CESCOMPOL - Centro de Estudios Superiores de Comunicación y Marketing Político

Įvadas

Oficialus aprašymas

ŽINOMA CESCOMPOL: KOMUNIKACIJA IR POLITIKA

The Centras Aukštesniųjų studijų komunikacijos ir politikos rinkodara Tai yra privati ​​įstaiga, skirta mokymo, mokslinių tyrimų ir konsultavimo įvairiose srityse, susijusiose su politikos įgyvendinimo. Remiantis Madride, centras veikia šalies ir įvairių Lotynų Amerikos šalyse.

Nuo pasaulio ir tarpdisciplininio perspektyvos dėmesys skiriamas valstybės tarnautojų ir įstaigų vadovų, analitikų ir politinių konsultantų mokymus, taip pat privataus sektoriaus specialistams, susijusių su valdžios reikalus.

Centras yra sudaryta iš akademikų ir nacionalinių konsultantų bei tarptautinių organizacijų, turinčių patvirtintą patirtį projektuojant, įgyvendinant ir vertinant viešosios politikos, valdžios planai trijų lygių vyriausybės, komunikacijos strategijas ir politinio marketingo ir rinkimų kampanijų ,

VEIKLA CENTRAS

MOKYMAS

Studijų programos, bendradarbiaujant su universitetais ir akademinių institucijų yra orientuota į specializacijos studentas politinės konsultacijos, politinės rinkodaros, rinkimų kampanijų, institucinių ryšių, santykių žiniasklaidos analizė, politinių scenarijų , projektavimas ir vykdymas viešosios tvarkos, saugumo, gynybos, geostrategijoje, tarptautinių santykių ir valstybės reikalus (fojė).

TYRIMAS

Tekstų, darbo dokumentai ir ataskaitos paskelbimo, kaip mokslinių tyrimų srityse kaip mokymas rezultatas, yra vienas iš pagrindinių elementų centras.

KONSULTACIJA

Pažangiosios komunikacijos studijų ir politikos rinkodaros centras padeda vyriausybėms trijų vyriausybių, taip pat politinių partijų ir privačių subjektų, susijusių su visuomenės veiksmų nurodytose konkrečiose srityse.

Vietos

Madridas

Address
Calle Trinidad, 1
Alcalá de Henares

28801 Madridas, Madrido bendruomenė, Ispanija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis