University of Hong Kong Faculty of Business and Economics

Įvadas

Oficialus aprašymas

Honkongo universitetas

HKU, įkurta 1911 m., Yra seniausia ir žinomiausia teritorinė aukštojo mokslo įstaiga. Apimdami turtingą paveldą ir tradicijas, mes stengiamės skatinti pažangiausių mokslinių tyrimų plėtrą ir sukurti pasauliui naujos kartos lyderius.

Pranešimas iš dekano

Honkongo universitetas (HKU), atradęs savo šaknis per šimtmetį, šiandien išdidžiai stovi kaip viena iš pirmaujančių aukštojo mokslo institucijų Azijoje. O kartu su tuo Verslo ir ekonomikos fakultetas (FBE) išaugo į plačiai pripažintą ir gerbiamą verslo mokyklą regione.

Fakultetas siekia ugdyti pirmos klasės verslo lyderius ir skatinti tiek akademinius, tiek taikomuosius mokslinius tyrimus, kad patenkintų Honkongo, Kinijos ir likusio pasaulio poreikius greitai besikeičiančioje globalioje ekonomikoje. Mes įtraukiame mokslo darbuotojus iš visų pasaulio kampelių, kurie įveda studentus visuotinėmis žiniomis. FBE, turinti didžiausią ne vietinių bakalauro studijų studentų skaičių tarp visų HKU fakultetų, o dvi mūsų bakalauro programos patenka į 5 geriausių universiteto ir Honkongo programų dešimtuką, FBE pritraukia geriausius ir ryškiausius studentus iš Honkongo ir už jo ribų.

Fakulteto dieninė MBA programa buvo įvertinta Azijos nr. 1 - „World MBA Rankings“, kurį paskelbė „Economist Intelligence Unit“ devynerius metus iš eilės (nuo 2010 iki 2018 m.). mes taip pat bendradarbiaujame su geriausiomis verslo mokyklomis visoje Kinijoje ir visame pasaulyje, siekdami sinergijos verslo ir ekonomikos srityje. Mūsų stiprus ir platus absolventų tinklas, kuriame verslo ir bendruomenės vadovai dirba svarbiausiose vietose tiek valstybinėse, tiek privačiose srityse, sustiprina mūsų pasiekiamumą ir sustiprina įtaką įvairiuose visuomenės sektoriuose ir sluoksniuose.

Man nuoširdus nuoširdumas ir garbė šiuo metu pradėti fakulteto dekanatą, nes pasaulis išgyvena galbūt dramatiškiausius socialinius ir ekonominius bei politinius pokyčius šiuolaikinėje istorijoje. Kylant Azijos ekonomikai, didės ir Azijos verslo mokyklų įtaka, o tai suteikia fakultetui precedento neturinčią galimybę išnaudoti unikalias Honkongo stipriąsias puses.

Honkongas, būdamas tradiciniu kaip prekybos ir kultūros vartais tarp Rytų ir Vakarų, šiuo besikeičiančiu laikotarpiu turi aiškų pranašumą. Kaip miestas, garsinantis savo verslumo dvasią, įvairialypę kultūrinę įvairovę ir išskirtinai dinamišką energiją, Honkongas nuolat pritraukė „geriausius iš geriausių“ - tai patvirtina pasauliniai minčių lyderiai ir pasaulinio lygio pedagogai, kurie sudaro mūsų fakultetą.

Remdamasis labai gerais pagrindais, esu įsitikinęs, kad fakultetas toliau tobulės, tobulės ir klestės - studentams teiks geriausią įmanomą verslo ir ekonomikos išsilavinimą; atlikti įžvalgius ir veiksmingus mokslinius tyrimus, siekiant pažinti žinias; tobulinti viešąją politiką, įtraukiant informacinius politikos tyrimus ir diskusijas; bendradarbiauti su verslo bendruomene mokant ir puoselėjant esamus ir būsimus verslo lyderius bei sprendžiant ir sprendžiant aktualias ekonomikos ir bendruomenės problemas.

HKU siekia būti Azijos pasauliniu universitetu per ateinantį dešimtmetį, vadovaudamasi „trys plius vienas yra“ su novatoriškomis, tarptautinėmis, tarpdisciplininėmis vizijomis, darančiomis didesnį poveikį. Mūsų siekiai FBE turi būti tokie pat ambicingi: tapti premjeros verslo mokykla Azijoje, turinčia didelę vietinę, regioninę ir pasaulinę įtaką. Kviečiu jus apsilankyti, prisijungti arba su mumis suburti jėgas, kad Verslo ir ekonomikos fakultetas taptų akademinės bendruomenės švyturiu ir padarytų pasaulį geresne vieta.

Profesorius Hongbinas Cai - dekanas, ekonomikos pirmininkas

Reitingai

Nr.1 MBA programa Azijoje

„The Economist“ MBA reitingas 2018 m

Nr.2 Jungtinė EMBA programa pasaulyje

„QS Global EMBA Rankings 2019“

Vizija

Būti pirmaujančia, pasauliniu mastu veikiančia akademine verslo ir ekonomikos institucija.

