Oficialus aprašymas

Kas mes esame?

TBT, tik centras oficiali treniruotė nei 20 tarptautinės Ispanijoje, dabar daugiau nei 60.000 studentų bendruomenė iš daugiau nei 30 šalių, visų patvirtinimų iš pirmaujančių pasaulinių kompanijų, kurios mes suteikiame savo treniruotėse ir mokytojų personalo profesionalai iš prestižiškiausių Ispanijos gamybos įmonių.

Šis pastovus darbo per daugiau nei 30 metų profesinę patirtį, rezultatas kaip profesinio rengimo mokyklos, specializuojasi projektuojant ir naujų technologijų.

misija

TBT misija yra teikti mokymo programas, remiamas naujų technologijų naudojimo, naudojant geriausius techninius ir žmogiškuosius išteklius, sudarant susitarimus su didžiųjų įmonių sektoriuje naujų technologijų ir užtikrinant atnaujintą suvokimą mokytojų profesionalumo ir aukštos kokybės .

VIZIJA

Būdamas Naujojo technologijų mokymo sektoriaus lyderis, mokymo geriausius specialistus skirtingose ​​srityse, kaip projektavimo, garso ir vaizdo produkcijos srityse, skaitmeninės vaizdavimo, Application Development ir komunikacijų.

Vertybės

  • Orientacija į klientą - Kompetencijos valdymo - Komandinis darbas - naujovių ir kūrybiškumo apibrėžimo ir minėtiems tikslams, materializuotis, viena vertus, į veiklą ir elgseną visais su TBT organizacijos žmonių, ir kitą, gamybos ir perdavimo žinių visuomenei (jos bendrovių ir jos institucijų), taikant profesinius santykius, kuriais siekiama padaryti TBT, nuoroda modelį žinių srityse, kurios yra savotiškas.
Programos mokomos:
  • Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

CICE La Escuela Profesional de Nuevas Tecnologías

Prognozinės analizės yra prognozuoti elgesį mokslas ir yra kiekvienoje mūsų gyvenimo aspektą. Ji priduria, vertę duomenų galios ir įtakos kasdien daro milijonus ... [+]

Prognozinės analizės yra prognozuoti elgesį mokslas ir yra kiekvienoje mūsų gyvenimo aspektą. Ji priduria, vertę duomenų galia ir paveikia kiekvieną dieną daro milijonus sprendimų.

Bankai, verslo, politikų ir organizacijų naudoti jį įtikinti mus, mes turime savo produktus ar paslaugas.

Business Intelligence "(" Business Intelligence ") yra požiūris į verslo valdymą, kuris leidžia organizacijai nustatyti, kokia informacija yra naudinga ir aktuali verslo sprendimų priėmimo procese. Ši koncepcija padeda organizacijoms priimti geresnius sprendimus ir įgyti konkurencinį pranašumą rinkoje.

Didelis duomenų (didelis duomenų) kaip koncepcija yra technologijų ir įrankių rinkti, saugoti, apdoroti ir vizualizuoti didelius duomenų kiekius savo kainą ir protinga ir pakenčiama organizacija nustatytu laiku.... [-]

Ispanija Madridas
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba