ITM University, School of Engineering and Technology

Įvadas

Oficialus aprašymas

Tiesiog apsidairykite aplink save. Jums gali būti skaitote šį kompiuterio ekrane arba knygoje. Jums gali būti lėktuve ar sėdi prie stalo, apsuptas modernių komunikacijų įranga. Kita vertus, jums gali būti jūsų poilsio namuose suvalgius maistą virti mikrobangų krosnelėje, klausytis CD, apsuptas modernių tekstilės, šildoma arba aušinama iki centrinio šildymo arba oro kondicionavimo. Kur jūs bebūtumėte ir ką jūsų aplinkybės, esate apsuptas inžinerijos poveikį jūsų kasdieniniame gyvenime įrodymais.

Inžinieriai būna įvairių formų ir dydžių. Vienu kraštutinumas yra atominiai ir molekuliniai inžinieriai manevravimo elementų sukurti naujas medžiagas ar puslaidininkiniams įtaisams. Kitoje, jie gali būti įtraukti į projektus, kurie reikalauja valdymo ir supratimą apie didelio - masto struktūrų, tokių kaip reaktyvinių variklių arba greitkelių.

Inžinerija yra labai daug apie juos taikant. Naujos vandens valymo įrenginių į pagalbą badaujančius gyventojus, arba inžinerijos koncepcijų, įvežimo į dirbtinių širdžių dizaino kūrimas paprastai įkvėpti mokinius suprasti, kad inžinerijos taikymas gali palengvinti žmonių kančias, taip pat padėdamos bendrą raidą visuomenėje. Frazės, pavyzdžiui, "tvaraus vystymosi" ir "atsakingo gamybos dabar dažniausiai girdimas fakultete, o tai rodo, kad inžinieriai, atsakingi piliečiai visiškai suvoktų, ką jie suteikti.

Inžinerijos ITM UNIVERSITETAS

Inžinerijos fizinių principų taikymas problemų sprendimo ir reikalauja skaičiuoti, kūrybiškumo, išradingumo ir praktiškumo įgūdžius. Inžinerija yra plati - pradedant profesija, kurioje savo naudosime savo dizainą ir matematinius įgūdžius naudos visuomenei ir aplinkai. Inžinerijos ITM universitetas siūlo galimybę mokytis neformaliai ir draugiška atmosfera su prieiga prie puikių laboratorijų ir kūrėjus.

Mokslinių tyrimų programa, kuri apima bendrus projektus su pramonės padeda išlaikyti bakalauro programas iki šiol. Kiekvienas studentas įgauna naujovišką galutinis iššūkis - metų projektą. Tai dažnai apima naudojant kuriama kaip atliktą pagal universiteto mokslo darbų įranga.

Paklausa inžinerijos absolventų niekada nebuvo didesnis. ITM universitetas, jos geros reputacijos baigė darbą, yra geriausias atskaitos taškas karjeros ir verslo, ir įvairių inžinerinių disciplinų.

Apie mūsų departamentų

Kompiuterių mokslai Inžinerija ir informacinės technologijos Mechaninė. Elektros, elektronikos ir komunikacijų inžinerija. Civilinė inžinerija.

Visi laipsniai siūlomi ITM universiteto pripažįstami ir Universiteto dotacijos Komisija (UGC) ministerijos Žmogiškųjų išteklių plėtros, Indijos Vyriausybė, Aukštojo mokslo direktorato Vyriausybės Harjana patvirtintas.

Kompiuterių mokslas ir inžinerija. Informacinės technologijos

Na - išsilavinę informacinių technologijų (IT) specialistai turi didelę paklausą tiek Indijoje ir užsienyje. Įvairiausių karjeros prieinama absolventų ITM universiteto kursus Kompiuterių mokslų ir informacinių technologijų. Daugelis siekti karjeros, kaip sistemų analitikai, IT vadovams, programinės įrangos inžinierių ir konsultantų, o kiti naudojasi savo laipsnį kaip tramplinas į įvairių darbo vietų prekybos, pramonės ir vyriausybės.

Šis kursas siekiama patenkinti didėjantį poreikį inžinierių, kurie gali prisidėti tiek aparatinės ir programinės įrangos projektavimas ir elektroninės sistemos. ITM universiteto absolventai dabar dirba srityse, įskaitant kompiuterių tinklus, įterptųjų sistemų, skaitmeninių valdymo sistemų automobilių, telekomunikacijų ir kabelinės televizijos sistemų, vaizdo žaidimų aparatūros, mikroprocesoriaus lusto dizaino ir daugialypės terpės.

ITM universitetas turi itin glaudžius ryšius su specialistais, IT pramonei ir kursus turi stiprią profesinę orientaciją. Per "Švietimas plius" kursai yra atnaujintas ir / ar papildyti siekiant užtikrinti, kad jie atitinka dabartinius poreikius ir numatyti būsimus poreikius pramonės ir komercijos.

Elektros, elektronikos ir komunikacijų inžinerija

Elektronikos inžinerija toliau bus klestinti pramonė, kaip nurodyta dabartinio paklausos absolventų. Šie kursai yra skirti gauti studento karjeros įvairiausiose pramonės šakose, taip pat vyriausybės ir komercinių organizacijų. Tai paprastai apima elektronika, informacinių technologijų, elektroninės įrangos ir programinės įrangos, automatikos, robotų ir kontrolės, ryšių, radijo ir televizijos, kompiuterių inžinerijos, kietas - Valstybės prietaisai, mikroelektronikos ir VLSI.

Kursai padėti parengti studentus karjeros kaip profesionalių inžinierių per iš pagrindinių principų, pateikiamų nekilnojamojo taikymo ir projektavimo patirties kontekste išsilavinimą. Kursas plėtoja pagrindinius kompiuterių ir elektronikos inžinerijos, todėl pasikeis Electronics & Communications ar Electronics & Instrumentation laipsnį.

Ryšiai su pramonės, pagrindinių mokslinių tyrimų įstaigų ir mokslinių draugijų užtikrina, kad kursai ir toliau, siekiant patenkinti kintančius poreikius profesija. Kursinis darbas visą kursą sustiprina dėl teorinių ir praktinių įgūdžių ir gebėjimų derinio būtinybę.

Mechaninė

Šiuolaikiniame pasaulyje, Mechaninė yra pagrindinis daugelio veiklos plėtrą, pramonės ir verslo augimą. Mechaninė inžinerija yra susijusi su visų tipų mašinoms pramonės šakose ir visose jų mechanizmą ir veikimo aspektais - projektavimas, kūrimas, statybos, gamybos, montavimo, eksploatavimo ir techninės priežiūros. Mechaninės inžinerijos kursas suteikia pagrindinių žinių apie karjeros šiose įvairiose srityse. Jie yra varomoji jėga, daugelis mūsų technologijų ir pramonės procesų. Mechanikos inžinieriai dalyvauja kuriant ateitį.

Mechaninė, taip pat pagrindas, kuriuo remiantis kitų sričių inžinerijos išsivystė. Inžinierių mechanikų kuriuos tikimasi taikyti pagrindines sąvokas iš fizikos, chemijos, chemijos inžinerijos, elektros inžinerijos, elektronikos ir civilinės inžinerijos. Šio esminio vaidmens nauda yra ta sritis labai plati iš Mechaninė klausimais teikia platų karjeros užimtumo pramonėje kaip įvairios sunkiosios technikos, elektrinių, plieno gamyklas, naftos ir naftos, chemijos, maisto, farmacijos, aplinkos apsaugos ir energijos taupymu.

civilinės inžinerijos

Siekiant pasiūlyti pasaulinio lygio bakalauro ir magistro išsilavinimą, mokslinių tyrimų gaires, profesinės konsultacijos, apimčiai ir darbo jėgos mokymą, taip pat vadovavimo civilinės inžinerijos.

Bakalauro švietimo civilinės inžinerijos suteikti studentams tvirtą pagrindą mokslinių ir inžinerinių pagrindų kartu su poveikio humanitarinių ir socialinių mokslų. Civilinės inžinerijos programos tikslas yra parengti absolventus tapti lyderiais visuomenės problemų sprendimo, susijusių su visuomenės saugumo, išteklių apsauga, gamtos pavojų mažinimo ir efektyvaus funkcionavimo, tiek miesto gamtos sistemų per Indijos ir tarptautiniu mastu srityse.

Departamento tikslas yra teikti aukštos klasės profesionalų ugdymą, plėtojant žmogiškuosius išteklius itin specializuotų žinių ir įgūdžių Civilinės inžinerijos srityje.

Skyrius turi aukštos kvalifikacijos ir patyrusių fakulteto puikios akademinių įrašas iš žinomų universitetų Indijoje ir užsienyje. Yra proporcingos derinys akademinės kompetencijos ir pramonės patirtimi tarp fakulteto, kuris yra priemonė skleisti teisę mišinys teorinių ir praktinių žinių studentams.

Veikla, pavyzdžiui, seminaruose, projektuose, viktorinos ir tokių konkursų vyksta reguliariai sukelti profesinius įgūdžius studentai, kurie galiausiai padėti jiems gauti dedama į aukščiausios rūšies organizacijomis. Tai savo ruožtu suteikia jiems pranašumą prieš kitus kandidatus į stiprios konkurencijos pranašumą, ir pateikiama jų karjeros profilį impulsą.

Vietos

Gurugramas

Address
HUDA Sector 23-A
122017 Gurugramas, Harjana, Indija