Srishti Institute of Art, Design and Technology

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kas mes esame

"Srishti" meno, dizaino ir technologijų institutas yra negyvenamoji institucija, įkurta 1996 m. "Ujwal Trust", kurios tikslas - suteikti meninį ir dizaino išsilavinimą kūrybiškumo aplinkoje, siekiant maksimaliai padidinti individo potencialą. "Ujwal Trust" taip pat valdo "Srishti" seserų įstaigą , prestižinė " Mallya Aditi" tarptautinė mokykla .

Mūsų pažadas

"Kūrybiškumas - prieš kreivę"

Turėdama daugiau nei du dešimtmečius gyvybingų ir atsparių praktikų bendruomenių, "Srishti" sukūrė išskirtinį daugiapakopį požiūrį į gebėjimų ugdymą ir yra pasiryžęs kurti kūrybines kompetencijas prieš kreivę.

Kūrybinis momentas

Pripažinimas, kad mes gyvename pasaulyje, kuris vis labiau susijęs, sujungiamas į tinklus ir yra tarpusavyje susijęs, o dėl to dar sudėtingesnis iki šių dienų, turi didelės įtakos tai, kaip mes įsikišame, kad visiems šiandien būtų pasiekta geresnių rezultatų ir būtų ilgalaikiai ir tvarūs. ateitis.

Dabar labiau pripažįstama, kad reikia keisti savo metodus, ir kad jie turi būti įtraukiami, bendradarbiaujantys ir transformuoti. Kartu šie pajėgumai sukurs kūrybišką įtaką platesnei įvairių socialinių permainų galimybėms sisteminiu ir daugiadisciplininiu būdu, grindžiamomis tvariomis į žmogiškąsias vertybes orientuotomis vertybėmis ir visapusiškai panaudojant tarpdisciplininį meno, dizaino ir technologijų potencialą naujoviškų būdai, galiausiai suteikiantys visuomenei galimybę realizuoti geresnes ateities tendencijas.

Kolektyviai ir individualiai, pradedantiesiems praktikams, dirbantiems specialistams ir pažengusiems specialistams mes užsiimame kūrybišku poveikiu. Šis pasaulio įvaizdis, kuriame kūrybinio poveikio kūrimas yra plačiai taikomas, numato kūrybinį individualų praktikuojantįjį, kuris tokioje aplinkoje klestėja kaip aktyvus pokyčių ir įtakojančių veiksnių kūrėjas, turintis perleidžiamą pajėgumų portfelį, kuris gali užtikrinti efektyvų našumą įvairiausiomis aplinkybėmis neišvengiamas - iš esmės, individas prieš kreivę.

Misija

Srishti misija yra kūrybiškai paveikti ekosistemas ir kurti naujas ekosistemas, kurios sukuria kūrybines kompetencijas prieš kreivę.

Įgyvendindama šią misiją, institucija teikia pajėgumus per savo profesines, profesines ir mokslinių tyrimų programas.

Ši misija reiškia gilų supratimą apie sudėtingą prijungtų pasaulių, kuriuos mes gyvename, kompleksiškumą ir apima:

 • Geresnių ateities kūrimas visiems
 • Galimos visapusiškos kūrybinės kompetencijos su pasitikėjimu sprendžiant rimtus ir prasmingus iššūkius
 • Suteikti žmonėms galimybę transformuoti rezultatus
 • Naujų perspektyvų atradimas - transformavimo galimybių suvokimas, sprendimų ir formavimas
 • Dėmesys rezultatams, įsitvirtinusiems Indijoje ir kylančiuose pasauliuose
 • Skatinti ir puoselėti gyvybingas autonomines ekosistemas per atviras bendro kūrimo platformas

Vertybės

Mes tikime, kad geresnės tomoros gali būti sukurtos visiems visuomenės nariams per kūrybinio poveikio kūrimo praktiką.

Pagrindinės vertybės, informuojančios apie visus mūsų darbo aspektus, yra šios:

 • Padidinti tvirtą įsitikinimą socialiniu teisingumu ir teisingumu
 • Įgyvendinti atvirą, integracinę, įgaliotą, demokratinę visuomenę
 • Iššūkis prielaidoms, atskleisti paslėptąsias galimybes, perteikti sienas ir ugdyti aktyvų aktyvistinį mąstyseną
 • Veikti ekologiškai atsakingu ir tvariu būdu
 • Pripažinti šiuolaikinius iššūkius ir išlikti kontekste aktualūs (Indijai ir pietų pasauliui)
 • Numatyti naujus poreikius ir galimybes bei informuoti apie ateitį
 • Būti kritiška, optimistiška ir teigiama
 • Plėtoti išsiplečiančią sąmonę ir holistinį asmens vystymąsi

Kompetencijos matmenys

Srishti pažadas kurti kompetencijas prieš kreivę realizuojamas per septynias pagrindines praktikos dimensijas. Kiekvienas iš šių dimensijų yra susijęs su unikaliais pasaulėžiūromis ir įsitikinimais, kurie lemia praktikos koncepcijas, kurios atskiria "Srishti" nuo kitų aukštojo mokslo institucijų šioje srityje:

 1. Giliai suprasti kūrybinį poveikį per praktinę praktiką
 2. Pastoviai stengtis kurti naujas žinias apie pajėgumų ugdymą ir mokinių mokymąsi
 3. Sukurti pažangiausius pedagoginius metodus, atitinkančius kūrybinių profesijų poreikius
 4. Sukurti naujoviškus produktus ir paslaugas, kurios ne tik atitiktų dabartinius poreikius, bet ir skirtos numatyti ateitį
 5. Suteikti išskirtinę ir novatorišką mokymosi patirtį visoje studentų programoje
 6. Norėdami sutelkti dėmesį į sveikatingumą ir gerovę bei didinti vidinį savęs per priežiūros etiką
 7. Būti praktiškai puikiai taikant naujovišką geriausią praktiką ir kokybės standartus

Unikalūs "Srishti" modeliai, šie pagrindiniai kompetencijos aspektai prisideda prie mūsų gebėjimo prisiimti pažadą kurti kūrybines kompetencijas, kurios priešinga kreivai.

Programos

Mūsų akademinės programos atspindi mūsų vizijos plitimą. Mes esame įsipareigoję aprūpinti visą spektrą ir pajėgumų ekosistemą. Mūsų programos suteikia galimybes kūrybiškai įtakoti įvairius praktinius užsiėmimus, pasitelkiant teisės, aplinkos ir politikos, žiniasklaidos meno ir mokslo, švietimo ir plėtros bei verslo ir humanitarinių mokslų srities gebėjimus.

Kūrybinio poveikio formavimo procesas yra tarpdisciplininis ir grindžiamas sintetiniu meno, dizaino ir technologijų disciplinomis. Tradiciniai požiūrių kūrimo, problemų formavimo ir numatymo perspektyvos papildo nauji metodai ir metodai, kurie yra informuojami meno, dizaino ir technologijų sankirtos.

Srišti formuojanti aukštos kvalifikacijos meno matrica

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų

Matyti Humanitarinių mokslų magistras » Peržiūrėti Magistro studijų programas » Matyti Doktorantūros diplomai »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:


Naujųjų humanitarinių mokslų ir dizaino MA: specializacija - technologijos ir pokyčiai

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų July 2019 Indija Bengaluru

Per pastaruosius kelis dešimtmečius Indijoje būdingi dideli pokyčiai ekonomikoje, kultūroje, politikoje, aplinkoje ir technologijose. Liberalizacija ir IT revoliucija atnešė tam tikriems gyventojų sluoksniams ekonominę klestėjimą nuolatinio skurdo fone, taip pat rimtai ginčydama šalies vystymosi pobūdį. Didžiąją dalį šio pokyčio lėmė technologinė plėtra ir intervencija, kuri Indijoje, kaip ir daugelyje pasaulio pietų, yra būdinga tiek valstybės valdoma, tiek korporacija, taip pat vietinė kūrybingumas ir improvizacija. [+]

Technologijų ir pokyčių magistro laipsnis

Tikslas yra sudaryti sąlygas potencialiems mokslininkams ir specialistams tyrinėti ir kritikuoti socialinių pokyčių, technologijų ir plėtros Indijoje pobūdį, naudojant įvairias tarpusavyje susijusias perspektyvas, sukuriant intelektualiai įdomią aplinką tyrimams.

Per pastaruosius kelis dešimtmečius Indijoje būdingi dideli pokyčiai ekonomikoje, kultūroje, politikoje, aplinkoje ir technologijose. Liberalizacija ir IT revoliucija atnešė tam tikriems gyventojų sluoksniams ekonominę klestėjimą nuolatinio skurdo fone, taip pat rimtai ginčydama šalies vystymosi pobūdį. Didžiąją dalį šio pokyčio lėmė technologinė plėtra ir intervencija, kuri Indijoje, kaip ir daugelyje pasaulio pietų, yra būdinga tiek valstybės valdoma, tiek korporacija, taip pat vietinė kūrybingumas ir improvizacija. Unikalus šio kraštovaizdžio pobūdis reikalauja konkrečių, konteksto požiūriu pagrįstų apklausų, kurios kvestionuoja esamas paradigmas, kurios formuoja šių pokyčių Vakaruose tyrimą, naudojant įvairias metodikas ir teorines sistemas iš tokių disciplinų:... [-]


M.Des. Žmogiškojo centro dizaino

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų July 2019 Indija Bengaluru

Šios programos vizija yra kurti dizainerius, kurie patyringai išnagrinės ir pritaikys supratimą apie žmogaus elgesį, kontekstą ir technologijas, siekdami sukurti skaitmeninius produktus ir paslaugas, kurios pagerintų naudotojo gyvenimą. Jie ne tik tai, ką sako IDEO David Kelly: "Turėkite sapną, kuris viršija esamą, o ne nustato esamą", bet ir realizuok šią svajonę. [+]

M.Des. Žmogiškojo centro dizaino

Vizija

Žmogaus centre sukurtas dizainas (HCD) yra plačiai paplitęs būdas išspręsti problemas, tuo pat metu išlaikant žmonių, kurie yra jo centre, susirūpinimą. Problemų sprendimo būdas gali būti produktas, paslauga, sistema ar erdvė. HCD vis dažniau naudojamas sprendžiant sudėtingas problemas, kuriant skaitmeninius produktus, paslaugas ir sistemas. Skaitmeninės technologijos tampa daugelio, jei ne visų, žmogaus patirties aspektais. Todėl labai svarbu ne tik formuoti skaitmenines technologijas taip, kad būtų naudinga kiekvienam žmogui, bet ir kritiškai ištirti būdingas prielaidas bei jų apribojimus ir laikytis žmogiško dėmesio. "M.S.Des" HCD "Srishti" programoje skatina nepriklausomą, savikritišką, kūrybišką ir tikslingą žmonių patirties, susijusios su skaitmenine technologija, egzistavimu ir atsiradimu. Šį tyrimą lemia spekuliacinio ir kritiško kūrimo veikla su skaitmenine medžiaga. Studentai sukurs savo unikalią į žmogų orientuoto dizaino praktiką išilgai trijų takų sankirtos. Būtent... [-]


Dizaino praktikos magistras: specializacija - dizainas švietime

Su bendrabučiu Dieninės July 2019 Indija Bengaluru

Magistro "Dizainas švietime" siūlo ugdyti švietimo ir giminingų mokymosi srities specialistus, kurie yra: • visą gyvenimą trunkantys klausytojai apie save ir praktiką; • naujųjų mokymosi pasaulių kūrėjus; • kūrybinius novatorius per besiformuojančias švietimo paradigmas ir sistemas; • aktyvūs ir tinkliniai nariai atspindinčiųjų bendruomenėse praktikai ir • asmeninio meistriškumo ieškotojai. Šis kursas numato mokymosi ateitį, kuris suplanuotas idėjose ir sudėtingumo principais [+]

Sparčiai besikeičiančiame 21-ojo amžiaus pasaulyje naujos mokymosi ir ugdymo pasaulėžiūros suteikia specialistams neatidėliotiną postūmį pertvarkyti save ir savo praktiką. Šiandienos ir rytdienos specialistai susiduria su naujais poreikiais ir lūkesčiais, kaip jie orientuojasi į sudėtingas realijas ir galimybes atsirasti pačioms pertvarkoms ir mokymosi pasaulyje.

Kaip mes patys ugdome sąmonę prisitaikyti, priimti neapibrėžtumus, tapti pertvarkymo vadovais ir lyderiais?

Mes suplanavome "Dizainas švietime" specializaciją kaip profesionalių mokymosi galimybių, siekiančių patenkinti dinamiškus ir besikeičiančius mokymosi visuomenės poreikius, ir priemonę, skirtą remti jų kritinę ir atspindinčią praktiką. Todėl vizija yra ugdyti švietimo ir giminingų mokymosi srities specialistus, kurie yra:... [-]


Dizaino praktikos magistras: specializacija - patirties dizainas

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų July 2019 Indija Bengaluru

Mes tikime, kad "Srishti" akademinis mokymasis negali atsitikti atskirai nuo visuomenės ir pramonės poreikių bei poreikių. Mes tikime, kad reikia nuolat palaikyti dialogą tarp akademikų ir pramonės atstovų, kurie padėtų formuoti naujos kartos kūrybinių projektų lyderių, veikiančių pramonę ir visuomenę. Tarp akademinės bendruomenės ir pramonės yra atotrūkis. Nors akademinis mokymasis linkęs sutelkti dėmesį į idealų ir konceptualų dizainą, pramonei reikia išskirtinio kūrybinių, technologinių ir gamybos įgūdžių pritaikymo realiose aplinkose. Mūsų 2 metų MA yra sinergijos tarp akademinių principų ir pramonės poreikius kulminacija. [+]

Profesinės praktikos patirties dizaino magistro laipsnis

Šios specializacijos vizija - sukurti kvalifikuotą skaitmeninę sąveiką ir patirties kūrėjams, kurie gali kritiškai ir kūrybiškai galvoti apie sąveikos dizaino ateitį.

Šis kursas turi šias pramonės partneres.

Mokymosi būdai, kuriuos siūlo specializacijos patirties kūrimo kursasKurso struktūra/>/a>/>

Mokymo programa susideda iš skirtingų mokymosi būdų:

Studijos skatina aktyvų, kontekstinį mokymą, kai mokiniai kuria pagrindinius disciplinos įgūdžius ir žinias. Studijos palengvina bendradarbiavimą ir kūrybiškus dizaino sprendimus sudėtingoms, atvirojo tipo problemoms.

Seminarai užtikrina intensyvią mokymosi patirtį priimant ir atliekant skirtingas disciplinas.... [-]


Dizaino praktikos magistras: specializacija - poveikio verslumas

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų July 2019 Indija Bengaluru

Verslo strategija, projektavimo mąstymas, vykdymas, lyderystė, visuotinė nuosavybė ir kapitalas gali būti lemiama jėga, padedanti panaikinti pasaulinį skurdą, ir galiausiai sukurti naują švelnesnį kapitalizmą siekiant tikslingesnio gyvenimo. [+]

Profesinės praktikos magistro laipsnį įtakojančiame versle

Verslo strategija, projektavimo mąstymas, vykdymas, lyderystė, visuotinė nuosavybė ir kapitalas gali būti lemiama jėga, padedanti panaikinti pasaulinį skurdą, ir galiausiai sukurti naują švelnesnį kapitalizmą siekiant tikslingesnio gyvenimo. Šioms įmonėms reikia emocinių, tačiau profesionalių, rūpestingų, rūpestingų lyderių, tačiau jie orientuojasi į tvarumą, lankstumą ir gebėjimą prisitaikyti prie mąstymo, tačiau orientuoti į jų įgyvendinimą ir operacijas, o jų organizacijose - jų prasmę ir prasmę.

Apžvalga

Poveikio verslumo kursų specializacija yra unikali tuo, kad atrodo, kad verslo ir dizaino mąstymas kartu inkubacinėje sistemoje. Juo siekiama sukurti naujos kartos projektavimo vadovaujamą poveikio verslininkus, kad būtų išspręstos kai kurios didelės socialinės problemos, su kuriomis susiduria pasaulis.... [-]


Dizaino praktikos magistras: specializacija - vizualinis bendravimas

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų July 2019 Indija Bengaluru

Visual Communication Design MA leis tokiam absolventui integruoti egzistuojančius mąstymo modelius ir kurti naujas technologijas ir metodus vizualaus bendravimo srityje. Kursas padės jauniems absolventams lavinti profesionalius gebėjimus, tapti prasmingai išradingais, meniškai linkę ir orientuoti į procesą vizualaus bendravimo srityje. [+]

Meistras vizualinio bendravimo dizaino profesinėje praktikoje

Jauni dailės, komercijos meno, grafinio dizaino ir vizualinio bendravimo dizaino specialistai dažnai mano, kad reikia išeiti iš kasdienių profesijos reikalaujančių dalykų įsitraukti į naują mokymąsi, eksperimentuoti ir tobulinti savo kūrybinius gebėjimus, taip pat sustiprinti jų mąstymą ir įgūdžius kad transformuotų savo sugebėjimus ir taptų kompetentingiems praktikams. "Visual Communication" specializacija leis tokiam absolventui integruoti esamus mąstymo modelius ir kurti naujas technologijas ir metodus vizualaus bendravimo srityje. Kursas padės jauniems absolventams lavinti profesionalius gebėjimus, tapti prasmingai išradingais, meniškai linkę ir orientuoti į procesą vizualaus bendravimo srityje. Šio kurso pagrindas sudaro vizualinės informacijos apdorojimo ir supratimo pobūdžio tyrimą. Mokiniai susikerta su šešiais pagrindiniais vizualinio bendravimo modelio sritimis: estetiniu, funkciniu, istoriniu, simboliniu, suvokimo ir kultūriniu. "Visual Communication" disciplina orientuota į pagrindinę kompetenciją ugdant vizualinį raštingumą, vizualinį mąstymą, regėjimo suvokimą, vaizdavimą ir reprezentaciją. Dizaino procesai, tyrimo metodai, istorija ir dizaino teorijos sudaro pagrindus visapusiško ir sėkmingo prekės ženklo kūrimo strategijų ir kūrybinės komunikacijos medžiagos kūrimui. Mokymo programa orientuota į vizualinį bendravimą per teorines sistemas, kurios ne tik informuoja ir tobulina praktiką, bet ir skatina studentus abejoti normomis ir masto tradicines ribas. Žinoma, bus sukurta platforma, skirta dizaino mąstymui nutraukti taisykles, išreikšti unikalias idėjas, spręsti normų klausimus, ištirti ir eksperimentuoti su vizualaus bendravimo įrankiais ir metodais. Taigi studentai susidurs su dizainu tiek kaip sudėtinga visuomeninė, verslo veikla, tiek intensyvi, pažintinė, asmeninė paieška pagal prasmę.... [-]


Dizaino praktikos magistras: specializacija - žaidimų projektavimas ir kūrimas

Su bendrabučiu July 2019 Indija Bengaluru

"Srishti" siūlo savo žaidimų dizaino ir plėtros specializaciją savo pagrindiniame Campus mieste Bengalore. Studentai gali pasirinkti bendradarbiauti su aistringomis akademikomis ir pramonės ekspertais, kad galėtų tobulinti savo sugebėjimus, kaip žaidimų dizaineriai, žaidimų programuotojai ir pasakojimo dizaineriai. Į mokymo programą įeina pagrindiniai žaidimo projektavimo, žaidimų programavimo, žaidimų meno ir estetikos, vartotojo patirties kūrimo, pasakojimo stiliaus, pasakojimo, lygio kūrimo, žaidimų verslo, vaizdų kūrimo procesų ir įgūdžių tobulinimo įnašai. Mes taip pat siūlome eksperimentavimo, inovacijų ir kūrybingų bendradarbių galimybes. [+]

Vizija

"Srishti" žaidimų dizaino ir plėtros specializacija suteikia holistinį požiūrį į žaidimų dizainą ir kūrimą. Žaidimų pramonė yra įvairi ir sparčiai auganti, pritraukia technologus ir menininkus. Ji siūlo įdomių kūrybinių ir technologinių iššūkių ir atlygį už karjerą motyvuotiems absolventams pramonės sektoriuje, taip pat nepriklausomame žaidimų dizaino sektoriuje. Mūsų mokymo programa yra orientuota į jūsų meninių jausmų ir techninių įgūdžių ugdymą.

"Srishti" siūlo savo žaidimų dizaino ir plėtros specializaciją savo pagrindiniame Campus mieste Bengalore. Studentai gali pasirinkti bendradarbiauti su aistringomis akademikomis ir pramonės ekspertais, kad galėtų tobulinti savo sugebėjimus, kaip žaidimų dizaineriai, žaidimų programuotojai ir pasakojimo dizaineriai. Į mokymo programą įeina pagrindiniai žaidimo projektavimo, žaidimų programavimo, žaidimų meno ir estetikos, vartotojo patirties kūrimo, pasakojimo stiliaus, pasakojimo, lygio kūrimo, žaidimų verslo, vaizdų kūrimo procesų ir įgūdžių tobulinimo įnašai. Mes taip pat siūlome eksperimentavimo, inovacijų ir kūrybingų bendradarbių galimybes.... [-]


M.Des. "Design-Led" inovacijoje

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų July 2019 Indija Bengaluru

"Design-Led" inovacijų programa yra sukurta kaip geresnė alternatyva, palyginti su MBA, ir yra orientuota į projektavimo praktikos kaip valdymo pajėgumus, kurie skatina inovacijas ir verslo modelių dizainą organizacijose. Tai naujas požiūris, skatinantis pasaulinį konkurencingumą giliai suprasdamas kontekstą ir ekosistemą. [+]

Vizija

"Design-Led" inovacijų programa sukurta tam, kad žmogus galėtų sukurti "vadybininko-lyderio-atlikėjo" gebėjimus, kurie gali įgyvendinti projektavimo praktiką, skatinančią dizaino naujoves ir strategiją organizacijose. Tai naujas požiūris, skatinantis pasaulinį konkurencingumą giliai suvokiant kontekstas ir ekosistemos.

Jei norite kurti naujoves, kurių vartotojai nesitikėjo, ir jie skiriasi nuo tų, kurie dominuoja rinkoje, kad žmonės galų gale patinka ir aistringai naudojasi; Jei norite sukurti ne tik pageidaujamus, bet ir perspektyvius ir atsakingus sprendimus, programa "Design-Led-Innovation" jums tinka.

Šios programos vizija - sukurti novatorius, kuris išnagrinės ir pritaikys supratimą apie žmogaus elgesį, kontekstą, verslo strategiją ir technologijas, siekdamas kurti naujoviškus ir tvarius produktus ir paslaugas, galinčias paskatinti teigiamus pokyčius atskirai, taip pat didesnis socialinis lygis.... [-]


M.Des. dizaino skaičiavime

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų July 2019 Indija Bengaluru

Mūsų programa palengvina ateities dizainą ir meno specialistus, kurie gali dirbti įvairiuose kontekstuose, sudaryti sudėtingus ryšius, vadovauti ir valdyti pokyčius. Mes palengvina ir skatina dirbti savarankiškai, siekdami aiškios savarankiškos pozicijos - verslininko, dizaino vadovo ar savarankiško kūrybos specialisto. [+]

M.Des. dizaino skaičiavime

Vizija

Objektai, kurie "elgiasi" ir "bendrauja", greitai išplito iš mokslinės fantastikos karalystės į namus, lentynas ir kišenes. Produktai nebėra statiniai, tikimasi, kad jie sąveikauja, informuos ir padės. Panašiai dabar duomenys yra prieinami didesniais kiekiais, nei buvo įsivaizduojama pastaruoju metu. Temos turi būti vertinami ir perduodami, dažnai interaktyviai realiuoju laiku.

Mes palengvinsime ateities dizaino ir meno specialistus, galinčius dirbti įvairiais kontekstais, sudaryti sudėtingus ryšius, vadovauti ir valdyti pokyčius. Mes palengvina ir skatina dirbti savarankiškai, siekdami aiškios savarankiškos pozicijos - verslininko, dizaino vadovo ar savarankiško kūrybos specialisto.... [-]


M.Des. Heritage Design, Planning

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų July 2019 Indija Bengaluru

Atviras studentams visose dizaino disciplinose, kurso tikslas - įkvėpti gilų supratimą apie pastatytą ir nematerialųjį kultūros paveldą bei natūralią dizaino aplinką. Praturtina, interpretuoja, planuoja ir integruos paveldo vietas jautriu ir suderintu dizainu. "Heritage Design, Planning and Management" dizaino magistras parengia mokinius įgūdžių, žinių ir įrankių, skirtų kultūros ir gamtos paveldui identifikuoti, dokumentuoti, įvertinti, saugoti, valdyti ir interpretuoti. [+]

M.Des. Heritage Design, Planning

Vaizdas, rodantis reikšmingus Hoysala architektūros ir peizažų elementus, aprašytus studijinio turizmo metu (Šaltinis: SUI-Srishti; dr Jyoti Hosagrahar)/>/>

Vizija

Ši programa yra viena iš dviejų antrosios pakopos studijų programų, sukurtų UNESCO kultūros, buveinių ir tvaraus vystymosi centre. Programa skirta supažindinti su tarptautinėmis ir nacionalinėmis, normomis ir standartais paveldo aiškinimo ir valdymo, remiantis Pasaulio paveldo konvencijos pagrindu . Be to, kursai bus orientuoti į naujus procesus kuriant, valdant ir planuojant išsaugoti paveldo objektus ir aplinką; kad rezultatai būtų naudingi vietos bendruomenėms ir skatintų kūrybingą verslumą eklektycznych kultūros kraštovaizdžio.... [-]


M.Des. Informacinių menų ir informacijos kūrimo praktikoje

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų July 2019 Indija Bengaluru

"Srishti" informacinių menų ir informacijos kūrimo kursas išnagrinės idėją, kad visi duomenys yra pasakojimai. Informacija yra aprašomoji, bet tikslinga. Istorijos puošia mūsų tapatybę, jie išgydo, informuoja, iššaukia ir yra dalykų, iš kurių yra mūsų gyvenimas. [+]

M.Des. Informacinių menų ir informacijos kūrimo praktikoje

Vizija

Mes saugome ir perduodame kultūrą, kalbą ir visą istorinę istoriją, tiek mitą, tiek tikra, naudodami pasakojimo galią. Apibūdinimas ar pasakojimai, kurie ne tik žodžiu ir raštu, bet ir meno, šokio, muzikos ir dramos, apimantys filosofiją, istoriją, politiką, aplinką ir socialinius mokslus.

"Srishti" informacinių menų ir informacijos kūrimo praktikos kursas išnagrinės idėją, kad visi duomenys yra aprašomi. Informacija yra aprašomoji, bet tikslinga. Tapatybės ir informacijos aplinka yra iš esmės susijusios.

Istorijos puošia mūsų tapatybę, jie išgydo, informuoja, iššaukia ir yra dalykų, iš kurių yra mūsų gyvenimas. Nors vizualizacija, interpretavimas ir duomenų perdavimas iš esmės buvo informacijos meno ir dizaino srities dėmesio centre pasaulyje, "Srishti" giliname užsiima etika, konfliktais, politika, paslėpta realybe ir diskusijomis apie duomenis ir informaciją. Kaip menas, dizainas ir technologija gali būti naudojami informacijos riboms paspartinti ir kurti veiksnius? Ką tradicinės skirtingų kultūrų praktikos leidžia interpretuoti šiuolaikinius duomenis? Kur gali susitikti menas ir mokslas aktyvinti alternatyvius tyrimus? Kaip žmogus traukia atspindinčią save, kad pasaulis taptų pasakotoju, kuris minia įvairius duomenis, kad gautų gilesnes tiesos? Šie ir kiti klausimai tarnauja kaip orientyrų žemėlapis, kuriuo galima naudotis ir kurti šioje programoje. Šis kursas yra bandymas ištirti, kaip išlaisvinti discipliną pagrįstą duomenų suvokimą, kad įjungtų realų gyvenimą savo nenuoseklių istorijų, leidžiančių atsirasti naujų diskursų.... [-]


M.Des. pramoninių menų ir dizaino praktikoje

Su bendrabučiu Dieninės 2 - 3 metų July 2019 Indija Bengaluru

Mes palengvinsime ateities dizaino ir meno specialistus, galinčius dirbti įvairiais kontekstais, sudaryti sudėtingus ryšius, vadovauti ir valdyti pokyčius. Mes palengvina ir skatina dirbti savarankiškai, siekdami aiškios savarankiškos pozicijos - verslininko, dizaino vadovo ar savarankiško kūrybos specialisto. [+]

M.Des. pramoninių menų ir dizaino praktikoje

Vizija

"Kaip, kodėl ir kur kas daroma", ateitis greitai keičiasi, kasdien atsiranda naujų technologijų ir galimybių. Ką tai reiškia ateities dizaineriui? Kaip galime panaudoti naujų technologijų galią kartu su unikalia tradicija, kad Indijoje mes turime sukurti naują kalbą dizaino ir meno srityje?

Mes palengvinsime ateities dizaino ir meno specialistus, galinčius dirbti įvairiais kontekstais, sudaryti sudėtingus ryšius, vadovauti ir valdyti pokyčius. Mes palengvina ir skatina dirbti savarankiškai, siekdami aiškios savarankiškos pozicijos - verslininko, dizaino vadovo ar savarankiško kūrybos specialisto.

