Barcelona Graduate School of Economics

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kodėl mokytis Barcelona GSE

Barcelona GSE yra pirmaujanti aukštojo mokslo studijų ir tyrimų institucija ekonomikos, finansų ir duomenų mokslo srityse.

Į Barseloną vežame talentingus, motyvuotus studentus iš daugiau nei 40 šalių ir sujungiame juos su aukščiausio rango tyrėjais, patyrusiais dėstytojais, tarptautiniais absolventais ir stipriu įdarbinimo tinklu.

Mūsų griežtų vienerių metų magistro programų tikslas yra paruošti absolventus profesinei ir akademinei karjerai, kuriai reikalingas intensyvus analitinis mąstymas ir lanksti mąstysena.

Nobelio premijos laureatai padeda kurti magistro laipsnį

Mūsų mokslinė taryba, kurią sudaro daugiau kaip 30 vadovaujančių mokslininkų, įskaitant 11 Nobelio ekonomikos laureatų, teikia strategines gaires programų kūrimui.

"Top 10 institutų Europoje" už ekonomikos tyrimus (RePEc)

Mes taip pat vertiname RePEc 20 pasaulio ekonomikų skyriuose. Be to, abi Barcelona GSE steigimo universitetai, Universitat Pompeu Fabra ir Universitat Autònoma de Barcelona yra vertinami pagal QS pasaulio universiteto ekonomiką

Mūsų absolventai gauna konkurencines darbo vietas

93% absolventų, priimtų per 6 mėnesius nuo magistro laipsnio įgijimo, jiems padėjo mūsų skirta karjeros tarnybų komanda.

Kas išskiria Barcelona GSE

Patenka į 10 geriausių Europos ekonomikos tyrimų institucijų (RePEc) sąrašą

Mūsų absolventai gauna konkurencingą darbą
94% absolventų įdarbina per 6 mėnesius po to, kai baigė magistro studijas

Nobelio premijos laureatai padeda plėtoti magistro laipsnį
Mūsų magistrantūros programos suteikia oficialius laipsnius pagal ES teisę ir gauna strategines rekomendacijas iš Barcelona GSE iš daugiau kaip 30 pirmaujančių akademikų, įskaitant 11 Nobelio premijos laureatų.

2020 m. Klasė iš pirmo žvilgsnio

2020 m. Klasę sudaro 193 mokiniai iš 43 šalių, kurių amžiaus vidurkis - 25 metai. Dauguma studentų turi ekonomikos ar finansų bakalauro laipsnius. Kiti yra kilę iš inžinerijos, matematikos ar kitų sričių.

Studentai iš viso pasaulio

85% 2020 m. Klasės mokinių yra iš Ispanijos, o 50% studentų - iš Europos. Šie mokiniai į klasę įtraukia turtingą profesinės patirties, kultūrinių perspektyvų ir asmeninės patirties derinį.

Darbo patirtis prieš magistro programą

2020 m. Klasėje turime 80% studentų, kurie ateina tiesiai iš bakalauro laipsnio studijuoti magistro. Likę studentai turi profesinės patirties konsultavimo įmonėse, tarptautinėse organizacijose ir bankuose, taip pat tyrimų institucijose ir vyriausybinėse agentūrose.

Gyvenimas Barselonoje

Su septyniais universitetais ir daugybe mokslinių tyrimų įstaigų "Barselona" yra viena iš labiausiai įkvepiančių aplinkų, skirtų studentams ir mokslininkams gyventi ir studijuoti.

Ši intelektualiai patraukli atmosfera kartu su Barcelona GSE vieta dviejų universitetų, įsikūrusių tarptautiniu mastu, universitetuose, suteikia mūsų studentams dinamišką akademinę aplinką.

Vietos

Barselona

Address
Ramon Trias Fargas 25-27
08005 Barselona, Katalonija, Ispanija
Telefonas
+34 93 542 1234