University CEU - Cardenal Herrera

Įvadas

Oficialus aprašymas

CEU Cardenal Herrera universitetas yra dalis San Pablo CEU universitetas fondo, švietimo įstaiga, ne pelno priklauso ACDP ir aukštos daugiau nei 75 metų patirtį švietimo srityje. Fondas buvo atidarytas Valensijoje 1971 ir patvirtino įstatymą dėl universiteto įkūrimo 1999 metais, leidžia mums būti pirmasis privatus universitetas Valensijos Bendrijos tarptautinių reitingus ir keturių didžiausių Ispanijos universitetuose.

CEU Cardenal Herrera Universitetas siūlo mokymo ir naujoviškų mokymosi programą, kurioje studentas atlieka pagrindinį ir aktyvų vaidmenį, po prestižiškiausių pasaulio universitetų modelį siūlydami tvirtą išsilavinimą, kokybės ir featuring Nekilnojamasis International ". Kiekviena grupė suformuota praktinio darbo sudaro nedidelis skaičius studentų. Tokiu būdu, mūsų studentai, kai jų mokymas baigiamas, pateks į darbo pasaulį bet kurioje Europos šalyje, kuri suteikia jiems daug galimybių spektrą. Be to, mes turime daug susitarimų leidžianti studentams atlikti stažuotes išorės, o ne tik Ispanijoje, bet ir esančių daugelyje Europos šalių patvirtintų centrų ir daugelyje institucijų už Europos ribų.

Mūsų misija

Esame katalikų universitetas, pradininkas novatoriškų švietimo projektus. Mūsų tikslas yra užtikrinti, kad žmonės, kurie mokosi čia apima drausmės jie mokosi ir vėliau ji gali plėtoti savo darbą sąžiningai ir atsakingai. Mes patenkinti humanistines vertybes krikščionių įkvėpimo, kad apibrėžti mūsų mąstymą ir veikia už visuomenės labui.

Mes siekiame atkreipti pasaulio visuomenės:

 • Žmonės visiškai apmokyti ir pasirengę prisidėti prie visuomenės raidos ir jos aplinkos gerinimo.
 • Geras tyrimai, kuriantis žiniomis ir naujovėmis.
 • Verslumo dvasia, kuri gali būti taikoma ekonominių ir socialinių projektų.

Mūsų vizija

Mes siekiame įtvirtinti mūsų universitete puslapį tarptautinisJos novatorišką dvasią ir verslumo veiksmų, kad ji perduoda šias vertybes į universiteto bendruomenės kurie vėliau perduoti juos kreiptis į bendrovę.

Mūsų tikslas yra traukinys kokybės žmonės visais atžvilgiais - intelektinės, profesionalus ir žmogaus - ir mes nuolat ieškome pagerinti mokymą.

Universitetas, turės pats arba per savo absolventų, poveikio visuomenei, prisidedant prie jos tobulinimo, Jis taip pat nori tapti tarptautinės nuoroda į aukštojo mokslo srityje.

8 priežastys pasirinkti CEU Cardenal Herrera universitetas

1. Kompetencijos, bendrosios ir individualizuotas dėmesys švietimo

Mes teikiame didelę svarbą akademinio ir profesinio meistriškumo, o mūsų studentai mokymus. Mokymosi nei paprastas sistemos kurso ir mums, individualizuotas ugdymas yra svarbiausia.

Tuo universiteto CEU Kardenal Herrera, mes tikime, kad pirmieji metai yra studentui galimybę pasirinkti savo ateities kryptį ir prisiimti savo akademinę įsipareigojimą, kad bus prašoma visoje savo studijas. Nuo pat pirmos dienos, studentas bus remiami dėka artumo tvarko visų mokytojų, asmeninių susitikimų ir universiteto paslauga.

Mokytojai gerai žino, kad jų vaidmuo yra ne tik mokyti, bet ir užtikrinti, kad studentai mokytis ir bręsti intelektualiai. Daryti jų mokymas darbas peržengia kurso.

2. Kalbų mokymasis: pagrindinis turtas

Vienas iš pagrindinių mūsų prioritetų taip pat yra kalbos mokymasis. Mūsų studentai turi prieigą prie daugelio kursų, kad mūsų kalba paslauga suteikia ištisus metus:

 • Kinas
 • Anglų
 • ispanų
 • vokiečių

3. Stažuotės ir Užimtumo

Universitetas suteikia studentams tinkamą infrastruktūrą prie jų mokymo, kuriame jie susidurs realias situacijas. Štai kur jie supranta savo ankstyvosiose stadijose.

Be to, universitetas konkreti paslauga skatina ir valdo studentų praktikas Ispanijos ar užsienio institucijose.

4. Nacionaliniai ir tarptautiniai mainai

Per mokslo metus, siūlome galimybę studentams studijuoti kitose Europos universitetų pagal Erasmus mainų programas + ".

CEU Cardenal Herrera universitetas turi daugiau nei 250 partnerystės susitarimus, pasirašytus su Europos ir Amerikos universitetuose.

Mūsų Mobilumas Biuro organizuoja ištisus metus informacinių sesijų informuoti studentus visų tarptautinės plėtros galimybėmis juos. Jie suteikia tos pačios kokybės paslaugas studentams vyksta į užsienį.

5. įranga

Mes siūlome mūsų studentams geriausius išteklius ir įrenginius, kad galėtų užbaigti savo mokymo (laboratorijas, stomatologijos klinika, veterinarijos ligoninė, žemės ūkio, kompiuterių klasės, biblioteka ...).

6. International calling

Daugiau nei 1300 studentų mūsų universitete yra tarptautinė. Jie ateina iš viso pasaulio pasirinko CEU Cardenal Herrera universitetas ne tik akademinės kompetencijos, bet ir jo vietą.

Tarptautiniai studentai taip pat integruoti ir su mūsų universiteto kaip nacionalinių studentų. Visi turi pilną priėjimą prie siūlomų mūsų institucijos paslaugomis. Mes taip pat siūlome išskirtines paslaugas, atsižvelgiant į konkrečius poreikius tarptautiniams studentams.

7. Klasifikacija ir moksliniai tyrimai

CEU Cardenal Herrera universitetas yra tarp keturių didžiausių Ispanijos universitetų tyrimams (Šanchajus reitingai išplėstas IWhen, Reitingas Internacional SCImago). Ji taip pat yra privatus universitetas aukščiausią reitingą Valensija.

Mūsų įmonė užsiima mokslinių tyrimų (daugiau nei 1,3 mln eurų investicijų ir daugiau nei 40 projektų) plėtoti ir optimizuoti akademinę kompetenciją, kad naudos mūsų studentus ir apskritai, bendrovė ,

8. Pageidautina kur

Valensijos regionas turi privilegijuotą vietą ant Viduržemio jūros kranto. Jis įsikūręs rytinėje Pirėnų pusiasalyje, kuris leidžia jam patinka klimatas ir malonus ištisus metus. Su iš 23,505 km2 ir apie 500 km pakrantės zonoje, tai yra apribota, kurį Katalonijos šiaurėje ir iki Mursijos regiono pietuose, ir ribojasi su Kastilijos-La Mančos ir Aragono bendruomenės į vakarus.

Valensijos regionas yra padalintas į tris provincijas: Alicante, Castellón ir Valencia, savo kapitalą. Universitetas CEU Cardenal Herrera trijose provincijose miesteliu. Valensija skaičiais:

 • 800 000 gyventojų
 • 3. miestas Ispanijoje
 • 2000 metų istorijos
 • 7 km paplūdimiai
 • 45 muziejai
 • 16 teatrai
 • 30 parkai ir sodai
 • Daugiau nei 300 paminklų, pastatų ir istorinių vietų
 • Per 1700 restoranuose
 • 600 Konferencijos / renginiai per metus
 • Metinė temperatūra: 17,9ºC
 • Daugiau nei 300 saulėtų dienų per metus

Vietos

Moncada

Universidad CEU Cardenal Herrera

Address
46113 Moncada, Valensijos bendruomenė, Ispanija
Interneto svetainė
Telefonas
+34 961 36 90 00