Kursas apjungia geriausią meno ir dizaino metodikų praktiką, kuri tada studentui suteikia sudėtingą navigaciją tarp tyrinėjimo, konceptualizavimo ir vertimo. Bendrosios meno ir dizaino vertybės yra griežtas supratimas ir mąstymas bei praktika, naudojant tokius įrankius kaip žemėlapių sudarymas, sistemų supratimas, pagrįstų medžiagų ir procesų pasirinkimas, abstrakčiojo vertimo į apčiuopiamą formą ir kt.... [-]


M.Des. skaitmeninių humanitarinių mokslų srityje

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų July 2019 Indija Bengaluru

Kadangi mūsų projektavimo praktikos apimtis vis dažniau apima skaitmeninį, pamokomajam ir intelektualiai atsakingam reikia daugiau nuodugniai apsvarstyti, kaip technologijos visada formavo mūsų supratimą apie pasaulį. Skaitmeninių humanitarinių mokslų disciplina nagrinėja, kaip humanitarinių mokslų srityje keliami klausimai transformuojami ir išplečiami skaitmeniniu - tiek įrankiais, tiek epistemologijomis. Šis unikalus MA siekia praturtinti tiek dizaino praktikos, tiek skaitmeninių humanitarinių mokslų sritį, panaudodamas kritines metodikas ir požiūrius, skirtus abipusiškai suprasti kitą. Tokiu būdu, studentai galės pritaikyti tyrimo ir metodikų, įterptų į humanitarinių mokslų mąstymą, būdus, kad būtų sukurtos tiek kontekstualiai svarbios, tiek jautriausios technologinės programos ir materialūs objektai. [+]

M.Des. skaitmeninių humanitarinių mokslų srityje

Studentai, norintys susitvarkyti su "Arduino" aparatine įranga/>/>

Vizija

Kursų vizija - paskatinti potencialius tyrėjus ir specialistus suprasti, kaip technologijos palengvina žinių ir informacijos kūrimą, apyvartą ir priėmimą, taip pat nagrinėja ir kritikuoja šias sąvokas formomis

Kadangi mūsų projektavimo praktikos apimtis vis dažniau apima skaitmeninį, pamokomajam ir intelektualiai atsakingam reikia daugiau nuodugniai apsvarstyti, kaip technologijos visada formavo mūsų supratimą apie pasaulį. Skaitmeninių humanitarinių mokslų disciplina nagrinėja, kaip humanitarinių mokslų srityje keliami klausimai transformuojami ir išplečiami skaitmeniniu - tiek įrankiais, tiek epistemologijomis. Šis unikalus kursas siekia praturtinti tiek dizaino, tiek humanitarinių mokslų sritį, panaudojant kritines metodikas ir požiūrius, skirtus abipusiškai atspindėti kitą. Tokiu būdu, studentai galės pritaikyti tyrimo ir metodikų, įterptų į humanitarinių mokslų mąstymą, būdus, kad būtų sukurtos tiek kontekstualiai svarbios, tiek jautriausios technologinės programos ir materialūs objektai.... [-]


M.Des. strateginiame projekte

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų July 2019 Indija Bengaluru

Strateginio dizaino ir prekės ženklo lyderystės magistro programa skatina dizainą ir strateginį lyderį su judrus profesionaliais sugebėjimais, kurie yra prasmingai išradingi ir orientuojami į procesą dizaino strategijos ir prekės ženklo lyderystės srityje. Ši programa sujungia dizaino mąstymo su prekės ženklo ir lyderystės įgūdžių sistemą į dizaino strategijos metodiką. [+]

M.Des. strateginiame projekteVizija

Strateginio dizaino ir prekės ženklo lyderystės magistro programa skatina dizainą ir strateginį lyderį su judrus profesionaliais sugebėjimais, kurie yra prasmingai išradingi ir orientuojami į procesą dizaino strategijos ir prekės ženklo lyderystės srityje. Ši programa sujungia dizaino mąstymo su prekės ženklo ir lyderystės įgūdžių sistemą į dizaino strategijos metodiką.

Pagrindinė diferencijavimo veiksnys magistrantūros lygio dizaino strategijos programoje yra jos vadovaujančio vaidmens akademinė sudedamoji dalis. Kurso tikslas - ugdyti lyderio gebėjimus, didinant savo supratimą apie Dizaino sritį ir panaikinti atotrūkį tarp šio supratimo ir prasmingų veiksmų. Šis akademinis požiūris leidžia jums tapti pokyčių agentu būsimoms problemoms, susijusioms su dizainu tarp skirtingų kultūrų ir sienų. Šis pertvarkymo mokymosi ir praktikos procesas leis jums nustatyti aiškias kryptys, kaip tęsti savo karjerą. Jei norite užsiregistruoti šiame kurse su fone ar dideliu susidomėjimu konkrečiu domenu, pavyzdžiui, meno, dizaino, žiniasklaidos, verslo, ekonomikos, inžinerijos, valdymo, finansų, galite pereiti prie kryptingo plėtros plano, kad padidintumėte savo karjerą, integruodami dizaino mąstymą ir strateginis dizainas.... [-]


M.Des. viešosios erdvės dizainas

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų July 2019 Indija Bengaluru

Programa skatina empatinius ir refleksinius dizainerius, galinčius užsiimti teorija ir viešąja politika. Jis ugdo sugebėjimą susidoroti su sudėtingumu ir naršyti fizinių ir ne fizinių aplinkybių sluoksnius, kurie apibrėžia viešąsias erdves. Tikslas yra panaudoti šį visapusišką dinamiškų, įtraukių ir jautrių intervencijų plano supratimą. [+]

M.Des. viešosios erdvės dizainas

Gubby - Karnataka - kietųjų atliekų tvarkymo veiksmai/>/>

Vizija

Viešosios erdvės yra vidaus ir išorės erdvės, taip pat nuolatinės ir nepastovios erdvės, skirtos judėti ir važiuoti; susidurti ir keistis; taip pat pramogoms ir laisvalaikiui. Šios vietos išeina už fizinio ir virtualios, socialinės, kultūrinės ir emocinės sferos. Indijoje, kur tradicija ir šiuolaikiškumas egzistuoja kartu sluoksniuoto sudėtingumo, šios erdvės apima gatves ir šaligatvius; parkai, maidanai ir bagaanai; geležinkelio stotys ir metro stotys; prekybos centrai ir turgavietės; parodos, muziejai ir galerijos erdvės. Indijos miestai susiduria su nuolatine kova projektuojant, palaikant ir tobulinant viešųjų erdvių ir jų savybių gyvenimą ne tik miestuose, bet ir priemiesčių vietovėse. Todėl sėkmingas ir gyvenamasis miestas turi turėti tinkamai suplanuotų ir integruotų viešųjų erdvių tinklą.... [-]


M.Des. Žemės mokslo ir komunikacijos srityje

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų July 2019 Indija Bengaluru

Šis kursas yra sukonstruotas ir pristatomas, orientuojantis į patirtinį mokymąsi pasirinktose laboratorijose. Studentai kuria kontekstinę sistemą, išgaudami ir ekstrapoliuodami iš realaus laiko dalyvavimo konkrečioje vietoje su konkrečiu kontekstu. Šiose vietose tyrinėjama, kaip glaudžiai bendradarbiauti su žmonėmis ir jų gyvenimu, vietine flora ir fauna bei pačia žeme. [+]

M.Des. Žemės mokslo ir komunikacijos srityje

Studentai svetainėje, Photo Courtesy: Srishti Filmai/>/>

Vizija

"Srišti" žemės mokslo ir komunikacijos kursas skatina studentus įkvėpti asmeniškai su gamtos pasauliu susiformavusių santykių kaip kompleksinės tarpusavio priklausomybės ir egzistavimo sistemos tarp išgyvenimo ir išlaikymo. Mes stebime ir ištirkime porines ribas, kurios su stebuklu ir šventimu prijungia žmogaus ir daugiau nei žmonių pasaulius. Dauguma su aplinka susijusių rūpesčių neatitinka vienos drausminės žinių sistemos. Mes teikiame didelę reikšmę tarpdisciplininei ir tarpdisciplininei problemoms spręsti. Nors yra daugybė pasaulėžiūrų ir ginčytinų požiūrių, susijusių su aplinkosaugos sritimis, susiformavusiose srityse, šiame kurse mes kritiškai tyrinėjame "būk žmogišką" ir galime pasiekti simbiozinius santykius su mūsų besikeičiančiu gamtiniu pasauliu. Mes matome žmones kaip rūšis, kurioms per amžius buvo evoliucija ir aplinka, sudedamoji sudėtinga sudėtinga galvosūkis, o ne maisto grandinės viršuje arba galios viršūnėje. Mes nusprendėme paklausti: kaip intelektualios rūšys, kaip mes sąmoningai užmegzti ryšius su gamtos pasauliu mūsų aplinkoje? Ar galime kurti simbiozinius santykius, kuriuos lemia kūno intelektas jo sensoriniuose santykiuose su gyvenimu?... [-]


M.Plan. miestų dizaino, tvarumo ir išsaugojimo srityse

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų July 2019 Indija Bengaluru

Miestų planavimo, tvarumo ir išsaugojimo planavimo magistras parengia studentus žinias ir gebėjimus suprasti ir analizuoti miestų teritorijas kaip erdvines struktūras, socialinius tinklus, kultūros kraštovaizdžius ir paslaugų sistemas bei kurti geresnius ir labiau integruotus bei tvarius miesto aplinka, reaguojanti į tam tikrą gamtos ir kultūros savitumą ir vietos paveldą. Šis kursas kviečia moksleivius bendradarbiauti su miestais daugiadalykiu būdu, siekiant pasiūlyti vietos sprendimus visuotiniams klausimams, tokiems kaip klimato kaita ir migracija, ir apsaugoti paveldo vertybes. Ji siūlo multidisciplininį požiūrį į miestų projektavimą ir išsaugojimą, kuriame kritiškai atsižvelgiama į tvarumo ir atsparumo idėjas, miestų ir regionų bei vystymąsi ir bendruomenę. [+]

Architektas, planuotojas ir istorikas Dr Jyoti Hosagrahas nuo 2014-2016 m. Įsteigė ir globoja UNESCO pirmininką Srishti institute. Savo interviu su "Designwala.org" Shagun Singh ji dalijasi savo mintimis apie tai, kad Indijos miestuose reikia daugiau jautrumo ir integracinio požiūrio į urbanistinę plėtrą.

Vizija

Ši programa yra viena iš dviejų antrosios pakopos studijų programų, sukurtų UNESCO kultūros, buveinių ir tvaraus vystymosi centre. Programa skirta supažindinti su tarptautinėmis ir nacionalinėmis, normomis ir standartais paveldo aiškinimo ir valdymo, remiantis Pasaulio paveldo konvencijos pagrindu . Be to, kursai bus orientuoti į naujesnius istorinių miestų ir centrų kūrimo ir palaikymo metodus, atsižvelgiant į besitęsiančią miestų plėtrą Indijos miestuose.... [-]


Meno praktikos magistras: specializacija - animacija ir vizualiniai efektai

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų July 2019 Indija Bengaluru

Animacijos ir vizualinių efektų specialybė "Srishti" magistrantūros lygmeniu ugdo kūrybiškumą ir asmeninę raišką kartu su augančios kūrybinės industrijos strateginiais įgūdžiais. Tai suteikia pagrindą specialistams iš įvairių sričių patekti į animacijos ir vizualiųjų efektų pasaulį ir išplėsti savo ribas per jų unikalias perspektyvas ir patirtį. Šis kursas skatina studentus ištirti ir plėtoti savo stilių, meno vizijas ir balsus per jų kino kūrimo praktiką. [+]

Meno praktikos magistras: specializacija - animacija ir vizualiniai efektai

Judančios nuotraukos savybes tampa sunku apibrėžti. Tiesioginio veiksmo, animacijos ir kompiuteriu sukurtų vaizdų linijos tampa neryškios. Animacijos ir vizualinių efektų kursas skatina naujoves manipuliuojamo judančio vaizdo ir asmeninio, asmeninio, meno ar pramonės aplinkose

Animacijos ir vizualinių efektų specialybė "Srishti" magistrantūros lygmeniu ugdo kūrybiškumą ir asmeninę raišką kartu su augančios kūrybinės industrijos strateginiais įgūdžiais. Tai suteikia pagrindą specialistams iš įvairių sričių patekti į animacijos ir vizualiųjų efektų pasaulį ir išplėsti savo ribas per jų unikalias perspektyvas ir patirtį. Šis kursas skatina studentus ištirti ir plėtoti savo stilių, meno vizijas ir balsus per jų kino kūrimo praktiką. Ji taip pat siekia plačiai suprasti animacinius filmus, pagrįstus nepriklausoma praktika, pramone ir eksperimentais Indijos kontekste. Studentai gali pasirinkti dirbti su įvairiomis technologijomis (2D ir / arba 3D, tradiciniai, eksperimentiniai, sustabdyti judesiai ir kt.), Plėsti savo sugebėjimus pasakotojams, vizualiems menininkams ir režisieriams. Mokymo medžiaga apima pagrindinius indikatorius animacinių technologijų, kino kalbos, pasakojimo, vaizdo formavimo procesų ir įgūdžių tobulinimo srityse. Tai taip pat suteikia galimybes eksperimentuoti, naujovėms ir kūrybingiems bendradarbiavimams.... [-]


Meno praktikos magistras: specializacija - kūrybinė dokumentinė praktika

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų July 2019 Indija Bengaluru

Ši specializacija suteikia galimybę užmegzti filmų aplinkoje aplink mus vykstančius socialinius, politinius ir kultūrinius kontekstus. Daugiausia dėmesio skiriama nuolatiniam kūrimui ir mokymuisi, kaip kūrybiškos kūrybos technikos gali būti naudojamos kūrybiškai, norint pasakoti istorijas apie realias žmonių vietas ir įvykius per savo subjektyvų požiūrį. [+]

M.Cr.A. "Creative Documentary"

Ši specializacija suteikia galimybę užmegzti filmų aplinkoje aplink mus vykstančius socialinius, politinius ir kultūrinius kontekstus. Daugiausia dėmesio skiriama nuolatiniam kūrimui ir mokymuisi, kaip kūrybiškos kūrybos technikos gali būti naudojamos kūrybiškai, norint pasakoti istorijas apie realias žmonių vietas ir įvykius per savo subjektyvų požiūrį.

Pagrindinės vertybės mokymo programojeAsmeninės vizijos ir padėties ištyrimasEtiškas ir atsakingas įvaizdžio formavimasAptariant realybės sampratąAtspindi žmogaus būklęKurso struktūraStudijosSeminarai: suteikti intensyvią mokymosi patirtį priimant ir atliekant skirtingas disciplinas.Seminarai: suteikiama galimybė tirti konkrečią idėją, temą, praktiką skaitydami, rašant, kurdami ir aptardami.Nepriklausomi tyrimai: vykdomi su studentų susidomėjimu susijusiose srityse, minimaliomis mentorijomis naudojant specialiai sukurtus studijų vienetus.Praktika: suteikia studentams galimybę naudotis daugialypiais įgūdžiais ir mokymu, įgytu studijų metu, ir gauti profesionalių įmokų, papildančių akademinį mokymąsi.PasirinktinaiSavęs inicijuojami projektai: baigiamas semestro iššūkis, leidžiantis studentui dalyvauti tyrime / tyrime pasirinktoje temoje.Interlude (atviras pasirinkimas): tai praktinis užsiėmimas, susijęs su atitinkama studijų sritis, kuri yra kūrybinga, atspindinti ir plati."Capstone": "Mentored" projektas, kuris yra aukščiausias mokslinių tyrimų pajėgumas ir per pastaruosius tris semestrus įgytos žiniosMokymosi metodas... [-]

Meno praktikos magistras: specializacija - kūrybinės praktikos - kino, žiniasklaidos ir vaizdiniai menai

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų July 2019 Indija Bengaluru

Specializacija kuratorinėje praktikoje: filmas, žiniasklaida [+]

Meno praktikos magistras: specializacija - kūrybinės praktikos - kino, žiniasklaidos ir vaizdiniai menai

Masters studentai pokalbyje su Bose Krishnamachari, dailininkė, kuratorė ir Kochi-Muzerio bienalės įkūrėja./>/>

Specializacija kuratorinėje praktikoje: filmas, žiniasklaida

Diskusija su dizaineriu Aradhana Setu intensyvaus dviejų savaičių kūrybinių projektų, susijusių su kinematografijos, archyvų ir kūrybinio darbo metu, tyrimo namuose "Saligaon". Paskutinė paroda "SET.RESET" vyko 2017 m. Rugsėjo mėn./>/>

Kurso struktūraSeminarai: suteikiama galimybė tirti konkrečią idėją, temą, praktiką skaitydami, rašant, kurdami ir aptardami.StudijosPraktika: nepriklausomi projektai, rezidentūros ir stažuotės.Bendrosios studijos (pasirenkamosios): tarpdalykiniai moduliai, skatinantys kryžminį apdulkinimą visose meno ir mokslo srityse. Jos gali būti atrenkamos iš "Bendrosios studijos" skyrių arba kitų mokyklų, kurias siūlo "Srishti"."Capstone" projektas arba disertacija: "Kapstanas" yra kulminacinis tyrimo projektas, sukurtas vadovaujant mentoriui, kuris gali būti kuratoriškos iniciatyvos forma kartu su 12 000 žodžių kritiniu ar atspindinčiu dokumentu arba 30 000 žodžių disertacija.PasirinktinaiParengtas pajėgumasGebėjimas suprasti ir taikyti tyrimo metodus iš meno istorijos, kinoGebėjimas kritiškai skaityti, mąstyti ir rašyti apie meno praktiką su informuotu požiūriu.Gebėjimas tirti atstovavimo politiką, kultūrą ir kultūrinę gamybą.Įgyti istorinį ir teorinį meno ir kultūros supratimą įvairiomis jo formomis.Gebėjimas integruoti teoriją ir praktiką prasmingais būdaisGaukite supratimą apie Indijos meno ir kultūros ekologiją, dirbdami su meno renginiaisGebėjimas suprasti meno auditoriją ir programavimo reikalavimus šioms bendruomenėms kurtiGebėjimas kurti naujus "žinių gamybos" būdus per meninę ir kūrybinę praktikąGalimybėsMeno / kino / žiniasklaidos kūrimasMeno / kino / žiniasklaidos kritikaTyrimai ir pažangios studijosMeno valdymasProgramuotojai muziejuose, festivaliuose ir galerijoseFinansų agentūrų, CSR Trustų ir vyriausybinių agentūrų, prižiūrinčių menų ir kultūros stipendijas, pareigūnaiKultūriniai verslininkaiPaklausimai... [-]

Meno praktikos magistras: specializacija - viešoji pedagogika ir meno praktika

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų July 2019 Indija Bengaluru

Viešoji pedagogika ir meno praktika sutelkia turtingą visuomeninės praktikos rinkinį iš kultūrinės veiklos, viešojo meno, eksperimentinės pedagogikos, bendruomenės meno, socialiai užsiimančio meno, viešųjų veikų / spektaklių, viešojo meno internete. Kursas leidžia kūrybingiems specialistams ugdyti, įkvėpti ir skatinti socialinius veiksmus. [+]

Meno praktikos magistras: specializacija - viešoji pedagogika ir meno praktika

"Srishti" viešosios pedagogikos ir meno praktikos programa susideda iš daugybės kultūrinės veiklos, viešojo meno, miesto ir kaimo studijų praktikos ir vietos žinių sistemų studijų į besiformuojančią studijų sritį, kurioje nagrinėjama tradicinė ir šiuolaikinė visuomenės kūryba kurie naudojami šviesti, įkvėpti ir išprovokuoti didesnę visuomenę. Šios formos kyla iš įvairių viešųjų įsipareigojimų, skatina absurdiškumą, katalizuoja socialinių veiksmų agentūrą ir kyla iš daugybės skirtingų eksperimentavimo vietų. Jie yra bendruomenės pagrindai, daugiamečiai ir daugiausia dėmesio skiriama socialinei pertvarkai, kuri užkerta kelią pagrindinėms elitinėms žinių gamybos formoms. Programa mokosi atgal į gatvę, suprasdama praktiką ir praktikus, kurie atmetė išskirtines institucines struktūras, daugiausia dėmesio skiriant tautų mokslai, tautos; medicina, tautos istorija ir tautos ugdymas.... [-]


MFA šiuolaikinio meno praktikoje

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų July 2019 Indija Bengaluru

Šiuolaikinio meno programa magistro lygmeniu pabrėžia, kad viešas susitikimas - muziejaus ar viešosios aikštės, savarankiškai inicijuojamos ar organizuotos kuratorių - sukurti individualios praktikos istoriją. Dialogai su Srišto fakultetu, praktikai iš viso pasaulio, architektai, sodininkystės, mokslininkai, dizaineriai ir kt. Kuria platformą, skirtą gyvenimo meno praktikai ir tinklams kurti. Įgyvendinimas ir kritinis mąstymas yra esminiai programos tikslai. [+]

MFA šiuolaikinio meno praktikoje

Vizija

Šiuolaikinio meno praktika keičiasi dramatiškai.

Menininko kūrybinė jėga ne tik gamina artefaktus, bet ir atlieka ir aktyvuoja menininkų galimybes išeiti į įvairias sritis. Menininkai reaguoja į pasaulio, kuriame mes gyvename, pastabas, vertimo patirtį į meno kūrimą ir intervencijas. Sujungiant žanrus ir žiniasklaidą, pvz., Vaizduojant garso įrašą, arba meno kūrinį su vaizdo įrašu, sukuria naują kontekstą plėsti meno praktikos sritį.

Šiuolaikinio meno programa magistro lygmeniu pabrėžia, kad viešas susitikimas - muziejaus ar viešosios aikštės, savarankiškai inicijuojamos ar organizuotos kuratorių - sukurti individualios praktikos istorijos pagrindus. Dialogai su Srišto fakultetu, praktikai iš viso pasaulio, architektai, sodininkystės, mokslininkai, dizaineriai ir kt. Kuria platformą, skirtą gyvenimo meno praktikai ir tinklams kurti. Įgyvendinimas ir kritinis mąstymas yra esminiai programos tikslai.... [-]


MFA šiuolaikinio meno praktikoje: specializacija - Eksperimentinė žiniasklaidos meno praktika

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų July 2019 Indija Bengaluru

Eksperimentinės žiniasklaidos meno kūrybos menas (EMA) yra meno praktikos, dialogo ir tyrimo sritis, apimanti menus, mokslus ir technologijas. Tai apima teorinius ir praktinius eksperimentus, skatinančius eksperimentinius technologijų, žiniasklaidos ir modalumų naudojimo būdus. Kursų tarpdalykiškumas skatina bendradarbiavimą, inovacijas ir tvarius požiūrius išreikšti ir kurti patirtį. [+]

MFA šiuolaikinio meno praktikoje: specializacija - Eksperimentinė žiniasklaidos meno praktikaVizija

"Experimental Media Art" (EMA) specializacija yra meno praktikos, dialogo ir tyrimo sritis, apimanti menus, mokslus ir technologijas. Tai apima teorinius ir praktinius eksperimentus, skatinančius eksperimentinius technologijų, žiniasklaidos ir modalumų naudojimo būdus. Kursų tarpdalykiškumas skatina bendradarbiavimą, inovacijas ir tvarius požiūrius išreikšti ir kurti patirtį.

Programa skirta kūrybinės srities specialistams, besidomintii įvairaus pobūdžio žiniasklaidos ir modalumų. Konkrečiai, programa kviečia studentus ir praktikus, suinteresuotus pažinimo, vizualiųjų, eksperimentinių, mokslinių, interaktyvių ir pasakojamų mokslo ir technologijų aspektų tyrinėjimu.... [-]


Naujųjų humanitarinių mokslų ir dizaino magistro laipsnis: specializacija - aplinka ir visuomenė

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų July 2019 Indija Bengaluru

Aplinkos ir visuomenės magistro programa siekiama kritiškai išnagrinėti žmonių ir jų aplinkos tarpusavio ryšius. Mes siekiame suprasti, kaip žmonės ir bendruomenės žiūri ir paverčia aplink juos esantį pasaulį, ir savo ruožtu savo kultūroje formuojasi pagal savo aplinką. [+]

Aplinkos ir visuomenės magistras

Aplinkos ir visuomenės magistro programa siekiama kritiškai išnagrinėti žmonių ir jų aplinkos tarpusavio ryšius. Mes siekiame suprasti, kaip žmonės ir bendruomenės žiūri ir paverčia aplink juos esantį pasaulį, ir savo ruožtu savo kultūroje formuojasi pagal savo aplinką. Ši programa apima mokslinių tyrimų sritis, kurios apima i) plėtra ir pažanga, ii) teises, teisingumą ir teisingumą, ir iii) Ekologija ir atsparumas. Mes naudojame tarpdisciplininius metodus ir perspektyvas iš natūralių ir socialinių mokslų, siekdami sužinoti ir ieškoti sudėtingų šiuolaikinių gamtos ir visuomenės klausimų. Galų gale mes siekiame įsisavinti, suprasti ir kurti sveiką visuomenę ir ekosistemas, kurios yra gerai integruotos, pritaikomos ir tvarios. ... [-]


Naujųjų humanitarinių mokslų ir dizaino magistro laipsnis: specializacija - indėnų mintis ir praktika

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų July 2019 Indija Bengaluru

Indijos minties ir praktikos specializacija - tai struktūrinis ir intensyvus tyrimas, kurio esminis atskirų tyrimų komponentas. Ši programa atveria naujus būdus, kaip įvesti įvairių Indijos tradicijų tyrimus ir praktiką. Tiek pedagogika, tiek moksliniai tyrimai bus skirti besimokančiam asmeniui kaip ieškotojas, mokinys, kuriam vadovaus specialistas. [+]

Indijos meno ir praktikos magistro laipsnis

Indijos minties ir praktikos specializacija - tai struktūrinis ir intensyvus tyrimas, kurio esminis atskirų tyrimų komponentas. Ši programa atveria naujus būdus, kaip įvesti įvairių Indijos tradicijų tyrimus ir praktiką. Tiek pedagogika, tiek moksliniai tyrimai bus skirti besimokančiam asmeniui kaip ieškotojas, mokinys, kuriam vadovaus specialistas. Paieška nebūtinai gali būti teorinis traktatas. Tai gali būti meno kūrinys, poetinis spektaklis ir meditacinė intervencija.

Programa rengia moksleivius, kurie turi įgūdžių būti nepriklausomais tyrėjais, atlieka mokslinį darbą, skelbia ir vykdo tolesnes mokslinių tyrimų programas.Įvairių menų, amatų ir mokslo specialistai galėtų gilinti savo siekius per tarpdisciplininius tyrimus apie Indijos tradicijas.Tai leidžia studentams atlikti tyrimus pagrįstų kūrybinių rezultatų, tokių kaip paveikslai, iliustracijos, muzikinės kompozicijos, spektakliai ir kt., Kurie yra jų studijų dalis.Kurso struktūraSeminaras... [-]

Naujųjų humanitarinių mokslų ir dizaino magistrė: specializacija - viešosios istorijos ir paveldo interpretacija

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų July 2019 Indija Bengaluru

"Srishti MA" viešosios istorijos ir paveldo interpretacija siūlo studentams tokios programos kaip niekas kitas, praturtintas įžvalgomis iš dizaino ir humanitarinių mokslų. Ši "praktinė" programa leidžia studentams ištirti meno ir dizaino teikiamas galimybes suprasti žmonių patirtį, pasakoti istorijas ir kurti erdves, kuriose galima išgirsti daugybę praeities balsų. "Srishti" studentai sukurs viešosios istorijos praktiką ir naudos iš viešosios istorijos centro, esančio miesteliu, ir jo tarptautinių tinklų bei patyrusių darbuotojų. Studentai taip pat susidurs su nuolatiniais dialogais su kitais kursais Naujųjų humanitarinių mokslų ir dizaino mokykloje, ypač bendroje studijų erdvėje. [+]

Viešosios istorijos ir paveldo interpretacijos magistro laipsnis

Kokios vertybės praeityje gali paskatinti sparčiai besikeičiančią ir greitai besikeičiančią? Kaip mes galime atrasti ir interpretuoti, kur yra dabartinės šaknys? Šiuolaikinis momentas suteikia mums naujų galimybių ir naujų technologijų, leidžiančių ištirti istoriją, išryškinti žmonių patirtį praeityje ir per šį naują supratimą atkurti ir pristatyti naujas paveldo perspektyvas.

Mes suprantame Viešosios istorijos ir paveldo interpretaciją kaip galimybę išmokti naujų būdų užmegzti ryšius su istorinėmis vietomis, paminklais ir institucijomis ir taip spręsti šiuolaikinius istorijos interpretavimo iššūkius. Ši specializacija leis studentams įtraukti į savo paveldo interpretacijas įvairias balsus, kurie iki šiol buvo ignoruojami, ir taip užsiimti istorija už įprastos akademinės praktikos ribų. Ši specializacija sukurs specialistus, kurie sugebės paversti muziejus, paveldo vietas ir archyvus į erdves, kurios dinamiškai interpretuoja praeitį, primindamos istoriją naujomis technologijomis.... [-]


Kontaktai

Srishti Institute of Art, Design and Technology

Interneto svetainė http://www.srishti.ac.in