Oficialus aprašymas

Geriausias mokinių ir specialistų mokymo modelis

CESTE, Tarptautinė verslo mokykla, siūlome kitokį mokymosi būdą.

Universitetų studentams: bakalauro ir magistro laipsniai, priklausantys geriausiam pasaulio švietimo modeliui: britams.

Profesionalams ir vadovams: svarbūs prestižiniai sertifikatai, vykdomosios programos ir koučingo paslaugos, padėsiančios jums įveikti kitą profesinės karjeros iššūkį.

CESTE modelis

„CESTE“, „Escuela Internacional de Negocios“, siūlome kitokį švietimo modelį. Universitetiniams studentams: oficialus bakalauro ir magistro laipsnis, kurį sudaro geriausias pasaulio švietimo modelis - britai. Profesionalams ir vadovams: svarbūs ir prestižiniai sertifikatai, vykdomosios programos ir koučingo paslaugos, padėsiančios jums įveikti kitą profesinės karjeros iššūkį.

Mūsų specialybės sritys

Bankininkystė ir finansai

 • Informacinės ir ryšių technologijos
 • Administravimas ir verslo valdymas
 • Logistika ir tiekimo grandinės valdymas
 • Turizmas
 • Verslumas ir inovacijos

Dabar naršo universitetas

Mūsų internetinė kampanija skirta supaprastinti mokinių mokymąsi, suteikti jiems reikalingas priemones: interaktyviąją multimedijos turinį, diskusijų grupes, papildomas medžiagas ir išteklius, gyvas virtualias klases, įrašytus seminarus ir savęs vertinimo pratybas.

„Ceste Online“ mokymosi modelis yra pagrįstas strateginiu savarankiško mokymosi, vadovaujamo mokymosi, socialinio ir bendradarbiavimo mokymosi deriniu ir kiekvieno mokinio ritmu. Mes turime ekspertų instruktorių komandą, kuri lydi studentus per visą procesą, skatindama keistis žiniomis tarp studentų bendruomenės. Mes siūlome kokybišką ir daugiafunkcinį mokymą tuo metu ir vietoje, kur studentas yra prieinamas.109452_pexels-photo-1068523.jpegrawpixel.com / Pexels

Misija, vizija ir vertybės

Misija

Studentai yra mūsų darbo ir mūsų esmės priežastis.

Mokyti ir mokyti verslininkystę turinčius asmenis, kurie yra kompetentingi skaitmeninimo iššūkių atžvilgiu, yra visuomenei naudingi, turi sąžiningumą ir palaiko, kurie sugeba sukurti vertę savo įmonėse, organizacijose ir bendruomenėse.

Plėtoti mokymosi patirtį su novatoriškais metodais ir sutelkiant dėmesį į praktinį mokymą turinio, įgūdžių ir kompetencijos srityse, kurios leidžia asmeniškai ir profesionaliai tobulėti.

Mes dirbame užtikrindami ir tobulindami savo mokymo kokybę ir mokydamiesi iš geriausių, kad palengvintume mūsų studentų įsidarbinimo galimybes, nes jie yra savo mokymosi proceso centras.

Vizija

Naujoviškos metodikos ir įsipareigojimas ateičiai.

Mes norime, kad mūsų įnašas į švietimą, kuris yra novatoriškas ir nuolatinis priešingai nei realiame gyvenime, suteiktų įmonėms ir profesionalams Aragón, taip pat visas teritorijas ir šalis, kurias galime pasiekti su savo programomis, su didesne plėtra ir perspektyvomis ekonominiam ir socialiniam augimui.

Kaip universiteto centras, suprantame, kad mūsų indėlis turi pasiekti ne tik jaunimą, bet ir profesionalus, kurie, mūsų nuomone, kviečia tęsti mokymąsi ir įkvėpti savo profesines galimybes.

