CICE La Escuela Profesional de Nuevas Tecnologías

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kas mes esame?

TBT, tik centras oficiali treniruotė nei 20 tarptautinės Ispanijoje, dabar daugiau nei 60.000 studentų bendruomenė iš daugiau nei 30 šalių, visų patvirtinimų iš pirmaujančių pasaulinių kompanijų, kurios mes suteikiame savo treniruotėse ir mokytojų personalo profesionalai iš prestižiškiausių Ispanijos gamybos įmonių.

Šis pastovus darbo per daugiau nei 30 metų profesinę patirtį, rezultatas kaip profesinio rengimo mokyklos, specializuojasi projektuojant ir naujų technologijų.

misija

TBT misija yra teikti mokymo programas, remiamas naujų technologijų naudojimo, naudojant geriausius techninius ir žmogiškuosius išteklius, sudarant susitarimus su didžiųjų įmonių sektoriuje naujų technologijų ir užtikrinant atnaujintą suvokimą mokytojų profesionalumo ir aukštos kokybės .

VIZIJA

Būdamas Naujojo technologijų mokymo sektoriaus lyderis, mokymo geriausius specialistus skirtingose ​​srityse, kaip projektavimo, garso ir vaizdo produkcijos srityse, skaitmeninės vaizdavimo, Application Development ir komunikacijų.

Vertybės

  • Orientacija į klientą - Kompetencijos valdymo - Komandinis darbas - naujovių ir kūrybiškumo apibrėžimo ir minėtiems tikslams, materializuotis, viena vertus, į veiklą ir elgseną visais su TBT organizacijos žmonių, ir kitą, gamybos ir perdavimo žinių visuomenei (jos bendrovių ir jos institucijų), taikant profesinius santykius, kuriais siekiama padaryti TBT, nuoroda modelį žinių srityse, kurios yra savotiškas.

Vietos

Madridas

Address
Formación en diseño y producción audiovisual
C/ Maldonado, 48

28006 Madridas, Madrido bendruomenė, Ispanija

Madridas

Address
Formación en desarrollo, comunicaciones e imagen digital
C/ Povedilla, 4

28009 Madridas, Madrido bendruomenė, Ispanija