CMI Business School

Įvadas

Oficialus aprašymas

misija

WCC egzistavimo tikslas - prisidėti prie visuomenės pažadinimo kurti naują ir geresnį pasaulį per mokslinius tyrimus, plėtrą ir inovacijas bei integruotą žmogaus ugdymą.

Mes grindžiame nauju organizacinio valdymo mokymu, kuriame pagrindinis ramstis yra žmogaus vientisumas ir visų žmonių, turinčių visuomenę ir gamtą, atsakomybė, prisidedant prie mūsų laikų iššūkių sprendimo.


Tai yra 5 pagrindinės CMI veiklos kryptys:

 • Kaip mokslinių tyrimų, plėtros ir naujovių organizacija, sukurkite avangardines mokslo ir technologijų žinias harmoningai ir bendradarbiaujant su pramonės atstovais.
 • Siūlo kvalifikuotus mokymo produktus ir paslaugas sąmoningai valdant organizacijas, didinant talentų plėtrą ir žmonių galimybes.
 • Naudodamiesi WCC Universal Foundation, padėkite žmonėms ir grupėms, kurių poreikiai neatitinka, neatsižvelgiant į jų padėtį ar kilmę, remiant jų gebėjimų raidą ir tobulinimą.
 • Patarimai ir parama naujų atsakingų organizacijų skatinimui ir kūrimui.
 • Siūlo pažangias konsultavimo paslaugas lyderiams ir organizacijoms, siekiančioms meistriškumo visuomenei.

WCC auga kaip ekosistema, kurianti atsakingus produktus ir paslaugas, apimančius visą ciklą, nuo idėjos koncepcijos iki jo gyvavimo ciklo pabaigos.


Vizija

Būsimi WCC planai turi prisidėti pasauliniu mastu, kad būtų sukurta taika ir harmonija su aplinka visuomenė formuojant sąmoningus lyderius, tai yra, pilnus ir atsakingus.

CMI vizija - būti pasauliniu lygiu, susijusiu su mokymu, konsultavimu ir verslumu, susijusiu su žmonių ir organizacijų vadovavimu ir sąmoningu valdymu.

 • Mūsų specialybė ir bruožai, kurie mus išskiria.
 • Mes siekiame būti informacijos centru Europoje sąmoningo valdymo srityje.
 • Pioneer institutas mokslinių tyrimų, plėtros ir inovacijų mokymo ir atsakingo valdymo įmonių ir organizacijų.
 • Fakultetą sudaro gydytojai ir mokslininkai, besispecializuojantys WCC specializacijos srityse.
 • Mes mėgstame savo darbą ir su aistru perduodame pažangiausias mokslo ir technologijų pažangos valdymo ir administravimo srityse, kurias skatina kompetencijos ir paslaugų dvasia.
 • Aukščiausios kokybės studijų planai, turintys pasaulinį mastą ir poveikį.
 • Atsidavę neatskiriamam žmogaus vystymuisi.


Tobulumo paieškos ir nuolatinio tobulėjimo dvasia

CMI gimė su kompetencija ir nuolatiniu tobulėjimu, o tai reiškia, kad mes visada siūlome aukščiausią kokybę ir yra ištikimi mūsų įsipareigojimams.

Apie mus

Mūsų įsipareigojimas siekti meistriškumo yra esminis nuolatinio evoliucijos instituto, kuris teikia naujausius pasiekimus atsakingame įmonių ir organizacijų valdyme, sėkmei.

verslumas

Verslumas yra esminė WCC veiklos dalis. Jų profesoriai dirba keliose srityse: organizacijų kūrimo moksliniai tyrimai, patarimai pradedantiesiems ir verslo programų studentams, atsakingiems už MBA programas. Visa tai WCC pristato unikalią ekosistemą, kurioje verslininkas gali rasti visus reikiamus išteklius, kad maksimaliai padidintų jų sėkmės galimybes.

Visi šie projektai turi bendrą dvasią: atsakingų pradedančiųjų kūrimą.

Gamtinė, socialinė ir ekonominė aplinka

Dėl WCC organizacijos vystosi tokiose aplinkose, kurios daro įtaką ir yra paveiktos skirtingomis perspektyvomis, tokiomis kaip aplinkosauga, sociologija, ekonomika ir kt. todėl, norint iš tikrųjų atsakingai vadovauti, būtina įterpti į aplinkos tyrimą holistiniu ir daugiadisciplininiu požiūriu.

CMI mokslininkai įsilieja į įvairių mokslo sričių reiškinius ir jų tarpusavio ryšius, perduodami naujausias naujoves šiose srityse.

Prekyba ir rinkodara

Komercinių ir rinkodaros srities mokslinių tyrimų profesorių komanda parengia novatoriškas priemones, skirtas suprasti, diegti ir reklamuoti šias disciplinas aukščiausiu lygiu.

