Divulgazione Dinamica

Įvadas

Oficialus aprašymas

Divulgazione Dinamica yra tarptautinis mokymo centras ir švietėjiško gamybai. Jos tikslas yra parengti formuojamasis produktus montavimas naujųjų specialistų socialinių mokslų srities poreikius. Nuo 2000 m pati grupė specialistų, kurie iš pradžių įkūrė firmą, dar vystosi intervencijas mūsų specializacijos srityse (vietos plėtros, socialinės mediacijos, tarptautinį bendradarbiavimą, sociokultūrinė animacija, atsipalaidavimo ir laisvalaikį, švietimą, naujų sričių užimtumo, socialinės intervencijos) , Divulgazione Dinamica siūlo kokybišką elektroninę meistrų, sukūrė specialistai ir technikai pasirinktų jų žinias ir patirtį kiekvieną dalyką. Be to, mes siūlome profesionalias titulus tinka prie šiuolaikinių poreikių darbo rinkoje ir pasiūlyti individualizuotas paslaugas specialistai su didele patirtimi ir žiniomis apie švietimo ir didaktinės valdymo procesus. DIvulgazione Dinamica yra Asociación Nacional de Centros de E-mokymasis y Distancia narys (atsveria - Nacionalinė distancinio ir e-mokymasis asociacija), tik kokybės enterpreneurial organizavimo švietimo ir mokymo, atsižvelgiant į tarptautinės teisės aktų ISO 9001. Atsveria priklauso: -ICDE (Tarptautinė taryba distancinio mokymo), Jungtinių Tautų pripažinta kaip NVO, atsakingo už atstumu, interneto ir atviro švietimo ir prijungta prie Jungtinių Tautų per UNESCO. -EADL (Europos asociacija nuotolinės studijos). -EEOS (Asociación de Prisijungę nariai Españoles de Satélites para la Educación); Atsveria yra vienas iš įkūrėjų EEOS. -CEOE (Confederación Española de Organizaciones Empresariales). Šiuo metu mes esame esantis Ispanijoje, Italijoje ir Meksikoje. Mūsų tikslas yra plėsti savo veiklą Portugalijoje ir Brazilijoje, jau nekalbant apie angliškai kalbančių šalių.

Kodėl verta rinktis DIVULGAZIONE DINAMICA Divulgazione Dinamica siūlo interneto profesinį išsilavinimą su šiais privalumais:

E-learning režimą, kuris leidžia lanksčiau ir savarankišką Laiko valdymas mokymą, virtualus klasėje turimą 24/7. Nuolatinė pamoka parama. Galimybė individualizuoti studijų planą pagal formavimosi ir profesinių tikslų studentas. Galutinis diplomas ir pažymėjimas, patvirtinantis savo profesinius įgūdžius su nacionalinio ir tarptautinio galiojimo. Lanksčios kainos, atsižvelgiant į mokinio poreikius, mokėjimo gali būti suskirstyti į dalis, be jokių palūkanų mokesčiai. Galimybė tęsti kaip firmoje stažuotės mokymą. Nemokama profesinio orientavimo paslaugų.

Vietos

Sevilija

Address
Avda Blas Infante, 6, 5° C-D
Edificio Urbis

41011 Sevilija, Andalūzija, Ispanija

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: