Barcelona School of Management · Pompeu Fabra University

Įvadas

Oficialus aprašymas

UPF Barselonos vadybos mokykla yra Pompeu Fabra universiteto vadybos mokykla, vienas iš geriausių universitetų pasaulyje pagal svarbiausius tarptautinius reitingus. Tai yra Pompeu Fabra universiteto Tęstinio mokymo instituto dalis, kuriai vadovauja universiteto rektorius. Mūsų misija - ugdyti specialistus, kurie transformuos visuomenę, ginčydami mokslo normas ir socialinį sąmoningumą. Mes siūlome magistro studijų programas, magistrantūros studijas ir specializacijos kursus verslo administravimo ir vadybos, teisės, politikos ir viešojo valdymo, kūrybiškumo ir technologijų, ekonomikos, sveikatos valdymo ir mokslo, komunikacijos, žurnalistikos ir vertimo, rinkodaros ir prekės ženklų, apskaitos ir finansų bei žmogaus Ištekliai. Mes apibrėžiame vadybą kaip šaltinį, kuris yra bet kokio profesinio tobulėjimo pagrindas; tai nėra susijusi tik su verslo ar vadovavimo vaidmenimis. Mes matome švietimą kaip ryšį tarp universiteto ir bendrovės. Dėl šios priežasties visas magistro studijas ir magistrantūros studijas kuria kartu prestižiškiausi mokslininkai ir gerbiami pirmaujančių kompanijų bei valdžios institucijų specialistai.

608_img4.jpg

Kodėl rinktis mus?

Kadangi tai yra Pompeu Fabra universiteto verslo mokykla, viena iš geriausių pasaulio universitetų pagal pagrindinius tarptautinius reitingus:

  • Pagal "Times" aukštojo mokslo reitingą (2015 m.) Yra 12 geriausių universitetų pasaulyje iki 50 metų amžiaus.
  • Pagal "U-Multirank" (2015 m.) 10 geriausių Europos universitetų
  • Į viršų 400 universitetų pagal akademinį reitingą pasaulio universitetų (2014). Aukščiausias ispanų universitetas socialinių mokslų srityje

Dėl jos nacionaliniu ir tarptautiniu mastu pripažintų dėstytojų; sujungiant geriausius UPF dėstytojus, mokymo, mokslinių tyrimų ir mokslo lyderius su aukštos kvalifikacijos direktoriais ir geriausių rinkos įmonių specialistais. Dėl jo išsamios, daugialypės valdymo vizijos, kuri apibrėžiama kaip bet kokio profesinio tobulėjimo pagrindas; tai nėra susijusi tik su verslo ar vadovavimo vaidmenimis. Pasimėgauti tarptautine mokymosi patirtimi visuose savo universitetuose. 2015 m .:

  • Tarp studentų yra atstovaujama 45 tautybės
  • 82% stipendijų skiriama tarptautiniams studentams
  • 71% Mokslo magistrų mokymo darbuotojų, išsilavinusių prestižo universitetuose už Ispanijos ribų

Dėl tvirto ryšio su pramone. 2015 m .:

  • Daugiau nei 900 studentų lankė stažuotes.
  • Su kompanijomis buvo pasirašyta daugiau nei 1200 praktikos sutarčių

Dėl savo didingos vietos dinamiškame, kosmopolitiniame Barselonos mieste ir jo simboliškose patalpose: Ciutadella Campus, Balmeso pastato, Poblenou Campus ir Mar Campus. Už savo paramą ir įsipareigojimą studentų talentui ir motyvacijai. Praeitais metais:

  • 29 magistro studijų studentai pasinaudojo magistrantūros stipendijomis
  • 26 "Talentų" stipendijos skiriamos pačios puikiausios "Barcelona School of Management" studentams

Kadangi 91% studentų rekomenduos mokyklos magistro studijas ir antrosios pakopos studijas draugams.

Vietos

Barselona

UPF Barcelona School Of Management

Address
Barcelona School of Management
Balmes, 132-134


08008 Barselona, Katalonija, Ispanija
Telefonas
+34 935 42 18 00

Akreditacijos

EFMD Equis Accredited