EAE Business School International

Įvadas

Oficialus aprašymas

EAE yra Tarptautinė aukštojo vadybos švietimo įstaiga. Turėdamas 50 metų patirtį verslo mokykloje, EAE dalyvavo mokant daugiau kaip 65 000 direktorių ir specialistų. Kiekvienais metais dalyviai iš daugiau nei 72 šalių plėtoja savo įgūdžius EAE, pasirūpina, kad jie atliktų atsakomybės vaidmenį verslo ir instituciniame pasaulyje.

EAE veikla vyksta trijose Campus: 2 Barselonoje, vykdomos bendros kvalifikacijos programos su Universitat Politècnica de Catalunya ir verslo administravimo laipsniu; ir Madrido universitete, kur aukštojo mokslo programos vykdomos bendradarbiaujant su Universidad Camilo José Cela. EAE integracija "Grupo planetos" mokymo skyriuje dar labiau paskatino institucijos aukštojo verslo švietimo projektą. Ryšiai su "Grupo Planeta", pasaulinio turinio generavimo ir leidybos valdymo lyderiu, palaikymas stiprino EAE tvirtą patirtį ir suteikė mums privilegijuotą poziciją tarp Ispanijos ir Tarptautinių verslo mokyklų.106806_4.jpg

2014 m. MERCO reitingas EAE verslo mokykla šiuo metu yra antra geriausia verslo mokykla Ispanijoje. Tai pasiekta dėl tvirto tikėjimo mūsų projektu: siekti, kad akademinė kompetencija taptų pirmaujančia valdymo kokybe. Kadangi mūsų požiūris yra tvirtas šia kryptimi, mes esame visiškai įsipareigoję verslo pasauliui ir ateities lyderių plėtrai. Todėl mūsų vadovai turi turėti kokybiškų ir įgūdžių verslo vadybos srityje, suteikdami jiems instituciją, reikalingą veiksmingai valdyti instituciją.

Šis tikslas paskatino mus vis labiau reikalauti sau. Dėl to EAE taikomi aukšti kokybės standartai leido institucijai tapti pirmąja Ispanijos pirmoji verslo mokykla, norint gauti ISO 9001 tarptautinį kokybės sertifikavimą, kuris patvirtina ir garantuoja aukštą mūsų programų akademinį lygį. Mums taip pat buvo suteikta AEEDE akreditacija, patvirtinimas, kuris atspindi geriausių Ispanijos verslo mokyklų pripažinimo ir akademinio kalibro laipsnį. EAE taip pat yra prestižinių nacionalinių ir tarptautinių organizacijų dalis, tokių kaip AACSB International (asociacija, siekianti tobulinti kolegines verslo mokyklas), EFMD (Europos valdymo vystymo fondas), CLADEA ("Consejo Latinoamericano de Escuelas de administración"), ForQ visą gyvenimą trunkantis mokymasis), EBEN (Europos verslo etikos tinklas) ir Europos MBA tinklas.

Trumpai tariant, EAE verslo mokykloje esame tvirtai pasiryžę mokyti ateities verslo lyderius, turėdami aiškų žmogišką požiūrį ir tarptautinę viziją.106823_5.jpg

Vietos

Barselona

Address
Campus Barcelona
C/ Aragó, 55

C/ Tarragona, 110

08015 Barselona, Katalonija, Ispanija

Madridas

Address
Campus Madrid
C/ Joaquín Costa, 41

28002 Madridas, Madrido bendruomenė, Ispanija