Srishti Institute of Art, Design and Technology

Įvadas

Oficialus aprašymas

aboutus_banner

Srishti institutas Dailė, dizainas ir technologija yra negyvenamųjų įstaiga įkurta 1996 m Ujwal pasitikėjimą teikti meno ir dizaino išsilavinimą į kūrybiškumo aplinką siekiant padidinti individo potential.The Ujwal Pasitikėjimas taip pat valdo Srishti seserį instituciją tikslo, prestižinis Mallya Aditi Tarptautinė mokykla.

Misija

Srishti misija palengvino jos organizacinės struktūros - "Bendrijos besimokančiųjų", kurį sudaro pramonės patyrę dėstytojai ir energingi studentai, kurie nuolat tirti ir eksperimentuoti su meno ir dizaino pedagogikos, estetikos, vertybių ir inovacinės praktikos.

Vertybės

Mes tikime, kad mokslas yra ne tik mokymo ir įgūdžių; kad žinios yra iš prigimties integruotos ir sudėtingos ir, vadinasi, mokymasis turi būti įdėta į realaus pasaulio problemas ir situacijas.

Mes tikime, ieško už nuorodas ir citatas iš mokslinių tekstų ir recenzuojamuose žurnaluose kilmės; menininkų ir praktikų iš Neskolots nuorodos taip pat prisideda prie mokymosi.

Mes tikime, išplečiant mokytis aukštesniu "įkrautų" ir "konservuoti"; ji turėtų būti "pralaidi" ir "akytas" leidžianti studentams dirbti gatvės ir turgaus lygio, o tyrinėti ir eksperimentuoti su kaimo ir miesto tekstūros.

POŽIŪRIS

Srishti kultūra skatina mąstymą, apklausos ir eksperimentuoti panaudoti meninį ir intelektinį potencialą kiekvienam individui ir vieta instituciją tuo priekinio krašto šiuolaikinio meno ir dizaino diskurse.

Taikyti daugelį disciplinų požiūris ugdo savarankišką inicijavo mokymąsi ir nepriklausomą mąstymą ir plečia suvokimo perspektyvas. Nuolatinis bendravimas su dizaino studijos, gamybos ir platinimo centrų, bendruomenių projektus, mažmeninės prekybos įmonėms ir pramonės formų gyvybiškai tiltas tarp Srishti ir pasaulyje.

Srishti turi stiprią vietinę kultūrinę skristi į vaizduojamųjų menų mokymo ir taip pat suteikia laisvųjų menų mokymo panaši į Žinomas institucijų Vakarus. Srishti yra sąsaja su institucijų visame pasaulyje su regėjimui ir įsipareigojimą į kokybišką švietimą per naujų technologijų ir pedagogikos.

Per dailininkų-in-Residence ir mokslinis bendradarbis programas, Srishti palaiko naujus ir kritinių naujoves meno ir kultūros srityje, naudojant realaus pasaulio projektus, kad integruotas pažinimo projektavimo ir komunikacijos arenoje, palengvinti kartais tokią aplinką, kurioje galima " uždirbti ir mokytis ".

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Humanitarinių mokslų magistras » Peržiūrėti Magistro studijų programas »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MA

M.A. in Digital Humanities

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų July 2018 Indija Bengalūras

[+]

Šis laipsnis leis studentams kruopščiai išnagrinėti ir kūrybiškai reaguoti į skaitmeninės būklės sąlygą, ypatingą dėmesį skiriant vietos ir regioninių kontekstų aktualumui.

[-]

M.A. in Knowledge Systems and Practice

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų July 2018 Indija Bengalūras

[+]

Vasaros praktika (praktikos), su organizacija, centro ar bent Srishti laboratorijoje arba savarankiškai inicijavo projektą, yra neatskiriama mokymosi ir pademonstruoti mokinių gebėjimus integruoti ir sintetinti lauke, kontekstą ar aplinkai.

Parengti analitines sistemas,

[-]

M.A. in Land & Livelihood Studies

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų July 2018 Indija Bengalūras

[+]

"Summer Practice" (praktika) su "Srishti" organizacija, centru ar laboratorija arba savaiminio inicijuoto projekto yra neatskiriama mokymosi dalis ir parodo studentų sugebėjimus integruoti ir sintezuoti srityje, kontekste ar aplinkoje.

[-]

M.A. in Professional Practice in Experience Design

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų July 2018 Indija Bengalūras

[+]

Kai studentai sugeba taikyti teorijas ir sistemas, kad jie suprojektuotų, jie ne tik vertina kitų sukurtus mokslinius tyrimus ir konstrukcijas, bet taip pat klausia ir pertvarko esamas normas.

[-]

M.A. in Public History and Heritage Interpretation

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų July 2018 Indija Bengalūras

[+]

Seminarai numatyti platformą diskusijoms ir atsiradimą, per dialogą tarp materialinės priėmimo ir kritinio mąstymo.

[-]

M.A. in Screen Studies

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų July 2018 Indija Bengalūras

[+]

[-]

Ma Estetikoje Ir Vizualinėse Kultūrose

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų July 2018 Indija Bengalūras

Į estetika "ir" Visual kultūrų MA leidžia studentams užsiimti su meno ir kultūros praktikos, įskaitant vaizduojamojo meno, veiklos menų, kino ir vaizdo diapazone. Jis leidžia jums suprasti istoriją ir teorijas šių praktikų Indijos, taip pat tarptautiniu mastu, siekiant, kad studentai yra pasirengę dirbti platesniame srityje meno ir kultūros muziejus / galerija / festivalio kuratorių, tyrėjų, politikos formuotojams, konsultantai ar verslininkams. [+]

PG profesinė programa estetikoje ir vizualinėse kultūrose

Į estetika "ir" Visual kultūrų MA leidžia studentams užsiimti su meno ir kultūros praktikos, įskaitant vaizduojamojo meno, veiklos menų, kino ir vaizdo diapazone. Jis leidžia jums suprasti istoriją ir teorijas šių praktikų Indijos, taip pat tarptautiniu mastu, siekiant, kad studentai yra pasirengę dirbti platesniame srityje meno ir kultūros muziejus / galerija / festivalio kuratorių, tyrėjų, politikos formuotojams, konsultantai ar verslininkams. Unikalių mokymosi ir mokymo metodus šioje MA derinti patikimą teorinį supratimą, išmanantys, sergantiems aktyviu studio praktikoje, taip pat stažuotes ir projektuose su meno ir kultūros institucijų, kad bus suteikti studentams su gilesniu ir pirmų rankų suprasti Indijos kultūros ekologiją , Užuot atlikus tradicinius meno istorijos pagrindus, žinoma, yra dėmesingi reikalavimus ir galimybes mūsų šiuolaikiniame pasaulyje, kuris yra nuolat keičiasi ir turi tarpusavio drausmines metodus bei kūrybinį mąstymą spręsti socialines ir politines problemas, pasitelkiant meninę ar kultūrinę praktiką. Pastabos apie (tikrą) realią išvaizdą "Šventosios imperijos galerijoje" Niu Delyje - 2010 m. Spalio mėn.... [-]


MA Profesinės Praktikos Ir Dizaino Mokslo

Su bendrabučiu Dieninės July 2018 Indija Bengalūras

Šis kursas tas suvokia mokymosi forma, kuri yra foregrounded idėjų ir principų sisteminio mąstymo, atidumas praktikoje, ateityje įkūnijo ir numanomas žinias. Jis konceptualizuoti suteikti galimybę specialistams ugdyti dizaino jautrumą per savo darbo vietoje ir savo praktikoje. [+]

MA profesinės praktikos ir dizainas švietimo

Sparčiai besikeičiančiame pasaulyje 21 amžiaus, naujas pasaulėžiūra mokymosi ir švietimo teikia skubų impulsą profesionalai iš naujo apibrėžti save ir savo patirtį. Šiandien ir rytoj specialistai susiduria naujus reikalavimus ir lūkesčius, kaip jie naršyti sudėtingus realijomis ir galimybes priešakyje tiek asmeninę transformaciją ir per mokymosi pasaulyje.

Kaip mes ugdyti savyje sąmoningumas prisitaikyti, priprasti neaiškumų, tapo pagalbininkų ir vadovai transformacija?

Mes įsivaizduoti profesinės praktikos ir dizainas Švietimo kaip mokymosi galimybę specialistams, kurie nori patenkinti dinamišką ir kintančią mokymosi poreikius visuomenėse ir kreiptis į transporto priemonę remiant jų kritiškas ir analitiškas praktiką. Todėl PPDE vizija yra parengti specialistų ugdymo ir giminingų sričių mokymosi kurie:... [-]


MA Profesinės Praktikos Vizualinės Komunikacijos Dizainas

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų July 2018 Indija Bengalūras

[+]

[-]

MA Profesinės Praktikos žodžiu Istorijos

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų July 2018 Indija Bengalūras

Profesinė žodinės istorijos praktika (PPOH) yra magistrantūros programa. [+]

[-]

Ma Viešosios Pedagogikos Ir Meno Praktikoje

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų July 2018 Indija Bengalūras

Kai mokymasis yra estetinė patirtis, jis tampa įsimenamas žmogaus dvasios eilutėmis tik pasyviojo priėmimo akimirka. Viešosios pedagogikos ir meno praktikos magistrantūros studijų programa kuria viešuosius pedagogus, kurie skatina viešuosius mokymosi veiksmus jautriai per kultūrinę praktiką. [+]

Viešoji pedagogika ir meno praktika (M.Cr.A.)

"Planetai nereikia sėkmingesnių žmonių. Planetai be reikalo turi daugiau taikdarių, gydytojų, restauratorių, pasakotojų ir visų mėgėjų " - Dalai Lama

Misija

Kai mokymasis yra estetinė patirtis, jis tampa įsimenamas žmogaus dvasios eilutėmis tik pasyviojo priėmimo akimirka. Viešosios pedagogikos ir meno praktikos magistrantūros studijų programa kuria viešuosius pedagogus, kurie skatina viešuosius mokymosi veiksmus jautriai per kultūrinę praktiką. Programa sukuria gebėjimą dirbti su tarpdisciplinine praktika kaip pilietinio mokymosi ir dalyvavimo galimybėmis. Menai turi transformacinį gebėjimą skatinti ir skatinti teigiamus pokyčius. Ypač Indijoje, kur Kalakaaras dažnai laikomas neatskiriama visuomenės dalimi, ir yra priimtas kaip rasos kūrėjas, tas, kuris liečia mūsų pagrindinės širdies ir dvasios.... [-]


Magistras

M.des. žmogaus Centre Projektuojant

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų July 2018 Indija Bengalūras