Optimizuojant prisitaikymą prie pasaulinės ir skaitmeninės rinkos, siūloma sąmoninga ir integruota vizija, apimanti visus pagrindinius šios srities veiksnius, kad būtų pasiektas norimas teigiamas poveikis klientų protams ir tęstinė bei tvari sėkmė.

Finansai

„WCC“ finansų srities mokslininkai siekia ir perduoda mokslo pažangą įvairiose srityse, kurios daro ekonomines ir finansines analizes galingesnėmis ir naudingesnėmis priemonėmis, leidžiančiomis padengti ir valdyti pasaulio sudėtingumą, apimantį platesnę sritį. dabartinės ir visos korporacinės veiklos paveiktos šalys, tokiu būdu pasiekiant tikslesnį ir ryžtingesnį organizacijos finansinės padėties įvertinimą.

Finansų srities profesoriai yra šios srities ekspertai, turintys sėkmingą karjerą savo sektoriuje, kurie dirba pionieriais ir atsakingų finansų rėmėjais.

Operacijos

CMI tiria, kaip plėtoti inovacijas „Operacijų“ kryptimi, kad būtų pasiektas teigiamas poveikis visuomenei ir aplinkai, užtikrinant pramoninius modelius ir ekologines bei tvarias paslaugas, pasinaudojant naujausiomis mokslo ir technologijų pažanga.

WCC operacijų profesoriai aptaria įvairias šios srities specialistų patirtį ir yra pirmaujančios, siekdamos išplėsti žinių sritį ir perduoti pažangą įvairiose srityse, sektoriuose ir verslo modeliuose.

Žmogaus valdymas

WCC reiškia didelį personalo krypties pasikeitimą: jo vystymąsi į žmogiškąjį valdymą, kuris nustoja laikyti žmones organizacijos ištekliais ir pripažįsta, kad žmonės turi svarbiausią vaidmenį ir tikrąjį veikimą, kad Jis atitinka juos kaip žmones. Visiškai pagarbi vizija, paremta naujausiais neurologijos, psichologijos, administravimo ir vadybos pasiekimais.

Strategija

WCC strategijos srityje vadovaujamasi naujomis tendencijomis ir teorijomis, kurios, be kita ko, kyla iš įmonių socialinės atsakomybės raidos ir jos poveikio organizacijų koncepcijai ir strateginiam įgyvendinimui. WCC profesoriai, turintys didelę patirtį šioje srityje, padeda aiškiai suprasti svarbą ir pasekmes visose strateginio valdymo srityse.

Kokybė

Siekti tobulumo ir maksimalios kokybės viskas, ką darome, yra esminė WCC dalis. Štai kodėl tai yra visapusiškas aspektas visiems mokymo programos dalykams. Kokybės srities fakultetas sutelkia dėmesį į visus svarbius aspektus ir naujoves, kad pasiektų kompetenciją, pavyzdžiui, valdymo sistemas, administravimą, sertifikatus, standartus ir kt.

Tokioje aplinkoje, kaip įmonių socialinė atsakomybė, CMI siekia sukurti ir perduoti savo viziją apie sertifikavimo sistemas.

Skaitmeninės technologijos

Kaip naujoji institucija, gimusi skaitmeninėje eroje, KMI turi mokslinių profesorių, kurie aistringai vertina mūsų laiko teikiamą naudą valdyti informacijos ir ryšių sistemas. Atsižvelgiant į 4.0 pramonės šaką, socialinius tinklus ir vis didėjantį skaitmeninimą visose srityse, Skaitmeninių technologijų srities fakultetas siūlo mokymus, kurie apima naujausias priemones ir žinias, skirtas valdyti skaitmenines sistemas ir technologijas.


Moksliniai tyrimai, plėtra ir inovacijos

CMI yra mokslinių tyrimų, plėtros ir inovacijų institutas, todėl dirba už žinių ribų ir plėtoja technologijas bei naujoves įvairiose srityse, pvz., Organizacijų valdyme, gamybos procesuose, socialinėse inovacijose ir kt. ,

Todėl WCC klosteris yra sudarytas iš įvairių instituto specializacijos sričių gydytojų arba doktorantų.

Vykdydama ir valdydama organizacijas, WCC ypatingą dėmesį skiria mokslinių tyrimų, plėtros ir naujovių ypatumams, todėl jos programos apima šias sritis, kuriose yra du tikslai: nustatyti pagrindus, kad būtų galima valdyti IDI pagrįstą organizaciją ir kad studentai įgyja žinių ir įgūdžių, leidžiančių jiems plėtoti, kad ateityje galėtų vykdyti doktorantūros studijų programą, kad atsakingos magistrantūros būtų suprantamos kaip mokslinių tyrimų, plėtros ir inovacijų magistrai, įskaitant mokymo programą, skirtą įgyvendinti mokslinių tyrimų darbus.

Vietos

Madridas

Address
Avenida de Brasil, 29
Madridas, Madrido bendruomenė, Ispanija