The Hang Seng University of Hong Kong, School of Business

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į Hang Seng valdymo kolegiją, verslo mokyklą

Kaip naujai paskirtas mokyklos dekanas, yra didelė garbė pasveikinti jus į Hang Seng valdymo kolegiją . Kaip verslo mokykla, esame pasiryžę teikti kokybišką verslo švietimą, laikydamiesi įsipareigojimo laikytis HSMC "Liberal Professional" požiūrio į mokymąsi . Liberalų lygmeniu, nes mes siekiame ugdyti novatoriškus jaunus žmones, siūlydami plačią bazinę ugdymo programą, kuri suteikia studentų ekspoziciją tiek savo disciplinoje, tiek laisvalaikio disciplinose. Profesionalus, kalbėdamas apie distiliavimą mūsų stiprius ryšius su pramone, komercija ir profesijomis, kad mokiniai taptų atsakingais piliečiais ir gerai pasirengę įeiti į žiniomis pagrįstą darbo vietą ir visuomenę.

Mes stengiamės pasiūlyti vieną iš geriausių studentų verslo mokymosi patirties Honkonge ir siekiame suteikti edukacinę patirtį, kurios pagrindą sudaro mažos grupės pristatymas, kuris skatina studentų dalyvavimą. Mūsų programų kokybę patvirtina įvairūs mūsų studentų laimėjimai įvairiuose konkursuose, taip pat daugybė įvairių darbdavių teikiamų komplimentų.

Šiuo metu mokykla siūlo ketverių metų bakalauro bakalauro verslo administravimo (BBA) programą su Pathway koncentracijos apskaitos, bankininkystės ir finansų bei rinkodaros; Verslo valdymo BBA; finansų analizės BBA ir valdymo BBA. Neseniai mokyklos pradėjo naują iniciatyvą pradėti magistro verslumo vadybos ir tai bus pasiūlyta 2018-1919 mokslo metais.

Vadovaudamiesi vizija tapti geros reputacijos pasauline verslo mokykla ir remdamiesi savo privalumais mokymo, mokymosi ir mokslinių tyrimų srityje, planuojame ieškoti AACSB akreditavimo ir dabar rengiame. Mokyklos sėkmė susijusi su tiek fakulteto narių, tiek studentų suderintais pastangomis. Mūsų fakulteto nariai daugiausia susideda iš daktaro kvalifikacijos akademikų ir / arba pramonės specialistų, kurie yra pripažinti ekspertai savo srityje. Visi jie turi didelį entuziazmą ir yra pasiryžę padėti studentams pasiekti savo potencialą, kaip rytdienos verslo lyderiai.

Aš skatinu jus atvykti ir aplankyti mūsų mokyklą ir pamatyti sau puikią aplinką, į kurią galite prisijungti. Nedvejodami naršykite mūsų tinklalapyje ir sužinokite daugiau apie Verslo mokyklą. Mes sveikiname jūsų atsiliepimus, todėl, jei turite kokių nors pasiūlymų ar komentarų, su mumis galite susisiekti adresu sbus@hsmc.edu.hk.

Mes tikimės pasveikinti Jus HSMC.

Profesorius Bradley R. Barnes
Dekanas, verslo mokykla

Vietos

Honkongas

Address
Hang Shin Link, Siu Lek Yuen, Shatin, N.T.,
Honkongas, Honkongas