Indian School of Business

Įvadas

Oficialus aprašymas

Indijos verslo mokykla (ISB) išsivystė iš pasiūlymo dėl pasaulinio lygio verslo mokyklos Azijos poreikis. Steigėjai, vieni iš geriausių protus iš verslo ir akademinei sričiai, numatoma vadovavimo poreikius Azijos augančios ekonomikos šalyse.

Jie pripažino, kad sparčiai besikeičiančios verslo aplinka reikėtų jaunus lyderius, kurie ne tik yra iš besivystančių šalių ekonomikos supratimą, bet kurie taip pat kelia pasaulinę perspektyvą. ISB yra įsipareigojusi sukurti tokius lyderius per savo novatoriškas programas, neįvykdyti fakulteto ir minties lyderystės. Visiškai finansuojama privačių korporacijų, fondų ir privačių asmenų visame pasaulyje, kurie tiki savo viziją, ISB yra ne pelno organizacija.

VIZIJA IR MISIJA

Mūsų vizija

Mūsų vizija yra būti tarptautiniu mastu, o geriausių, į mokslinius tyrimus orientuotos, nepriklausomas valdymas institucija, jaunieji ateities lyderius Indijoje ir visame pasaulyje.

Mūsų misija

Norėdami kurti ir skleisti su moksliniais tyrimais pagrįstas žinias valdymo, kuris įtakoja stipendijų, praktiką ir politiką. Plėtoti ir stiprinti verslo lyderystės pasitelkiant naujoviškas pasaulinio lygio programų valdymą. Panaudoti žinias ir patirtį, bendradarbiauti su verslo, valdžios ir visuomenės, ir prisidėti prie gerovės ir plėtojant bendruomenės vietos, nacionaliniu ir pasauliniu lygiu. Norėdami išskirti fakultetas iš Indijos ir užsienyje, dėstyti kursus ir teikia pasaulinę perspektyvą, antrosios pakopos ir vykdomosios švietimo programas.

2011 ISB atšventė dešimties metų puoselėti jaunų lyderių vadovų mokymo srityje. Mes taip pat esame pirmoji verslo mokykla Pietų Azijos dalis gauti asociacija Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) akreditacijos. Nuo 2008, ISB nuosekliai pristatomos Pasaulinio Top MBA reitingą "Financial Times, Londonas Su padidinta globalizacija, ISB mato tris svarbias tendencijas, kurios turės įtakos kryptį mokslinių tyrimų ir švietimo ateinančiais metais:

Reikalavimas pasaulio kompetencijų Indijoje ir Azijoje Globalizacija Indijos korporacijoms Didėjantis susidomėjimas valdymo geriausios praktikos besivystančiose rinkose, įskaitant Indiją

Vietos

Hyderabad

Address
Indian School of Business
Gachibowli,

500 032 Hyderabad, Telangana, Indija