Oficialus aprašymas

Indijos verslo mokykla (ISB) išsivystė iš pasiūlymo dėl pasaulinio lygio verslo mokyklos Azijos poreikis. Steigėjai, vieni iš geriausių protus iš verslo ir akademinei sričiai, numatoma vadovavimo poreikius Azijos augančios ekonomikos šalyse.

Jie pripažino, kad sparčiai besikeičiančios verslo aplinka reikėtų jaunus lyderius, kurie ne tik yra iš besivystančių šalių ekonomikos supratimą, bet kurie taip pat kelia pasaulinę perspektyvą. ISB yra įsipareigojusi sukurti tokius lyderius per savo novatoriškas programas, neįvykdyti fakulteto ir minties lyderystės. Visiškai finansuojama privačių korporacijų, fondų ir privačių asmenų visame pasaulyje, kurie tiki savo viziją, ISB yra ne pelno organizacija.

VIZIJA IR MISIJA

Mūsų vizija

Mūsų vizija yra būti tarptautiniu mastu, o geriausių, į mokslinius tyrimus orientuotos, nepriklausomas valdymas institucija, jaunieji ateities lyderius Indijoje ir visame pasaulyje.

Mūsų misija

Norėdami kurti ir skleisti su moksliniais tyrimais pagrįstas žinias valdymo, kuris įtakoja stipendijų, praktiką ir politiką. Plėtoti ir stiprinti verslo lyderystės pasitelkiant naujoviškas pasaulinio lygio programų valdymą. Panaudoti žinias ir patirtį, bendradarbiauti su verslo, valdžios ir visuomenės, ir prisidėti prie gerovės ir plėtojant bendruomenės vietos, nacionaliniu ir pasauliniu lygiu. Norėdami išskirti fakultetas iš Indijos ir užsienyje, dėstyti kursus ir teikia pasaulinę perspektyvą, antrosios pakopos ir vykdomosios švietimo programas.

2011 ISB atšventė dešimties metų puoselėti jaunų lyderių vadovų mokymo srityje. Mes taip pat esame pirmoji verslo mokykla Pietų Azijos dalis gauti asociacija Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) akreditacijos. Nuo 2008, ISB nuosekliai pristatomos Pasaulinio Top MBA reitingą "Financial Times, Londonas Su padidinta globalizacija, ISB mato tris svarbias tendencijas, kurios turės įtakos kryptį mokslinių tyrimų ir švietimo ateinančiais metais:

Reikalavimas pasaulio kompetencijų Indijoje ir Azijoje Globalizacija Indijos korporacijoms Didėjantis susidomėjimas valdymo geriausios praktikos besivystančiose rinkose, įskaitant Indiją

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

Indian School of Business

Doktorantas programos valdymas (PGP) prie Indijos verslo mokykla (ISB) rengia pasaulio lyderių su įžvalgos dėl augančios ekonomikos šalyse ir jų unikalių verslo iššūkius. ... [+]

Kas yra PGP?

Doktorantas programos valdymas (PGP) prie Indijos verslo mokykla (ISB) rengia pasaulio lyderių su įžvalgos dėl augančios ekonomikos šalyse ir jų unikalių verslo iššūkius. Tai kruopščiai paruošta vienerių metų programa apima praktinius pramonės programas su griežta, pažangiausius mokslinių tyrimų pagrįstas mokymo programos, keisti keletą vidurio karjeros specialistams pasaulio verslo lyderių, šiandien ir rytoj. Vienerių metų PGP yra skirtas patobulinti savo įgūdžius ir iššūkis tradicinės išminties. Su ISB unikalų portfelį fakulteto modelio, jums bendrauti, mokytis ir bendrauti su žymiais valdymo intelektualų, kurie atsineša mokslinių tyrimų ir mokymo patirtį B mokyklų visame pasaulyje pirmaujančių. Jų skiriamasis tyrimai užtikrina, kad programa siūlo turinį, kuris yra moderni, novatoriška ir išties visuotiniai. ISB anketa stiprias asociacijas su B mokyklų visame pasaulyje žinomų, kaip antai Kellogg School of Management Northwestern universiteto Wharton School Pensilvanijos universiteto ir Londono verslo mokykla užtikrinti, kad mokymo programa yra up-to-data, kalbant apie teorinį intensyvumas ir praktinis aktualumas. Tuo ISB, jūs turite galimybę išplėsti savo profesinį tinklą visame pasaulyje per tarptautines mainų programas, konferencijas, verslo plano konkursus ir studijų Treks, visa tai ne tik leis jums patirti skirtingas kultūras, bet ir stumti savo intelektinės ribas per muziką derinys iš minčių apie savižudybę ir santykių su studentais, mokslininkais ir pramonės lyderių. Mokyklos traukia išskirtinius asmenis iš išsivysčiusių ir besiformuojančios ekonomikos šalyse, kurie, su savo įvairių patirčių, praturtina mokymosi aplinką. Šiame katile kultūrų, jūs turite puikią galimybę įgyti žinių apie įvairių verslo praktika visame pasaulyje.... [-]

Indija Hyderabad
Liepa 2020
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba