Bau Design College of Barcelona

Įvadas

Oficialus aprašymas

PRISTATYMAS

Bau yra centras, kuris teikia aukštąjį išsilavinimą dizaino srityje. Įsikūręs barcelona, Viena iš pirmaujančių miestų dizaino srityje, BAU įsikūręs pramoniniame rajone daugiau kaip 6000 m2 įrengta specialiuose kambariuose mokymo ir įvairios paskirties erdvių, skirtų skatinti mokslinius tyrimus, kūrimą ir inovacijas.

Siūlomų Bau mokymo materializuojasi universitete laipsniai Grafinis, garso ir vaizdo, vidinė ir mados dizaino, taip pat Magistro ir magistro laipsniai, Ji taip pat siūlo kitus kursus, kaip antai Diplomas projektuojant "Bau Nit ' (Bau Vakaras), į grafinio dizaino ir interjero dizaino ir specializacijų Vasaros universitetas, Be to, įvairių kursų, monografinių kursuose ir seminaruose.

istorija

Bau, dizaino kolegijoje Barselonoje, buvo įkurta 1989 metais, Dėl profesionalių dizainerių grupės iniciatyva su stipriu švietimo ir mokymo pašaukimo, kaip moderni, novatoriška ir tarpdisciplininiu aukšto lygio centro studijų dizainas, papildyti į tuo metu esamų tradicinių mokymo centrų modelius Barselonoje.

2003 Bau įsipareigoja judėti į 22 @ rajone, dabar inovacijų ir dizaino miesto rajone, kur jis atkuria ir atnaujina puikus pramonės plotas daugiau kaip 6000 m2.

2009-ieji buvo svarbus žingsnis mūsų centro istorijoje: per Europos aukštojo mokslo erdvės (EAME) sistemą, BAU tapo centras pritvirtintas prie Vic universiteto (UVIC). Taigi tapo novatoriškas centras teikiant universitetines studijas bakalauro dizainas.

Mokymo kokybė Bau, kuri yra vertinama Katalonijos universiteto Kokybės užtikrinimo agentūros (AQU Catalunya), garantuoja mūsų dabartį ir ateitį.

Pedagoginis sistema

Iš Bau ir jos mokytojų tikslas yra mokyti šiuolaikines, apklausos, kūrybingas, atviras bendraminčių dizainerių, kurie sugeba suprasti socialinius, kultūrinius ir ekonominius pokyčius ir yra įsipareigojusi siekti tvaraus vystymosi reaguoti į kintančius visuomenės poreikius.

Mokymo modelis Bau atneša tvirtą humanistinę, kultūros, meno, techninę ir metodinę mokymo, kuris yra būdingas up-to-data mokymo, prijungtas prie nekilnojamojo profesiniame pasaulyje nuo projekto požiūriu kultūros. Bau garantijos Mažos klasės skatinti visapusišką mokymą, komandinį darbą ir asmeninį mokymą ir yra atsargūs žiūrėti per mokslo veiklos ir mokytojams, ir mokiniams, kaip stiprinimo kūrybinius gebėjimus ir inovacijas pagrindu.

Taikoma Bau mokymas komanda novatoriškas, kokybės mokymo praktiką remiantis mokymosi per projektų vystymosi taikymu, ir moko dirbti griežtai ir sistemingai, kad būtų pasiektas kūrybinį procesą profesionalizacija.

Bau siekiama skatinti daugiakalbiškumas profesiniais tikslais, o ypač meistriškumo anglų kalbos, kaip esminio kalba konkurencingumo darbo rinkoje dizaino, taip pat naudojimosi profesiją srityje ir prisidėti prie tarptautinės reputacijos savo studentams.

Vietos

Barselona

Address
Escuela Superior De Diseño Barcelona
c/ Pujades, 118

08005 Barselona, Katalonija, Ispanija