Šios programos vizija yra sukurti dizainerių, kurie bus empathetically ištirti ir taikyti supratimą apie žmogaus elgesį, kontekste ir technologijų link kuriant skaitmeninius produktus ir paslaugas, kad padidinti vartotojų gyvenimą. Jos ne tik, ką Davidas Kelly IDEO sako: "turiu svajonę, kad peržengia tai, kas egzistuoja, o ne nustatant, kas egzistuoja", tačiau taip pat suprantame šią svajonę. [+]

m.des. žmogaus orientuoto dizaino

Šios programos vizija yra sukurti dizainerių, kurie bus empathetically ištirti ir taikyti supratimą apie žmogaus elgesį, kontekste ir technologijų link kuriant skaitmeninius produktus ir paslaugas, kad padidinti vartotojų gyvenimą. Jos ne tik, ką Davidas Kelly IDEO sako: "turiu svajonę, kad peržengia tai, kas egzistuoja, o ne nustatant, kas egzistuoja", tačiau taip pat suprantame šią svajonę. Žmogaus Centered dizainas yra apie išlaikyti dėmesį "Žmonės", kuriant produktus ir paslaugas. Tai yra apie kurti turtingą vartotojų patirtį, kad siekiama spręsti esamas problemas, kurti džiaugsmą žmonėms ir padaryti produktai ir paslaugos tinkami ir naudingi. Tuo Srishti žmogaus Centruota Dizaino koncentratai sąveika dizainas ir vartotojo patirtį dizaino. Galvojame apie žmogaus orientuoto dizaino ne tik kaip "orientuotas į vartotoją" savo tradicine prasme, bet daugiau apie "projektuojant augančios papročius". Mes remiame kūrybinio meno ir dizaino mąstymo derinį kartu su kritiniu humanitarinių mokslų mąstymu, norėdami išnagrinėti į žmogų orientuotą dizainą, kuris ne tik sukuria puikius skaitmeninius sprendimus, bet ir kritiškai klausia ir nagrinėja būsimus bendradarbiavimo su skaitmeninėmis technologijomis būdus ir jų pasekmes. "Srishti" sukurtas žmogus orientuotas dizainas apima ne tik tradicinius atkūrimo aspektus, susijusius su "vartotojo orientuoto dizaino" ir "žmogaus ir kompiuterio" sąveika, pavyzdžiui... [-]


M.Cr.A. Eksperimentinėmis Medijų Meno Praktika

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų July 2018 Indija Bengalūras

Į kūrybinės eksperimentinėmis Media Art (EMA) Mokytojas yra meninės praktikos, dialogo ir tyrimo, kuriuo apimamas menų, gamtos mokslų ir technologijų srityje. Randami teorinį ir praktinį eksperimentuoti skatinti eksperimentinę naudojimo technologijų, žiniasklaidos ir būdus. Kurso transdiciplinarity skatina bendradarbiavimą, inovacijas ir tvarią požiūrį išreikšti ir sukurti patirtimi. [+]

M.Cr.A. Eksperimentinės žiniasklaidos meno praktikoje

Į kūrybinės eksperimentinėmis Media Art (EMA) Mokytojas yra meninės praktikos, dialogo ir tyrimo, kuriuo apimamas menų, gamtos mokslų ir technologijų srityje. Randami teorinį ir praktinį eksperimentuoti skatinti eksperimentinę naudojimo technologijų, žiniasklaidos ir būdus. Kurso transdiciplinarity skatina bendradarbiavimą, inovacijas ir tvarią požiūrį išreikšti ir sukurti patirtimi. Programa yra skirta kūrybos praktikų, norinčių į žiniasklaidos ir sąlygų įvairovė. Tiksliau, programa kviečia studentus ir praktikų domisi tyrinėti pažinimo, regos, experimental, mokslinius, interaktyvių ir pasakojimo aspektų mokslų ir technologijų. Studentai iš įvairių sluoksnių, pavyzdžiui, meno, kompiuterinės inžinerijos, humanitarinių, gamtos mokslų ir socialinių mokslų įvairovė yra skatinami siekti šio tarpdisciplininio magistro programą. Dvejų metų M.Cr.A. apima mokslinių tyrimų ir studijinį žvalgyba iš mokinių pasirinktą temą, su gaminant rafinuotą kūną darbo, kad akcentas M.Cr. tikslas A. paroda. Pagrindiniai sritys meninės praktikos ir mokslinių tyrimų apima: Electronic Arts "istoriją ir praktiką, garso menas, žmogaus ir mašinos sąsaja, sudėtingas ir pritaikomas gamtos ir biologinės sistemos, kūrybinis kartografija, piliečių mokslas, protingas medžiagas ir bio-Arts. Per studija, teorijos ir projektų kartu, studentai plėtoti formaliojo, intelektines ir konceptualius aspektus savo meno praktika ir procesu. Taip pat yra galimybių menininkams plėtoti savo meninę praktiką per ilgas ir trumpalaikių menininkas-in-gyvenamosios programas. Pirmaisiais metais šią programą, studentai panardintas į teorijos kursus, kurie sukelia abipusę naujų būdų mąstyti ir sprendimus. Antrus metus skiriama disertacijos apibrėžimą, tirti ir gamybą, per studiją ir seminarų kursus serijos.... [-]


M.Cr.A. in Creative Documentary

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų July 2018 Indija Bengalūras

[+]

Įtraukdami į socialinius, politinius, kultūrinius kontekstus ir navigacijos tyrimo procesus, studentai išmokys atpažinti kino medžiagą iš jų apjungto pasaulio. Kovojant su hsitorialiais, teoriniais, etiniais, techniniais ir praktiniais dokumentinių filmų aspektais, jie sieks pateikti profesionaliai parengtą daktaro disertaciją.

Disciplinos

Ši magistrantūros programa kūrybiniame dokumentiniame kertasi su šiomis disciplinomis:

Animacija Šiuolaikinio meno praktika Experimental Media Arts Kino studijos Fotografija Viešoji istorija Tyrimai ir bendradarbiavimas

Kino kursų studentai turi galimybę įsitraukti į kitų mokyklų žinias, taip pat į "Srishti" laboratorijas ir centrus.... [-]


M.Cr.A. in Digital Media Arts

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų July 2018 Indija Bengalūras

[+]

Studentai pradeda rašydami savo projekto pasiūlymą ir nustatydami savo projekto sritį, o jų dėsto fakulteto / dizaino specialistai.

[-]

M.Cr.A. Šiuolaikinio Meno Praktika

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų July 2018 Indija Bengalūras

Šiuolaikinio meno programa Mokytojo lygio pabrėžia tenkinant visuomenės ¬- tai būtų muziejuje ar visuomenės aikštėje, savarankiškai pradėti arba organizuoja kuratorių - sukurti sistemą individualiam istorijos praktikos. Dialogai su Srishti fakulteto specialistai iš viso pasaulio, architektų, horticulturists, mokslininkai, dizaineriai ir daugiau sukurti platformą pastato gyvavimo trukmės meno praktika ir tinklus. Skambinimas ir kritinis mąstymas yra esminis programos tikslus. [+]

M.Cr.A. šiuolaikinio meno praktikoje

Šiuolaikinio meno praktika keičiasi dramatiškai. Kūrybinė jėga menininko ne tik gaminti artefaktus, bet taip pat atlikti ir aktyvuoti, praplėtė menininkams galimybę patekti skirtingas sritis. Menininkai reaguoti į pastabas pasaulyje mes gyvename, vertimo patirtį į meno produkcijos ir intervencijų. Sujungus žanrų ir žiniasklaidos -Dėl Pavyzdžiui piešimo su garso įrašymo arba žemės meno su video - sukuria naujas kontekstus pletote meno praktikoje. Šiuolaikinio meno programa Mokytojo lygio pabrėžia tenkinant visuomenės ¬- tai būtų muziejuje ar visuomenės aikštėje, savarankiškai pradėti arba organizuoja kuratorių - sukurti sistemą individualiam istorijos praktikos. Dialogai su Srishti fakulteto specialistai iš viso pasaulio, architektų, horticulturists, mokslininkai, dizaineriai ir daugiau sukurti platformą pastato gyvavimo trukmės meno praktika ir tinklus. Skambinimas ir kritinis mąstymas yra esminis programos tikslus. Puoselėti per programos smalsumą į materialųjį projektų ir tikslų pasiekiama per unikalias galimybes bendrauti su žiniasklaida ir technologinės pažangos, taip pat tradicinių amatų priėmimo praktiką. Studentai susikerta su keliais požiūriais, eksperimentas naujų žinių srityse, ir gauti įžvalgų savo potencialą veikti ir poveikio per meno praktikoje.... [-]


M.Des. Dizainas LED Technologija

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų July 2018 Indija Bengalūras

Dizaino-LED inovacijų programa sukurta kaip geresnė alternatyva, palyginti su MBA ir yra orientuota į projektavimo praktika kaip valdymo funkciją, skatina inovacijas ir verslo modelio dizainas organizacijose įgyvendinti. Tai yra naujas požiūris, kad diskai pasaulinį konkurencingumą per giliai suprasti kontekstą ir ekosistemai. [+]

M.Des. "Design led Innovation"

Dizaino-LED inovacijų programa sukurta kaip geresnė alternatyva, palyginti su MBA ir yra orientuota į projektavimo praktika kaip valdymo funkciją, skatina inovacijas ir verslo modelio dizainas organizacijose įgyvendinti. Tai yra naujas požiūris, kad diskai pasaulinį konkurencingumą per giliai suprasti kontekstą ir ekosistemai. Jei norite kurti naujoves, kurių vartotojai nesitikėjo, ir jie skiriasi nuo tų, kurie dominuoja rinkoje, kad žmonės galų gale patinka ir aistringai naudojasi; Jei norite sukurti ne tik pageidaujamus, bet ir perspektyvius ir atsakingus sprendimus, programa "Design-Led-Innovation" jums tinka . Šios programos vizija yra sukurti novatoriai, kuris ištirs ir taikyti žmogaus elgesį, kontekste, verslo strategijos ir technologijų link inovatyvių ir tvarių produktų ir paslaugų kūrimo supratimą su potencialu vairuoti teigiamus pokyčius atskirai, taip pat ne didesnės socialiniu lygmeniu. "Srishti" projekte "Design-Led Innovation" dėmesys skiriamas naujoviškam fizinės ir skaitmeninės naudotojų patirtumui. Mes manome, Design-Led inovacijų ne tik kaip "dizainas Skatinami" savo tradicine prasme, bet daugiau apie "projektavimo naujoms papročius ir technologijas" projekto ir numatyti, kas gali būti. Mes priimame geriausią praktiką iš kelių disciplinų ir skatinti kūrybinę meno ir dizaino mąstymas pagrįstas Humanitarinių stumti iš abiejų technologijų ir verslo aspektus inovacijų ribas. Mes nustatome naujoves, produkto ar paslaugos, kuri yra ne tik pageidautina, bet taip pat yra tvarus, perspektyvi ir įmanoma. Antrosios pakopos studijos "Design-Led" inovacijose grindžiamos istorine inovacijų srities evoliucija, pradedant technologijomis pagrįstų naujovių ankstyvosiomis versijomis ir dabartiniu supratimu apie emocinių ir socialiai esančių žmonių inovacijas, atsižvelgiant į jų poreikius, norus ir siekiai. Tačiau mes taip pat studentai gali tyrinėti iškylančias supratimą žmonėms pereinamosios... [-]


M.Des. Industrial Menų Ir Dizaino Praktikos

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų July 2018 Indija Bengalūras

Mums lengviau dizaino ir meno specialistų ateities, kuris gali dirbti keliuose kontekstuose, atlikti sudėtingus ryšius, vadovauti ir valdyti pokyčius. Mes palengvinti ir įdiegti darbo su autonomijos link aiškaus savęs padėtyje, tai būtų kaip verslininkas, dizaino švino arba kaip nepriklausomas kūrybinis praktikas. [+]

M.Des. pramoninių menų ir dizaino praktikoje

Iš "kaip, kodėl ir kur viskas yra padaryta" sparčiai keičiasi su naujomis technologijomis ir galimybėmis augančios kasdien ateitis. Ką tai reiškia ateities dizaineris? Kaip mes galime naudoti naujas technologijas galią kartu su unikaliu tradicija priėmimo mes Indijoje sukurti naują kalbą dizaino ir meno? Mes palengvinsime ateities dizaino ir meno specialistus, galinčius dirbti įvairiais kontekstais, sudaryti sudėtingus ryšius, vadovauti ir valdyti pokyčius. Mes palengvina ir skatina dirbti savarankiškai, siekdami aiškios savarankiškos pozicijos - verslininko, dizaino vadovo ar savarankiško kūrybos specialisto. Kursas apjungia geriausią meno ir dizaino metodikų praktiką, kuri tada studentui suteikia sudėtingą navigaciją tarp tyrinėjimo, konceptualizavimo ir vertimo. Bendros vertybės Menas ir dizainas glūdi griežtą supratimą ir apimantis mąstymo ir priėmimo praktiką, naudojant priemones, pavyzdžiui, žemėlapių, sistemų supratimą, todėl pagrįstus sprendimus apie medžiagas ir procesus bei verčiant abstrakčiai į materialia forma ir tt Meninis praktika leidžia plėtoti jausmus tyrinėti kelių medžiagų, metodus ir technologijas, amatų ir masinės gamybos pramonės pirmaujančių griežta paieškos forma ir turiniu. Programa atveria galimybes užmegzti dialogą tarp kelių žiniasklaidos, reikšmingumo ir konceptualaus griežtumo. Kursas leidžia jums sukurti kūrybišką praktiką remiantis ankstesnio išsilavinimo ir patirties, neatsisakant tas pats. Bendras mokymosi patirtis padeda panaudoti praeities išsilavinimą persikelti į tokią padėtį, kurioje galite vadovauti, vairuoti ir valdyti, o ne pradėti iš naujo bet kuriuo naują lauką. Jei matote save kaip kūrybingą tekstilės dizainerio ar dailininko, jei esate labai suinteresuoti tuo, kaip produktai yra numatyta, naudojami ir vertinami, jei norėtumėte daryti įtaką, kaip žmonės naudoja baldus ateityje, mes galime padėti jums sukurti struktūras... [-]


M.Des. Informacinių Menų Ir Informacinės Dizaino Praktikos

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų July 2018 Indija Bengalūras

Informacijos Menai ir informacijos dizainas kursai Srishti ištirs idėją, kad visi duomenys yra pasakojimas. Informacija yra pasakojimas, bet su tikslingumo. Istorijos amatų mūsų tapatybę, jie gydo, informuoti, iššūkis ir yra dalykų, kurių mūsų gyvenimas yra pagaminti iš. [+]

M.Des. Informacinių menų ir informacijos kūrimo praktikoje

Mes išsaugoti ir perduoti kultūrą, kalbą ir visą istorinį rekordą, ar mitas ar reali, naudojant pasakojimo galia. Pasakojimas arba istorijas, kurios yra ne tik žodžiu ir raštu, tačiau menui, šokio, muzikos ir dramos, apimančią filosofijos, istorijos, politikos, aplinkos ir socialinių mokslų. Informacijos Menai ir informacijos dizainas kursai Srishti ištirs idėją, kad visi duomenys yra pasakojimas. Informacija yra pasakojimas, bet su tikslingumo. Istorijos puošia mūsų tapatybę, jie išgydo, informuoja, iššaukia ir yra dalykų, iš kurių yra mūsų gyvenimas. Tradiciniai ribos pasakojimo nuolat daužomi pasaulinės ir vietos, tradicinis ir šiuolaikinis sąsajos. Galimybė susipažinti su informacija padeda fiziškai pažeisti mūsų gyvenimo pasaulį. Su keliais ekranais, nuolatinis ryšys, socialinių ir žiniasklaidos ėmėsi visiškai nauja forma. Pasakojimas tapo visa persmelkiantis, ar tai būtų sudėtinga duomenų, kad siekiant veiksmingai paskleista įvairių auditorijų, naudojant įvairias žiniasklaidos, ar ji bus naudojama kaip mokslinių tyrimų su bendruomenių srauto įrankis. "Within Spaces" - tai poetinė kelionė per vaizdingą Andamanų kraštovaizdį. Chaitali Pai naudojo akvareles, kad būtų parodytas vandens sklaidumas, o vaško paveikslai atskleidžia smėlio ir vandens judesius potvynių metu. Žinių visuomenėje iššūkis - pereiti prie išmintingos visuomenės. Siekiant šio tikslo, mes siekiame rasti būdų, kaip sklandžiai išskaičiuoja iš esmės ir dvasios juokdarys, Bard ir klajojo Minstrels mūsų šiuolaikinės pavidalais. Be to, informacija Menas ir Informacija projektavimo programa yra apie išsilavinimą save kaip pasakotojas A behroopiya, kurių istorijas yra paruošta per smulkių lęšiai laiko ir erdvės, kultūrų ir kontekstų, informacijos, žinių ir išminties gavyba. Anukriti Kedia knygos, kurioje kalbama apie Indijoje Bylakuppe gyvenančių... [-]


