Oficialus aprašymas

Misija

Blanquerna , kaip daugiakalbystės universiteto bendruomenė , įkvėpta krikščioniškojo humanizmo principų. Jis turi misiją teikti neatskiriamą išsilavinimą tam, kad asmenys galėtų tapti kompetentingais specialistais, su plačiąja prasme etikos ir pažeista socialinės transformacijos. Taigi, sugebėjimas kurti žinias, orientuotas į teisingumą ir bendrą gerovę .

Vizija

Būtina pripažinti tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu lygmenimis, taip pat savo konkrečiam ir novatoriškam švietimo stiliui . Be to, puikiai formuojasi profesionalai, turintys didelį užimtumo lygį, taip pat stipri socialinė atsakomybė . Galiausiai, dėl to, koks jų mokslinių tyrimų poveikis visuomenei.

Vertybės

Programs taught in:
Anglų
Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MA

Blanquerna - Universitat Ramon Llull

Šis magistro laipsnis yra tokio pobūdžio Europoje. Programa suteikia studentams galimybę studijuoti ir suprasti komunikacijos valdymo principus, būdingus tarptautinėje ar ... [+]

Šis magistro laipsnis yra tokio pobūdžio Europoje. Programa suteikia studentams galimybę studijuoti ir suprasti komunikacijos valdymo principus, būdingus tarptautinėje arenoje veikiančioms įmonėms ir organizacijoms, akcentuojant sėkmingą strateginių komunikacijos priemonių ir viešųjų ryšių bei viešųjų reikalų priemonių taikymą.

Kursas mokomas tik anglų kalba, o žinomų mokytojų fakultetas dalijasi su JAV, JK ir likusia Europos dalimi. Programos turinys atitinka augančią pasaulinio sektoriaus paklausą. Meistras renka pirmaujančias ryšių ir viešųjų ryšių agentūrų bei konsultacinių bendrovių pasaulines tendencijas, taip pat reaguoja į didžiųjų tarptautinių įmonių poreikius, kurie reikalauja pasaulinių komunikacijos projektų, tačiau turi tiek vietos, tiek ir vietos tapatybę.... [-]

Ispanija Barcelona
October 2019
Dieninės
1 metai
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba