Oficialus aprašymas

"Westfjords" universiteto centras yra ne pelno siekianti organizacija, įsteigta 2005 m. Kovo mėn. Ji turi 40 steigėjų, įskaitant visas šalies aukštojo mokslo įstaigas. Centras pradėjo veiklą 2006 m. Sausio mėn. "Vestrahús" Isfjörður mieste. Tame pačiame pastate įsikūrę Jūrų tyrimų instituto, Islandijos žuvininkystės laboratorijų ir Islandijos sniego lavinų tyrimų centro biurai. Čia taip pat yra "Westfjords" regioninės plėtros centras, o visos pastatuose dalyvaujančios organizacijos turi bendrą priėmimo įstaigą.

Universiteto centras siūlo tarptautiniu mastu orientuotą tarpdisciplininę magistro programą "Pakrančių ir jūrų valdymas", kuri mokoma anglų kalba. Programa rengia studentus užsiimti vienu iš įdomiausių ir svarbiausių dalykų šiandien: gamtos išteklių valdymas ir panaudojimas. Programa mokoma trijų savaičių moduliuose, o kiekvienas modulis taip pat siūlomas kaip trumpalaikis kursas.

Centras taip pat padeda universiteto studentams ir mokytojams iš už regiono ribų steigti kontaktus "Westfjords". Centras informaciją apie regioną teikia kaip įdomią alternatyvą ir erdvę moksliniams tyrimams, taip pat padeda studentams ir mokslininkams dirbti su mokslinių tyrimų projektais "Westfjords".

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

University Centre of the Westfjords

Pakrančių bendruomenės ir regioninė plėtra yra tarptautinė, daugiadisciplininė magistrantūros programa kaimo ir atokių vietovių vystymui praeityje ir ateityje. ... [+]

Programa specialiai remiasi sociologijos, makroekonomikos ir geografijos / planavimo principais ir praktika. Iki programos pabaigos studentai supranta pakrančių bendruomenių vystymosi pokyčius ir iššūkius, išmoko metodus ir įgūdžius, kad galėtų prognozuoti jų vystymąsi ir valdyti. Mokymo ir bendrojo bendravimo kalba yra anglų kalba. Mokymas vyksta Isafjordur.

Programa susideda iš 120 ECTS magistro lygio; tai apima 75 ECTS kursus ir 45 ECTS disertacijos forma. Visi kursai yra mokomi moduliuose. Programa prasideda rudens semestre, o pirmuosius metus sudaro pagrindiniai kursai ir pasirenkamuosius kursus iš mokymo tvarkaraščio.

Norint baigti 75 ECTS per vienus akademinius metus, kursai intensyviai rengiami nuo kitų metų rugpjūčio iki liepos mėn. Kursai svyruoja nuo 1 ECTS iki 8 ECTS ir svyruoja nuo pusės savaitės iki keturių savaičių ilgio. Numatoma, kad kiekviena ECTS imsis maždaug 25-30 valandų studentų darbo. Vidutiniškai studentai užima 2 ECTS per savaitę, kuri atitinka ne mažiau kaip 50 valandų darbo krūvį per savaitę.... [-]

Islandija Ísafjörður
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
18 - 24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University Centre of the Westfjords

Meistras pakrančių ir jūrų valdymo yra tarpdisciplininiai išteklių valdymo programa, kuri orientuota į pakrančių ir jūros klausimams ir daugiausia atkreipti ... ... [+]

Pakrančių ir jūrų valdymo yra tarptautinis, tarpdisciplininis Magistro laipsnis išteklių valdymo srityje. Programa pabrėžia idėjas ir metodus iš ekologijos, sociologija, ekonomika ir verslo studijų. Studentai baigia programą turi žinių apie įvairių ir vertingų išteklių pakrantės ir jūros, suprasti savo dabartinę būklę ir susirinko įrankius ir patirties vairuoti tausų jūrų išteklių.

Žinoma, kalba, įskaitant visą mokymo, yra anglų. Universitetas centras Westfjords siūlo šią programą bendradarbiaujant su Akureyri universitetas. Mokymas vyksta Isafjordur.

Patekimo į rinką reikalavimai Pagrindinė sąlyga priimti tai, kad pareiškėjai yra baigę bakalauro laipsnį; ar bakalauro, bakalauro ar lovos. Akcentuojamas pareiškėjas pagrindžia savo priežastis ir paaiškinti, kaip jie tikisi susieti programą į savo ankstesnio išsilavinimo ir patirties. Paraiškos forma yra prieinama, tiek elektroninės ir pdf formatu, ant universitetas centro interneto svetainėje.... [-]

Islandija Ísafjörður
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
18 - 24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Coastal Management Masters in Iceland - Student Story

Coastal Management Masters in Iceland - Student Activities

University Centre Of The Westfjords
Address
Sudurgotu 12,
400 Ísafjörður, Islandija
Interneto svetainė
Telefonas
+354 450 3040