Oficialus aprašymas

Technologijos institutas AIDIMME yra privati ​​nevalstybinė nacionalinių organizacijų asociacija, kurios tikslas yra skatinti įmonių konkurencingumą per ID ir jų gamybos procesuose, ir jų produkcijose.

Nuo pat savo įkūrimo 1987 m. Jis vykdė veiksmus, susijusius su mokymo sritimi, kurių tikslas buvo ir yra mokyti techninius specialistus, galinčius iš karto prisijungti prie bendrovės, ir prisidėti prie įgytų žinių, siekiant nuolat tobulinti mūsų produktyvų audinį.

Dėl šių veiksmų 1993 m. Buvo pradėta iniciatyva, kuri, atsižvelgiant į patobulinimus ir atnaujinimus, reikalaujama per daugelį metų, pasiekė iki šiol magistro pramoninės nuotekų valymo ir perdirbimo inžinerijos .

Po daugelio metų, 2002 m., Atsižvelgiant į esamus įmonių procesų valdymo poreikius, buvo pradėtas taikyti "Kokybės sistemų magistras", "Aplinkos ir profesinės rizikos prevencijos valdymas" , profesinės praktikos kvalifikacija kaip vyresnysis technikas PRL .

2007 m . Ir prieš naująją Europos universitetų sistemą, gimtą Bolonijoje, ir būtinybę suteikti šių magistro laipsnių oficialų statusą, tarp AIMME ir Valensijos Katalikų universiteto (UCV) įsteigiamas bendradarbiavimo susitarimas, kuris tą patį patikrina abiejų laipsnių Švietimo ministerijos dalis.

2014 m. " AIMME" ir "UCV" siūlo, kad sistemos valdymo magistras suteiks papildomą vertę, skirtiną elementą, kuris pagerins mūsų studentų konkurencinę padėtį darbo rinkoje. Pagal šią analizę 2015-2016 mokslo metų pabaigoje pateikiamas naujas dvigubo magistro laipsnis, kuris baigia ankstesnio magistro laipsnį sistemų valdymo srityje, tačiau leidžia studentams gauti vieną universiteto magistro laipsnį viename kurse:

  • Magistro laipsnis integruotame kokybės sistemų, aplinkosaugos ir saugos bei sveikatos vadybos vadove
  • Profesinių rizikos prevencijos magistro laipsnis

Šis mokymas atliks kitą 2017-2018 m. Leidimą, jo leidimas Nr. 15, kuriame jau buvo parengta daugiau nei 500 studentų (12 - vienos ir 3 - dvigubos).

Galiausiai 2016 m., Po vienerių metų dirbant su AIDIMA technologijų centru , sujungiamos metalo technologijos (AIMME) ir medienos (AIDIMA) technologiniai centrai, dėl kurių buvo sukurtas Metalo apdirbimo technologijos institutas Mueble , Mediena, pakuotė ir sąjungininkai - AIDIMME , atnaujindama susitarimą su Valensijos Katalikų universitetu UCV, todėl nuo tada bendradarbiaujama universiteto magistro laipsniuose, AIDIMME - UCV .

Kitas kursas - AIDIMME -UCV magistro AIDIMME - 11-asis leidimas - tai Oficialiojo universiteto magistro laipsniai , leidžiantys studentams kreiptis dėl stipendijų, stažuotes, tęsti doktorantūros studijas, gauti taškus konkurso egzaminuose arba pripažinti jų laipsnius bet kurioje šalyje. Europos Sąjunga.

Programos mokomos:
  • Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

AIDIMME

Kaip ir verslo pasaulyje, naujovės yra esminė priemonė, siekiant pagerinti organizacijų ir žmonių konkurencingumą. ... [+]

Kaip ir verslo pasaulyje, naujovės yra esminė priemonė, siekiant pagerinti organizacijų ir žmonių konkurencingumą. Šiuo požiūriu 2013 m. Nusprendėme, kad po dešimties metų, kai dėsto "Sistemų valdyme" magistro laipsnį, nuo 2007 m. Universiteto meistras buvo būtinas, pritaikant nuosavybės struktūrą į pokyčius ir poreikius, kurie buvo sukurti tiek įmonėse, tiek profilyje absolventai, kurie įstojo į magistro laipsnį.

Dėl šio apmąstymo sukurtas naujas dvigubo magistro laipsnis, kurį reklamuoja Metalo apdirbimo, baldų, medienos, pakuotės ir Afinex technologijos institutas - AIDIMME ir Valensijos katalikiškasis universitetas - UCV. Laipsnis, susidedantis iš dviejų laipsnių, apimantis, viena vertus, integruotą sistemų valdymą ir, kita vertus, specialistų rengimą profesionalų rizikos prevencijos profesionalams. Padalinkite pavadinimą, dėl kurio atsiranda dvigubas meistras šiose dviejose srityse, leido mums suteikti didesnę specializaciją studentams, turintiems dvigubą laipsnį ir daugiau galimybių verslo praktikos srityje.... [-]

Ispanija Paterna
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Ištęstinės
1 metai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba