Oficialus aprašymas

Tarptautinis institutas Sports Management (IISM), Iš rizikos Eduhub Švietimas, yra Indijos pirmoji skirta sportui švietimo institutas tokio pobūdžio, Ji siūlo vertės - pridūrė kursai Sporto valdymas, Vienas iš labiausiai neatrastų mokslo būdų. Mes teikiame studentams ir jauniems specialistams nuodugniai suprasti kuriant ir įgyvendinant įrodymais pagrįstos sporto specifiniai mokymo intervencijas. Mūsų gniuždomasis mokymo yra apgalvotai mišinys klasėje mokytis ir lauko poveikio geriausia tarptautiniuose renginiuose ir pramonės užduotis.

Mūsų USP ateina iš mūsų pavydėtinas pramonės globoja į ekspertų ir specialistų forma, kuris bus veterinaras Mūsų mokymo programa, dalis patirtinis mokymasis ir ištirti stažuotės galimybes vertas IISM studentų. Daugiau nei instituto, mes esame sąjūdis sukurti jaunų herojai su gebėjimu ir manevringumo išskleisti naują ateitį sporto ir verslo, kad jį supa. Įgalinimo bus kilti iš mūsų maitinamasis aplinka, skatinanti Tyrimo, iniciatyva ir bendradarbiaujant dvasia - sukūrimas mūsų studentams išskyrus nuo perteikti klasėje išsilavinimą ir palengvinti patirtimi šioje srityje.

Kodėl verta pasirinkti mus

Vartotojas Pažanga ir Kurso įvertinimas Pamoka Priedai ir klausimai Savęs surengė Garso ir vaizdo grotuvas Išplėsti Asmeniniai Vartotojo profiliai WooCommerce Įskiepis integracija

IISM Ethos Tarptautinis institutas Sports Management yra pirmoji skirta sportui švietimo institutas tokio pobūdžio Indijoje. Daugiau nei mokymosi institutas, IISM yra judėjimas, įsipareigoję suteikti jaunieji specialistai išsiskleisti sporto ateitį.

IISM Vertybės Mes tikime, kad transformacijos galią švietimo, kad padeda jauniems besimokančių peržengti savo gyvenimo viziją, nėra vien tik karjerai ir pašaukimų.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

International Institute of Sports Management (IISM)

Kandidatas sporto vadybos (MAM) ... [+]

Su bendrabučiu: Mumbajus, Jai Hind kolegija pirmadienio iki penktadienio - 15:00 iki 8:00 PM

1 semestras perspektyvos valdymas Finansinė apskaita Verslo statistika Operacijų valdymas Vadybinė ekonomika Marketingo valdymas Verslo komunikacijos Organizacinė elgsena 2 semestras Finansų valdymas Teisiniai aspektai Verslas ir mokesčių Verslo tyrimo metodai Ekonominė aplinka Verslo Marketingo programos ir praktika Sporto valdymas Sportas Žmogiškųjų išteklių valdymas Sportas organizacija ir administravimas 3 semestras Tarptautinis verslas Strateginis valdymas Prekės & Brand vadyba Sporto Google Analytics valdymas Sportas Finansų valdymas Sporto rėmimas s Sporto teisė Vasaros Stažuotės 4 semestras Verslininkystės vadyba Skaitmeniniai Rinkodara Sportas Žiniasklaida Rinkodara Sportas Ryšiai su visuomene sporto Sportas Priemonės & Renginių organizavimas Verslo Derybos įgūdžiai Kursinis darbas Tinkamumo kriterijai ... [-]
Indija Mumbajus
Liepa 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba