Oficialus aprašymas

Apie IUA

Iceland University of the Arts yra savivaldos institucija, teikianti aukštąjį išsilavinimą dailės, teatro, šokio, muzikos, dizaino, architektūros ir meno švietimo srityse.97834_97705_DSCF7410.JPG

Vaidmuo ir tikslai

Iceland University of the Arts vaidmuo skatina progresyvią mąstymą meno srityje ir skatina inovacijas bei plėtrą įvairiose srityse. IUA siūlo aukštąjį išsilavinimą meno srityje universiteto lygmeniu, o Islandijos visuomenė perteikia žinias ir profesionalumą meno srityje. Ji veikia pasaulinėje aplinkoje ir imasi priemonių prieš akademijas, kurios puikiai žino meno ugdymą kaimyninėse šalyse.

Visuose savo darbuose vadovaujasi trimis pagrindinėmis vertybėmis: IUA dėmesio centre ir kryptimi:

  • Smalsumas
  • Supratimas
  • Drąsa

Smalsumas skatina mus užduoti klausimus ir ieškoti naujų požiūrių, sprendimų ir atsakymų. Mes išsklaidome šiuos atsakymus ir stengiamės suprasti, kas mums yra svetima. Suprantame ir mokome, kurdami reikalingus talentus ir įgūdžius. Tokiu būdu mes sustipriname drąsą laikytis savo įsitikinimų ir mūsų meninės vizijos.

Bendradarbiavimas

Iceland University of the Arts pabrėžia glaudesnį bendradarbiavimą su kitomis aukštojo mokslo institucijomis šalyje ir kitomis institucijomis bei įmonėmis. Jos partneriai: Islandijos universitetas, Reikjaviko universitetas, Islandijos žemės ūkio universitetas, Bifröst universitetas, Reikjaviko meno muziejus, Islandijos nacionalinė galerija, Gyvosios dailės muziejus, "Musfjörurd muzikos mokykla", "Skaftfell" kultūros centras, Islandijos simfonija Orkestras, Islandijos opera, Salur muzikos salė, Caput, Reykjavík miesto teatras, Nacionalinis teatras, Akureyri teatras, Islandijos šokių kompanija, Reykjavík menų festivalis ir Islandijos radijo transliavimo tarnyba RÚV.

Iceland University of the Arts yra aktyvus tarptautinio bendradarbiavimo dalyvis. "Erasmus" programa IUA sudarė dvišalius susitarimus su maždaug 120 aukštųjų mokyklų Europoje. "NordPlus" universitete bendradarbiauja su maždaug 90 meno aukštosios mokyklos Šiaurės ir Baltijos šalyse. Parengiamas bendradarbiavimas su meno mokyklomis Azijoje, įskaitant Kiniją, Japoniją ir Tailandą. Todėl studentai gali baigti dalį savo studijų užsienyje. Paprastai studentų mainai trunka vieną semestrą. Daugybė užsienio studentų taip pat studijuoja Iceland University of the Arts , o daugelis užsienio svečių dėstytojai mokosi universitete ilgiau ar trumpiau laiko.

Valdymas

Iceland University of the Arts yra savivaldos institucija, teikianti aukštąjį išsilavinimą dailės, teatro, šokio, muzikos, dizaino, architektūros ir meno švietimo srityse. IUA operacijos yra trys: bendra vykdomoji valdžia, universitetų padaliniai ir paramos skyrius / jungtinė administracija.

IUA valdyba yra aukščiausias sprendimus priimantis organas ir prižiūri visus klausimus, susijusius su bendrosiomis mokyklos operacijomis. Jis padeda apsaugoti IUA interesus ir užtikrinti, kad jis veiktų pagal nustatytus tikslus. Valdyba yra atsakinga už institucijos administravimą, finansus ir turtą, nustato studijų mokesčius ir paskiria rektorių.

Rektorius veikia valdybos vardu, kad atliktų IUA operacijas ir administravimą, ir turi galutinę atsakomybę. Rektorius yra atsakingas už tai, kad praktika būtų vykdoma pagal universiteto nustatytus vaidmenis, tikslus ir standartus, ypač atsižvelgiant į mokymo programas ir instrukcijas. Rektorius pirmininkauja IUA Valdymo tarybos ir Akademinės tarybos posėdžiams ir ragina akademijos forumą susitikti. Rektorius taip pat veikia kaip IUA atstovas spaudai.

Valdymo taryba yra bendradarbiavimo forumas, skirtas IUA vykdomiesiems darbuotojams. Taryba aptaria klausimus, kurie yra bendro intereso departamentai ir paramos skyriai, ir remia rektorius kasdienėje įstaigos veikloje.

Akademinė taryba yra bendradarbiavimo forumas administratorių, instruktorių ir studentų IUA. Taryba aptaria universiteto profesinius standartus, savo darbo kokybę ir rezultatus, remia rektorius ir vadovybę priimant sprendimus akademiniais klausimais.

IUA forumas yra atvira vieta aptarti profesinius klausimus, susijusius su IUA, ir akademinę politiką. Rektorius ir valdyba gali prašyti savo nuomonės bet kokiais klausimais, susijusiais su mokyklos veikla ir plėtra. IUA forumas vyksta bent kartą per metus.

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Islandų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MA

Iceland University of the Arts

Islandijos meno akademijoje tarptautinė magistrantūros programa remia jūsų individualią ir pažangią meno praktiką. Yra akcentuojama meno praktika ir tyrimai, siekiant sus ... [+]

Islandijos meno akademijoje tarptautinė magistrantūros programa remia jūsų individualią ir pažangią meno praktiką. Yra akcentuojama meno praktika ir tyrimai, siekiant sustiprinti įžvalgą apie šiuolaikinio meno kontekstų sudėtingumą. Mes ieškome lankstumo ir specializacijos medžiagose ir metodikose, reikalaujančiose, kad galėtumėte patys pozicijuoti, kritikuoti ir išspręsti problemas bei situacijas šioje srityje.

Jūs prisijungsite prie meninės ir intelektualios bendruomenės, besirūpinančios šiuolaikinio meno ir meno ugdymu. Jūs būsite į Reikjaviko miestą greta augančios, bet gyvybingos meno scenos įvairiose meno disciplinose. Viena iš unikalių Islandijos meno akademijos bruožų yra studentų artumas prie kitų meno sričių. Bendradarbiavimas skatinamas įvairiuose meno disciplinuose individualiai, taip pat per seminarus ir konkrečius projektus.... [-]

Islandija Reykjavík
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Iceland University of the Arts

MA dizainas: tyrimai ... [+]

MA dizainas: tyrimai

Norint išversti šią asmeninę viziją, MA dizaino programa prašo išaiškinti ir akivaizdžiai įmanomą realybę per atitinkamą žiniasklaidą: galite, pvz., Sukurti pramonės koncepciją, pasiūlyti naują jausmingą patirtį ar išgalvotą ateities realybės scenarijų. Naudodami tiek realias, tiek išgalvotas dizaino strategijas, mes siekiame sukurti etinį supratimą, formuoti dialogus, kurie užsiima šiuolaikine kultūra.

Galėsite naudotis įvairiomis rankomis ir žiniasklaidos priemonėmis. Per programą sukursite savo darbo procesą per kelis apsilankymus, susitikimus su ekspertais, pažintinius seminarus ir bendradarbiavimą. Jūs dalyvausite leidiniuose ir parodose bei kurkite internetines platformas jūsų projektų tarpininkavimui.... [-]

Islandija Reykjavík
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Iceland University of the Arts

Magistro programa muzikos kompozicijoje suteikia studentui galimybes kurti savo specialybės sritį kaip kompozitorių. Pabrėžiama, kad studentas gali ištirti, tobulinti ir ... [+]

Magistro programa muzikos kompozicijoje suteikia studentui galimybes kurti savo specialybės sritį kaip kompozitorių. Pabrėžiama, kad studentas gali ištirti, tobulinti ir tobulinti savo asmeninį kompozicinį požiūrį.

Be pagrindinio dalyko studentas gali pritaikyti studijų programą. Studentai gali rinktis iš skirtingų modulių muzikologijoje, muzikos teorijoje, elektroakustikos, instrumentų / orkestratorių ir tarpdisciplininių studijų, siekiant paremti savo interesų sritį. Studentų profesinių įgūdžių ugdymui studentas taip pat gali pasirinkti modulius verslumo ir projektų valdymo srityje.

Programa studentų kompozicijas atliks profesionalūs atlikėjai ir ansambliai, kurie specializuojasi šiuolaikinėje muzikoje. Nuo 2015 m. "Caput New Music Ensemble" buvo rezidencijos ansamblis. Departamentas taip pat dirba su "Ensemble Adaptor", "Siggi" styginių kvartetu, "Hljómeyki" ir "Spilmenn Ríkín".... [-]

Islandija Reykjavík
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Iceland University of the Arts

Ši dvylikos mėnesių magistrantnjros studijǐ programa yra klausimǐ tyrimas, kurio metu menininkams ir meno srities specialistams, skirtiems su veikla susijusiems menininkam ... [+]

Ši dvylikos mėnesių magistrantnjros studijǐ programa yra klausimǐ tyrimas, kurio metu menininkams ir meno srities specialistams, skirtiems su veikla susijusiems menininkams, eksperimentuoti ir plơtoti kaip specialistai ir mokslininkai, vykdant griežtą konsultavimą, plataus masto seminarus ir susitikimus su pirmaujančiais menininkais, mąstytojais ir kuratoriais iš viso pasaulio, kaip taip pat intensyvaus tarpusavio keitimo.

Per tris semestrus menininkai įsijungia į aplinką, skirtą praplėsti ir gilinti savo praktiką, taip pat gebėti kurti diskursą apie šią praktiką.

Magistrantnjros studijǐ programa yra kiekvieno menininko praktika, kuri yra tyrimo pradžios taškas, taigi tikimasi, kad kiekvienas besimokantis menas į kursą pateiks projektą, susijusį su rezultatais, kurį jie nori kurti ir realizuoti per 12 m ÷ nesių. Šis projektas turėtų būti konkretus jų interesams, klausimams ir rūpesčiams kaip menininkui, ir remtis jų egzistuojančia menine praktika.... [-]

Islandija Reykjavík
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Vadybos kursai

Iceland University of the Arts

Naujų auditorijų ir naujoviškos praktikos muzikos meistras suteikia būsimiems profesionaliems muzikantams žinias ir įgūdžius, kad taptų meniškai lanksčiais specialistais, ... [+]

Naujų auditorijų ir naujoviškos praktikos muzikos meistras suteikia būsimiems profesionaliems muzikantams žinias ir įgūdžius, kad taptų meniškai lanksčiais specialistais, galinčiais prisitaikyti prie įvairių socialinių situacijų.

Programa skirta studentams, turintiems aukšto lygio įgūdžių, norinčių pasiekti naujas auditorijas, mokydamiesi kurti ir vadovauti kūrybiniams projektams įvairiose meno, bendruomenės ir tarpsektorinėse aplinkose. Dėl to jie plėtos lyderystės įgūdžius ir bendradarbiavimą įvairiuose meno ir socialinėse srityse.

Meistras yra bendradarbiavimo programa, kurią siūlo kelios aukštosios muzikos mokymo institucijos iš Europos šalių. Studentai kreipiasi į vieną iš dalyvaujančių institucijų kaip savo priimančią instituciją, kuri taip pat skirs mokslo laipsnį. Jie gali nuspręsti dalį savo studijų dalyvauti vienoje iš kitų institucijų arba kitomis mainų priemonėmis, dėl kurių susitarta pagal programą, priklausomai nuo jų poreikio ir veiklos srities.... [-]

Islandija Reykjavík
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba