COCO - Escuela Europea para la Comunicación y Las Artes Visuales

Įvadas

Oficialus aprašymas

Coco mokykla yra privati ​​aukštoji mokykla įsikūrusi Alikantėje (Ispanija). Coco mokykla, mokykla įkurta 2003 metais, specializuojasi įvairių profesinių magistro laipsnių, susijusių su įvairių sričių dizaino, fotografijos ir reklamos kūrybiškumas. Prestižinis katalikiškasis universitetas San Antonijaus Mursijos (UCAM) išduoda visas Coco mokyklos kvalifikaciją, todėl turi jų universiteto charakterį.

Šiuo metu specializacijos ir kompetencijos Coco laipsnis auga kasdien dėka profesinės sėkmės jų fakultete pramonės dizaino ir komunikacijos nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu.

Mūsų leitmotyvas yra nurodyta tikėjimo, kad švietimas turėtų būti naudinga praktiniu požiūriu, todėl visi mūsų kursai metų perbraižyti po metų, remiantis naujausia naujų technologijų ir naujų komunikacijos metodų, vyksta tokiu būdu atsižvelgiant į kasdienio srauto profesionalus sektorius nuolat keičiasi dinamiškai remiantis maksimaliai išnaudoti laiką, įveikti, padrąsinimo ir reikalavimas. Norėdami tai padaryti, studentai kapitonas ir dvigubų pagrindinių programų, kurios praėjo atitinkamus bandymus ir jau pateiktų ir patvirtintų savo portfelį ir noras, yra įtrauktos į maišelį ir darbo praktiką ir, dėl kurių mes atlikome aktyvią paiešką.

Coco yra kosmopolitinis mokykla, sveikindamas studentus iš kitų bendruomenių, kaip antai Mursijos, Valensijos, Madridas, Castilla la Mancha, Andalūzijoje ir Galicijos, taip pat tarptautinių studentų iš tokių šalių kaip Rusija, Lenkija, Kolumbija, Venesuela, Meksika, Ekvadoras, Gvatemala, Čilė, Nyderlandai, Brazilija, Portugalija, Prancūzija, Anglija, Peru, Panama ir tt

Vietos

Alikantė

Address
Avenida de Elche nº 157
03008 Alikantė, Valensijos bendruomenė, Ispanija

Alikantė

Address
Carrer Portugal, 2
03690 Alikantė, Valensijos bendruomenė, Ispanija