University of Tehran, Kish International Campus

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie ŽIB

Kish International Campus

Kish International Campus buvo įkurta 2007 m., Siekiant palengvinti užsienio studentų priėmimą. UT Kish Campus absolventai turi kalbinius ir profesinius gebėjimus veiksmingai dirbti tarptautinėje aplinkoje; techninius įgūdžius dirbti vis sudėtingesniu techniniu pasauliu; intelektiniai gebėjimai ir lankstumas prisitaikyti prie nuolatinių pokyčių ir vadovavimo galimybių, kad kuo labiau prisidėtų prie bendruomenės vystymosi jos žmonių labui. Suderinus šią misiją, universitetas atrinks Irano ir užsienio studentus, kurie gali sėkmingai panaudoti įvairias ir šiuolaikines akademines ir mokslinių tyrimų galimybes. Plėtodamas stiprius mokslinius ryšius su vietos ir užsienio švietimo ir mokslinių tyrimų institucijomis, Campus toliau palaiko aukščiausią mokslinių tyrimų ir švietimo kokybę. Pastangos buvo stengiamasi, kad Campus liktų mokslo srities pažangioje skirtingose ​​srityse ir pritaikytų savo strategijas, kad atitiktų rinkos poreikius. Campus vieta yra gražus koralų salos Kish, Perlo Persijos įlankos perlas su visomis turizmo ir verslo pramogomis.

Tarptautinė veikla

Tarptautinių santykių biuras teikia informaciją ir pagalbą tarptautiniams studentams, dėstytojams ir mokslininkams. Ji taip pat užmezga ryšius tarp UT ir kitų Irano universitetų, iš vienos pusės, ir užsienio universitetų, mokslinių tyrimų institutų ir centrų. Tarptautinių santykių biuras teikia patarimus ir paslaugas visiems tarptautiniams studentams ir mokslininkams. Tai suteikia galimybes akademiniams nariams ir studentams dalyvauti tarptautinėse konferencijose, seminaruose ir seminaruose. Ji taip pat palaiko glaudžius ryšius su daugeliu tarptautinių asociacijų ir bendradarbiauja teikiant savo paslaugas bendroms konferencijoms, narystės tarptautinėse asociacijose ir atostogų metu.

Dabartinė veikla

  • Organizuojame oficialius vizitus universiteto pareigūnams iš viso pasaulio
  • Plėsti tarptautinį bendradarbiavimą su geriausiais pasaulio universitetais
  • Kviečiame užsienyje esančius Irano ir užsienio profesorius ir mokslininkus už paskaitų ir seminarų organizavimą Kish International Campus
  • Plėsti tarptautinę studentų mainų programą
  • Pažangių ir trumpalaikių mokymo kursų ir bendrų mokymo programų kūrimas

Faktai ir skaičiai

Dabartinis statusas

"Kish International Campus" akademinį personalą sudaro daugiau nei 190 neakivaizdinių dėstytojų ir susijusių narių. Universitete yra 3000 bakalauro, magistrantūros ir doktorantų.

Bibliotekos statistika

Campus biblioteka turi pagrįstą knygų rinkinį (21927) tiek persų (12792), tiek anglų (9135). Universitete taip pat naudojama išsami elektroninė biblioteka (elektroninės knygos ir elektroniniai žurnalai).

Vietos

Teheranas

Address
Kish International Campus, University of Tehran, Niyayesh St., Mirmohanna Blvd., Kish Island, Iran.
Teheranas, Teherano provincija, Iranas