M.des. Paveldo Projektavimas, Planavimas Ir Valdymas

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų July 2018 Indija Bengalūras

Atvira studentams visose projektavimo disciplinose, žinoma, siekia įkvėpti giliai suprasti pastatytas ir nematerialaus kultūros paveldo ir gamtos aplinką dizainas. Ir praturtinti, interpretuoti, planą, ir integruoti paveldo vietas su jautriai ir atitinkantį dizainą. Dizaino Heritage projektavimą, planavimą ir vadybos magistras rengia studentus su įgūdžių, žinių ir priemonių, skirtų nustatyti, dokumentų, įvertinti, apsaugoti, tvarkyti, interpretuoti kultūros ir gamtos paveldą. [+]

M.Des. Heritage Design, Planning & Management

Svarbių architektūros elementų, pastatų, gamtos ir kultūros elementų, esančių Belur, nustatymas - akademinis pratybas, kurį atlieka "Srishti" studentas, kaip "SUI-Srishti" bendradarbiaudamas (šaltinis: SUI-Srishti; Jyoti Hosagrahar) Greitai besikeičiančiame ir sparčiai besikeičiančiame pasaulyje vietos unikalumas ir tapatumas tampa svarbiu ir neatsinaujinančiu šaltiniu. Kultūros ir gamtos paveldo gerai spyruoklės tiek tradiciniais, tiek šiuolaikinių kūrybinių praktikų įsišaknijusių vietovėje ir vietą. Kaip mes nustatyti ir įvertinti kultūros (materialusis ir nematerialusis) ir aplinkos paveldą vietoje? Kaip mes valdyti ir apsaugoti šiuos vertingus resursus? Kaip mes galime pagerinti tokias vietas ir pasinaudoti jų bendruomenėms būdais, kurie yra suderinami su paveldo vertybėmis? Kaip vietos, jų kultūros ir gamtos turtai informuoti ir įkvėpti dizaino ir kūrybines praktikas? Kaip mes galime padėti vietos bendruomenėms valdyti savo palikimą? Atvira studentams visose projektavimo disciplinose, žinoma, siekia įkvėpti giliai suprasti pastatytas ir nematerialaus kultūros paveldo ir gamtos aplinką dizainas. Ir praturtinti, interpretuoti, planą, ir integruoti paveldo vietas su jautriai ir atitinkantį dizainą. Dizaino Heritage projektavimą, planavimą ir vadybos magistras rengia studentus su įgūdžių, žinių ir priemonių, skirtų nustatyti, dokumentų, įvertinti, apsaugoti, tvarkyti, interpretuoti kultūros ir gamtos paveldą. Jie planuoja kūrybiškus sprendimus su minimaliais ir tvarių intervencijų, siekiant pagerinti pagrindinę infrastruktūrą, pateikimo vietų ir jų unikalumą vietos bendruomenių labui. Studentai taip pat mokosi gauti žinių ir principų dizaino iš kultūros ir gamtos paveldo vietų ieškoti naujų būdų, kad šiuolaikiniai kūrybiniai metodai, įskaitant architektūros ir urbanistikos galima informuoti ir praturtino istorijos, kultūros, ekologijos, tradicijų, bendruomenės, ir amato. Programa yra energingas sričių platforma teorinio ir praktinio dalyvavimo kontekste būdingi duomenų... [-]


M.des. Strateginio Dizaino Ir Prekės ženklo Lyderystę

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų July 2018 Indija Bengalūras

Antrosios pakopos studijų programa Strateginio Dizainas ir visiškai vadovavimas skatina dizaino ir strateginis lyderė judrus profesinių gebėjimų, kurie yra prasmingai išradingas ir procesas orientuotas į dizaino strategijos ir prekės ženklo vadovavimo srityje. Ši programa sujungia dizainą sistemą galvoju su prekės ženklo ir vadovavimo įgūdžių, į dizaino strategijos metodologiją. [+]

M.Des. Strateginio Design & Brand Lyderystė

Antrosios pakopos studijų programa Strateginio Dizainas ir visiškai vadovavimas skatina dizaino ir strateginis lyderė judrus profesinių gebėjimų, kurie yra prasmingai išradingas ir procesas orientuotas į dizaino strategijos ir prekės ženklo vadovavimo srityje. Ši programa sujungia dizainą sistemą galvoju su prekės ženklo ir vadovavimo įgūdžių, į dizaino strategijos metodologiją.

Svarbiausia diferencijavimas-faktorius antrosios pakopos studijų lygio dizaino strategijos programos yra jo vadovavimo statybos akademinės sudedamoji dalis. Kurso tikslas plėtoti lyderystės gebėjimus, didinant savo supratimą apie dizainas domenas ir atotrūkį tarp šio susitarimo ir prasmingai veikti. Ši mokslo požiūris leidžia jums pakeisti agentas ateities iššūkius dizaino įvairiose kultūrose ir sienų. Tai pertvarkos mokymosi ir praktikos procesas leis jums nustatyti aiškius nurodymus jums judėti į priekį savo karjerą. Jei registruotis šiame kurse su fone arba susidomėjimą konkrečiu domeno, pavyzdžiui, meno, dizaino, žiniasklaidos, verslo, ekonomikos, inžinerijos, vadybos, finansų, galite pereiti prie kryptingos plėtros planą plėsti savo karjerą integruojant dizaino mąstymas ir strateginis dizainas.... [-]


M.des. Viešojoje Erdvėje Dizainas

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų July 2018 Indija Bengalūras

Programa skatina empatiškas ir analitiškas dizaineriai, galinčius vykdyti su teorijos ir viešajai tvarkai. Ji vystosi gebėjimas susidoroti su sudėtinga ir naršyti fizinių ir ne fizinių kontekstuose, kurios apibrėžia viešąsias erdves sluoksnius. Tikslas yra naudoti šį holistinį supratimą dinamiškų, įskaitant ir jautrius intervencijų dizainas. [+]

M.Des. viešojoje erdvėje dizainas

Studentai rodydama jų darbą iš viešosios erdvės dizaino kursą, kuris tyrinėjo Urban Planning per žemėlapių. Kurso: Making vietos

Viešosiose vietose kartais būna konflikto rasės, klasės, lyties ir ekonomika svetainėse. Bet jie taip pat yra vietos sinergija ir kolektyvo kur žmonės ir bendruomenės gali sąveikauti tarpusavyje. Indijos kontekste, kuriame sielovados bendruomenės manymu, pievas, kaip bendros žemės, kad kiekvienas priklausantys galvijai gali ganosi ar gatvėse, kurios tampa padaryti pamainos rinkas, kuriose gatvės pardavėjų tradiciškai susirinko parduoti savo produkciją. Su naujomis technologijomis, pavyzdžiui, daiktų interneto ir debesų kompiuterijos mes vis prisijungti visus ir viską į vientisą tinklą, dar labiau nyksta ribos tarp viešojo ir privataus sektorių. Visa tai prideda įvairių matmenų su žodžiu "visuomenė". Labai svarbu suprasti šią kintančią dinamiką viešojoje erdvėje.... [-]


M.des. žemės Moksle Ir Komunikacijoje

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų July 2018 Indija Bengalūras

Šis kursas yra pastatytas ir pristatytas daug dėmesio skiriant patirtinio mokymosi su pasirinktais svetainės tarnauja kaip laboratorijose. Studentai plėtoti konteksto išgauti ir ekstrapoliuojant iš realaus laiko dalyvavimo konkrečioje vietoje su tam tikromis sąlygomis. Šiose svetainėse žvalgyba yra apie rankų santykių su žmonėmis ir jų gyvenimo, vietinei florai ir faunai ir pati žemė. [+]

m.des. įžeminimo švietimo ir komunikacijos

Aplinkosauginis švietimas tradiciškai sūpuoklės tarp kraštutinumų tamsa ir bausmė ne žemės narės į džiaugsmingą šventę apie stebuklą, kuris yra gamta. Žemė švietimo kursą Srishti sąmoningai centre stebuklinga didybę gamtos pasaulio, siekiant padėti studentams gauti įkvėptas gamtos ryšį su viskuo, tiek gyvenimo ir negyvomis. Šis kursas yra pastatytas ir pristatytas daug dėmesio skiriant patirtinio mokymosi su pasirinktais svetainės tarnauja kaip laboratorijose. Studentai plėtoti konteksto išgauti ir ekstrapoliuojant iš realaus laiko dalyvavimo konkrečioje vietoje su tam tikromis sąlygomis. Šiose svetainėse žvalgyba yra apie rankų santykių su žmonėmis ir jų gyvenimo, vietinei florai ir faunai ir pati žemė. Menas, įkvėptas gyvybių veikloje (Ananya Singh. Zoo Project), Photo Courtesy: Anupama Arun Šiuolaikinės akademinės kalbos pagrindinis dėmesys skiriamas atskirti ekonomiką ir etiką, diskutuojant aplinkosaugos klausimais. Be to, yra tendencija arba pažvelgti į svetainės į žmones orientuotas būdu ar kitur gamtos orientuotas būdu. Šis kursas yra bandymas išsiaiškinti, kaip tai poliarizuota, "Šilo-cinė požiūriai gali būti palaipsniui ateiti kartu ir sutampa, ištirpinant drausmės remiantis suvokimą ir išankstinio nusistatymo. Šio kurso tikslas yra įkvėpti menininkai, dizaineriai iš įvairių disciplinų, pedagogų, kino kūrėjų, architektų, žemdirbiai, verslo absolventų ir kūrėjai, kurie siekia kurti savo patirtį ekologinio rėmo. Jis skirtas žmonėms, kurie nori įkvėpti vidinę veiksmų per savo ryšių metodus, naudojant įvairią žiniasklaidą, švietimo intervencijas ir gyveno patirtimi. Šio gilinti supratimą poveikis pagaliau matyti įvairių formų: filmuose ir tekstilės, į istorijas vaikams, švietimo žaislai, meno įrenginių, o taip pat unikalių dizaino sprendimų, kaip spausdami miesto ekologines problemas. Tai taip pat atspindi puoselėjant ilgalaikius santykius su... [-]


M.Plan. į Urbanistikos, Tvarumas Ir Išsaugojimo

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų July 2018 Indija Bengalūras

Planavimo magistras Urbanistikos, tvarumas, ir išsaugojimo, rengia studentus su žinių ir įgūdžių suprasti ir analizuoti miesto teritorijų erdvinės struktūros, socialinių tinklų, kultūrinių kraštovaizdžių ir paslaugų sistemų ir kurti geriau ir integracinio ir tvaraus miesto aplinka reaguoja į konkrečias gamtinių ir kultūrinių identitetų ir paveldo vietoje. Šis kursas kviečia studentus bendradarbiauti su miestų tarpdisciplininiu būdu pasiūlyti vietinius sprendimus globalių klausimų, kaip klimato kaita ir migracija, ir apsaugoti kultūros paveldo vertybes. Ji siūlo kelių drausminių požiūris į urbanistikos ir išsaugojimo, kad kritiškai užsiima idėjų tvarumo ir atsparumo, miestų ir regionų bei vystymosi ir bendruomenėje. [+]

M.Plan. miestų dizaino, tvarumo ir išsaugojimo srityse

Nuo mažų rajonų iki didelių metropolinių centrų, miesto vietovėse Indijoje šiandien yra dėl spartaus augimo ir transformacijos būsenoje. Greitas urbanizacija ir negailestingai globalizacija kelia grėsmę sugriauti, mažėti, ir ištrinti kultūrinį paveldą (materialusis ir nematerialusis), kartu su nepataisomai sunaikinti į natūralią aplinką vietose. Mes tikime, kad gilesnį supratimą ir bendravimas su kultūros paveldo ir gamtinės aplinkos ir ekologijos ypač panoramos lems kūrybinių ir inovacinių strategijų, siekiant apsaugoti paveldo vertybes, o siekdami tvaraus ir integracinio tikslų ir miesto kraštovaizdžio dizainas. Planavimo magistras Urbanistikos, tvarumas, ir išsaugojimo, rengia studentus su žinių ir įgūdžių suprasti ir analizuoti miesto teritorijų erdvinės struktūros, socialinių tinklų, kultūrinių kraštovaizdžių ir paslaugų sistemų ir kurti geriau ir integracinio ir tvaraus miesto aplinka reaguoja į konkrečias gamtinių ir kultūrinių identitetų ir paveldo vietoje. Šis kursas kviečia studentus bendradarbiauti su miestų tarpdisciplininiu būdu pasiūlyti vietinius sprendimus globalių klausimų, kaip klimato kaita ir migracija, ir apsaugoti kultūros paveldo vertybes. Ji siūlo kelių drausminių požiūris į urbanistikos ir išsaugojimo, kad kritiškai užsiima idėjų tvarumo ir atsparumo, miestų ir regionų bei vystymosi ir bendruomenėje. Žinoma, yra UNESCO katedros Kultūros, buveinių ir subalansuotos plėtros Srishti programa. Kaip, pavyzdžiui, studentai įgis supažindinti su tarptautinėmis (ir nacionalinių) normų ir standartų paveldo valdymas, įskaitant Pasaulio paveldo konvencijos. Jie taip pat išnagrinės naujus paveldo valdymo ir projektavimo metodus, naudingus vietos bendruomenėms, planuos geresnes vietas ir palaikys kultūrinį verslumą, atitinkantį konkrečių vietovių paveldo vertybes. "Srishti" ir "Premsela" organizuotas ciklo projekto seminaras, kuris yra Olandijos DFA programos dalis.... [-]


MINT in Professional Practice in Impact Entrepreneurship

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų July 2018 Indija Bengalūras

[+]

seminarai On Line Master klasių On line vadovėliai

Iš bootcamps ir seminaruose su nuotolinio mokymosi ir konsultavimo formatas leidžia praktikuojančių poveikio verslininkus, paleidimo poveikio verslininkų, NVO lyderiai, ĮSA specialistų ir įmonių vadovai, dirbantys BOP (apačioje ekonominės piramidės) rinkas vykdyti profesinę kvalifikaciją, o kurti savo įmonę. Išmok-patirtis-tintos praktika metodas, o pastatas savo verslo modelį ir išbandyti jį šioje srityje duoda operatyvumą į mokymąsi.

mokymosi metodą

Tarp klasėje ir įmonė veiksmų su kuravimo perjungimas leidžia greitai "pilotas ir patobulinti" verslo modelio pastate.

[-]

Kontaktai

Srishti Institute of Art, Design and Technology

Adresas Srishti Institute of Art, Design and Technology No. 40/D, 2nd Cross, 5th Main Marilingiah Building Shiva Mandir Road (Near 5th Phase Bus Stop) KHB Industrial Area, Yelahanka
506106 Bengalūras, Karnataka, Indija
Interneto svetainė http://www.srishti.ac.in
Telefonas undefined