Vertybės ir kultūra

Mūsų vertybės ir politika orientuojasi į mūsų studentų kūno raidą, jų vaidmenį savo mokymosi procese tiek turiniu, tiek kompetencijomis, ir mūsų dėmesį į aplinką, kurioje dirbame, kaip ir mūsų misija ir vizija.

Apibendrinant, atsižvelgiant į mūsų kontaktų indėlį UWTSD (Velso universitetas, Trinity St. David), per:

 • Bendradarbiavimas ir strateginių santykių serijos sukūrimas regioniniu, nacionaliniu ir tarptautiniu lygmenimis. Šio tipo tinklas gali paskatinti mūsų studentus, darbuotojus ir partnerius kurti naują mokymąsi ateityje.
 • Įtraukimas įtraukiant mokinius pirmiausia ir palaikant nuolatinį mokymąsi be kliūčių. Mes remiame studentus iš visų sluoksnių ir visais jų švietimo etapais. Mes priimame antras galimybes ir profesionalaus išradimo procesą.
 • Įsidarbinamumas ir kūrybiškumas, pasinaudojant mūsų studentų verslumu, moksliniais tyrimais, kūrybiniais ir verslumo įgūdžiais, siūlant švietimo programas, kurios suteikia kuo didesnę galimybę įsidarbinti ir ugdyti perduodamus įgūdžius.
 • Tvarus vystymasis sutelkiant dėmesį į sistemą, kuri siūlo reikšmingus ir svarbius švietimo būdus ir skatina socialinę atsakomybę ir mokymąsi.
 • Įsipareigojimas bendradarbiauti kuriant teritorijas, kuriose dirbame, ypatingą dėmesį skiriant Aragonui, rūpinantis vystymosi poreikiais ir stiprinant stipriąsias puses, ir įsipareigojant visiems.
 • Visuotinio pilietiškumo samprata kuriant kitas tarptautines veiklas ir galimybes mūsų studentams, darbuotojams ir partneriams.
 • Mūsų akademinių partnerių pagalba, mokslinių tyrimų plėtra ir socialinis poveikis, atsižvelgiant į jų tikslus.

Esame universiteto centras, kuris:

 • Prideda mokymosi patirties vertę per sistemą, kuri sujungia tradicinį aukštąjį mokslą su profesine ir akademine profesinio tyrimo veikla su akademine griežtumu ir orientuota į praktinį taikymą;
 • Siūlo gerai apibrėžtą bakalauro ir magistrantūros studijų programą, pasižyminčią savitomis savybėmis užimtumo, verslo, tvaraus švietimo ir pasaulinio pilietiškumo srityse;
 • Yra pasiryžęs įvertinti kiekvieno studento potencialą individualiame lygmenyje ir remti juos kiekviename jų ugdymo etape;
 • Yra naujų požiūrių į profesinį mokymą ir profesinę praktiką, kuri gerina darbuotojų ir pačios įmonės įgūdžius, pradininkas; ir
 • Yra pasiryžęs siekti visų tvaraus vystymosi aspektų.
Programos mokomos:
 • Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:


CESTE Business School

Bankų ir finansų magistras CESTE yra skirtas profesionalams, norintiems plėtoti profesinę karjerą finansų sektoriuje, taip pat apskritai verslo ir organizacijų finansų sk ... [+]

Bankų ir finansų magistras CESTE yra skirtas profesionalams, norintiems plėtoti profesinę karjerą finansų sektoriuje, taip pat apskritai verslo ir organizacijų finansų skyriui.

Vienas iš svarbiausių programos bruožų yra tai, kad jis suteikia studentams galimybę pasirengti uždirbti prestižinį EFA (Europos finansinio patarėjo) sertifikatą iš Europos finansų planavimo asociacijos (European Financial Planning Association) ir suteikia jiems gerą poziciją užsidirbti „FRM®“ („Financial Risk Manager“) sertifikavimas iš GARP (Pasaulinė rizikos profesionalų asociacija). CESTE yra akredituotas EFPA ir GARP mokymo centras.

