Oficialus aprašymas

Tiesiog apsidairykite aplink save. Jums gali būti skaitote šį kompiuterio ekrane arba knygoje. Jums gali būti lėktuve ar sėdi prie stalo, apsuptas modernių komunikacijų įranga. Kita vertus, jums gali būti jūsų poilsio namuose suvalgius maistą virti mikrobangų krosnelėje, klausytis CD, apsuptas modernių tekstilės, šildoma arba aušinama iki centrinio šildymo arba oro kondicionavimo. Kur jūs bebūtumėte ir ką jūsų aplinkybės, esate apsuptas inžinerijos poveikį jūsų kasdieniniame gyvenime įrodymais.

Inžinieriai būna įvairių formų ir dydžių. Vienu kraštutinumas yra atominiai ir molekuliniai inžinieriai manevravimo elementų sukurti naujas medžiagas ar puslaidininkiniams įtaisams. Kitoje, jie gali būti įtraukti į projektus, kurie reikalauja valdymo ir supratimą apie didelio - masto struktūrų, tokių kaip reaktyvinių variklių arba greitkelių.

Inžinerija yra labai daug apie juos taikant. Naujos vandens valymo įrenginių į pagalbą badaujančius gyventojus, arba inžinerijos koncepcijų, įvežimo į dirbtinių širdžių dizaino kūrimas paprastai įkvėpti mokinius suprasti, kad inžinerijos taikymas gali palengvinti žmonių kančias, taip pat padėdamos bendrą raidą visuomenėje. Frazės, pavyzdžiui, "tvaraus vystymosi" ir "atsakingo gamybos dabar dažniausiai girdimas fakultete, o tai rodo, kad inžinieriai, atsakingi piliečiai visiškai suvoktų, ką jie suteikti.

Inžinerijos ITM UNIVERSITETAS

Inžinerijos fizinių principų taikymas problemų sprendimo ir reikalauja skaičiuoti, kūrybiškumo, išradingumo ir praktiškumo įgūdžius. Inžinerija yra plati - pradedant profesija, kurioje savo naudosime savo dizainą ir matematinius įgūdžius naudos visuomenei ir aplinkai. Inžinerijos ITM universitetas siūlo galimybę mokytis neformaliai ir draugiška atmosfera su prieiga prie puikių laboratorijų ir kūrėjus.

Mokslinių tyrimų programa, kuri apima bendrus projektus su pramonės padeda išlaikyti bakalauro programas iki šiol. Kiekvienas studentas įgauna naujovišką galutinis iššūkis - metų projektą. Tai dažnai apima naudojant kuriama kaip atliktą pagal universiteto mokslo darbų įranga.

Paklausa inžinerijos absolventų niekada nebuvo didesnis. ITM universitetas, jos geros reputacijos baigė darbą, yra geriausias atskaitos taškas karjeros ir verslo, ir įvairių inžinerinių disciplinų.

Apie mūsų departamentų

Kompiuterių mokslai Inžinerija ir informacinės technologijos Mechaninė. Elektros, elektronikos ir komunikacijų inžinerija. Civilinė inžinerija.

Visi laipsniai siūlomi ITM universiteto pripažįstami ir Universiteto dotacijos Komisija (UGC) ministerijos Žmogiškųjų išteklių plėtros, Indijos Vyriausybė, Aukštojo mokslo direktorato Vyriausybės Harjana patvirtintas.

Kompiuterių mokslas ir inžinerija. Informacinės technologijos

Na - išsilavinę informacinių technologijų (IT) specialistai turi didelę paklausą tiek Indijoje ir užsienyje. Įvairiausių karjeros prieinama absolventų ITM universiteto kursus Kompiuterių mokslų ir informacinių technologijų. Daugelis siekti karjeros, kaip sistemų analitikai, IT vadovams, programinės įrangos inžinierių ir konsultantų, o kiti naudojasi savo laipsnį kaip tramplinas į įvairių darbo vietų prekybos, pramonės ir vyriausybės.

Šis kursas siekiama patenkinti didėjantį poreikį inžinierių, kurie gali prisidėti tiek aparatinės ir programinės įrangos projektavimas ir elektroninės sistemos. ITM universiteto absolventai dabar dirba srityse, įskaitant kompiuterių tinklus, įterptųjų sistemų, skaitmeninių valdymo sistemų automobilių, telekomunikacijų ir kabelinės televizijos sistemų, vaizdo žaidimų aparatūros, mikroprocesoriaus lusto dizaino ir daugialypės terpės.

ITM universitetas turi itin glaudžius ryšius su specialistais, IT pramonei ir kursus turi stiprią profesinę orientaciją. Per "Švietimas plius" kursai yra atnaujintas ir / ar papildyti siekiant užtikrinti, kad jie atitinka dabartinius poreikius ir numatyti būsimus poreikius pramonės ir komercijos.

Elektros, elektronikos ir komunikacijų inžinerija

Elektronikos inžinerija toliau bus klestinti pramonė, kaip nurodyta dabartinio paklausos absolventų. Šie kursai yra skirti gauti studento karjeros įvairiausiose pramonės šakose, taip pat vyriausybės ir komercinių organizacijų. Tai paprastai apima elektronika, informacinių technologijų, elektroninės įrangos ir programinės įrangos, automatikos, robotų ir kontrolės, ryšių, radijo ir televizijos, kompiuterių inžinerijos, kietas - Valstybės prietaisai, mikroelektronikos ir VLSI.

Kursai padėti parengti studentus karjeros kaip profesionalių inžinierių per iš pagrindinių principų, pateikiamų nekilnojamojo taikymo ir projektavimo patirties kontekste išsilavinimą. Kursas plėtoja pagrindinius kompiuterių ir elektronikos inžinerijos, todėl pasikeis Electronics & Communications ar Electronics & Instrumentation laipsnį.

Ryšiai su pramonės, pagrindinių mokslinių tyrimų įstaigų ir mokslinių draugijų užtikrina, kad kursai ir toliau, siekiant patenkinti kintančius poreikius profesija. Kursinis darbas visą kursą sustiprina dėl teorinių ir praktinių įgūdžių ir gebėjimų derinio būtinybę.

Mechaninė

Šiuolaikiniame pasaulyje, Mechaninė yra pagrindinis daugelio veiklos plėtrą, pramonės ir verslo augimą. Mechaninė inžinerija yra susijusi su visų tipų mašinoms pramonės šakose ir visose jų mechanizmą ir veikimo aspektais - projektavimas, kūrimas, statybos, gamybos, montavimo, eksploatavimo ir techninės priežiūros. Mechaninės inžinerijos kursas suteikia pagrindinių žinių apie karjeros šiose įvairiose srityse. Jie yra varomoji jėga, daugelis mūsų technologijų ir pramonės procesų. Mechanikos inžinieriai dalyvauja kuriant ateitį.

Mechaninė, taip pat pagrindas, kuriuo remiantis kitų sričių inžinerijos išsivystė. Inžinierių mechanikų kuriuos tikimasi taikyti pagrindines sąvokas iš fizikos, chemijos, chemijos inžinerijos, elektros inžinerijos, elektronikos ir civilinės inžinerijos. Šio esminio vaidmens nauda yra ta sritis labai plati iš Mechaninė klausimais teikia platų karjeros užimtumo pramonėje kaip įvairios sunkiosios technikos, elektrinių, plieno gamyklas, naftos ir naftos, chemijos, maisto, farmacijos, aplinkos apsaugos ir energijos taupymu.

civilinės inžinerijos

Siekiant pasiūlyti pasaulinio lygio bakalauro ir magistro išsilavinimą, mokslinių tyrimų gaires, profesinės konsultacijos, apimčiai ir darbo jėgos mokymą, taip pat vadovavimo civilinės inžinerijos.

Bakalauro švietimo civilinės inžinerijos suteikti studentams tvirtą pagrindą mokslinių ir inžinerinių pagrindų kartu su poveikio humanitarinių ir socialinių mokslų. Civilinės inžinerijos programos tikslas yra parengti absolventus tapti lyderiais visuomenės problemų sprendimo, susijusių su visuomenės saugumo, išteklių apsauga, gamtos pavojų mažinimo ir efektyvaus funkcionavimo, tiek miesto gamtos sistemų per Indijos ir tarptautiniu mastu srityse.

Departamento tikslas yra teikti aukštos klasės profesionalų ugdymą, plėtojant žmogiškuosius išteklius itin specializuotų žinių ir įgūdžių Civilinės inžinerijos srityje.

Skyrius turi aukštos kvalifikacijos ir patyrusių fakulteto puikios akademinių įrašas iš žinomų universitetų Indijoje ir užsienyje. Yra proporcingos derinys akademinės kompetencijos ir pramonės patirtimi tarp fakulteto, kuris yra priemonė skleisti teisę mišinys teorinių ir praktinių žinių studentams.

Veikla, pavyzdžiui, seminaruose, projektuose, viktorinos ir tokių konkursų vyksta reguliariai sukelti profesinius įgūdžius studentai, kurie galiausiai padėti jiems gauti dedama į aukščiausios rūšies organizacijomis. Tai savo ruožtu suteikia jiems pranašumą prieš kitus kandidatus į stiprios konkurencijos pranašumą, ir pateikiama jų karjeros profilį impulsą.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MSc

ITM University, School of Engineering and Technology

Tuo antrosios pakopos lygmenyje skyrius siūlo 2 metų studijų kursą Master of Technology (M.Tech.) Kompiuterių mokslo ir technikos su 20 studentų suvartojamų ... [+]

MTech Kompiuterių mokslo ir inžinerijos

Tuo antrosios pakopos lygmenyje skyrius siūlo 2 metų studijų kursą Master of Technology (M.Tech.) Computer Science & Engineering su 20 studentų suvartojimo. Šios programos tikslas yra suteikti studentams galimybę pasotinti alkio aukštojo mokslo. Programa suteikia intensyvų mokymą į prie aukštesniojo lygio studentams, kad jie galėtų imtis mokslinių tyrimų ir plėtros veiklą. Asmeninė dėmesys kiekvienam mokiniui su intensyvaus praktinio mokymo. Žinoma mokymo programa yra suprojektuota taip, kad prisitaikyti prie pramonės poreikių, taip pat mokslinių tyrimų ir plėtros organizacijoms. Programa padeda studentams specializuotis į savo pasirinktą srityje, todėl skatina jų kilimo akademinių ir profesinių draugijų ir suteikiant jiems galimybę nesivadovauti nišą sau. Kai kurie iš privalomų kursų yra šie: Advance Kompiuteriniai tinklai Reikalavimai: Kompiuteriniai tinklai Įvadas į pagrindinius modelius, TCP / IP modelis ir jos protokolų išsamiai, IP, TCP, adresavimo bei subnetting. Srauto ir perkrovos valdymas; Langų ir norma, schemos, Decbit TCP. Bankomatas, ABR, hop-by-hop schemos, Quality of Service: ATM, IETF visuminių paslaugų modelis, diferencijuotas paslaugas Modelis. Srauto identifikavimas, Paketiniai Klasifikatoriai ir filtrai. Planavimas. Tinklo valdymas: ASF, SNMP, CMIP. Klausimai didelių tinklų valdymas. Multicast: IGMP, PIM, DVMRP, Mobilumas: Mobilus IP. Ir TCP. Architektūra iš aukštos kokybės kompiuterinių sistemų Būtinos sąlygos: Operacinė sistema sąvokas. Turinys: klasifikacija lygiagrečių skaičiavimo struktūrose; Instrukcija lygis paralelės - statinis ir dinaminis "pipelining", gerinant filialas veiklos, Superscalar ir VLIW procesorius; Aukštos kokybės, atminties sistema; DINAMINĖ ATMINTIS multiprocesorius ir talpyklos nuoseklumą; Daugiaprocesorinės tinklų sujungimui; Veiklos modeliavimas; Klausimai programavimo multiprocesorius; Duomenų lygiagrečios struktūros. Industrija ir modeliavimas prielaidos: Nieko turinį. Įvadas modeliavimo, Pagrindai ir klasifikacija imitavimo modeliais;... [-]

Indija Gurugram
Liepa 2020
Dieninės
Ištęstinės
2 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Vadybos kursai

ITM University, School of Engineering and Technology

Žinoma nukreiptas todėl studentai įsidarbinti už įterptųjų sistemų pramonėje, kai jie jį užbaigti. ... [+]

M.Tech. įterptųjų sistemų

PAGRINDINIAI kurso

Baigtas M. Tech. - Įterptosios sistemos programa yra orientuota pramonė ir yra skirta laikantis įterptųjų pramonės poreikius. Unikalios šio kurso yra tai, kad praktiniai užsiėmimai visų dalykų, kad studentai gali turėti geras rankas ant įvairių įterptųjų sistemų platformų ir domenų, kurie padės jiems pasiekti arčiau pramonės reikalavimus. Ši programa sukurs labai darbingas kandidatus, kurie gali patenkinti pramonės reikalavimus įterptųjų sistemų srityje. Koncepcija pramonės pagrįstas projektų buvo įtraukta į šią programą, kuri leis studentams turėti gyvą patirtį pramonės projektus. ... [-]
Indija Gurugram
Liepa 2020
Dieninės
Ištęstinės
2 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ITM University, School of Engineering and Technology

Meistras technologijos (M.Tech.) Civilinės inžinerijos programa yra skirta turėti specializacijos galimybes struktūrinės inžinerijos, Vandens išteklių inžinerijos, aplink ... [+]

Mtech Civilinės inžinerijos

Meistras technologijos (M.Tech.) Civilinės inžinerijos programa yra skirta turėti specializacijos galimybes struktūrinės inžinerijos, Vandens išteklių inžinerijos, aplinkos inžinerijos, Geotechnikos ir statybos technologijos ir vadybos. M.Tech. Civilinės inžinerijos programą, bus suteikti pažangios žinių į specializacijos srityje ir parengti studentus šviesią karjeros pramonėje, mokslinių tyrimų ir akademinių organizacijų per Indijos ir užsienyje.

Bendras kreditų Technologijos Meistras Civilinės inžinerijos programa buvo nustatytas kaip 60. Dėl programos pagrindinius kursus 70% visų kreditų ir programų ir atvirų pasirenkant 30% visų kreditų yra skirta. ... [-]

Indija Gurugram
Liepa 2020
Dieninės
Ištęstinės
2 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ITM University, School of Engineering and Technology

ITM universitetas Žinoma magistras technologijos (M. Tech.) Elektronika ir komunikacijos yra labai išsami ir vienoje linijoje su naujausias tendencijas, pramonės ir akade ... [+]

Mtech Elektronikos ir komunikacijų inžinerija

ITM universitetas Žinoma magistras technologijos (M. Tech.) Elektronika ir komunikacijos yra labai išsami ir vienoje linijoje su naujausias tendencijas, pramonės ir akademinės bendruomenės.

Kai svarbiausius bruožus mūsų M.Tech (EEK) Programa:

Gyvenimo neatsilikti nuo naujausių inžinerinių ir technologijų raidą Visi detalus studijų programas yra suprojektuota laikantis geriausių prieinamų sistemų ir, palyginti su IITs, nitų, UGC / AICTE normų ir kitų pirmaujančių universitetų. Mokymo peržiūrėtos / reguliariai atnaujinama atsižvelgiant Žinučių iš DB, pramonės ekspertų, akademikų iš IITs, kitų Žinomas institucijų Didelis praktiškas turinys su state-of-art laboratorijose kiekvieną dalyką Palanki aplinka ir geriausia infrastruktūra mokymosi MOUS ir aljansai su aukščiausios klasės bendrovių, universitetų ir tvarkos papildomų svečių paskaitos Pridėtinės vertės specializuotų ir lanksčius mokymo kursus mokiniams plėtoti savo bendravimo ir įgūdžių, taip pat įgyti komandą pramonės pageidaujamą sričių technologijų S, ​​atliktų išorės ekspertų agentūrų. Pramonės orientuota programa su projektų, disertacijų ir mokymo sektoriaus Laboratorinė mokymas mokymas suteikti poveikį mokymo ... [-]
Indija Gurugram
Liepa 2020
Dieninės
Ištęstinės
2 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ITM University, School of Engineering and Technology

Tai 2 metų dieninių ir 3 metų darbo laiku reguliariai programa, todėl magistro laipsnį mechanikos inžinerijos, su gauti specializaciją tokiose srityse, kaip už pasirinktą ... [+]

Mtech mechanikos inžinerijos

Apžvalga

Tai 2 metų dieninių ir 3 metų darbo laiku reguliariai programa, todėl magistro laipsnį mechanikos inžinerijos, su gauti specializaciją tokiose srityse, kaip už pasirinktą studento pasirinkimu:

Termoinžinerija Mechaninė dizainas Pramonės ir gamybos inžinerija Automobilių inžinerija

Kai svarbiausius bruožus programos

Studentas mokosi šiai programai baigus programą gausite M.Tech mechanikos inžinerijos. Studentas mokosi šioje programoje turės galimybę gauti M.Tech mechanikos inžinerijos kartu su specializacijos pažymėjimo Minėti kaip už jo / jos pasirinkimas bet vienoje srityje Norėdami gauti M.Tech specializacija bet upelio virš studento minėtą vieno turės priimti visas trečiojo semestro nuo bet kokio upelio vienoje programoje pasirenkant kaip už jo / jos pasirinkimas, ir jis / ji turės padaryti didelės apimties projektą toje pačioje srityje. Jei studentas nori tęsti M.Tech mechanikos inžinerijos (be specializacijos), tada jis / ji yra laisvai imtis pasirenkant iš bet kurio siūlomo srautas minėta pirmiau, ir ten nebus jokių suvaržymų dėl zonos apimties projektą. ... [-]
Indija Gurugram
Liepa 2020
Dieninės
Ištęstinės
2 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ITM University, School of Engineering and Technology

$ 300.000.000.000 pasaulinė puslaidininkių pramonė susideda iš keturių skirtingų sričių, ty, projektavimas, gamyba, surinkimas ir testavimas. Indija bando ginu pasaulinės ... [+]

Mtech į VSLI dizainas

$ 300.000.000.000 pasaulinė puslaidininkių pramonė susideda iš keturių skirtingų sričių, ty, projektavimas, gamyba, surinkimas ir testavimas. Indija bando ginu pasaulinės puslaidininkių rinkos, sukuriant aukštos vertės darbą VLSI dizaino, stalo dizaino ir įterptųjų sistemų. Įmonės su domeno patirtį vairuojant Indijos verslą. Indija tapo pasaulio vieta puslaidininkių dizaino ir įterptųjų sistemų, ir tampa vis šaltinis taip pat. Indija įrodė patirties patikrinimo pažangiausius skaitmeninių, analoginis ir mišraus signalo dizainas. Šalies sparčiai besivystanti VLSI ir įterptųjų sistemų pramonė leidžia daug bendrovių įsitraukti į techninės ir programinės įrangos bendro vystymosi ir tikrinimo srityje. Tačiau, atsižvelgiant į technologijų pažangą, atsiradus žinių prietaiso modeliavimas, grandinės projektavimo, tikrinimo, gamyba ir gamybos yra labai svarbus. Jis apima darbuotojus, taip pat, gerai išsilavinę besimokančiuosius srityje. Tai labai svarbu, jog šalis, kad ženklas kuriant kvalifikuotų VLSI specialistų būtų patenkinti pasaulinės puslaidininkių rinkos iššūkius. Todėl pats laikas Indijos universitetų ir mokslinių tyrimų centrų parengti inžinerinės ir mokslo programas puslaidininkių svyruoja nuo prietaiso modeliavimas, grandinės projektavimas, sistemos lygio patikrinimo, dizaino sintezė, fizinio Projektavimas, gamyba, MEMS, saulės elementų, šviesos diodų srityje, OLED ir ekranai. The ITMU savo podiplominių studijų programa VLSI dizainas (du metus) padės užtikrinti gerai apmokyti ir kvalifikuoti darbuotojai į VLSI pramonei (pvz., "Intel", Freescale, STMicroelectronics, Cadence, Synopsys, "Texas Instruments", AMD ir tt) ir R & D (CEERI, NPL, TIFR, DRDO C-DAC ir tt), Indijoje ir užsienyje. ... [-]

Indija Gurugram
Liepa 2020
Dieninės
Ištęstinės
2 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba