Barreira Arte + Diseño

Įvadas

Oficialus aprašymas

Pasirinkti studijas Barreira AD reiškia pasirinkti įstoti į kitokią, įvairią, kūrybingą aplinką; aplinka, kurioje galite būti tuo, kuo norite, nes mokiniai ir mokytojai gerbia ne tik skirtumą, bet ir asmenybės, talento bei paties balso konstravimą.

Barreira AD, mada, grafinis dizainas, interjero dizainas, 3D animacija, vaizdo žaidimai ir kinas yra dėstomi skirtingose oficialiose programose - tarpiniuose ir aukštesniuose laipsniuose, aukštesnėse studijose, lygiavertėse universitetiniam laipsniui - ir magistrantams, taikant metodą, pagrįstą taikomosiomis žiniomis: mūsų studentai Jie mokosi dirbdami kūrybinius projektus su tikru susirašinėjimu profesiniame sektoriuje, kuriam jie yra skirti.

Daugelis iš šių projektų vykdomi su tokiomis svarbiomis įmonėmis kaip „Porcelanosa“, „IKEA“ ar „El Corte Inglés“, taip pat vykdant tarptautinius mokymus sostinėse apie Niujorko, San Francisko, Milano ar Kopenhagos svarbą.

Mūsų kabinetai ir dirbtuvių kabinetai yra aprūpinti naujausiomis technologinėmis priemonėmis, kad studentas turėtų įrankius, su kuriais jis dirbs baigęs studijas centre.

Nes jei kažko ieškoma Barreira AD, be to, kad ugdome individualius ir kolektyvinius talentus, tai yra mūsų studentų ir studentų paruošimas taip, kad jie išeitų iš darbo rinkos su garantija, kad tai, ką jie išmoko, leis jiems pasirinkti dirbti Aukščiausias lygis dėka skirtumų, kurie juos daro išskirtinius. Tai daro juos daugiau.

Susipažink su centru

Mokykla yra įsikūrusi senojoje šepečių gamykloje, esančioje Gran Vía Fernando el Católico, kuri dėl savo išskirtinio pobūdžio yra įkvėpimo ir kūrybiškumo šaltinis.

Bendras universiteto miestelio plotas yra 3000 m2, paskirstytas tarp technologinių klasių, kuriose įrengti naujausios kartos kompiuteriai, dirbtuvių kabinetai, teoriniai kabinetai, daugiafunkcinis kambarys, bendrosios patalpos, studijų zona ir nuosava erdvė „La Cepillería“, kurioje paprastai rengiamos konferencijos, centro organizuojami renginiai ir parodos.

Technologijų klasėse yra speciali įvairių menų disciplinų programinė įranga ir interneto ryšio vietos, leidžiančios studentams retkarčiais naudotis asmeniniais kompiuteriais; Lygiai taip pat universiteto miestelyje veikia belaidis internetas.

Mokymo metodas

Brush metodas yra Barreira AD metodologija, kurios filosofija yra tyrimų ir įgytos ilgametės patirties rezultatas.

Dėstymas yra susijęs su studentų individualių sugebėjimų ugdymu, siekiant maksimaliai padidinti jų kūrybiškumą ir padėti jiems išsiugdyti konkrečius įgūdžius ir sugebėjimus.

Dalykai yra pagrįsti projektais, kuriuose studentas dirba aplinkoje, susijusioje su profesine tikrove. Komandinis darbas ir daugiadalykiškumas tarp skirtingų dizaino šakų yra lemiami veiksniai metodikoje, taikomoje „Barreira A D“.

Nuolatinis įsipareigojimas dėstyti naujoves ir naujų technologijų naudojimą, kaip pagrindinę taikomojo meninio mokymo paramą, daro Brush metodą nuoroda į dizaino švietimą.

130647_photo-1522202176988-66273c2fd55f.jpgBrooke Cagle / Unsplash

Mūsų miestas

Valensija yra trečiasis svarbiausias Ispanijos miestas, Europos šalis, į kurią atvyksta dauguma „Erasmus“ studentų, ir tai mūsų nestebina: Viduržemio jūros baseino įsikūrusi Valensijos bendruomenės sostinė suteikia puikią gyvenimo kokybę jos gyventojams, nuolatiniams gyventojams ir retkarčiais. . Saugus, šiltas, draugiškas, žalias, kultūringas, gyvas, gerai sujungtas: gyvenimas Valensijoje yra patirtis, kurią žymi šviesa, džiaugsmas ir asmeninio bei darbo augimo galimybės, kurias siūlo miestas.

Pažeidžiamų grupių samdymas

„Barreira Arte y Diseño“ pasinaudojo 2019 m. Subsidijos iš „SERVEF - LABORA“ (Valensijos užimtumo ir mokymo tarnyba - „Generalitat Valenciana“) subsidija, numatyta 2018 m. Gruodžio 28 d. „Servei Valencià d'Ocupació“ generalinio direktoriaus rezoliucijoje. i Formació, paskelbta DOGV, 2019 m. sausio 17 d., kuria pagal tam tikrą pažeidžiamų grupių neterminuoto įdarbinimo skatinimo Valensijos bendruomenės teritorinėje srityje programą, reglamentuojamą 10 įsakymu / 2018 m. Liepos 12 d. „Conselleria d'Economia tvarus“, „Sectors Productius“, „Comerç i Treball“, paskelbtas 2018 m. Liepos 16 d. DOGV.

Subsidija, suteikta pažeidžiamų grupių neterminuotam įdarbinimui.

Profesionalizacijos programa

Oficialus aukštojo mokslo centras „Barreira AD“ suteikia galimybę studentams, baigusiems studijas, būti informuotiems apie įvairius darbo pasiūlymus, atvykstančius į mokyklą. Tarp privačių kompanijų ir oficialių mokyklų yra kontaktai, norintys, kad mūsų studentai pasiūlytų jiems darbo vietą.

Iš stažuotės skyriaus ir per vadinamuosius užimtumo mainus pasiūlymai siunčiami besidomintiems, tokiu būdu palaikant ryšius su buvusiais studentais ir laikant tiltu tarp jų ir darbo pasaulio.

Yra daugybė kompanijų, kurios teikia mums susidomėjimą mūsų absolventais ar pastaraisiais karjeros metais, norėdamos juos įtraukti į savo darbo jėgą: komunikacijos agentūros, mados ir architektūros firmos, dirbtuvės, dizaino, animacijos ar plėtros studijos. Vaizdo žaidimai kreipiasi į „Barreira AD“ ieškodami naujų talentų.

Bendradarbiavimas ir praktika versle

Įvairių ekonomikos sektorių įmonės ir organizacijos turi „Barreira AD“, kad baigtų studentų mokymus pagal praktikos sutartis, kurios paruošia kandidatus į realų darbo pasaulį.

Mūsų studentai, norėdami įgyti studijų laipsnį, privalo vykdyti mokymo programas. Be to, mes turime savo planą, kaip įgyvendinti savanorišką praktiką, kuri bus derinama su kiekvieno studento mokymo veikla, tačiau bus individualizuota taip, kad įmonės profilis ir studento interesai bei jų poreikiai derėtų kartu.

Kiekvienais metais naujos įmonės, besidominčios besimokančiųjų priėmimu, užmezga ryšį su mokykla. Daugelis iš jų kartojasi metai iš metų, taip bendradarbiaudami formuodami naujas kūrybų kartas.

Geriausia dizaino mokytojų komanda

Mūsų atsidavimas švietimui pasireiškia mūsų dėstytojų kokybe: nuo to prasideda geras mokymas, todėl mūsų mokymo komanda, nuo nuolatinių mokytojų iki įvairių bendradarbių, kuriems turime dėstyti kursus, meistriškumo klases ar seminarus, yra profesionalai nuolat atnaujinamas, o tai leidžia mums pasiūlyti studentams naujausias tendencijas ir rinką.

Vietos

Valensija

Address
Gran Vía Fernando el Católico 69
Valensija, Valensijos bendruomenė, Ispanija