Hindustan University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sveiki Hindustan universiteto Hindustan kolegijos inžinerijos, prasidėjo 1985 metais, buvo suteiktas "universiteto statusą" universitetų Dotacijos Komisijos (UGC), Indijos Vyriausybė, remdamasi 1956 m UGC įstatymo 3 skirsnyje iš akademinės 2008-09 metais ir pagal pavadinimą Hits ( Hindustan technologijos institutas ir mokslo ministerija).

Šiandien "Hindustan technologijos institutas ir mokslo vienas iš labiausiai ieškoma po inžinerinių institucijų Tamil Nadu, galinga savo aukštos kvalifikacijos ir patyrusių dėstytojų ir puikios infrastruktūros įrenginių ugdymo ir papildomo ugdymo veikloje, universitetas išlaikė pavydėtiną akademinę kompetenciją tiesiai iš jo įkūrimo. Studentas bendruomenė susideda iš studentų iš viso Indijoje ir užsienyje. Mes turime studentus Sveikindamas iš Afganistano, Bangladešo, Butano, Kinijos, Egipto, Etiopija, Prancūzijos, Indonezijos, Kenija, Korėja, Liberija, Libija, Mauricijus, Nigerija, Omanas, Ruanda, Singapūras, Pietų afrika, Pietų Korėja, Sudanas, JAE, Tailandas , Vietnamas, Tanzanija, JAV ir tt

Universitetas turi atlikti savo misiją ir jos akademinių pasiekimų yra liudija tas pats. Daugiau nei 80% studentų užsitikrinti pirmąją klasę skiriamosios savybės metai po metų. Daugiau 950 studentai buvo dedamas į pirmaujančių bendrovių Indijoje ir užsienyje per pastaruosius 3 metus. Šio galinga institucija studentai gauna pagal paskirties vietą pasiūlymų iš pirmaujančių bendrovių Indijoje ir užsienyje. Įstaiga turi bendradarbiavimo partnerystę su pirmaujančių universitetų JAV, Singapūro, Australijos ir tt Jis turi studentai ir dėstytojai mainų programas su pagrindiniais tarptautiniais universitetais. Universitetas taip pat gavo daugybę apdovanojimų ir apdovanojimų per metus.

Kodėl "Hindustan?

Virš 75% metinė Talpinimo konversijos Skatinimas novatoriškų talentų ir dvasiomis studentų per Hindustan technologijų verslo inkubatoriaus (HTBI) & Hindustan Verslininkystės ir inovacijų centro (HEIC) Stiprus Alumni tinklą Rėmimas ir dalyvauti seminaruose / konferencijose (Nacionalinė & Tarptautinė) Aukštos kvalifikacijos dėstytojai su pramonės ir akademinės patirties Prieiga prie state-of-the-art laboratorijų ir seminarai Tarptautinio mobilumo programos, įskaitant vieną semestrą užsienyje programos studentas / fakulteto mainų ir aukštojo mokslo studijas Stipendija skirta nusipelnę ir sporto studentams SM su pagrindiniais pramonės ir institucijų Indijoje ir užsienyje Puikus biblioteka įrenginys su pilna skaitmenine prieiga internetinių duomenų bazių, tokių kaip Scopus, IEEE, Springer, ScienceDirect, gamta, ir tt Galimybė dalyvauti įvairiuose mokslinių tyrimų centrų ir projektų miesteliu. Nuolatinis Pramoniniai Apsilankymai ir stažuotės vykdyti projektus nacionaliniu ir tarptautiniu Industries / Organizacijos 10 tyrimų centrai ir 7 mokyklų (Aeronautikos, pastatas, Kompiuterija, Elektros, Vadyba, Mechaninė, Mokslas ir humanitariniai) Laikymasis Bloomo taksonomija ir rezultatai pagrįstą švietimą (OBE) praktikos Pasirinktos pagrįsta kreditų sistema (CBCS) studentams pasirinkti dalykus ir mokytojus

VIZIJA Dėti visas žmogui sėkmės ir niekas gedimo.

MISIJA Teikti kiekvienas žmogus su palanki aplinka tinkama pasiekti jo / jos karjeros tikslų, su daug dėmesio skiriant asmenybės vystymuisi, ir pasiūlyti akademiškai linkę išteklius įgyti kokybišką išsilavinimą visose inžinerijos srityse, taikomųjų mokslų ir valdymas, nepakenkiant kokybės ir etikos kodeksas kiekvienam institucijos studentas.

Universitetas yra akredituota Nacionalinio vertinimo ir akreditavimo tarybos (NAAC), kuri yra įstatyminė institucija akreditavimo švietimo įstaigų Indijoje ir yra savarankiška institucija Universiteto Dotacijos Komisijos (UGC), Indijos Vyriausybė.

Vietos

Čenajus

Address
40, G.S.T Road, St. Thomas Mount,
Chennai - 600 016. India.

Čenajus, Tamil Nadu, Indija

Čenajus

Address
1, Rajiv Gandhi Salai (OMR), Padur, (Via) Kelambakkam, Chennai - 603 103, India
Čenajus, Tamil Nadu, Indija

Delis

Address
Commercial Space No. S-5, Vasant Square Mall,Vasant Kunj, New Delhi- 110070
Delis, Indija

„Coimbatore“

Address
Nikita Educational Advisory Board No 21-22, Damodar Centre, 1050, Avinashi Road Coimbatore- 641018
„Coimbatore“, Tamil Nadu, Indija

Muskatas

Address
Orient Arabia Overseas L.L.C, Flat No. 44, Building No. 1530, Way No. 3519, Al Khuwair, Sultanate of Oman
Muskatas, Muskato valdymas, Omanas

Kolombas

Address
Metro Institute of Higher Education Level 8C, Valiant Towers 46/7, Nawam Mawatha, Colombo
Kolombas, Vakarų provincija, Šri Lanka

Kochi

Address
2nd Floor, Bee Jay Towers, Rajaji Road, Kochi - 682 035
Kochi, Kerala, Indija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis