CPA Online

Įvadas

Oficialus aprašymas

Geriausia garantija konkurencingumo už geriausią mokymą.

CPA Salduie gimęs vaisius susitarimu CPA (Audiovizualinės mokymo centras) ir San Valero fondas daugiau nei 60 metų dėstymo patirtį subjekto.

Pažangiausias technologijas ir didelę profesinę ir mokymosi patirtį, mūsų fakultete, sukonfigūruotas CPA naršo kaip viena nuoroda švietimo mūsų šalyje žiniasklaidos, yra online metodikos pradininkas panorama.

Mūsų tikslas yra mokyti būsimų specialistų, dalyvaujančių kuriant ir gamybos audiovizualinių į kino, radijo, vaizdo ir televizijos, taip pat scenos meno.

2009, su aukštojo mokslo studijas SEAS Open bendradarbiavimą, įsibėgės linijos nuotolinį mokymąsi, plėsti savo aukas ir nesilaikantiems geografines kliūtis. CPA Online formavimas sujungia patirtį per metus mokymo klasėje su studijuoti, kada ir kur norite, neprarandant mokymo kokybę patogumui įgytą.

Tęsiant įsipareigojimą pasiūlyti geriausią mokymo specialybių labiausiai paklausą rinkoje, Online CPA firma rugsėjo 2010, su sutarties Universidad San Jorge, Kuriame visų mūsų laipsnių pripažinimas šio universiteto laipsniai yra įsisteigęs.

Vietos

Saragosa

Address
Fundación CPA Salduie
Avda. Alcalde R. Sáinz de Varanda, 1-3
(Escuela de Negocios CAI)

50009 Saragosa, Aragonas, Ispanija