University of Deusto: Deusto Business School

Įvadas

Oficialus aprašymas

DEUSTO VERSLO MOKYKLA: AIŠKINTOSIOS INSTITUCIJOS

„Deusto Business School“ yra 1-oji verslo mokykla Ispanijoje. Be to, tai vienintelė verslo mokykla Ispanijoje, gyvuojanti šimtmečius. Ji buvo viena iš dviejų verslo lyderių mokymo iniciatyvų:

  • „La Comercial“, kuris nuo 1916 m. Yra Bilbao universiteto miestelis.
  • ESTE, sukurta 1956 m. San Sebastián miestelyje.

Verslo mokykla „Deusto“ išsiskiria savo derme su šimtmečių tradicijomis ir prestižu, kartu sugeba suvokti ir pagrindines tendencijas, kurios šiuo metu keičia verslo pasaulį.

Mes jums siūlome dėstytojus, sudarytus iš Deusto universiteto dėstytojų ir didelę patirtį turinčių verslo lyderių. Mūsų įvairi, moderni ir interaktyvi metodika orientuota į gebėjimų ugdymą per komandinį darbą.

Prie „Deusto Business Alumni“ prisijungsite prie daugiau nei 15 000 buvusių studentų gerbiamo profesionalų tinklo.

Su mūsų programa jūs išsiugdysite įvairius vadybos įgūdžius ir kompetencijas, atsižvelgiant į tvarumo, atsakomybės ir profesinės etikos vertybes.

Su mūsų studentų asociacijomis turėsite galimybę plėsti savo žinias ir kitus gebėjimus investuojant, finansus ir konsultuojant.

Mūsų užimtumo lygis yra 95% *. Galėsite dirbti įvairiose srityse: banko paslaugos, finansai, investicijos, rinkodara, konsultacijos, administravimas ... Ir keliose organizacijose: pramonės įmonėse, stambiuose vartotojuose, bankuose, viešojo administravimo įstaigose, konsultantuose, ONG ...

Mes palaikome tvirtus verslo ir universiteto ryšius. Taigi, jūs galėsite padėti įvairioms konferencijoms, kurias vedė svarbių kompanijų profesionalai.

Išlikimas tarp 200 geriausių pasaulio verslo ir ekonomikos universitetų, 4-ojo Ispanijos universiteto ir 1-ojo Baskų universiteto sistemoje pagal „Times Higher Education World University“ reitingą 2018 m.

1 vieta universiteto ir įmonės reitinge „Everis“ fonde dėl jo pritaikymo įmonės poreikiams.

INTERNACIONALIZACIJA

"Deusto Business School" palaiko svarbius susitarimus ir strateginius aljansus su kai kuriomis geriausiomis pasaulio verslo mokyklomis ir universitetais, kuriuose bendrai arba intensyviai mokomose programose vykdomi žinomi centrai užsienyje.

INFRASTRUKTŪRA IR APGYVENDINIMAS

Bilbao universitetas

Bilbao yra klestintis kosmopolitinis miestas, atviras Europai, apdovanotas kaip geriausias 2018 m. Europos miestas. Nuo 1990 m., Kai Guggenheimo muziejus buvo pagrindinis pavyzdinis pastatas, jis buvo atnaujintas plačiu mastu aplinkos ir miesto požiūriu. Po daugelio metų, kaip pramonės centro, naujojo miesto simboliai dabar yra verslas, laisvalaikis ir kultūra. Netoliese esančios pakrančių zonos yra idealios vandens sporto šakoms, tokioms kaip banglenčių sportas, burlenčių sportas, nardymas ir buriavimas. Bilbao Deusto universitetas yra išskirtinėje vietoje, esančiame Bilbao širdyje, priešais Guggenheimo muziejų dešiniajame Nerviono upės krante. 1

106095_CampusBilbao.jpg

San Sebastiano universitetas

San Sebastianas buvo išrinktas 2016 m. Europos kultūros sostine. Tarptautinis San Sebastiano kino festivalis yra vienas ryškiausių Europoje. „Jazzaldia“ arba Džiazo festivalis ir „Muzikinė dvi savaitė“ (atitinkamai džiazo ir klasikinės muzikos festivaliai) yra vieni svarbiausių jos kultūros įvykių, nepamirštant pagrindinių miesto tradicinių švenčių, vadinamų „Tamborrada“. Senasis San Sebastiano kvartalas yra viena geriausių vietų paragauti vietinės virtuvės patiekalų, pradedant garsiaisiais „pintxos“ ir baigiant geriausiais autorių virtuvės restoranais. De Seusto universiteto San Sebastiano miestelis, esantis ant Paseo od Mundaiz, ant Urumea upės kranto ir Cristina-Enea parko apylinkėse, sudaro 32 000 m 2 universitetų kompleksą, pačiame miesto širdyje.

3 4

Kodėl magistro studijos DBS?

  • Visos Deusto verslo mokyklos programos yra oficialios programos .
  • Visos programos apima stažuotes .
  • Jei neturite ekonomikos arba verslo laipsnio , kai kurios "Deusto Business School" magistro programos yra ideali priemonė, padedanti jums susikurti profesionalų verslo pasaulį.
  • Jei jau turite verslo vadybos laipsnį, DBS specializuoti magistratai yra puikus papildymas, padėsiantis jums pradėti savo profesinę karjerą konkrečioje verslo srityje.

Karjeros paslaugų skyrius:

Visiems dalyviams siūlomos šios paslaugos: pagalba tvarkant stažuočių pasiūlymus, verslo pristatymai, seminarai, skirti dalyviams suteikti įrangą, leidžiančią pagerinti jų darbo perspektyvas, asmeninis profesinis orientavimas ir kt.

„Deusto Business“ absolventai:

Tai yra tinklas, kurį sudaro daugiau nei 15 000 specialistų, užimančių pagrindinius įmonių postus visuose sektoriuose tiek Ispanijoje, tiek užjūryje.

Apgyvendinimas

Deusto universitetas siūlo paslaugą, kurios tikslas - padėti jums susirasti ieškomą būstą, užtikrinant, kad pas mus būtų kuo patogiau ir maloniau.

Miestelis Bilbao:

www.accommisesbilbao.deusto.es

„Campus San Sebastián“:

www.accommodationsansebastian.deusto.es

Tarptautiniai santykiai

Šis departamentas valdo skirtingas tarptautines programas ir visus aspektus, susijusius su tarptautiniais studentais Deusto universitete.

Daugiau informacijos: www.internaitonal.deusto.es

Campus Life

Verslo mokykla „Deusto“ mano, kad universitetinis gyvenimas peržengia klasę. „Deusto Campus“ siūlo sekančią veiklą, tiesiog paminėkite keletą: sportas, teatras, rašymo dirbtuvės, diskusijų klubas, socialinė ir bendradarbiavimo savanoriška veikla, tikėjimo grupės ir solidarumas ...

www.campusdeusto.es

Vietos

Bilbao

Deusto Business School.

Address
Bilbao Campus
 Hermanos Aguirre, 2
48014 Bilbao, Baskų šalis, Ispanija
Interneto svetainė
Telefonas
+34 944 139 441

San Sebastianas

Address
San Sebastian Campus Mundaiz, 50
20012 San Sebastianas, Baskų šalis, Ispanija
Telefonas
+34 944 139 441

Madridas

Address
Madrid Headquarters Castelló, 76
28006 Madridas, Madrido bendruomenė, Ispanija
Telefonas
+34 944 139 441