WMG School for Professional Development at VTC in HONG KONG

Įvadas

Oficialus aprašymas

"Warwick" universitete ir Profesinio mokymo taryboje (VTK), siekiančiame įgyti vertybes, žinias ir įgūdžius, kad galėtų tobulinti savo žinias ir įgūdžius, pasidalija ta pačia vizija, kaip suteikti kokybišką išsilavinimą ir siekti kompetencijos. įsidarbinimo galimybės.

Įsteigus WMG profesinio tobulinimo mokyklą VTC, studentai gali gauti aukštos kokybės išsilavinimą Honkonge iš pasaulinio lygio universiteto.

Apie Warwick universitetą

Warwick universitetas, įsteigtas 1965 m., Yra viena iš pirmaujančių aukštojo mokslo institucijų Jungtinėje Karalystėje. Tai unikali sėkminga institucija, turinti pripažintą reputaciją dėl kompetencijos mokslinių tyrimų ir mokymo srityje, inovacijų ir ryšių su verslu bei pramone. ( Warwicko universitetas ).

University of Warwick, UK, užėmė 10 vietą JK nacionalinių lygų lentelėse ir 57 vietą pasaulyje.

Reitingas Nr. 57 - QS pasaulio universiteto reitingai, 2018 m

8 vieta - "Complete University Guide 2018"

7 vieta - The Times ir "Sunday Times Good University Guide", 2017 m

8 vieta - Guardian University Guide 2018

Privalumai studijuoti WMG

  • Studijuokite tarptautiniame kosmopolitiniame Azijos mieste už prieinamą kainą
  • Programa apima pramoninį projektą Honkonge ir žemyninėje Kinijoje
  • Turėkite lankstumo, jei norite pritraukti ne daugiau kaip du modulius kitų WMG užsienio centrų Tailande, Malaizijoje, Singapūre ar Jungtinėje Karalystėje.

Apie profesinio rengimo tarybą

Profesinio mokymo taryba (VTK), įsteigta 1982 m., Yra didžiausia profesinio rengimo ir profesinio tobulinimo grupė Honkonge. Kiekvienais metais VTC suteikia vertingus įgaliojimus apie 250 000 studentų per visą įdarbinimo ir kvalifikacijos kėlimo programų paketą su tarptautiniu mastu pripažintomis kvalifikacijomis.

VTC pradėjo bendradarbiavimą su "Warwick" universitetu, JK, kad 2009 m. Pradėtų pirmąją magistrantūros programą Honkonge, siekdama įtvirtinti aukštesnio lygio specialistus Honkonge, kad būtų skatinamas pramonės augimas. ( VTC ).

Apie WMG

Tai universiteto Varviko universiteto, kuris 1980 m. Įkūrė prof. Lord Kumar Bhattacharyya, daugiadalykį akademinį padalinį. Jis siūlo neprilygstamą magistro studijas daugiau nei 1500 studentų visame pasaulyje kasmet.

  • Moksliniai tyrimai ir plėtra vykdomi bendradarbiaujant su pramonės atstovais Jungtinėje Karalystėje ir užsienyje ir yra skirtas rasti realių problemų sprendimų.
  • Mokytojai yra aukštos kvalifikacijos ir turi didelę patirtį versle ar pramonėje.

Vietos

Honkongas

Address
30 Shing Tai Road Chai Wan
Honkongas, Honkongas