslo ir mokslinių tyrimų centras. Mokykla klesti dėl savo geografinės padėties pertvarkydama Rytus ir Vakarus, leidžianti savo studentams plėtoti savo stipriąsias puses su unikaliu tarptautiniu kultūriniu sąmoningumu tiek profesionalų ir socialinius lygius.

PolyU Design Annual Show / PolyU Design


Reitingai

PolyU Design " nuo 2006 m. Nuolat vertino kaip viena iš geriausių dizaino mokyklų ("Geriausios dizaino mokyklos pasaulyje") žurnale "BusinessWeek".

2009 m. "BusinessWeek" įvertino mūsų dizaino magistro ("Dizaino strategijos") programas vienu iš 30 geriausių pasaulyje projektavimo mąstymo programų.

2013 m. " PolyU Design tapo vienintele Azijos "Business Insider" pasaulio geriausių 25 dizaino mokyklų sąraše esančia mokykla.

Jis buvo įtrauktas į sąrašą kaip viena iš dešimties geriausių pramoninių dizaino mokyklų pasaulyje 2015 m. Ir viena iš specializuotų grafinių dizaino mokyklų pasaulyje, kurią 2016 m. Sukūrė dizaino mokyklos.

Nuo 2015 m. Mokykla yra viena iš populiariausių pasaulyje „Quacquarelli Symonds“ (QS) Pasaulio universiteto reitingų srityje pagal temą - meną ir dizainą. Šiuo metu ji yra viena didžiausių dizaino mokyklų Azijoje ir 16-ajame pasaulyje. Perskaitykite 2019 m. Ataskaitą.

Žinomi absolventai„PolyU“ informacijos diena / „ PolyU Design

Dennis Chan 陳瑞陳 - juvelyriniai dirbiniai; produktas

Eric Chan 陳秉鵬 - produktas

Kade Chan 陳柏陳 - origami; produktas

Ramanas Hui 許 許 毅 - filmas; animacija

Keung Hung 洪 強 - žiniasklaidos menas; švietimas

Kit Hung 洪榮杰 - filmas; švietimas

Freemanas Lau 劉小anu - menas; produktas; prekės ženklas

Gigi Leung 梁詠琪 - dainavimas; dainų kūrimas; vaidyba

Henry Lau 劉志華 - mados

Rebecca Lee 李 樂 詩 - tyrinėtojas

Tony Leung 梁家輝 - filmas; vaidyba

Tommy Li 李永 銓 - prekės ženklas

Anthony Lo - automobilio dizainas

Alisa Mak 麥 家 碧 - menininkė; karikatūristas

Vivienne Tam 譚燕玉 - mados

Paul Wong 黃 貫 中 - komponavimas; dainų kūrimas; dainuoti

Timmy Yip 葉錦klaam - filmas; kostiumų dizainas

Kitty Yuen 阮小 儀 - tv; radijas


Žmogaus centruotas dizainas
Studentai vaidino vaidmenį pristatydami savo idėjas apie Pietryčių Azijos ateitį 2025 m. / „ PolyU Design


Mes esame artėjame prie meno ir mokslo, turėdami filosofiją, siūlančią aukštos kokybės dizaino švietimą ir darydama didelę įtaką moksliniams tyrimams bei konsultaciniams darbams tiek grynais, tiek ir taikomuoju pobūdžiu. Nors mes vertiname aukščiausius meno idealus, mes tikime, kad dabar ir artimiausioje ateityje bus kuriami į žmones orientuoti produktai, prekės ženklai ir paslaugos, atitinkančios pramonės, prekybos ir bendruomenės poreikius. Mūsų požiūris yra tvirtas mokslinių tyrimų pagrindas dizaino paremti šias idėjas.

Nepaprastas 55 metų mokyklos stipendijų ir tyrimų palikimas Azijos dinamikos įkarštyje garantuoja mums šviesią ateitį. Mūsų labai įvairi dizaino kompetencija apima produktų dizainą, komunikacijos dizainą, reklamos dizainą, skaitmenines laikmenas, interjero dizainą, aplinkos dizainą, miesto dizainą, tarptautinį dizainą ir verslo valdymą, dizaino vadybą, inovacijų lyderystę, dizaino strategiją ir sąveikos dizainą.

Kiekvienais metais mes rengiame apie 1400 studentų daugelyje bakalauro ir magistrantūros studijų programų, kurių 50 iš jų yra doktorantai. Mokykla užtikrina aukštą, gerai įrengtą aplinką, kurioje yra aštuonios laboratorijos ir didelė mokslinių tyrimų infrastruktūra bei įvairios aukščiausios klasės techninės dirbtuvės Jockey Club Inovacijų bokšte, Zaha Hadido (1950-2016 m.) Projektuotame svarbiame pastate. Mes tikime, kad naujos patalpos skatina naują mąstymą. Štai kodėl mokykla pradėjo "Jockey Club" socialinių naujovių diegimo institutą, pirmąjį tokio pobūdžio projektą Azijoje, kuris aktyviai skatintų naujus požiūrius ir naujas dizaino srities žinias.

Mūsų vertybės

Mokyklos mokslinių tyrimų ir akademinių programų vadovaujamasi mūsų pagrindinėmis vertybėmis:

  1. Atviros proto rėmo kūrimas;
  2. Vairavimo teigiamas pokytis;
  3. Vizitinės verslininkystės kūrimas;
  4. Praktikuojantis autentišką išraišką; ir
  5. Atsakinga projektavimas

Vietos

Kovlonas

Address
General Office of School of Design
V810, 8/F, Jockey Club Innovation Tower (Block V),
The Hong Kong Polytechnic University

Kovlonas, Honkongas