ITM University, School of Management

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sulaukęs pripažinimo ir rankingach inžinerinių švietimo srityje, ITM ėmė vizija įsitvirtinti kaip viena iš pirmaujančių instituto Vadybos mokslo Indijoje ir į subkontinento. Todėl, atsižvelgiant į savarankiškas statusas, MBA buvo analizuojamas su geriausių institutų šalyje pagal mokymo programas, pedagogikos ir kitų įrenginių ir palaikymo paslaugas.

Vienas iš pagrindinių elementų vairavimo šią magistro programą, yra tai, kad ITM tiki Pertvarkos vadovavimo per verslumo lyderystės ir todėl MBA siūloma pabrėš Verslui dėmesio. Visi studentai, kurie savo MBA ITM esmės bus Sutvarkyta ir verslumo, kaip vadovauti savo / savo profesinį gyvenimą. Taigi MBA ITM yra pasiruošęs parengti studentus išnaudoti savo vidinį potencialą ir iškyla kaip labai sėkmingus specialistus šioje dinamiškoje rinkoje ir technologijų varoma pasaulio aplinką.

Mokymasis yra holistinis ir išsamūs per interaktyvų atvejo tyrimas ir taikymas realiose situacijose. Gyvenimo dera su pramonės poreikiais, nuolatinių ir kviestinių fakultetų bei kvalifikaciją iš pirmaujančių institucijų ir atitinkamą patirtį pramonės šakose. Fakultetai skatinami atlikti mokslinius tyrimus savo specializacijos sritį ir yra atnaujinami srityje vėliau. Vasaros stažuočių ir įsidarbinimo galimybes yra lengviau įgyvendinti siekius studentus. Seminarai, konferencijos, seminarai, pramonės įstaiga sąveikos palengvinimas Entrpreneurship ląstelių ir inkubatorių, debatų ir konkursų tiek kultūros ir sporto tt yra MBA programos renginiai. Tai visų pirma siekiama padidinti bendrą asmenybę ir kompetenciją studentų, nes visi studentai bus aktyviai užsiima visų šios veiklos rūšių, kurių bendra paramos fakultetų.

Vietos

Gurugramas

Address
University : HUDA Sector 23-A
122017 Gurugramas, Harjana, Indija

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: