International Institute of Sports Management (IISM)

Įvadas

Oficialus aprašymas

Tarptautinis institutas Sports Management (IISM), Iš rizikos Eduhub Švietimas, yra Indijos pirmoji skirta sportui švietimo institutas tokio pobūdžio, Ji siūlo vertės - pridūrė kursai Sporto valdymas, Vienas iš labiausiai neatrastų mokslo būdų. Mes teikiame studentams ir jauniems specialistams nuodugniai suprasti kuriant ir įgyvendinant įrodymais pagrįstos sporto specifiniai mokymo intervencijas. Mūsų gniuždomasis mokymo yra apgalvotai mišinys klasėje mokytis ir lauko poveikio geriausia tarptautiniuose renginiuose ir pramonės užduotis.

Mūsų USP ateina iš mūsų pavydėtinas pramonės globoja į ekspertų ir specialistų forma, kuris bus veterinaras Mūsų mokymo programa, dalis patirtinis mokymasis ir ištirti stažuotės galimybes vertas IISM studentų. Daugiau nei instituto, mes esame sąjūdis sukurti jaunų herojai su gebėjimu ir manevringumo išskleisti naują ateitį sporto ir verslo, kad jį supa. Įgalinimo bus kilti iš mūsų maitinamasis aplinka, skatinanti Tyrimo, iniciatyva ir bendradarbiaujant dvasia - sukūrimas mūsų studentams išskyrus nuo perteikti klasėje išsilavinimą ir palengvinti patirtimi šioje srityje.

Kodėl verta pasirinkti mus

Vartotojas Pažanga ir Kurso įvertinimas Pamoka Priedai ir klausimai Savęs surengė Garso ir vaizdo grotuvas Išplėsti Asmeniniai Vartotojo profiliai WooCommerce Įskiepis integracija

IISM Ethos Tarptautinis institutas Sports Management yra pirmoji skirta sportui švietimo institutas tokio pobūdžio Indijoje. Daugiau nei mokymosi institutas, IISM yra judėjimas, įsipareigoję suteikti jaunieji specialistai išsiskleisti sporto ateitį.

IISM Vertybės Mes tikime, kad transformacijos galią švietimo, kad padeda jauniems besimokančių peržengti savo gyvenimo viziją, nėra vien tik karjerai ir pašaukimų.

Vietos

Mumbajus

International Institute of Sports Management (IISM World)

Address
International Institute of Sports Management (IISM) Jai Hind College “A” Road, Churchgate
400 020 Mumbajus, Maharaštra, Indija
Interneto svetainė
Telefonas
+91 22 6511 8871