Escuela Albufera

Įvadas

Oficialus aprašymas

Įsikūręs L'Albufera nacionalinis parkas, mūsų akademija yra didelė tikimybė, išmokti ispanų Ispanijoje. Gamta yra visur aplink, ir jūs galite mėgautis apsistoję mūsų prabanga medienos pagaminti nameliuose, harmonijos su aplinka. Mes ne tik siūlome ispanų pamokų, bet taip pat siūlome neprilygstamą atostogas, mokytis, smagiai ir įsitraukti su žmonėmis iš kitų šalių ir kultūrų.

Kultūra keitimo punktas Valensijos čia!

Albufera mokykla taip pat siūlo jums įvairių laisvalaikio veikla, pavyzdžiui, žygiai, Paelja kulinarijos žinoma, dviračių nuoma, salsa šokių pamokas ir ekskursijoms. Arba, jei norite, galite tiesiog atsigulti į saulę ir mėgautis šviežių sangrija, o turintys kritimo mūsų šiltų paplūdimių ar galite atsipalaiduoti po geros Siesta mūsų atskiru baseinu po palme.

Visos šios savybės daro Albufera mokyklos ne tik kalbų mokykloje, bet idealus likimą praleisti savo atostogas ir mėgautis ir atrasti šiek tiek daugiau apie Valensijoje ir Ispanijoje.

Mūsų mokykla yra įsikūrusi nuostabioje gamtinėje aplinkoje, L'Albufera nacionalinis parkas, į El Saleris.

El Saler yra Valensijos rajone, tik 5 km nuo miestelio. Tai su dideliu gamtos paveldo ir puiki vieta plotas atrasti tiek, kosmopolitiška ir tradicinis, puses Valensijoje ir pasinerti į šio nuostabaus kultūros šaknų.

Gyvenimo sąlygas:

Vietos

Valensija

Address
Carrera Del Riu 556
El Saler

46012 Valensija, Valensijos bendruomenė, Ispanija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: