Oficialus aprašymas

"Warwick" universitete ir Profesinio mokymo taryboje (VTK), siekiančiame įgyti vertybes, žinias ir įgūdžius, kad galėtų tobulinti savo žinias ir įgūdžius, pasidalija ta pačia vizija, kaip suteikti kokybišką išsilavinimą ir siekti kompetencijos. įsidarbinimo galimybės.

Įsteigus WMG profesinio tobulinimo mokyklą VTC, studentai gali gauti aukštos kokybės išsilavinimą Honkonge iš pasaulinio lygio universiteto.

Apie Warwick universitetą

Warwick universitetas, įsteigtas 1965 m., Yra viena iš pirmaujančių aukštojo mokslo institucijų Jungtinėje Karalystėje. Tai unikali sėkminga institucija, turinti pripažintą reputaciją dėl kompetencijos mokslinių tyrimų ir mokymo srityje, inovacijų ir ryšių su verslu bei pramone. ( Warwicko universitetas ).

University of Warwick, UK, užėmė 10 vietą JK nacionalinių lygų lentelėse ir 57 vietą pasaulyje.

Reitingas Nr. 57 - QS pasaulio universiteto reitingai, 2018 m

8 vieta - "Complete University Guide 2018"

7 vieta - The Times ir "Sunday Times Good University Guide", 2017 m

8 vieta - Guardian University Guide 2018

Privalumai studijuoti WMG

  • Studijuokite tarptautiniame kosmopolitiniame Azijos mieste už prieinamą kainą
  • Programa apima pramoninį projektą Honkonge ir žemyninėje Kinijoje
  • Turėkite lankstumo, jei norite pritraukti ne daugiau kaip du modulius kitų WMG užsienio centrų Tailande, Malaizijoje, Singapūre ar Jungtinėje Karalystėje.

Apie profesinio rengimo tarybą

Profesinio mokymo taryba (VTK), įsteigta 1982 m., Yra didžiausia profesinio rengimo ir profesinio tobulinimo grupė Honkonge. Kiekvienais metais VTC suteikia vertingus įgaliojimus apie 250 000 studentų per visą įdarbinimo ir kvalifikacijos kėlimo programų paketą su tarptautiniu mastu pripažintomis kvalifikacijomis.

VTC pradėjo bendradarbiavimą su "Warwick" universitetu, JK, kad 2009 m. Pradėtų pirmąją magistrantūros programą Honkonge, siekdama įtvirtinti aukštesnio lygio specialistus Honkonge, kad būtų skatinamas pramonės augimas. ( VTC ).

Apie WMG

Tai universiteto Varviko universiteto, kuris 1980 m. Įkūrė prof. Lord Kumar Bhattacharyya, daugiadalykį akademinį padalinį. Jis siūlo neprilygstamą magistro studijas daugiau nei 1500 studentų visame pasaulyje kasmet.

  • Moksliniai tyrimai ir plėtra vykdomi bendradarbiaujant su pramonės atstovais Jungtinėje Karalystėje ir užsienyje ir yra skirtas rasti realių problemų sprendimų.
  • Mokytojai yra aukštos kvalifikacijos ir turi didelę patirtį versle ar pramonėje.
Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MSc

WMG School for Professional Development at VTC in HONG KONG

Ar norite pereiti į projektų valdymą savo dabartinėje technikos ir verslo srityje arba į naują kompetencijos sritį? Šio kurso dalyviai gali turėti labai platų akademinį i ... [+]

Registracijos numeris (ne vietos aukštasis ir profesinis ugdymas (reglamentas) potvarkis: 251907)

Ar norite pereiti į projektų valdymą savo dabartinėje technikos ir verslo srityje arba į naują kompetencijos sritį? Šio kurso dalyviai gali turėti labai platų akademinį ir profesinį išsilavinimą. Jis tinka tiems, kurie turi darbo patirties, taip pat tiems, kurie turi mažai ar visai neturi verslo.

Koks bus kursas?

Kursas suteikia metodikas, priemones, principus ir filosofijas, kurios veiksmingai prisideda prie mažų ir didelio masto projektų ir programų kūrimo ir valdymo. Jūs sužinosite apie žmogiškųjų išteklių valdymą projektuose ir programose, taip pat apie rizikos valdymą ir pokyčių valdymą. Taip pat bus sukurtas metodinis požiūris į projektų ir programų finansinių aspektų valdymą.... [-]

Honkongas Hong Kong
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
WMG School for Professional Development at VTC in HONG KONG

Šiandieninėje sudėtingoje verslo aplinkoje, kur tiek daug pasaulinio BVP dabar yra susijusi su paslaugomis, paslaugų mokslas yra ir įdomi, ir svarbi sritis, kurioje versl ... [+]

Registracijos numeris (ne vietos aukštasis ir profesinis ugdymas (reglamentas) potvarkis: 252569)

Šiandieninėje sudėtingoje verslo aplinkoje, kur tiek daug pasaulinio BVP dabar yra susijusi su paslaugomis, paslaugų mokslas yra ir įdomi, ir svarbi sritis, kurioje verslui reikia didinti savo kompetenciją, kad galėtų išlikti. Šioje programoje atsižvelgiama į paslaugų, sudarančių organizacijų, žmonių, technologijų ir informacijos tinklą, sudėtingumą, kad klientui būtų teikiama vertė.

Koks bus kursas?

Jūs išmoksite struktūrizuoti paslaugų organizavimą ir pažvelgti į paslaugų kokybę iš įvairių tarptautinių sektorių perspektyvų. Visiškai suprasdami tiek klientų, tiek suinteresuotųjų šalių poreikius, galėsite optimaliai informuoti paslaugų dizainą, naudodami tinkamiausias priemones ir metodus. Jums bus mokoma imtis „sistemų“ požiūrio į paslaugas; atsižvelgiant į projektavimą, kūrimą, pristatymą, priežiūrą ir galimą pakeitimą, siekiant užtikrinti geriausius rezultatus.... [-]

Honkongas Hong Kong
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
30 Shing Tai Road Chai Wan
Hong Kong, Honkongas