Iceland School of Energy – Reykjavik University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mokymo ekspertų kartos tvarios pasaulio

Islandija mokykla Energetikos petnešos patirtį, įgytą supratimą ir naudojant geoterminę energija, hidroenergija ir vėjo energiją, kuri galios Islandijos Bendrijoje.

Misija yra pasiūlyti aukštos kokybės mokymosi patirtį. Siūlo galimybių tyrimų, projektavimo ir sistemų tvaraus energijos valdymą, mes stengiamės gaminti ekspertai šioje srityje pasaulio bendruomenei.

Islandija Mokykla Energetikos dalis ir akredituota mokslo ir inžinerijos mokyklos Reikjavike universiteto Islandijoje.

Pasaulyje susiduria Efektyvesnis energijos poreikius, atsilikusias atsargas iškastinio kuro ir reikia skubiai spręsti CO2 kiekį, yra aišku, kad reikia toliaregiškas mokymą ir švietimą.

PARTNERIAI

Islandija mokykla Energija glaudžiai bendradarbiaujant su lyderių atsinaujinančios energetikos srityje, vienijančią tris svarbius organizacijas pagrindiniais partneriais:

Reykjavík Energetika Islandija GeoSurvey Reikjaviko universitetas

Akredituota mokslo ir inžinerijos mokyklos ne Reikjaviko universitetas Islandija mokyklos Energetikos dalis ir akredituota mokslo ir inžinerijos mokyklos Reikjavike universiteto Islandijoje.

Reikjaviko universitetas pabrėžia praktinės mokymosi, rengia studentus iššūkius jie susitinka po baigimo. Tai reiškia dirbti su kitais studentais baigiančių realų, realaus pasaulio užduotis ir projektus, dažnai bendradarbiaujant su įmonėmis ir institucijomis. Tai vienas iš būdų, kuriais studentai naudos iš GĮ platus ryšio pramonei. Klasės yra laikomi maža skatinti sąveiką tarp studentų ir dėstytojų.

Trumpa istorija 2007 balandžio mėn Reikjavikas Energetika, Reikjaviko universitetas ir Islandijos universitetas pasirašė susitarimą įsteigti Tarptautinę studijų programa tvarios energetikos tyrimų, vadinamas Reykjavik Energy Graduate School for Sustainable sistemų. REYST inauguracinis klasė pradėjo studijas 2008 rugpjūčio ir baigė savo pirmos klasės vasario 1 2010.

Priėmimo sąlygos Bendras

Visi pareiškėjai privalo būti baigę, arba būti paskutinių metų, bakalauro laipsnį kreiptis dėl mūsų studijų programas. Tiems, kurie galutiniame metų studijų, patenkinamai baigus laipsnio bus atvykimo sąlyga.

programos konkretus

Skirtingi siūlo ISE programos turi šiek tiek skirtingus rinkinius daugiau specifinių reikalavimų.

MSC Tvarios energetikos MSC Tvarios energetikos inžinerija Vasaros mokykla

Anglų kalbos reikalavimai

Pareiškėjai turi pateikti įrodymą savo anglų kalbos mokėjimą.

reikalingas minimalus TOEFL egzamino rezultatas 550 (213 kompiuterių testas, 79 interneto testas) IELTS bent 6,0 (tiek bendrojo, tiek akademinės nepriimami).

Kalba reikalavimas atsisakymas

Mes atsisakymas iš anglų kalbos sertifikatą reikalavimą iš šių aplinkybių:

Pareiškėjos gimtoji kalba yra anglų Jei pareiškėjas studijavo į aukštojo mokslo laipsnį ir dėstomąja kalba buvo anglų (minimalus reikalavimas 3 metai dieninių). Liudijimas iš universiteto reikės patvirtinti.

Vietos

Reikjavikas

Reykjavik University

Address
Reykjavik University
Menntavegi 1

101 Reikjavikas, Islandija
Interneto svetainė
Telefonas
+354 599 6200