EADA Business School Barcelona

Įvadas

Oficialus aprašymas

EADA - Escuela de Alta Dirección y Administración

"Financial Times" Dabartinis reitingas: 84 Mūsų institucija yra grindžiama pastangų, įsipareigojimo ir darbo vertybių gerai padaryta. Mūsų misija yra prisidėti prie sąžiningesnę, labiau subalansuotos ir tvarios visuomenės. Įkurta 1957 metais, EADA buvo vienas iš pirmųjų Ispanijos institucijų teikti mokymo programas, specialiai tikslinius verslo pasaulyje.

Mes visada buvo žinomas dėl savo griežtos akademinės ir praktiniu požiūriu, orientuota į taikant žinias nekilnojamojo kasdienį įmonės pasaulyje. Mūsų ugdomasis metodikos skatinti "mokymosi darant". Jau daugiau nei 50 metų EADA ėjęs vadybininkas mokymo frontą ir įmonėse mokymo programas verslo bendruomene. Mūsų ilgalaikiai santykiai su daugiau nei 350 asocijuotų bendrovių, yra mūsų mokymo pagrindą ir ketina spręsti verslo pasaulyje poreikius ragindama mūsų programų dalyviai imtis aktyvaus vaidmens savo karjeros plėtrą. Daugiau 120.000 dalyvių iš daugiau nei 40 šalių patikėjo jų mokymą su mumis, kuris pats savaime eina į rodo, kad EADA yra viena iš labiausiai novatoriškoms ir prestižinių Europos verslo mokyklų. EADA yra atvira, daugiskaitos ir įvairi institucija. Tikimės, kad būtų galima bendradarbiauti su jumis, siekiant suprasti ir spręsti savo mokymo poreikius.

Misija

Mes esame nepriklausoma, ne pelno siekianti įstaiga, įkurta Barselonoje (Ispanija) 1957 m. Mes tikime, organizacijų ir įmonių, kurių žmogiškosioms vertybėms. Esame pasiryžę į mokymą ir ugdymą žmonių ir prie tolesnės profesinės kompetencijos. Per mokslinių tyrimų ir švietimo mes ketiname mokyti vadovus įmonėms ir organizacijoms, kurie yra ekonomiškai efektyvi, socialiai atsakinga ir ekologiškas. Mes ketiname toliau laikui bėgant tam, kad būtų galima padengti įtakos visuomenės įtaką. Mes valdome save efektyviai. Mums reikia, kad pelnas per mūsų veiklos, siekiant užtikrinti patikimą ir perspektyvią ateitį mūsų įstaigoje.

  • Mes tikime, kad geri vadovai turi emocinį intelektą, problemų sprendimo įgūdžius ir vadovavimo gebėjimus. Dėl šios priežasties, dalyvių, dalyvaujančių unikalios profesinės raidos programos (PDP) į EADA's gyvenamųjų mokymo centras. PDP apima asmeninio ir profesinio augimo ir dalyvių planą plėtoti minkštųjų įgūdžių, reikalingų sėkmingai verslo pasaulyje (kultūrų įvairovę, pristatymo įgūdžiai, Negociation metodai, vadovavimo ir integraciją)

Vietos

Barselona

Address
EADA
C/ Aragó 204 - 08011

CP 08011 Barselona, Katalonija, Ispanija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Akreditacijos