Kitas ypač įdomus CESTE iššūkis yra tai, kad ji atėjo dalyvauti CFA instituto mokslinių tyrimų iššūkyje, unikalia proga pasirinktai studentų grupei, norinčiai mokytis iš pramonės lyderių patirties, ir konkuruoti su kitais studentais, kurie mokosi kai kurios geriausios finansavimo programos pasaulyje.... [-]

Ispanija Saragosa
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Ištęstinės
2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
CESTE Business School

Magistro laipsnis siekia ugdyti profesionalus, turinčius gerai išvystytą kompetenciją, susijusią su informacinėmis technologijomis, kurti ekspertus, kurie naudojasi pažan ... [+]

Magistro laipsnis siekia ugdyti profesionalus, turinčius gerai išvystytą kompetenciją, susijusią su informacinėmis technologijomis, kurti ekspertus, kurie naudojasi pažangiausiomis technologijomis rinkoje, bet taip pat padėtų jiems lengvai prisitaikyti prie įvairių tipų technologijų ir paslaugų teikėjams. Šie specialistai turėtų sugebėti prisiimti atsakomybę už užduočių ir projektų planavimą, projektavimą ir problemų sprendimą.

Kas tai yra?

Meistras skirtas universitetų ir verslo mokyklų absolventams, ypač su informacinių technologijų (matematikos, fizikos, statistikos, inžinerijos, chemijos ir kt.) Disciplinomis.

Tais atvejais, kai pareiškėjas neturi universitetinio laipsnio ir norėtų gauti profesinį pažymėjimą, galima priimti, jei jie gali patvirtinti, kad jie turi 2-3 metų patirtį informacinių technologijų srityje savo įmonės viduryje. .... [-]

Ispanija Saragosa
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Ištęstinės
2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
CESTE Business School

Meistras siekia parengti specialistus, turinčius aukštą kompetenciją, susijusią su informacinėmis technologijomis, pažangiausių technologijų ekspertais rinkoje, tačiau tu ... [+]

Duomenų mokslų magistras yra pirmasis Aragono magistras, vienijantis technines žinias ir verslo viziją, reikalingą sėkmingam dabartiniam ir artimiausiems metams didžiausią poveikį turinčioje srityje: duomenų mokslas.

„MiDS“ yra vadinamas „Aragon“ nuorodos magistru, o ateityje - nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu, mokytojų lygiu, reikalavimu studentams ir naudojamo atvejo tyrimo metodika. „MiDS“ turi „LUCA AI Powered“ sprendimus kaip akademinį ir pradinį technologijų partnerį.

MiDS yra CESTE dėstomas magistro laipsnis, pagrįstas trimis pagrindiniais principais:

Mokymo kokybė: pirmosios pakopos mokytojai, kurie yra visiškai susiję su verslo realybe įvairiose pramonės šakose, užtikrina maksimalų studentų naudojimą, o 100% pridėtinės vertės turinys orientuotas į praktinius atvejus.Aktualumas per bendroves: magistro struktūra leis dirbti nuo pirmos dienos tikrais praktiniais atvejais, kurie leis studentui plėtoti patirtį visose srityse, susijusiose su duomenų mokslu.Tiesioginė prieiga prie sektoriaus: „MiDS“ užtikrina profesinę praktiką pramonėje, taip pat nuolatinę prieigą prie sektoriaus per įvairius technologinius ir verslo partnerius, sudarančius „MiDS“ partnerių sąrašą: „Telefónica LUCA“, „Everis“, „PiperLab“, „AJE Aragón“. tarp daugelio kitų.Kas yra orientuotas... [-]
Ispanija Saragosa
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Ištęstinės
8 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Experiencia Alumni CESTE 2018 - Borja Adiego

Location address
Paseo Infantes de España, nº 3
Zaragoza, Aragonas, 50012 ES
Social Media