Oficialus aprašymas

Kaip žmonės mokosi pasikeitė

Nuotolinis mokymasis yra realybė šiandien visame pasaulyje. Daugiausia Europos, Azijos ir Amerikos universitetų siūlo magistrantūros studijų programas ir atstumas. Švietimo naujovės įvyko dėka naujų technologijų atramų, kurie keičia žmonių mokytis atsiradimą, kuriant didžiules galimybes.

EAE verslo mokykla, žino šios naujos realybės, nusprendė 2007 m įtraukti į savo programas mokymo metodikų Atstumas internete ir Mišrus Mišrus. Todėl jų studentai gali gauti naudos iš daugelio privalumų, kad galėtų studijuoti nuotoliniu:

Derinti darbą ir šeiminį gyvenimą

Veiklioji naujų technologijų naudojimas leidžia suderinti mokymo veiklą su profesinio ir šeimos gyvenimo.

Savo tempu

Be abejo, vienas iš didžiausių privalumų, kad galėtų studijuoti nuotoliniu būdu. Programoje EAE Atstumas internete ir Mišrus Mišrus leidžia kiekvienas studentas į studijas savo tempu pritaikyti, kaip akademinis kalendorius lankstus ir prisitaikantis prie kiekvieno studento poreikius. Akademinė patarėjas lydės studentą visoje mokymo proceso metu tempu, kad šio ženklo, manydama, jog jis turi iki 3 metų į baigti magistro studijas ir 2 metus aukščiausios programas. 80% mūsų studentų baigti studijas per 12 iki 18 mėnesių.

Kur ir kada

Būdai Atstumas internete ir Mišrus Mišrus leidžia mokytis tuo metu ir padėkite, kad studentas nori. Pedagoginė modelis EAE programų, pritaikytų visoms aplinkybėms (prieinamumas laiko ar geografinės padėties, pavyzdžiui).

Šis lankstumas leidžia tinka bet situacija prieigą prie internete miesteliu ir tęsti studijas. Be to, studentai neprivalo atlikti mokymosi medžiagos, šalinant iš jų skaitmeninės versijos Campus.

Jūs sutaupysite laiko

Su nuotolinio mokymosi būdus internetu ar Mišrus Mišrus taupo laiką: tai nebereikia eiti į vietą, kur užsiėmimai vyksta. Tai studentas, kuris nusprendžia, kur jis nori studijuoti.

Būkite kūrybingi

Studentas yra mūsų švietimo veiklos centras: visas turinys ir švietimo modelis sukasi aplink savo poreikius. Iš EAE Business School metodiką yra padalintas į tris sritis, kuriose atsižvelgiama į studentą kaip branduolys:

  • Mokymasis remiasi patirtimi: adaptuoti ir taikyti visas teorines sąvokas ir realiame pasaulyje.
Mokymasis remiasi problemų: studentas turi atsakyti į įvairių nemalonumų ir taikyti įgytas žinias.

Mokymas remiasi atvejų tyrimai: mokytojai imituoti realius atvejus klasėje skatinti mokinių mokymąsi.

Be to, studentai turi internetinę Campus EAE Business School ir išteklių, paslaugų ir veiklos toliau plėtoti savo mokymosi procesą. Visi šie elementai yra pritaikytos remti poreikius ir rūpesčius kiekvienam mokiniui.

Programos mokomos:
  • Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

EAE | Programas Distancia

Komercijos vadybos magistras skirtas specialistams ir universitetų absolventams, turintiems komercinio valdymo patirties, kurie nori gilinti naujus įrankius ir konkrečias ... [+]

1. PATEIKIMAS

Kas yra kursas? Verslo vadybos magistras skirtas specialistams ir universitetų absolventams, turintiems verslo vadybos patirties, kurie nori gilinti naujus įrankius ir konkrečias verslo srities strategijas.Kokie yra jūsų tikslai? Verslo vadybos magistras siūlo veiksmingai ir efektyviai reaguoti į naujus nacionalinės ir tarptautinės verslo aplinkos iššūkius, vadovaujantis bet kurios įmonės komercinio valdymo optimizavimu.

Kur mokymas teikiamas? Mūsų biuruose Madride ir Barselonoje mišri arba sumaišomi .

Kokie yra prieigos reikalavimai? Norėdami gauti verslo vadybos magistro laipsnį, studentas turi turėti universiteto akademinį laipsnį (bakalauro, diplomo ar inžinieriaus).... [-]

Ispanija Ispanija internete
Rugsėjis 2020
Ispanų
Ištęstinės
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Opinión EAE | Programas de formación online