Unikalus pasiūlymas

Fakultetas yra giliai įsišaknijęs Honkonge, visapusiškai bendradarbiaujantis su Kinija ir tikrai tarptautinis.

Misija

  • Suteikti pasaulyje pirmaujantį verslo ir ekonomikos išsilavinimą, ugdantį dinamiškus ir atsakingus lyderius.
  • Pažangos žinių ribos pasitelkiant novatoriškus ir pasauliniu mastu svarbius mokslinius tyrimus.
  • Sukurti teigiamus pokyčius pasaulyje bendradarbiaujant su bendruomenėmis.

Partnerystė

Būdamas tarptautiškiausias HKU fakultetas, fakultetas palaiko nusistovėjusią strateginę partnerystę su visame pasaulyje garsiais universitetais ir įmonių partneriais, teikdamas į studentus orientuotą turinį, puikią mokymosi patirtį ir svarbius išteklius.

Bendradarbiavimo programos

Nuosekliai plečiant savo pasiekiamumą pasaulyje, fakultetas sujungė rankas su aukščiausio lygio verslo mokyklomis visame pasaulyje. Bėgant metams, fakultetas siūlo daugybę pasaulyje pirmaujančių programų, apimančių tarptautinius finansinius centrus, įskaitant Honkongą, Pekiną, Šanchajų, Niujorką ir Londoną, suteikdamas studentams pasaulinę perspektyvą su unikalia Azijos vingiu.

EMBA - „Global Asia“ programa

Pagal trišalę partnerystę su „Columbia Business School“ ir „London Business School“, „EMBA-Global Asia“ programa siūlo studentams į visą pasaulį orientuotą mokymosi patirtį, tinklus ir įvairialypes perspektyvas, kurios pagilins jų supratimą apie Vakarų ir Rytų verslo praktiką ir paruoš juos lyderystės sėkmei.

HKU-PKU DBA programa

HKU-PKU verslo administravimo daktaro (HKU-PKU DBA) programa kartu siūloma su Pekino universiteto Guanghua vadybos mokykla. Jis skirtas puoselėti verslo lyderius, turinčius puikią tyrimų patirtį ir strateginę pasaulinę viziją, sustiprinti vietinių įmonių konkurencingumą ir sustiprinti tikrąją Kinijos ekonomiką.

HKU-PKU EMBA programa

Priimdama tarpdisciplininį požiūrį į pasaulinę perspektyvą ir dėmesį Kinijai, HKU-PKU verslo administravimo magistro (HKU-PKU EMBA) programa siūlo pažangų verslo išsilavinimą ir pažangiausias žinias versle ir finansuose visų pramonės šakų lyderiams. Akademinė partnerystė su Pekino universiteto Guanghua vadybos mokykla semiasi iš abiejų universitetų žinių, suteikdama studentams galimybę giliai suprasti abiejų regionų verslo aplinkybes.

HKU-Fudan IMBA programa

Nuo 1998 m. Fakultetas pasiūlė verslo administravimo magistro (tarptautinės) (HKU-Fudan IMBA) programą, kuri drauge bendradarbiavo su vadybos mokykla, Fudano universitetu Šanchajuje. Tai yra pirmoji Honkongo ir KLR institucijos bendra programa, kurią patvirtino Švietimo ministerija, ir Valstybės tarybos Akademinių laipsnių komitetas ją įvertino kaip geriausią tokio pobūdžio programą. Per pastaruosius du dešimtmečius programa paskatino daugiau nei 4500 verslo lyderių.

Tarptautiniai mainų partneriai

Fakultetas turi platų tinklą, kuriame yra daugiau nei 300 mainų partnerių daugiau nei 40 šalių / regionų studentų mainų ir stažuočių forma. Kiekvienais metais daugiau nei 400 studentų išsiunčiami į užsienio mainus, o šimtai tarptautinių studentų atvyksta studijuoti į fakultetą, taip sukurdami dinamišką, daugiakultūrę mokymosi aplinką miesteliu.

Fakultetas taip pat susijęs su daugeliu institucijų partnerių Kinijoje. Vykdydami įvairius kultūrinius mainus ir patirtinio mokymosi programas, studentai geba suprasti verslo aplinką Kinijoje.

Įmonių bendradarbiavimas

Fakultetas siekia sustiprinti savo buvimą verslo ryšiuose ir ryšius su jais, tyrinėdamas bendradarbiavimo galimybes tiek viešajame, tiek privačiame sektoriuose. Praėjusiais metais fakultetas užmezgė naują partnerystę su CCB, Kinijos gyvybės draudimu (užjūris), Kinijos ištekliais, KPMG ir Naujojo pasaulio plėtra ir kt. Mes toliau aktyviai bendradarbiausime ir plėsime savo tinklą su naujais verslo partneriais Honkonge, Kinijoje. ir likusio pasaulio, kuriant novatoriškus pokyčius strateginėse sienose.

Vietos

Telegrafo įlanka

Address
4/F., K. K. Leung Building, The University of Hong Kong
Telegrafo įlanka, Honkongo sala, Honkongas

Akreditacijos

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited