Oficialus aprašymas

cept01

CEPT universitetas orientuota į supratimą, projektavimo, planavimo, statybos ir žmogaus buveines valdyti. Jo mokymo programos statyti mąstantis profesionalai ir jos mokslinių tyrimų programos gilinti supratimą apie žmogaus gyvenviečių. CEPT universitetas taip pat įsipareigoja konsultavimo projektus, toliau į priėmimo buveinių daugiau sugyvenamas tikslą.

Universitetas sudaro penki fakultetai. Architektūros fakultetas buvo įkurtas kaip "architektūros mokyklos" 1962 m. Jame pagrindinis dėmesys skiriamas dizaino privačiame karalystė. Planavimo fakultetas, orientuota į planavimo viešajame karalystė, įkurta 1972 metais kaip "mokyklos planavimo". Technologijų fakultetas, kuris sutelkia dėmesį inžinerijos ir statybos, buvo įkurta 1982 metais kaip "mokyklos pastatas mokslo ir technologijų". Dizaino fakultetas buvo įkurtas 1992 kaip "mokyklos Interjero dizainas". Jis susijęs su buveinių susiję interjero, amatų, sistemų, ir produktams. Fakultetas Vadybos įkurta 2013 m ir ji orientuota į buveinių ir projektų valdymas.

CEPT universitetas priima savo vardą iš "centro Aplinkos planavimas ir technologijos" (CEPT). CEPT ir įvairių mokyklų, kad jis apėmė, buvo įsteigta Ahmadabadas Education Society su Gudžarato vyriausybės paramos ir Indijos Vyriausybei. Gudžarato Vyriausybės įtraukta CEPT kaip 2005 m universitete. Universitetas Dotacijos Komisija pripažino CEPT universitetas skirsnio 2 (F) į UGC aktu, 1956 2007 m. Mokslo ir pramonės tyrimų departamentas (DSIR) Indijos Vyriausybė pripažįsta universitetas kaip mokslo ir pramonės tyrimų organizacijos (Siro).

cept02

Steigimas

Ahmadabadas švietimo draugija (AES), įsteigta už aplinkos planavimo ir technologijos (CEPT) centras per metus 1962 su architektūros mokyklos (SA) veiklos pradžios per Grant-in-pagalbos iš Vyriausybės gudžarati. Planavimo mokykla (SP) buvo įkurta 1972 metais finansinę paramą iš Indijos Vyriausybė (MHRD), Vyriausybės Gudžarato ir Fordo fondas. Kitos mokyklos; Mokykla Statybos mokslo ir technologijų (SBST) ir mokyklos Interjero dizainas (SID) buvo įkurta 1982 metais ir 1991 metais atitinkamai su dotacija-in-paramos iš Vyriausybės gudžarati.

Iš pradžių CEPT buvo įkurta ir valdoma Ahmadabadas Education Society (AES). 1994 metais, atskiras pasitikėjimas ir visuomenė CEPT draugija buvo įkurta. CEPT yra įregistruota kaip draugijos ir visuomenės Labdaros Trust. CEPT buvo įregistruota pagal draugijų ar registruotoje visuomenės / Įmonės / Įvairūs Registracijos akto 1860 su vyresn. Kancleris draugijų, Ahmadabadas Regionas, Ahmadabadas, žiūrėk Registracijos Nr Guj / 4185 / Ahmadabadas d 24 saus 1994.

Nuo pat pradžių CEPT veikė kaip savarankiška mokslo įstaiga laisvai plėtoti savo akademines programas ir sudaryti savo diplomus įvairių studijų programų pabaigoje Gudžarato valstybės ir įstatymų reguliavimo institucija dėl techninių kursai pripažinta - All India Tarybos techninio švietimo (AICTE). Nuo 2002 - 2005 m CEPT buvo susijęs su Hemachandracharya Šiaurės Gujarat universiteto Patan. Taigi, studentai baigia įvairius programas CEPT buvo apdovanoti bakalauro ir magistro laipsnius. CEPT tapo pagal Gudžarato valstybės teisės aktų leidėjas įstatymu 2005 m su poveikio universitetas nuo balandžio 12, 2005. CEPT universitetas Universiteto Dotacijos Komisijos buvo pripažintos pagal 2 skirsnyje (F) su UGC aktą, 1956 2007 metų vasarį. Universitetas yra pripažįstamas mokslo ir pramonės tyrimų organizacijos (Siro) departamento mokslo ir pramonės tyrimų (DSIR).

cept03

Pedagogika

Mokymo programas CEPT universiteto sutelkti dėmesį į pastato profesinius gebėjimus ir todėl jie yra sutelkta studijose "arba" laboratorijose ". Čia studentai bendradarbiaus su gerai suprojektuoti gyvesnį problemų. Kursinių, seminarai ir mokslinių tyrimų užduotis, kuriais siekiama plėtoti koncepcinius ir analitinius gebėjimus studentams, ir įgūdžių didinimo seminarai palaikant mokymosi studijose ir laboratorijose. Studentai taip pat turi stoti į kelionės ir dokumentų programų ir intern profesionaliose biurų išplėsti savo ekspoziciją.

CEPT universitetas puoselėja individualius interesus ir gebėjimus savo studentams. Kad kiekvienas studentas diagramos unikalų kursą, studijų ir suvokti jo ar jos individualų potencialą, programų įgaliojimus tik trys ketvirtadaliai visų kreditų, kad studentai turi baigti. Mokiniai gali baigti likusius kreditus pasirenkant iš įvairių pasirenkamųjų kursų pasiūlyti bent bet iš penkių fakultetų universitete. Fakultetų, taip pat atlikti visus bandymus, siekiant užtikrinti, kad net ir per privalomo programos dalies, studentai gali pasirinkti kursus, kad atitiktų jų praktikos orientaciją.

Įsitikinimas, kad šviesti specialistus reikia praktikuojančių specialistų ir mokslininkų glaudžiai bendradarbiauti tvirtai remiamas CEPT universiteto pedagoginį filosofiją. Todėl CEPT universitetas veikia kaip mokslininkų ir praktikų bendradarbiauti. Praktikai sugeba sprendimų priėmimo pareikšti savo patirtį klasėje ir akademikų perteikti daugiau Domu ir kritinį požiūrį. Mokytojai CEPT universiteto, mato save kaip treneriai. Jų vaidmuo yra remti individualias studentų savo ieškojimų ir jų gebėjimų stiprinimo svečių.

Tarptautinę veiklą misija

Indijos urbanizacija yra epochos transformacija, kur didžioji gyventojų bus perkelti iš savo kaimų į miestus. Valdyti šią neregėto masto plėtros reikės daug talentingų, kvalifikuotų ir patyrusių specialistų iš viso pasaulio planuoti, projektuoti ir statyti Indijos ateitį. Todėl CEPT universitetas įsteigė tarptautinę veiklą misiją pakviesti pasaulinio talentą prisijungti su CEPT studentų, dėstytojų ir mokslo dirbti kartu su Indijos urbanizacijos problemas ir parengti būsimus buveinių specialistų.

Misija yra kaltinamas pritraukti likusius tarptautinius absolventų, specialistai ir akademikai studijuoti, dirbti ir mokyti Indijoje. Misija koordinuoti esamų ir naujų galimybių skaičių tarptautinių absolventų, specialistai, mokslininkai ir tyrėjai prisijungti su CEPT ir sieks išspręsti iššūkius Indijos urbanizacijos.

Jos apima:

 1. Kelionės į Indiją
  Metinis vasaros ir žiemos mokyklos ne CEPT siūlo struktūrizuoti mokymosi programas (už tarp dviejų iki penkių savaičių), kad pateikti įvairią patirtį ir už jos ribų Indijoje.
 2. Sužinokite Indijoje
  Profesionalūs antrosios pakopos ir bakalauro programos siūlo puikią galimybę imtis laipsnių išsilavinimą, kuris yra įsišaknijusi vietiniame kontekste. Jie leidžia mokiniams atlikti tarptautinius kokybės profesinį išsilavinimą.
 3. Išmokyti Indijoje
  Prestižinis Mokymo Fellows programa ne CEPT kviečia likusius tarptautinių absolventams ir jauniems specialistams praleisti vienerių metų mokymą ne CEPT.
 4. Tyrimai Indijoje
  Mokslinių tyrimų mokslininkai turi galimybę atlikti bendrus mokslinius tyrimus su fakulteto nariai ir studentams CEPT. Yra daug dabartiniu bendradarbiavimu su universitetų partnerių visame pasaulyje ir yra dar galimybė ieškoti naujų bendradarbiavimą.
 5. Dizainas Indijoje
  Naujoviškas magistrantūros programa / s Young & patyrusių specialistų iš išsivysčiusių šalių atlikti po profesinės magistro laipsnį, kuris taip pat leistų jiems dirbti Indijoje.
Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:


CEPT University

CEPT University kraštovaizdžio programos sukurtos taip, kad būtų galima visapusiškai ir išsamiai suprasti šią profesiją. Tai suteikia profesinį išsilavinimą, kad būtų gal ... [+]

Kraštovaizdžio architektūros / dizaino meistras

Architektūros fakultetas - CEPT University

Kraštovaizdžio architektai / dizaineriai atlieka lemiamą vaidmenį tokioje šalyje kaip Indija, kuri greitai keičiasi savo fizine forma. Dabartinis kraštovaizdžio specialistas yra mokomas ne tik kaip sodo grožio, bet ir ekologiškai jautrus gamtos išteklių gynėjas, jis dirba įvairiais lygiais, sudėtingumu ir tipologijomis, įskaitant regioninių kraštovaizdžių, būsto, institucinių, rekreacinių, miesto, paveldas, infrastruktūra, pramoninės ir buitinės erdvės. Be to, kad plėtoti techninius gebėjimus, šiandien "Landscape Professional" turi išvystyti kritinį profesijos apimtį ir sukurti vertybių sistemą bei išreikšti pageidaujamą tyrimo jausmą, kad būtų galima tinkamai reaguoti nuolat kintančiame pasaulyje./>... [-]

Indija Ahmedabad
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
CEPT University

CEPT University dizaino fakultetas siūlo baldų dizaino magistrantūros studijų programą. M. des. ("Baldų dizainas") programa - tai 2 metų trukmės profesionalių į ... [+]

Baldų dizaino dizaino meistras

Dizaino fakultetas - CEPT University

CEPT University dizaino fakultetas siūlo baldų dizaino magistrantūros studijų programą. M. des. ("Baldų dizainas") programa - tai 2 metų trukmės profesionalių įgūdžių programa, skirta parengti studentus, kaip dizainerius ir novatorius greitai besivystančiai baldų pramonei./>

M. des. (Baldų dizaino) programa yra pragmatiškas atsakas į augančius baldų pramonės ir rinkos poreikius. Šiandien visose Indijos metro plėtros tempas yra eksponentinis beveik visuose sektoriuose. Būsto, prekybos ir institucinių sektorių paklausa tenka ten. Šiuo metu didelis procentas baldų, tiekiamų į rinką, gaunamas iš užsienio ir gali būti taip lengvai suprojektuotas ir pagamintas Indijoje.... [-]

Indija Ahmedabad
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
CEPT University

Miestų planavimo magistras (MUP) leidžia studentams taikyti miestų planavimo nacionalines ir tarptautines geriausias praktikas ir suteikia jiems žinių ir įgūdžių, reikali ... [+]

Miestų planavimo magistras

Planavimo fakultetas - CEPT University

Miestų planavimo magistras (MUP) leidžia studentams taikyti miestų planavimo nacionalines ir tarptautines geriausias praktikas ir suteikia jiems žinių ir įgūdžių, reikalingų jų profesinei karjerai planuojant ir valdant miestų ir miestų augimą bei plėtrą./>

Kursų metu mokiniai supranta ir analizuoja įvairius veiksnius, įtakojančius mūsų miestus, ir taiko kritinį mąstymą, teikdami integruotus, tarpdisciplininius sprendimus. Per praktinius studijų pratybas, teorijos kursus, individualius mokslinių tyrimų projektus ir vizitus lauke Indijoje ir užsienyje, kursas suteikia studentams išsamias žinias rengiant įstatymų numatytus planus ir planus, apimančius regioninius, miesto ir vietos lygius. Fakulteto nariai yra pagrindiniai specialistai, akademikai ir tyrinėtojai, kompetentingi ir įgudę savo sričių, turinčių nacionalinę ir pasaulinę patirtį.... [-]

Indija Ahmedabad
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
CEPT University

Siekiama pastebimų pokyčių Indijos mieste, sukuriant aukštos kokybės specialistų, skirtų žmogaus buveinių valdymui, rinkinys. Programa padeda studentams ugdyti įgūdžius, ... [+]

Miestų vadybos magistras

Vadybos fakultetas - CEPT University

Indijos miestai auga labai sparčiai, atsižvelgiant į gyventojų skaičių ir geografiją. Jiems reikia nuolatinio dėmesio išlaikyti esamas struktūras ir valdyti ateities plėtrą. Miestų valdymas yra būsimas laukas, reikalaujantis specialių žinių apie miestų gyvenvietes ir pagrindinius valdymo principus. Miestų vadovai sutelkia dėmesį į tai, kaip veikia miesteliai ir miestai, ir siekia pagerinti miestų technologinį, operatyvinį ir finansinį darbą, siekiant pagerinti gyvenimo kokybę./>

Siekiama pastebimų pokyčių Indijos mieste, sukuriant aukštos kokybės specialistų, skirtų žmogaus buveinių valdymui, rinkinys. Programa padeda studentams ugdyti įgūdžius, reikalingus sprendžiant sudėtingas problemas, pavyzdžiui, didinant ilgalaikį miestų paslaugų efektyvumą, gerinant kasdienį miestų funkcionavimą ir ieškant būdų pagerinti miestų sistemų finansavimą.... [-]

Indija Ahmedabad
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
CEPT University

M.Tech "Geomatics" yra daugiadisciplininis profesinis kursas, kuriame yra pažangių dalykų, tokių kaip nuotolinis jutimas, GIS, duomenų bazių valdymo sistemos, e ... [+]

Geomechanikos technologijos magistras

Technologijos fakultetas - CEPT University

GEOMATIKA, žinoma kaip geoinformatika, reiškia matematiką, mokslą ir technologijas, naudojamas erdvinės informacijos tyrimui. Tai laukas su senovės šaknimis, šiuolaikiška reikšmė ir akis į ateitį. Šis daugiadalykinis kursas apima geoerdvinių informacijos įgijimą, valdymą, analizę, modeliavimą ir pateikimą./>

M.Tech "Geomatics" yra daugiadisciplininis profesinis kursas, kuriame yra pažangių dalykų, tokių kaip nuotolinis jutimas, GIS, duomenų bazių valdymo sistemos, erdvinių duomenų analizė, programavimo kalbos, fotogrametrija, GPS ir vietovių sistemos, LiDAR, dideli duomenys, internetinė ir mobili GIS , "Open Source" technologijos, projektų planavimas ir geo-vizualizacija. Tai suteikia unikalią galimybę išnagrinėti plačias įvairių sričių inžinerijos, statybos, infrastruktūros, komunalinių paslaugų, planavimo, valdymo, informacinių technologijų ir valdymo srityse.... [-]

Indija Ahmedabad
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
CEPT University

Per M.Tech. "Building Energy Performance" programos studentai mokosi: naudoti moderniausias priemones, skirtas modeliavimams atlikti ir pastatų energinio naudin ... [+]

Meistras technologijos pastatų energinio naudingumo

Technologijos fakultetas - CEPT University

Pastatai su mažu energijos naudojimu yra socialinė ir ekonominė imperacija Indijai ir kitiems atogrąžų regionams, kurių didžiausias augimas per ateinančius du dešimtmečius. Energijos naudojimas daugiausia lemia pastato aplinkosauginį pėdsaką per jo gyvenimo trukmę. Moksliniai tyrimai, politika ir praktika pastato energijos vartojimo efektyvumą sudaro intelektinio ir profesinio augimo sritis. Pastovių pastatų projektavimo ar operacijų komandoje vis daugiau reikia naujų profesionalų, kad būtų sutaupyta energija./>

Per M.Tech. "Building Energy Performance" programos studentai mokosi:... [-]

Indija Ahmedabad
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
CEPT University

Architektūrinio dizaino specializacija M.Arch. Architektūros fakulteto programa, CEPT University yra pažangus dizaino srautas, skirtas architektams ištirti, eksperimentuo ... [+]

Architektūros dizaino magistras

Architektūros fakultetas - CEPT University

Architektūrinio dizaino specializacija M.Arch. Architektūros fakulteto programa, CEPT University yra pažangus dizaino srautas, skirtas architektams ištirti, eksperimentuoti ir kritiškai reimaguoti dizainą kaip discipliną, įgalintą praktikos patirties. Specializacija turi platesnius įgaliojimus, palyginti su kitais M.Arch srautais, ir leidžia studentams ištirti šias temas: naujus įrankius ir dizaino technologijas, socialinių pokyčių dizainą, be kitų dalykų, architektūros atstovų atstovavimą. Studentai taip pat turi galimybių tyrinėti dizaino teoriją, ypač formos ir estetikos, kūrimo būdų, skaičiavimo dizaino, dizaino istorijos ir šiuolaikinės praktikos srityse./>... [-]

Indija Ahmedabad
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
CEPT University

Nauja architektūros istorijos ir teorijos magistrantūros programa skirta architektams ir absolventams iš kitų disciplinų, besidominčių pažengusiais aplinkosaugos tyrimais ... [+]

Architektūros istorijos ir teorijos architektūros magistras / Architektūros istorijos ir teorijos magistras

Architektūros fakultetas - CEPT University

Nauja architektūros istorijos ir teorijos magistrantūros programa skirta architektams ir absolventams iš kitų disciplinų, besidominčių pažengusiais aplinkosaugos tyrimais. Ši programa, sukurta remiantis stipriu CEPT University tyrimų tradicija, suteikia šiuolaikiniams mokslininkams esminių metodinių pagrindų ir kritinių bendravimo įgūdžių. Didžioji dalis mokymosi vyks naudojant studijų pedagogiką, kurioje studentai empiriškai įsitraukia į šiuolaikines vietas, procesus ir reprezentacijas, ir bus remiami įvairūs teorinių seminarų ir metodų kursai. Vienintelė tokio pobūdžio programa Pietų Azijos regione bus naudinga tiems, kurie siekia dirbti pedagogais (architektūroje ir jai giminingose ​​srityse), profesionaliems mokslininkams ir verslininkams kultūros ir paveldo srityse. Pasibaigus šiai programai galėsite:/>... [-]

Indija Ahmedabad
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
CEPT University

Programa "Dizainas pastatų produktų ir sistemų magistras" sintezuoja tarpdalykinį ir tarpkultūrinį požiūrį, daugiausiai dėmesio skiriant eksperimentams, atlieka ... [+]

Dizaino meistras statyboje

Dizaino fakultetas - CEPT University

Programa "Dizainas pastatų produktų ir sistemų magistras" sintezuoja tarpdalykinį ir tarpkultūrinį požiūrį, daugiausiai dėmesio skiriant eksperimentams, atliekamiems bendradarbiaujant su naujomis technologijomis ir pramonės partnerystėmis. Šios programos tikslas yra suteikti būsimiems produktų dizaineriams išsamių žinių ir įgūdžių pramoninio dizaino srityje: konkrečiai - produktų, kurie yra pastatytų erdvių dalis, dizainas. Programa remiasi į žmogų orientuoto dizaino požiūriu į problemų sprendimą, pradedant nuo žmonių, kuriuos sukuria ir baigiasi nauji kūrybingi sprendimai, subalansuojantys estetiką, produktyvumą, tvarumą ir gamybos lengvumą./>... [-]

Indija Ahmedabad
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
CEPT University

Mūsų naujas kursas bus skiriamas daugiausia dėl didelio masto sudėtingų projektavimo problemų, susijusių su vyriausybės pastatais, verslo biuruomis, mažmeninės prekybos c ... [+]

Interjero dizaino dizaino meistras

Dizaino fakultetas - CEPT University

Interjero dizainas yra susijęs su tiesiogine fizine žmogaus aplinka, apimančia dvasinius, filosofinius, psichinius ir emocinius santykius, kurie jungia žmogų ir erdvę. Tai esminė mūsų kasdienio gyvenimo dalis. Kadangi visuomenės poreikiai tampa vis sudėtingesni, jie taip pat yra dizaino atsakymai. Būdama profesija, ji nagrinėja platų įgūdžių ir techninių žinių spektrą, reikalingą veiksmingiems dizaino trumpais sprendimams pateikti./>

Mūsų naujas kursas bus skiriamas daugiausia dėl didelio masto sudėtingų projektavimo problemų, susijusių su vyriausybės pastatais, verslo biuruomis, mažmeninės prekybos centrais ir viešbučiais. Taip pat bus išsamiai išnagrinėti specialūs sveikatos priežiūros ir svetingumo reikalavimai. Tai bus sukurta per studijas pagrįstas dizaino pratybas, be įgūdžių tobulinimo dirbtuvėse. Paskutinis semestras bus nepriklausoma dizaino disertacija, kurią atliks studentas, orientuotas į gyvą pramonę pagrįstą problemą.... [-]

Indija Ahmedabad
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
CEPT University

Konservavimo ir regeneravimo programa yra dvejų metų specializuota švietimo teorija ir praktika pastatų išsaugojimo ir išsaugojimo miestų atkūrimo. Programa atsiduria Pas ... [+]

Architektūros magistras konservavimo ir regeneravimo srityje / magistras konservavimo ir regeneravimo

Architektūros fakultetas - CEPT University

Konservavimo ir regeneravimo programa yra dvejų metų specializuota švietimo teorija ir praktika pastatų išsaugojimo ir išsaugojimo miestų atkūrimo. Programa atsiduria Pasaulio paveldo miesto Ahmedabado kontekste ir įtraukta į istorinę pastatytą aplinką, miesto istorijas ir teorijas, kontekstinius projektavimo metodus ir bendruomenės įsitraukimą ištirti santykius tarp išsaugojimo praktikos ir miesto atgaivinimo. Tai atliekama sutelkiant dėmesį į praktikai reikalingų įgūdžių ugdymą ir aktyvų dalyvavimą nacionaliniuose ir pasauliniuose, privačiuose ir viešuosiuose projektuose, kurie saugo istorinę aplinką. Pasibaigus šiai programai galėsite:/>... [-]

Indija Ahmedabad
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
CEPT University

Miestų būsto meistras siekia pateikti praktines žinias apie vietos būsto rinką, miestų būsto politiką, planavimą, projektavimą ir technologijas bei projektų formulavimą i ... [+]

Miesto būsto meistras

Planavimo fakultetas - CEPT University

Miesto gyvenamasis būstas, be prieglobsčio, laikomas prieigos prie užimtumo ir pragyvenimo šaltiniu, miesto ir bendruomenės paslaugomis, šalia pageidaujamų kaimynų. Didžiąją dalį miesto būsto teikia rinka, kurioje pagrindinis vaidmuo tenka žemei ir finansams. Prieiga prie tinkamo būsto, kuris yra prieinamas visiems, yra racionalaus miesto raktas. Vis dėlto išsivysčiusiose ir besivystančiose šalyse miestai susiduria su įvairiais būsto nepakankamumo lygiais, atsižvelgiant į vietinės žemės ir darbo rinkų ypatumus. Politikos formavimas ir planavimas užtikrinti prieigą prie prieinamo būsto visiems pajamų grupėms yra sudėtingas procesas ir reikalauja daugiapakopio požiūrio. Reikia parengti politiką ir reglamentus, kurie leistų vietos rinkoms sukurti tinkamą, prieinamą ir tinkamą būsto fondą. Tuo pačiu metu reikia parengti politiką, programas ir reglamentus, kurie padėtų namų ūkiams, gyvenantiems neatitinkančiose būsto vietose, kuriose neapsimoka oficialios rinkos, naudotis prieinamą prieinamą būstą. Tik tada, kai bus priimtas toks daugiafunkcinis požiūris, miestai galės veiksmingai spręsti būsto nepasiekiamumo problemą konkrečioje jų teritorijoje ir darbo rinkoje./>... [-]

Indija Ahmedabad
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
CEPT University

Miestų dizaino magistras (MUD) skirtas asmenims, kurie yra labai suinteresuotos formuoti fizinę urbanistinę erdvę ir kurti viešąsias vietas. ... [+]

Miestų dizaino magistras

Planavimo fakultetas - CEPT University

Spartus Indijos urbanizavimas ir dėl to atsirandanti miestų teritorijų pertvarka kelia didelių iššūkių esamiems miestų viešosios nuosavybės formavimo metodams. Tai taip pat sukuria galimybę įsivaizduoti būsimus miestų scenarijus, daugiausia dėmesio skiriant dizainui, funkcionalumui, gyvenimo kokybei ir tvarumui./>

Miestų dizaino magistras (MUD) skirtas asmenims, kurie yra labai suinteresuotos formuoti fizinę urbanistinę erdvę ir kurti viešąsias vietas.

Dizaino studijos yra MUD programos, kurioje dalyvauja kelios dizaino temos, apimančios įvairius skalės ir urbanistinius scenarijus, centre. Studijų pratybos yra suskirstytos į realaus gyvenimo projektus, kylančius iš tam tikro miesto viešo diskurso. Šie projektai bus daugiausia susiję su naujų rajonų, miestų atgaivinimo ir viešųjų vietų projektavimu.... [-]

Indija Ahmedabad
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
CEPT University

Miestų infrastruktūros magistras (MUI) rengia jaunus profesionalus karjerai vienoje ar keliose iš jų: i) rengia miestų ir jų regionų infrastruktūros projektus, (ii) miest ... [+]

Miestų infrastruktūros magistras

Planavimo fakultetas - CEPT University

Miestų infrastruktūros magistras (MUI) rengia jaunus profesionalus karjerai vienoje ar keliose iš jų: i) rengia miestų ir jų regionų infrastruktūros projektus, (ii) miestų ir jų regionų infrastruktūros projektų ir įrenginių valdymą arba konsultavimą (iii) rengia projektus ir prižiūri jų vykdymą miestų infrastruktūros srityse Indijoje ir kitose besivystančiose šalyse ir iv) atlieka miestų infrastruktūros plėtros politikos krypčių ir procesų tyrimus. Ji taip pat atskleidžia studentų aplinkosaugos, socialinius, politinius, ekonominius ir finansinius miestų infrastruktūros plėtros aspektus ir etinius profesinės veiklos aspektus./>... [-]

Indija Ahmedabad
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
CEPT University

Miestų transporto sistemų magistras siekia suteikti visapusiškas žinias apie miestų transporto planavimą, technologijas, projektavimą, veiklą ir valdymą, be to, plėtojant ... [+]

Miestų transporto sistemų magistras

Planavimo fakultetas - CEPT University

Veiksminga ir efektyvi transporto sistema yra esminis miestų ir regionų ekonomikos augimas. Miesto transporto planavimas ir valdymas yra sudėtingi, todėl reikia išsamiai suprasti įvairius posistemius, tokius kaip keliai ir geležinkeliai, tokie būdai kaip viešasis, privatus ir nemotorizuotas transportas, keleivių ir krovinių judumas ir kiti susiję žemės naudojimo aspektai, kelionių elgesys , energija, prieinamumas, finansavimas ir valdymas. Tik tada, kai bus priimtas integruotas požiūris į transporto sprendimų priėmimą, miestai galės pereiti prie veiksmingo ir tvaraus judumo./>

Šiuo požiūriu "Urban Transport Systems" magistras siekia suteikti visapusiškas žinias apie miesto transporto planavimą, technologijas, projektavimą, veiklą ir valdymą, be to, plėtojant įgūdžių rinkinius, susijusius su transporto sistemos analizavimu ir įvairių politikos priemonių taikymu. Programa apjungs teorinę analizę su praktinėmis programomis, kad mokiniai suprastų, kaip spręsti transporto problemas realiame pasaulyje. Pagrindinis dėmesys skiriamas tam, kad studentai galėtų suvokti miesto transporto sudėtingumą ir plėtoti jų gebėjimus formuoti miestų transporto ateitį.... [-]

Indija Ahmedabad
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba