Artidi Escuela Superior

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mūsų istorija

Dešimtajame dešimtmetyje grupė verslininkų pradėjo savo profesinę veiklą kaip langų dailidės ir prekybininkai Barselonoje. Palaipsniui komercinių dekoravimo paslaugų pasiūla plečiama ir kitoms bendruomenėms, 1990 m. Atidarant pirmąjį prekybos rūmų langų dekoravimo kursą Barselonoje, o vėliau plečiantis.

Dešimtajame dešimtmetyje buvo užmegztas formavimo ryšys su Barselonos universiteto Švietimo institutu, kuris 1995 m. Komercijos ir rinkodaros profesoriams dėstė pirmąjį langų dekoravimo ir platinimo kursą. Komandos įvairovė leido suderinti profesionalias paslaugas tarptautiniu mastu pripažintose įmonėse ir sukurti naujus mokymo planus, skirtus įmonėms, rotušėms, sąjungoms, asociacijoms ir kitoms profesinėms grupėms.

Verslo ryšiai, mokymo pripažinimas ir specialistų poreikis leido atsidaryti „ÁRTIDI“ langų apdailos mokyklą, seną 1910 m. Metalo dirbinį, įkurtą siekiant paruošti naujus specialistus. Šiuo metu mes išsiplėtėme ir tapome didžiausia Europoje lango dekoravimo ir vaizdinės rinkodaros bei su prekyba susijusio mokymo mokykla Europoje.

filosofija

ÁRTIDI filosofija yra mokymo pradininkė, nes mes ne tik mokome. Mūsų studentai diegia naujoves ir tobulina verslo ir komercijos pardavimo strategijas. ÁRTIDI siūlo strategijas ir mokymus, kaip tai pasiekti. „ÁRTIDI“ studentai yra žinomi verslo sektoriuje ne tik kaip profesionalūs ekspertai, bet ir kaip pardavimų metodų novatoriai.

Mūsų studentai mokosi būti informuoti, kad turi savo kriterijus ir sprendimą. Studentai, kurie pateikia naujienas, kuria tendencijas ir atranda rinkos poreikius, nes mes juos motyvuojame ir mokome, kaip tai padaryti.

Kaip priversti mūsų studentus nustatyti tendencijas? Mokykloje jie moko tam tikras klases analizuoti rinką ir atrasti naujovę. Apskritieji stalai, kuriuose studentai tampa „Coolhunter“ ir prisideda prie savo vizijos apie naujas tendencijas. Motyvacijos ir kūrybiškumo užsiėmimai. Jie dalyvauja konferencijose, kuriose yra pagrindiniai veikėjai, generuoja kūrybingus veiksmus, originalius ir realius rezultatus. Savarankiški studentai, kuriantys prekės ženklo tendencijas.

Metodika

„ÁRTIDI“ programoje dėstomas pripažintas, profesionalus, daugiakultūris mokymas, turintis atvirą ir daugiskaitą požiūrį, kuris skiriasi nuo kitų formacijų. Mūsų daugiau nei 20 metų profesinės ir mokytojo karjeros patirtis parodė, kad norėdami būti geri profesionalai turite išmokti dirbdami realiose erdvėse ir su kvalifikuotais specialistais.

ARTIDI metodika turi tikrą tarptautinį pripažinimą, peržengiantį įprastų kursų realizavimą. Nuo konkrečiausios ir išsamiausios teorijos iki novatoriškiausių strategijų žinojimo, savo mokykloje mes siekiame formuojamojo meistriškumo. Mokymo metodas yra praktiškas, efektyvus ir tikras, nes tik ÁRTIDI turi infrastruktūrą, skirtą tik tokio tipo mokymams.

Studentai dalyvauja išsamiuose mokymuose, apimančiuose visus aspektus, tokius kaip tikri vitrinos, originalių ir dekoratyvinių elementų dizainas iki vaizdinės rinkodaros realioje parduotuvėje ir naujausias kompiuterinis įrankis išskirtiniams mūsų mokyklos mokymams. Be parduotuvių dizaino, baldų, 3D prekių išdėstymo ir verslo praktikos. Formacinis rezultatas pasiekiamas pažangiausiais metodais, skatinančiais mokymą nuo profesinių vertybių, požiūrio ir strategijų.

119504_54e5d044495baa14f6da8c7dda7930791c3bd8e2554c704c732a78d0904dc05a_1280.jpg

Patogumai Vizualinis prekių tiekimas ir langų dekoravimo zona

„Tai, ko mes mokomės, mes išmokstame darydami“ Ši Aristotelio citata apibūdina mokymą Ártidi. Langų spinta ir vizualus prekybininkas turėtų būti išmokyti praktikuoti. Projektavimas, konstravimas ir surinkimas yra tikroji seka, pagal kurią šie specialistai turėtų būti mokomi. Todėl „Ártidi“ infrastruktūra yra didžiausia Europoje, skirta tokio tipo mokymams.

„Londono architektų mokyklos“ atstovai, taip pat kita nacionalinė ir tarptautinė žiniasklaida paminėjo mūsų patalpas kaip tinkamiausias aukštos kvalifikacijos specialistams kurti.

Teoriniai kabinetai; dirbtuvės, aprūpintos daugybe įrankių ir medžiagų; bandomosios parduotuvės praktika nuo prekių rodymo, atmosferos iki įmonės įvaizdžio kūrimo; 3D dizaino klasė ir daugiau nei 40 realių įvairių tipų vitrinų ir apšvietimo lempučių, kurios sudaro mūsų daugiau nei 1000m2 patalpų. Mes taip pat turime daugiau nei 100 įmonių manekenų, realių prekių parduotuvių ir lauko terasą.

Mūsų sukurta infrastruktūra leidžia studentams mokytis realioje aplinkoje, ne tik standartiniame mokyme.

Kokybės ir mokymo garantija

Šiuo metu mokymo kursų vedimas yra būtinas norint būti šio konkurencingo darbo pasaulio dalimi. Tam yra skirtingi vertinimo veiksniai, kad suinteresuotosios šalys galėtų įvertinti tinkamiausią pasirinkimą.

Kokybės ir formatyvinės garantijos antspaudas yra nacionalinių savireguliacijos mokymų apie langų dekoravimo ir vaizdinės prekybos sektoriuje koncepcija. Ženklelis, garantuojantis besidomintiems kursais; kad švietimo plano, taip pat ir mokymo personalo, valdymas, programavimas, sudarymas ir planavimas; Juos vykdė ir prižiūrėjo kvalifikuoti specialistai mokymo inžinerijos srityje.

Nuo 1992 m. Mes skatiname ir prisidedame prie tobulėjimo švietimo srityje. CGF ženklelis identifikuoja „Ártidi“ kaip mokymo centrą, kuriame visose mokymo programose yra kokybė ir garantija.

Vietos

Barselona

Address
Calle de la Llacuna, 50
Barselona, Katalonija, Ispanija