DEXS Digital Experience School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mes esame DEXSers ir jūs?

Įdomu sužinoti, kas slypi už DEXS? Jei atsakymas yra teigiamas, sveikiname jus, nes tai reiškia, kad jūsų DNR sutampa su mūsų. „DEXSer“ komanda yra novatoriška, nuolat keičiasi ir visada yra technologinių mokymų priešakyje.

Mūsų DNR: naujovės, bendradarbiavimas ir globalumas

„DEXS“ yra mokymo įmonė, kuri gimė „AtSistemas“ technologinės kompetencijos ekosistemoje. Mūsų tikslas yra suformuoti talentus ir apmokyti profesionalus, kad jie nukreiptų link rinkos, kurioje pilna galimybių.

  • 25 metų patirtis
  • 1400 profesionalių žmonių
  • 12 tarptautinių būstinių
  • 5% pajamų ID i

Svarbiausia: judri metodika

Mes žinome apie įgūdžius, kuriuos turi turėti tie profiliai, kurie nori dalyvauti technologinės plėtros projektuose. Į visas savo programas įtraukiame „Agile“ darbo metodiką, kad tai būtų įmanoma ir jūs pasiektumėte savo tikslus visais lygmenimis.

Taigi pasaulį matome DEXS

DEXS sistemoje mes žinome, kad dabartiniam švietimo modeliui reikia tilto, kuris jį susietų su realia įmonių paklausa. „atSystems“ yra tas tiltas.

Taigi įsipareigojimas įsidarbinti . Šis bendradarbiavimas garantuoja geriausius siūlomo darbo profilius, užbaigus apdovanojimą už jų meistriškumą.

Mes norime, kad ši galimybė būtų prieinama visiems, todėl nusprendėme siūlyti savo programas internetiniu formatu ir srautiniu būdu.

130487_5ee4dc4b4850b108f5d08460962f30771139d9e34e507441752779d7924ac0_1280.jpg„StartupStockPhotos“ / „Pixabay“

Mūsų komanda

DEXS įmonėje turime geriausius aktyvius šios srities profesionalus. Profiliai, kurie veda į puikius projektus ir kurie padės jums pertvarkos procese, kad pasiektumėte savo tikslus.

Sergio Lecuona

Turinti daugiau nei 10 metų tarpinės programinės įrangos ir sistemų technologijų patirtį tokioms įmonėms, kaip „Blanco“ ar Generalinis eismo direktoratas. Šiuo metu „AtSystems“ techninis vadovas „Cloud“ bendradarbiauja su skirtingais klientais.

Alfredo López-Palafox

Šiuo metu jis yra „AtSystems“ mobilumo ekspertų centro konsultantas, turintis daugiau nei 20 metų patirtį konsultavimo sektoriuje ir didelę patirtį kaip technologijų treneris.

José Ángel Corral

Jis turi beveik 20 metų patirtį konsultacijų ir bankų technologijų sektoriuje, pirmaujančiose įmonėse, tokiose kaip „The Graffter“ ir „JACYAR“. Šiuo metu „AtSistemas“ techninių sprendimų architektūros vadovas ir „Blockchain“ srities techninis vadovas.

Angelas Migelis Martinezas

„AtSistemas“ „blockchain“ projektų analitikas ir plėtros architektas. Atsakingas už daugiadalykių komandų rengimą, turi didelę patirtį konsultacijų sektoriuje.

Alejandro Nieto Boza

Būdamas „DevOps“ bendruomenės dalimi „atSistemas“ ir turėdamas patirties kuriant ir montuojant „Kubernetes“ architektūrą, jis turi didelę patirtį įvairiose srityse, tokiose kaip infrastruktūra, tokia kaip kodas, CI / CD, debesų architektūra ar stebimumas.

Veronica Moreno Išminčius

Kompiuterių inžinierius, turintis daugiau nei 10 metų plėtros konsultanto patirtį ir užtikrinantis kokybės užtikrinimą tokioms įmonėms kaip mtp. Įvairių klientų „Scrum Master“, šiuo metu „ASistemas“ judrios bendruomenės vadovas, lydintis įmonę pertvarkant.

Danielius Hidalgo Ruiza

DEXS direktorius, baigęs MBA su daugiau nei 10 metų švietimo centrų valdymo patirtimi ir finansinio mokymo mokytoju. Specializuojasi e. Mokymosi ir „Scrum Master“ švietimo projektų valdyme.

Patricia García Martínez

Ispanų filologijos laipsnis, turintis didelę pedagogo ir švietimo centrų valdymo patirtį. Pastaraisiais metais jis specializuojasi e. Mokymosi projektų valdyme skaitmeninėse mokyklose. Šiuo metu akademinis DEXS koordinatorius.

Vietos

Madridas

Address
Madridas, Madrido bendruomenė, Ispanija

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: