Oficialus aprašymas

Kalbėdamas apie jūsų kvalifikacijos kėlimą turizmo ir svetingumo industrijoje, jums reikia būti ten, kur yra veiksmas. Tai Azija, pasaulyje sparčiausiai augantis turizmo regionas. Azijos kultūra tradiciškai sveikina, o rūpinimasis detalėmis yra Azijos paslaugų bruožas. Tarp tarptautinių keliautojų savo aviakompanijas, oro uostus, lankytinas vietas ir viešbučius sudaro geriausiai pasaulyje. Ir nėra geresnės vietos važiuoti šia "Azijos banga" nei Honkongas.

Pasaulio klasės viešbučių ir turizmo mokykla

shtm20

Pasaulyje pagal kategoriją "Svetingumo ir turizmo vadyba" pagal "ShanghaiRanking" pasaulinį akademinių dalykų reitingą, 2017 m. Pasaulyje yra 1 vieta pasaulyje "Svetingumas, laisvalaikis, sportas"

Mokymo ir tyrimų viešbutis - Viešbutis ICON

Įsteigus "Hotel ICON", mūsų vienintelią mokymo ir tyrimų viešbutį, SHTM lyderio vaidmuo svetingumo tyrimuose taip pat didėja. Tyrimų projektai su skirtingomis kampelėmis jau vykdomi viešbutyje. Trys specialūs svečių kambariai - "Rytojaus svečiai" - yra sukurti, kad būtų lengviau nuodugniai išnagrinėti pažangių viešbučių valdymo srities koncepcijų taikymą, kad būtų galima tobulinti visą pramonę.

shtm21

Kartu su "Hotel ICON" mūsų novatoriškos programos įkvepia naujos kartos aistringus, novatoriškus specialistus ir studentus, kurie užima savo pozicijas svetingumo ir turizmo pramonės lyderiais. Su juo mes pereiname nuo to, kad siekiame svetingumo ir turizmo švietimo vizijos, kaip tikrosios pasaulio piktogramos.

Tarptautinis fakultetas ir įvairios programos

Taigi leiskite savo talentingam tarptautiniam 75 mokslininkų iš 22 šalių ir regionų jūsų karjeros keliu į naujus aukštus, nesvarbu, ar jis būtų viešbučio pramonėje, maitinimo paslaugų, kelionių ar turizmo srityje. Mokykla siūlo bakalauro ir magistro studijas viešbučių vadyboje ir (arba) turizmo vadyboje, vedančią į filosofijos daktaro laipsnį, viešbučių ir turizmo vadybos daktarą, magistro laipsnį ir bakalauro studijas.

Prisijunkite prie mūsų ir puikiai!

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

The Hong Kong Polytechnic University - School of Hotel and Tourism Management

Svetingumas yra vienas iš sparčiausiai augančių ir dinamiškiausių pasaulio verslo ir pramonės specialistų, todėl XXI amžiaus įgūdžiai turi išlikti konkurencingi. Pasaulyj ... [+]

Svetingumas yra vienas iš sparčiausiai augančių ir dinamiškiausių pasaulio verslo ir pramonės specialistų, todėl XXI amžiaus įgūdžiai turi išlikti konkurencingi. Pasaulyje, kuris tapo labai susijęs, itin svarbu, kad ateities lyderiai turėtų stiprią tarptautinę perspektyvą ir gilų supratimą apie kultūrinio panardinimo raktą į holistinį požiūrį į pasaulinį svetingumo verslą.

SHTM pagrindiniame sektoriuje SHTM sudarė unikalų aljansą su dviem pasaulinio lygio švietimo meistriškumo centrais: Lausanne Hotel School Šveicarijoje ir Conrad N. Hilton viešbučių ir restoranų vadybos koledžas, Houstono universitetas, JAV, siekiant nustatyti Trišalė magistrantūra Global Hospitality Business programoje . Tai pirmas kartas, kai šios trys institucijos, atstovaujančios geriausiems Rytuose ir geriausiuose Vakaruose, suvienijo rankas, kad padėtų apibrėžti pasaulinės svetingumo plėtros ateitį.... [-]

Honkongas Kowloon
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1.5 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The Hong Kong Polytechnic University - School of Hotel and Tourism Management

Tarptautinio turizmo ir konvencijų valdymo magistrantūra ugdo studentų žinias ir valdymo įgūdžius, derinant strategines perspektyvas ir veiksmingai įgyvendinant turizmo i ... [+]

Tarptautinio turizmo ir konvencijų valdymo magistrantūra ugdo studentų žinias ir valdymo įgūdžius, derinant strategines perspektyvas ir veiksmingai įgyvendinant turizmo ir konvencijos sektorius. Mes stengiamės ugdyti studentų pramonės praktiką, valdymo įgūdžius ir mokslinių tyrimų kompetencijas per tarpdisciplininį subjekto ekspoziciją, problemų identifikavimą, sprendimų priėmimo teoriją ir valdymo taikymą.

SHTM" src="//cdn02.masterstudies.com/element_db/56/56043_22365577.jpg" alt="SHTM" />

[-]
Honkongas Kowloon
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 6 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The Hong Kong Polytechnic University - School of Hotel and Tourism Management

Tarptautinio svetingumo vadybos magistrantūra skirta plėtoti tarptautinius vadovus, pedagogus ir tyrėjus pasaulinei svetingumo pramonei. Mes tai darome siūlydami unikalų ... [+]

Tarptautinio svetingumo vadybos magistrantūra skirta plėtoti tarptautinius vadovus, pedagogus ir tyrėjus pasaulinei svetingumo pramonei. Mes tai darome siūlydami unikalų akademinių iššūkių derinį taikomame ir praktiniame kontekste, padėdami studentams priimti tai, ką jie išmoko iš klasės į darbo vietą. Strateginis mąstymas, problemų sprendimas, sprendimų priėmimas ir lyderystės iššūkiai - tai kai kurie įgūdžiai, kuriuos mes siekiame plėtoti, kartu didinant jų supratimą apie svetingumo industriją.

[-]
Honkongas Kowloon
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 6 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The Hong Kong Polytechnic University - School of Hotel and Tourism Management

Gyventingos tarptautinės vyno scenos pagrindinis veikėjas Honkonge siūlo unikalią vietą tiems, kurie nori tapti šios dinamiškos augimo srities dalimi. Kartu su didžiuliu ... [+]

Gyventingos tarptautinės vyno scenos pagrindinis veikėjas Honkonge siūlo unikalią vietą tiems, kurie nori tapti šios dinamiškos augimo srities dalimi. Kartu su didžiuliu Kinijos kontinentinės vyno rinkos augimu, vis dar reikia auginti vyno specialistų, turinčių pažangių, specializuotų mokymų ir švietimo pasaulinėje perspektyvoje, poreikį. Tarptautinės vynuogių vadybos magistrantūros programa sukurta siekiant patenkinti šią paklausą.

Ši išskirtinė programa plėtoja pramonės lyderius, pedagogus ir tyrėjus ir įkvepia jose gilų supratimą apie naujausias vyno verslo tendencijas, apibūdina jų sudėtingumą ir įtvirtina tvirtą padėtį, kad galėtų vadovauti pramonei ateityje. Studentai taip pat turi galimybę daugiau sužinoti apie žemyninės Kinijos vyno vartotojus ir sužinoti apie kai kurias iš sparčiausiai augančių ir potencialiai pelningų vyno rinkų pasaulyje.... [-]

Honkongas Kowloon
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 6 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Leading Hospitality and Tourism

The Hong Kong Polytechnic University's School of Hotel and Tourism Management
Address
School of Hotel & Tourism Management, 17 Science Museum Road, Tsim Sha Tsui East, Kowloon
Kowloon, Honkongas
Interneto svetainė
Telefonas
+852 3400 2200