CEI International Affairs Escuela Diplomática de Barcelona

Įvadas

Oficialus aprašymas

CEI tarptautiniai reikalai - tai institucija, kuri dirba su diplomatijos ir tarptautinių santykių specialistais. Pagrindinis tikslas - padėti jiems tobulinti savo žinias ir ugdyti savo asmeninius įgūdžius ar gebėjimus siekti meistriškumo; taip pat mokyti naujus specialistus, kad jie galėtų pasiekti diplomatinę karjerą, tarptautinę viešąją funkciją, regioninę ir vietos administraciją, nevyriausybines organizacijas arba specializuotis viešosios ir įmonių diplomatijos srityje.

Ši užduotis kartu su moksliniais tyrimais ir dialogu, skatinama seminaruose ir konferencijose, apibrėžia tris pagrindines CEI tarptautinių reikalų linijas.

30 metų vadovavimas šioje srityje mus palaiko. NVS tarptautiniai reikalai Barselonoje gimė 1987 m. Gruodžio mėn., Juos sukūrė Užsienio reikalų, Europos Sąjungos ir bendradarbiavimo ministerija, Barselonos universitetas ir bankininkystės fondas „la Caixa“. Nuo tada jos įsipareigojimas buvo stengtis tarptautiniai santykiai, diplomatija, teisė, ekonomika ir daugiašalė politika.

CEI tarptautiniai reikalai yra centras, prijungtas prie Barselonos universiteto.

111530_20190306uv0vxtc0p7rZcZtP_5ku6H_large.png

Vietos

Barselona

Address
Finca Agustí Pedro Pons
Av. Vallvidrera, 25
08017 Barcelona

Barselona, Katalonija, Ispanija