Barreira Arte + Diseño

Įvadas

Oficialus aprašymas

131426_BarreiraADluz-low.jpg

Pasirinkti studijas Barreira AD reiškia pasirinkti įstoti į kitokią, įvairią, kūrybingą aplinką; aplinka, kurioje galite būti tuo, kuo norite, nes mokiniai ir mokytojai gerbia ne tik skirtumą, bet ir asmenybės, talento bei paties balso konstravimą.

„Barreira AD“, turinti daugiau nei 60 metų patirtį, dėsto mados dizainą, grafinį dizainą, interjero dizainą, 3D animaciją, vaizdo žaidimų dizainą ir kiną įvairiose oficialiose programose - vidutinio ir aukštesnio laipsnio, aukštojo mokslo, prilygstančio universitetiniam laipsniui - ir Tarptautiniai meistrai , taikant metodą, pagrįstą taikomosiomis žiniomis: mūsų studentai mokosi dirbdami kūrybinius projektus su tikra korespondencija profesiniame sektoriuje, kuriam jie skirti.

Mūsų kabinetai ir dirbtuvių kabinetai yra aprūpinti naujausiomis technologinėmis priemonėmis, kad studentas turėtų įrankius, su kuriais jis dirbs baigęs studijas centre.

Nes jei kažko ieškoma Barreira AD, be to, kad ugdome individualius ir kolektyvinius talentus, tai yra mūsų studentų ir studentų paruošimas taip, kad jie išeitų iš darbo rinkos su garantija, kad tai, ką jie išmoko, leis jiems pasirinkti dirbti Aukščiausias lygis dėka skirtumų, kurie juos daro išskirtinius. Tai daro juos daugiau.

Kas mums yra „DAUGIAU“?

BE DAUGIAU nėra tik „Barreira AD“, tai jūs. Tokie žmonės kaip jūs, kurie tikėjo pasirinkę kitokį kelią, visi žmonės, kurie savo kūrybingumo dėka kuria geresnį pasaulį. Jūs, kurie atidėliojote tradicinius ir pasirinkote sau, kad esate daugiau.

Jei pasirinksite svajoti, o ne derėtis, jei pasirinksite naujovišką, o ne įprastą, jei pasirinksite pertvarkyti, jei nuspręsite kurti, ... pasirinksite BŪTI DAUG.

Studijos Valensijoje (Ispanija)

Valensija yra trečiasis svarbiausias Ispanijos miestas, 2022 m. Ji taps Pasaulio dizaino sostine. Į Europos miestą atvyksta daugiau studentų iš užsienio, ir tai mūsų nestebina: Viduržemio jūros maudoma Valensijos bendruomenės sostinė teikia puikų įspūdį. gyvenimo kokybė jo gyventojams, įprasta ir retkarčiais. Saugus, šiltas, draugiškas, žalias, kultūringas, gyvas, gerai sujungtas: gyvenimas Valensijoje yra patirtis, kurią žymi šviesa, džiaugsmas ir asmeninio bei darbo augimo galimybės, kurias siūlo miestas.

Mokymo metodas

„Barreira AD“ metodika iš esmės grindžiama studentų kompetencija.

Mes išsiskiriame, įtraukdami savo studentus į geriausius darbus, remdamiesi šiomis kolonomis:

  • Geriausia mokymo komanda. Tai yra mūsų ženklelis ir labiausiai giriamas mūsų centras. Mes turime aktyvių profesionalų, kurie užima labai svarbią vietą dizaino pasaulyje ir, be abejo, siūlo studentui realią ir elitinę viziją, nukreipdami juos į būsimą profesinę karjerą, plečiant kontaktų tinklą ir netgi palaikydami jų realūs profesionalūs projektai.
  • Susitarimai su įmonėmis. „Barreira AD“ siūlo 3 profesinės praktikos vietas kiekvienam studentui, be realių projektų ir seminarų. Turime platų susitarimų tinklą su aukšto lygio ir gerbiamomis įmonėmis, tokiomis kaip: „IKEA“, „Porcelanosa“, „Samsung“, „Google“, „Fantasy“, „Centro Sperimentale di Cinematografia“, Agatha Ruiz de la Prada, „Dolby Labs“, „Polimoda“, „Istituto Marangoni“, „Habitat“, IBM , AMIN, Leroy Merlin, „SKY Television“, „El Corte Ingles“, KANADA, HBO Ispanija, „Ogilvy“, „Telva“, „Casual Hotels“, 3D dviviečiai, NUKE, ...
  • Profesinė tikrovė. Nuo pirmos dienos, kuri prasideda Barreira AD, studentas mokosi realių profesinių aspektų. Tiek kontaktai su profesionalais, realių projektų įmonėms įgyvendinimas, kai jie puoselėja savo žinias kartu su savo CV.
  • Internacionalizacija Labai svarbu, kad mūsų studentai turėtų skirtingas perspektyvas, kad jie maitintųsi skirtingomis kultūromis ir kad visos durys būtų atviros. Todėl visos „Barreira AD“ mokymo programos apima mokymo keliones, mokytojus ir tarptautinius projektus (CUMULUS, ELIA, ERASMUS).
  • Naujovės Nuolatinis įsipareigojimas mokyti naujovių ir naujų technologijų naudojimo kaip pagrindinė parama.

Vietos

Valensija

Address
Gran Vía Fernando el Católico 69
Valensija, Valensijos bendruomenė, Ispanija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis