Iceland University of the Arts

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie IUA

Iceland University of the Arts yra savivaldos institucija, teikianti aukštąjį išsilavinimą dailės, teatro, šokio, muzikos, dizaino, architektūros ir meno švietimo srityse.97834_97705_DSCF7410.JPG

Vaidmuo ir tikslai

Iceland University of the Arts vaidmuo skatina progresyvią mąstymą meno srityje ir skatina inovacijas bei plėtrą įvairiose srityse. IUA siūlo aukštąjį išsilavinimą meno srityje universiteto lygmeniu, o Islandijos visuomenė perteikia žinias ir profesionalumą meno srityje. Ji veikia pasaulinėje aplinkoje ir imasi priemonių prieš akademijas, kurios puikiai žino meno ugdymą kaimyninėse šalyse.

Visuose savo darbuose vadovaujasi trimis pagrindinėmis vertybėmis: IUA dėmesio centre ir kryptimi:

  • Smalsumas
  • Supratimas
  • Drąsa

Smalsumas skatina mus užduoti klausimus ir ieškoti naujų požiūrių, sprendimų ir atsakymų. Mes išsklaidome šiuos atsakymus ir stengiamės suprasti, kas mums yra svetima. Suprantame ir mokome, kurdami reikalingus talentus ir įgūdžius. Tokiu būdu mes sustipriname drąsą laikytis savo įsitikinimų ir mūsų meninės vizijos.

Bendradarbiavimas

Iceland University of the Arts pabrėžia glaudesnį bendradarbiavimą su kitomis aukštojo mokslo institucijomis šalyje ir kitomis institucijomis bei įmonėmis. Jos partneriai: Islandijos universitetas, Reikjaviko universitetas, Islandijos žemės ūkio universitetas, Bifröst universitetas, Reikjaviko meno muziejus, Islandijos nacionalinė galerija, Gyvosios dailės muziejus, "Musfjörurd muzikos mokykla", "Skaftfell" kultūros centras, Islandijos simfonija Orkestras, Islandijos opera, Salur muzikos salė, Caput, Reykjavík miesto teatras, Nacionalinis teatras, Akureyri teatras, Islandijos šokių kompanija, Reykjavík menų festivalis ir Islandijos radijo transliavimo tarnyba RÚV.

Iceland University of the Arts yra aktyvus tarptautinio bendradarbiavimo dalyvis. "Erasmus" programa IUA sudarė dvišalius susitarimus su maždaug 120 aukštųjų mokyklų Europoje. "NordPlus" universitete bendradarbiauja su maždaug 90 meno aukštosios mokyklos Šiaurės ir Baltijos šalyse. Parengiamas bendradarbiavimas su meno mokyklomis Azijoje, įskaitant Kiniją, Japoniją ir Tailandą. Todėl studentai gali baigti dalį savo studijų užsienyje. Paprastai studentų mainai trunka vieną semestrą. Daugybė užsienio studentų taip pat studijuoja Iceland University of the Arts , o daugelis užsienio svečių dėstytojai mokosi universitete ilgiau ar trumpiau laiko.

Valdymas

Iceland University of the Arts yra savivaldos institucija, teikianti aukštąjį išsilavinimą dailės, teatro, šokio, muzikos, dizaino, architektūros ir meno švietimo srityse. IUA operacijos yra trys: bendra vykdomoji valdžia, universitetų padaliniai ir paramos skyrius / jungtinė administracija.

IUA valdyba yra aukščiausias sprendimus priimantis organas ir prižiūri visus klausimus, susijusius su bendrosiomis mokyklos operacijomis. Jis padeda apsaugoti IUA interesus ir užtikrinti, kad jis veiktų pagal nustatytus tikslus. Valdyba yra atsakinga už institucijos administravimą, finansus ir turtą, nustato studijų mokesčius ir paskiria rektorių.

Rektorius veikia valdybos vardu, kad atliktų IUA operacijas ir administravimą, ir turi galutinę atsakomybę. Rektorius yra atsakingas už tai, kad praktika būtų vykdoma pagal universiteto nustatytus vaidmenis, tikslus ir standartus, ypač atsižvelgiant į mokymo programas ir instrukcijas. Rektorius pirmininkauja IUA Valdymo tarybos ir Akademinės tarybos posėdžiams ir ragina akademijos forumą susitikti. Rektorius taip pat veikia kaip IUA atstovas spaudai.

Valdymo taryba yra bendradarbiavimo forumas, skirtas IUA vykdomiesiems darbuotojams. Taryba aptaria klausimus, kurie yra bendro intereso departamentai ir paramos skyriai, ir remia rektorius kasdienėje įstaigos veikloje.

Akademinė taryba yra bendradarbiavimo forumas administratorių, instruktorių ir studentų IUA. Taryba aptaria universiteto profesinius standartus, savo darbo kokybę ir rezultatus, remia rektorius ir vadovybę priimant sprendimus akademiniais klausimais.

IUA forumas yra atvira vieta aptarti profesinius klausimus, susijusius su IUA, ir akademinę politiką. Rektorius ir valdyba gali prašyti savo nuomonės bet kokiais klausimais, susijusiais su mokyklos veikla ir plėtra. IUA forumas vyksta bent kartą per metus.

Vietos

Reikjavikas

Address
Aðalskrifstofa · Þverholti 11, 5. hæð · 105 Reykjavík
Reikjavikas, Islandija