University Centre of the Westfjords

Įvadas

Oficialus aprašymas

"Westfjords" universiteto centras yra ne pelno siekianti organizacija, įsteigta 2005 m. Kovo mėn. Ji turi 40 steigėjų, įskaitant visas šalies aukštojo mokslo įstaigas. Centras pradėjo veiklą 2006 m. Sausio mėn. "Vestrahús" Isfjörður mieste. Tame pačiame pastate įsikūrę Jūrų tyrimų instituto, Islandijos žuvininkystės laboratorijų ir Islandijos sniego lavinų tyrimų centro biurai. Čia taip pat yra "Westfjords" regioninės plėtros centras, o visos pastatuose dalyvaujančios organizacijos turi bendrą priėmimo įstaigą.

Universiteto centras siūlo tarptautiniu mastu orientuotą tarpdisciplininę magistro programą "Pakrančių ir jūrų valdymas", kuri mokoma anglų kalba. Programa rengia studentus užsiimti vienu iš įdomiausių ir svarbiausių dalykų šiandien: gamtos išteklių valdymas ir panaudojimas. Programa mokoma trijų savaičių moduliuose, o kiekvienas modulis taip pat siūlomas kaip trumpalaikis kursas.

Centras taip pat padeda universiteto studentams ir mokytojams iš už regiono ribų steigti kontaktus "Westfjords". Centras informaciją apie regioną teikia kaip įdomią alternatyvą ir erdvę moksliniams tyrimams, taip pat padeda studentams ir mokslininkams dirbti su mokslinių tyrimų projektais "Westfjords".

Vietos

Ísafjörður

University Centre Of The Westfjords

Address
Sudurgotu 12,

400 Ísafjörður, Islandija
Interneto svetainė
Telefonas
+354 450 3040