University of Deusto: Deusto Business School

Įvadas

Oficialus aprašymas

DEUSTO VERSLO MOKYKLA: AIŠKINTOSIOS INSTITUCIJOS

„Deusto Business School“ yra 1-oji verslo mokykla Ispanijoje, turinti daugiau nei šimto metų istoriją, kaip pasaulinę nuorodą į įvairiapusį verslo mokymą. Ji pradėjo verslo lyderių mokymą dviejose savo vietose:

  • „La Comercial“, kuris nuo 1916 m. Yra Bilbao miestelio dalis.
  • ESTE, sukurta 1956 m. San Sebastián miestelyje.

Verslo mokykla „Deusto“ išsiskiria savo derme su šimtmečių tradicijomis ir prestižu, tuo pačiu metu apimdama pagrindines tendencijas, kurios šiuo metu keičia verslo pasaulį.

DBS siūlo dėstytojus, sudarytus iš Deusto universiteto dėstytojų ir didelę patirtį turinčių verslo lyderių. Mūsų įvairi, moderni ir interaktyvi metodika orientuota į gebėjimų ugdymą bendradarbiaujant ir diegiant naujoves.

Baigę DBS, per „Deusto Business Alumni“ prisijungsite prie gerbiamo ir augančio profesinio tinklo, kurį sudaro daugiau nei 15 000 buvusių studentų.

Vykdydami programas, mūsų studentai lavina įvairius vadybos įgūdžius ir kompetencijas, atsižvelgiant į tvarumo, atsakomybės ir profesinės etikos vertybes.

Su mūsų studentų asociacijomis turėsite galimybę plėsti savo žinias ir kitus gebėjimus investuojant, finansus ir konsultuojant.

Mūsų užimtumo lygis yra 95% *. „Deusto“ verslo mokyklos absolventai dirba daugybėje skirtingų funkcinių sričių tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuose: banko paslaugos, finansai, investicijos, rinkodara, konsultacijos, administravimas.

Mes palaikome tvirtus verslo ir universiteto ryšius. Taigi, jūs galėsite padėti įvairioms konferencijoms, kurias vedė svarbių kompanijų profesionalai.

Deusto klasifikuojamas tarp 200 geriausių pasaulio universitetų verslo ir ekonomikos srityje, o pagal Baskų universitetų sistemą - 2018 m. Pagal Times Higher Education World University reitingą 2018 m. - 1-asis. Deusto taip pat buvo pagerbta 1-ąja vieta universitetų ir bendrovių reitinge pagal: fondas „Everis“ dėl jo pritaikymo privačiojo sektoriaus organizacijų poreikiams.

INTERNACIONALIZACIJA

Verslo mokykla „Deusto“ palaiko svarbius susitarimus ir strateginius aljansus su geriausiomis pasaulio verslo mokyklomis ir universitetais. Programos rengiamos kartu arba intensyviai vykdomi moduliai garsiuose užsienio centruose. Be to, kiekvienais metais „Deusto“ pasveikina tarptautinius studentus iš viso pasaulio.

PRIEMONĖS IR APLINKOSAUGA

Bilbao universitetas

Bilbao Deusto universitetas yra privilegijuotoje vietoje pačiame Bilbao širdyje, priešais Guggenheimo muziejų, dešiniajame Nerviono upės krante. „La Comercial“ - istoriniame pastate, moderniai atnaujintame name, įsikūrusi „Deusto“ verslo mokykla. Universiteto biblioteka yra tik per Nervion upę ir siūlo plačias individualių ir grupinių studijų erdves. Universiteto miestelyje studentai taip pat rasite keletą valgymų zonų ir kavinių, taip pat neseniai atnaujintą sveikatingumo ir sveikatingumo centrą „DeustoFit“ bei įvairias bendras erdves.

Bilbao yra klestintis kosmopolitinis miestas, atviras Europai, kuriam suteiktas „Geriausio Europos miesto 2018“ vardas. Jis buvo atnaujintas aplinkos ir miesto mastu nuo 1990 m., Kai Guggenheimo muziejus buvo atidarytas kaip pavyzdinis pastatas. Po daugelio metų, kaip pramonės centro, naujojo miesto simboliai dabar yra verslas, laisvalaikis ir kultūra. Netoliese esančios pakrančių zonos yra idealios vandens sporto šakoms, tokioms kaip banglenčių sportas, burlenčių sportas, nardymas ir buriavimas, o šalia esančios kalnų grandinės siūlo įvairaus lygio pėsčiųjų ekskursijas.

1

106095_CampusBilbao.jpg

San Sebastián miestelis

San Sebastián buvo išrinktas 2016 m. Europos kultūros sostine. San Sebastián tarptautinis kino festivalis yra vienas ryškiausių Europoje, o „Jazzaldia“ ir „Muzikinė savaitė“ (atitinkamai džiazo ir klasikinės muzikos festivaliai) yra vieni svarbiausių jos kultūros renginius, nepamirštant pagrindinių miesto tradicinių švenčių, vadinamų „Tamborrada“. Senasis San Sebastiano kvartalas yra viena geriausių vietų paragauti vietinės virtuvės patiekalų, pradedant garsiaisiais „pintxos“ ir baigiant geriausiais autorinės virtuvės restoranais. Deusto universiteto San Sebastián miestelis, esantis Paseo de Mundaiz upėje ant Urumea upės kranto ir Cristina-Enea parko apylinkėse, sudaro 32 000 m 2 universitetų kompleksą pačiame miesto širdyje.

3

4

Kodėl magistro studijos DBS?

  • Visos „Deusto Business School“ programos yra oficialios programos .
  • Į visas programas įtrauktas stažuotės reikalavimas .
  • Jei neturite ekonomikos arba verslo laipsnio , kai kurios "Deusto Business School" magistro programos yra ideali priemonė, padedanti jums susikurti profesionalų verslo pasaulį.
  • Jei jau turite verslo vadybos laipsnį, DBS specializuoti magistratai yra puikus papildymas, padėsiantis jums pradėti savo profesinę karjerą konkrečioje verslo srityje.

Karjeros paslaugų skyrius

Visiems dalyviams siūlomos šios paslaugos: pagalba tvarkant stažuotių pasiūlymus, įmonių pristatymai, seminarai, skirti dalyviams suteikti įrankius, gerinančius jų darbo perspektyvas, asmeninis profesinis orientavimas ir kt.

„Deusto Business Alumni“

„Deusto Business Alumni“ yra tinklas, sudarytas iš daugiau nei 15 000 specialistų, užimančių svarbiausias įmonės pozicijas visuose sektoriuose tiek Ispanijoje, tiek visoje Europoje, tiek užjūryje.

Apgyvendinimas

Deusto universitetas siūlo paslaugą, kuri studentams padeda rasti nakvynę tiek Bilbao, tiek San Sebastiane. Siūlomos įvairios galimybės, įskaitant privačius nakvynės namus, nakvynės namus ir kt.

Miestelis Bilbao:

www.accommisesbilbao.deusto.es

„Campus San Sebastián“:

www.accommodationsansebastian.deusto.es

Tarptautiniai santykiai

Šis departamentas valdo skirtingas tarptautines programas ir visus aspektus, susijusius su tarptautiniais studentais Deusto universitete.

Daugiau informacijos: international.deusto.es

Campus Life

Verslo mokykla „Deusto“ mano, kad gyvenimas universitete peržengia klasę. „DeustoCampus“, be kita ko, siūlo šias veiklas: sportą, teatrą, rašymo dirbtuves, diskusijų klubą, socialinę ir bendradarbiavimo savanorišką veiklą, tikėjimo grupes ir solidarumą.

www.campusdeusto.es

Vietos

Bilbao

Deusto Business School.

Address
Bilbao Campus

Hermanos Aguirre, 2

48014 Bilbao, Baskų šalis, Ispanija
Interneto svetainė
Telefonas
+34 944 139 441

San Sebastianas

Address
San Sebastian Campus
Mundaiz, 50

20012 San Sebastianas, Baskų šalis, Ispanija
Telefonas
+34 944 139 441

Madridas

Address
Madrid Headquarters
Castelló, 76

28006 Madridas, Madrido bendruomenė, Ispanija
Telefonas
+34 944 139 441